• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
Ahoj holky, vy jste toho zase napsaly :grinning: My teď přišli z venku a jdu nakrmit toho malýho raubíře, pak ještě musím zajet do města, protože už přišel Matesovi konečně větší pytel na spaní. Jinak já jsem Radka :sunglasses: Pak se vám ozvu jak pujde malej zase spinkat :wink:
Jani moc pěkný soupravičky :wink:
8. dub 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobře Jani :grinning:
Adámek bude frajer :slight_smile:
otevřela se mi hlavní strana mmb :confused: u toho odkazu na kraťásky
Radko, a říká se ti Radko? :grinning: Mě skoro nikdo neříká Lído - strejda akorát Lído bído :sweat_smile: manžel mi pro jistotu říká zlato - aby se nespletl asi :grinning:
8. dub 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jak kdo a jak kdy. Manžel mi říká zlatíčko a nebo miláčku (ty jména jdou zapamatovat fakt těžko :grinning: :grinning: :grinning: ). Jinak mamka mi říká Ráďo, synovec Radi, tchyně Radko. . .
8. dub 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me doma rikaj janino, tata prdiku to navzajem, tchynka jani janco... :grinning: tak my jsme se najedli a asi se pomalu pujdu chystat do skoly... :stuck_out_tongue_closed_eyes: se em ale taaaaaaaaaaak nece...tak jdu hodit splochanec... :wink:
8. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ráďo,jak to,že ti synovec neříká tetičko :grinning:
Jani - prdíku - to je dobrý :grinning:
my jsme po o a vůbec to Justýnce nechutnalo,tak jsem jí dopucla mlíkem :unamused: :slight_smile: a půjdeme ven s kámoškou těhotnou,budem se ploužit :grinning:
do školy by se mi takky nechtělo,když je venku tak krásně
8. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad zetra bude hezky aby sme mohli odpol na dvur... :wink: sice tam sedim jak knedla, ale lepsi jak doma... :grinning: malej si aspon pohraje na pisku...
lidus no prvne jsem byla micinka, pak prcek, a z toho vznikl prdík... :grinning: :grinning: ja svym tetam taky rikam jemenm...jen strecovi rikam strejdo.. by me zahodil kdybych mu rekla honzo... :grinning:
8. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už by to počasí tak mohlo zůstat - nezlobila bych se :slight_smile:
já mám jednoho strejdu,kterýmu říkám jménem,je ode mě pár let,ale jinak všechny tety a strejdové jsou tety a strejdové :grinning:
já bych taky mohla na dvůr,co patří domu,ve kterým bydlíme,ale seděli bysme asi na pneumatikách,protože celý ten prostor si pronajímá chlápek,co má pneuservis :grinning:
8. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my bydlime v rodinym domku... tak na dvore je bordel ale vedle domu je cisto...aspon nekde... :grinning: tak a ted uz fakt jdu do sprchy nebo to nestihnu... :wink: jeste se ukazu nez odejdu...sem za 5 min zpatky... :grinning:
8. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky ja valim do skoly, tak se tu mejte hezly uzijte si krasne slucne odpolodne a vecer jsme tu jak na koni... :wink: papa
8. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
když on synovec těch tetiček a strejčků má moc, tak mi někdy řekne Radi (nebo spíš Ladi) a někdy teto Ráďo (Láďo). Dneska se malýmu konečně vyklubal další zub :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak u našeho baráku není ani dvorek, ale je tu spousta pískovišť okolo, který obývyjí puberťácký partičky. . . Takže když se na nějaký dostanem, tak jsem ráda :rolling_eyes:
Mates se vychrní a pak pujdem taky ven. Buď na zahradu k našim a nebo na písek.

Jani nesmíš to s tou školou tak přehánět :wink:
8. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ženy,jsem zde :grinning: byly jsme na dlouhý prochajdě a pak ještě kámoška šla k nám na návštěvu
Gratulejšn Matýskovi k zubu,my furt na králíka :grinning: (ale zespodu)
tady je taky docela dost pískovišť nebo hřišť,ale přesně,maj to osídlený jiný :frowning2: ale najdou se tu hezký a udržovaný (zatím),taky budeme mít kam chodit se vyblbnout
............ a vůbec nevím,co bude k večeři!
8. dub 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dám si chleba - tím nic nezkazím,že? :grinning:
8. dub 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky hlásím návrat :grinning: Se mu na písku zase moc líbilo, ale máma truhla až na písku zjistila, že má boční kapsy na prdelce páč mu dala obráceně tepláčky :sweat_smile: Já budu mít na večeřu meloun a teď se láduju ledňákem co jsem si koupila :slight_smile:
Mates už má nahoře 4 a dole 2, teď mu tam teda konečně roste 3. A mezi těma vrchníma má teda bombastickou díru :grinning:
8. dub 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
achoooj :slight_smile:
ledňáke - to jako salátem? nezdá se ti,že jíš nějak zdravě? :grinning:
já dneska koupila jahody a normálně i tak chutnaj :grinning:
to já mám mikinu a ona je tak dělaná,že má vystouplý švy schválně a vždycky se najde nějakej chytrák,co se zeptá,jestli jí nemám naruby :angry:
Justýna se vzbudila po odpolední chrupce,najedla se a furt jen kňučí a kňučí a mydlí si očička :frowning2:
Dej mu tam polštářkovou žvejku jako v Denis sousedovi v tom filmu :slight_smile:
8. dub 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak to by na tu žvejku skoro bylo :grinning: Kdepak salátek. Já myslela ledňáka jako zmrzlinu :grinning: :grinning: :grinning: Já právě vůbec nejím zdravě, tak jsem se rozhodla, že si pořídím parní hrnec a začnu v něm pěkně vařit a to by bylo abych nezačla papkat zdravěji :wink: Já mám zase jedno tričko a ono je okolo krku a na rukávech nastřihlý. Jednou jsem si ho vzala ke kadeřnici a pak až mě dostříhala, tak se chudák zděsila a chtěla mi ho platit :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Justýnka pujde alespoň dřív spinkat :wink:
8. dub 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: já si pak říkala,že to bude ten nanuk asi - já radši mrože :grinning:
to je taky dobrý - jsi měla říct: to byste se nedoplatila paní :grinning: třeba by tě stříhala do konce roku gratis :grinning: - to mi připomíná,že jsem nebyla u kadeřnice asi milion let :confused:
8. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Justýnek řádí a furt že ble ble ble :grinning: to jí jde
8. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla teďka po 5 měsících a to jen na zastřihnutí, protože jsem měla strašný konce. Na půl hoďky jsem dala malýho ke tchánovi a pak si ho hned vyzvedla. Další den na mě malej začal vyplazovat jazyk. . . Pěkným kouskům ho ten děda učí :angry:
8. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten náš raubíř mi zase pořád říká nenenenenene. Teď už ale spokojeně spí :slight_smile:
8. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a žehlila jsem a necejtím záda :frowning2: ale je to hotovson :slight_smile: mít trojčata,tak žehlím asi furt,žehlíte všechno? nebo jen skládáte?
8. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dřív jsem žehlila všechno jak šílená. Teď šetřím čas a chuti pořád víc ubývá, takže už jen něco. Nedávno jsem potkala jednu maminku u gyndy co čekala každým dnem dvojčata a měla ročního chlapečka. . . V tu chvíli jsem se úplně zhrozila abych nečekala dvě. To bych se někde viděla. Naštěstí tam je jen jedno :sweat_smile:
8. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liduš jen se tě zeptám. Jak jsi na tom byla když jsi se vrátila domů z porodky? Nosila jsi normálně bez problémů malou?
Já jsem měla teda pořád bolesti a nějaký nošení malýho nepřipadalo v úvahu. Natož nějaký uspávání na rukou
8. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hoolky... tak jsem doma, malej nespi...chjoooo... ve skole su za debila ... takze super den... :rolling_eyes:
8. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani jak to? Něco se nepovedlo?
8. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo debilni obcanka... su totalni magor :angry:
8. dub 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale kdepak :wink: Nepovedlo se dnes, povede se příště :wink:
8. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ráďo,bolelo mě taky,ale šlo to,horší pro mě bylo vstávání z gauče nebo z postele,vstávala jsem z boku :confounded:
tady se už taky spí :slight_smile:
děda taky učí blbosti :rolling_eyes:
8. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A co říkala mudra ještě? Vše ok?
8. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu až za dva týdny, tak uvidím
8. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek