Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

axi81
3. kvě 2010

Jani, přesně ten problém jsem měla u té kámošky taky - odchlipovaly se od spodu nehtu, vypadaly hezky max. týden 😒

axi81
3. kvě 2010

Lami..?!?! 😕 Návrh na rozvod manželství si můžeš stáhnout i na netu, jinak ti ho dají a podává se pak k místně příslušnému soudu (okresní). To je fakt jen pro zajímavost, nebo se ti něco honí hlavou..?

janulle22
3. kvě 2010

lami tak to netusim.... 😅 si pravnik...jako samostatnej list to neni ale nejsem si tim jista...mozna melu blbosti...
axi - no to je hnus ze? vypadala to strasne... a penez za to das... ale ona to ma afkt krasny, tak je pak vyblejsknu ju?

axi81
3. kvě 2010

Já si to s tou svatbou asi ještě rozmyslím... 😅

janulle22
3. kvě 2010

ha vidis tak je no... 😒 uz mlcim... 😅 ja nejsem jeste ani vdana... lami a to je to tak vazny...? 😔

lamarika
3. kvě 2010

Já si nechávám dělat modeláž jenom na svý nehty, mám je celkem kvalitní, tak mě vyjdou maximálně na 450,- a chodím každejch 5 tejdnů na doplnění, mezi tím si ty odrosty zpiluju, takže vypadaj furt jako nový.

Ále, tan můj si myslí, že tydy furt na něj budu čekat jak ta pecka ať udělá co udělá a řekne co řekne. Myslí si, že bych nikdy neměla na to podat žádost o rozvod. S ním se musí všechno hnát do krajností, protože dokud tady nebudu lézt po zdech tak mu nic nedojde. Takže bych chtěla během tohodle týdne sehnat žádost o rozvod aby ho to už trklo

lamarika
3. kvě 2010

Kdepak nerozmejšlej, jen musíš pak přijít na páky jak na něj

janulle22
3. kvě 2010

axi nerozmejslej, kazde ma sve chyby... 😉 a jak rika lami musis prijit na to jak na nej aby si spoustu veci uvedomil...nam pomohla ta skola, ze se o maleho stara on a uvedomuje si ze to neni tak lehky... ale s malym blbne odjakziva... 😉 za coz jsem moc rada...

axi81
3. kvě 2010

Jestli to zabere, tak to zkus. Stáhni si to z netu... http://www.podnikatel.cz/smlouvy/navrh-na-rozvo...

axi81
3. kvě 2010

Já vím, každý má něco. Já taky nejsem dokonalá. Zjišťuju, že chyba je stejně ve mě. Neumím si říct, co chci, proč to chci. Začne se mi klepat hlas atd. Čekám, že ho to napadne samo. Což je samozřejmě kravina. Chlap do mé hlavy nevidí. Neumím se ani hádat. Prostě mlčím, dusím to v sobě a pak kolem sebe to dusno i šířím. Někdy si umím říct, ať neblbnu, počkám si na vhodnou chvíli, kdy ten rozhovor může proběhnout, ale někdy to v sobě dusím tak trochu i záměrně. Prostě ať vidím, že jsem naštvaná a ať se snaží. V tu chvíli mi nikdy nedojde, že takhle to nejde, že tím nic nevyřeším. Svého chlapa miluju, on mě, je úžasný táta...jen by mohl být míň sobecký a líný.

janulle22
3. kvě 2010

axi tak to oni jsou a asi dycky budou... s tim nic nenaselame... bud je zmenime a nebo to budem akceptovat... 😒
lami doufam, ze ti to vyjde... a pomuze vam to... 🙂

lamarika
3. kvě 2010

Axi děkuji

Holky můj chlap je dobrej a mám ho ráda. Jen někdy je fakt takovej sobec až mě to úplně zaráží, protože pro svou rodinku (tím myslím sourozonce, maminka, tatínek) by udělal cokoli a kdykoli. Bohužel nás tímhle odsouvá na vedlejší kolej. Taky je pro něj životně důležitá práce. Takže nakonec jsme někde v pořadníku za tím vším a málokdy na nás dojde řada. A to ja ta věc co mě nejvíc vadí. Protože to, že jsem na tom bitá já s tím už jsem se smířila, ale moje dítě na tom bitý nebude. Jak bych jednou vysvětlila Matesovi, že tatínek mu pořád něco slibuje a v poslední chvíli to kvůli spoustě věcí mění. . . Co řekne u malýho, to musí platit a nemůže přes to jet ani vlak

elidule
autor
3. kvě 2010

my jsme už stáli skoro před rozvodem,ale my jsme zašli k ADVOKÁTCE A TA BY TO ZA NÁS ZAŘÍDILA SAMA 😔

Jani,ČLOVĚK SE S TÍM NECHCE JEN TAK SMÍŘIT ☹ TEDA ASPOŇ JÁ SI VŽDYCKY ŘÍKÁM,ŽE SE TO ZMĚNÍ,AŤ MÁM TRPĚLIVOST,ALE UŽ BYCH SI TAKY MOHLA PŘIZNAT ŽE TĚŽKO 😅

axi81
3. kvě 2010

Chlapy nezměníme 🙄 Jediná cesta je, začít se chovat stejně sobecky, jako se chovají oni. 😀

janulle22
3. kvě 2010

no eli nez se rozcilovat tak je to asi leúpsi... ale muj nazor... 😉
lamia co kdyz bude souhlasit? 😕

elidule
autor
3. kvě 2010

JANI,NO PRÁVĚ 🙂

lamarika
3. kvě 2010

Nebude, už včera večer přišel s prosíkem a ža přistoupí na to "vězení". Jenže já už to znám, to už tady bylo tolikrát a vydrželo mu to maximálně týden. Takže ho tentokrát pořádně vytrestám aby se mu to zafixovalo do paměti a vydrželo mu to třeba i měsíc. Ke všemu si hezky zpátky poklidil ty svoje věci, protože si myslí, že s ním jenom tak špásuju.

Jenže Axi kdybych měla být tak sobecká jak dokáže bejt někdy manža, tak už má Matese sociálka. . .

axi81
3. kvě 2010

Já bych to viděla tak, že když bude souhlasit, tak to bude pro Lami jen dobře, že to začala řešit sama. V podstatě by to vyřešení nevyhnutelného zla... 😔

lamarika
3. kvě 2010

Tak jsem toho šmudlu uložila pěkně do postýlky a on si tam spokojeně chrupká až hoďku a půl 😕 Snad se vzbudí alespoň na oběd, protože pak hnedka musíme valit za doktorkou na tu prohlídku

axi81
3. kvě 2010

Lami, nemyslela jsem nechat děti napospas. Ono jde být sobecká i s dítětem. Ne v takové míře, ale jde to. Malá je pro mě vším, takže bych nestrpěla, aby tím trpěla ona.

axi81
3. kvě 2010

Vařit a prát můžu pro sebe a malou, program můžu mít pro sebe a malou...

axi81
3. kvě 2010

Já dnes jedu s malou na kontrolu na rehabilitaci. Cvičily jsme vojtovku, tak snad nám dr. zas něco nenajde. To by mě kleplo zase cvičit... 😖

lamarika
3. kvě 2010

Asi tak to vidím taky Axi. A tyky si říkám, že pro mě by se toho zas až tak moc nezměnilo. Byla bych na tom finančně hůř, ale naši by mi pomohli. A ty 4 hoďky co věnuje Matesovi by věnoval i dál, takže ani pro něj by to nebylo jiný. Manžela miluju, ale i přes to, že mě na něm spousta věcí štve a kolikrát se mlátím do hlavy, že samotný by mě bylo líp, tak to zkončit opravdu nedokážu. Já vím, že spoustu věcí co udělá nebo řekne vlastně tak nemyslí, ale taky musí začít přemýšlet nad tím co dělá. Věk už na to má.

lamarika
3. kvě 2010

Axi a kvůli čemu jste cvičili vojtovku?

axi81
3. kvě 2010

Spíše preventivně kvůli tomu předčasnému narození. Byla ve 3 měsících taková "tužší", hlavičku na jednu stranu. Dnes bych řekla, že je v pohodě, ale kdo ví, čeho si dr. všimne 🙂 Posledně mi řekla, že vše v pohodě, ale že má jednu nožičku kratší...já ať koukám jak koukám, ať měřím jak měřím, to prostě nevidím...

lamarika
3. kvě 2010

každej má jednu nohu kratší, to je normál. Axi tak ať ti to dopadne dobře. Já musím jít, malej se už vzbudil, tak ho jdu nakrmit a pak valíme k tý doktorce

elidule
autor
3. kvě 2010

my jsme už po obědě a tak za hodinku půjdeme na prochajdu do tý fujavice,ale na chvilku musíme aspoň

hezký den pokud možno 🙂

janulle22
3. kvě 2010

tak my jsme se napapali, delala jsem stavnate kure v tom pytliku a vyborne jen s chlebem a vseci jsme meli boule za usima... 😀
za chvilku pojedem do tesca neni co papat... tak se uz taky pomelau loucim... na skolu dnes prdim, radeji budu s milackama.. 🙂

lamarika
3. kvě 2010

Takže Mates zase nechce nic jíst. . . Tak mám nějakej ten čas navíc. Jani to jsem dělala taky, ale nám to teda moc nechutnalo. Nějak se mi to asi nepovedlo. Teď se mi podařilo v jedný diskuzi dotknou jedný maminy, protože jsem jí řekla, že si myslím, že řeší strašně moc brzo výbyvu na 3 měsíční mimi, že se to dá dokoupit a ona se hned urazila a vyjela po mně. . .

lamarika
3. kvě 2010

Liduš u vás je fujavice? U nás zase pořád prší a to tady dnes nemělo