Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

axi81
3. kvě 2010

Měří 70 a váží cca 9200 (dva týdny staré míry). já si nikdy nevšimla, že by byla vypasená...no ale doktorka jako že v pohodě. Jen prý jí toho nemám dávat moc. Je fakt, že pravidelně má jídlo 5x denně, ale mezitím třeba ještě banánek, sušenka, suchý rohlík (kousek) atd...no omezím to mlsání. Ať jí nezadělám na obezitu. 😀

janulle22
3. kvě 2010

http://www.prace.cz/pd/104000500055162

uvazuji o tomhle ale nevim...mam porad pocit, ze mi utece posledni zbytek s Adou

axi81
3. kvě 2010

Taky si doma uklidím v pohodě sama. Takový ten běžný úklid. Ale občas bych brala někoho na to ostatní, co běžně nedělám. Okna, prach v policích atd. Já dělám 2x týdně hlavně podlahy, koupelnu a kuchyň. Jak kdy. My máme všude dřevo, takže to je vždycky nejdřív vysát a pak vytřít 😒

axi81
3. kvě 2010

Jani, to bych za tebou do Olmiku zaběhla!! 😀

Já jsem toho názoru, že co se týče času s dítětem, nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě...a do mě, maminky, co si čtete tajně naši diskuzi!! 😀

elidule
autor
3. kvě 2010

no vidÍš, Alex, to mě nenapadlo,díky 🙂

to jako,že je Apolenka tlustá,jo? nebo preventivně, aby se jí nezatěžovaly klouby a víc se mohla hýbat? 😕
mojí švagrový pediatra nikdy neřekla,že má tlustou dceru (a byla teda fakt jako kulička 😅 ) ale jednou když byla u kardiologa,tak ten jí to hned vpálil,že je strašně obézní 😒
mě doktor řekl, že malá není tlustá,je velká 😀 stejně mě neuklidnil,protože stejně každej říká, že už jí musí být přes rok, když vypadá "tak,jak vypadá" 😝

elidule
autor
3. kvě 2010

Jéé,to my jsme měli 8,5 kg v osmi měsících,teď už máme víc,dozvím se příští měsíc 😅 😀

lamarika
3. kvě 2010

Jani, ještě záleží jestli bys to zvládla i se školou. Nebo jak by jsi to dělala? Zkrácený úvazek to je 30 hodin týdně nebo kolik?

axi81
3. kvě 2010

Eli, já to neřeším. Ještě nechodí, tak je jasné, že nemá takový výdej energie. Ale myslím, že během léta se to změní. Ale fakt mi nepřijde tlustá. Vůbec. Ani bříško moc nemá.

lamarika
3. kvě 2010

Axi já si nemyslím, že by vážila moc. Vždyť je stejně stará jako Mates a váží o 2 kg míň. A to mi dnes řekla doktorka jak se mi ten náš kluk pěkně spravil a že váží málo.

Dětská sestra mi řekla, že dítko by mělo v roce vážit trojnásobek porodní váhy, takže jestli to nemá, tak si dej nohy na stůl a zůstaň v klidu

elidule
autor
3. kvě 2010

já zkusím ty inzerátky,jak radí Alex, to by bylo,aby se někdo nechytnul
kámoška uklízela v jednom velikanánským rodinným domě dvakrát týdně,celá rodina byla vytížená rodinným kšeftem,tak za ní byli moc rádi

axi81
3. kvě 2010

Má víc než 4násobek 😀

elidule
autor
3. kvě 2010

Justýna měla před měsícem 72 cm

elidule
autor
3. kvě 2010

NÁĚ DOKTOR Není naštěstí tabulkovej
když jsme na kontrole a já tam vidím třebA DVOUTÝDENNÍ MIMINKO,TAK SE MI nECHCE ANI ale věřit,že JUSŤA BYLA TAKY TAKOVÁ MAJINká 😀

lamarika
3. kvě 2010

Axi ona se vlastně narodila dřív a malá, viď? To neva, 9kg v roce je ještě podprůměr.

Jusťa bude obřík po tátovi 😉

lamarika
3. kvě 2010

Já si zase tuhle říkala jak se mi tam ten náš raubíř mohl jenom vejít. . . 😀

axi81
3. kvě 2010

To si říkám taky, Lami. A to měla 2200g 😀

lamarika
3. kvě 2010

Musím teda říct, že malýho doktorka je úplně perfektní. Nemůžu si ji vynachválit a líp bych si ani nemohla vybrat. U nás je jedna doktorka, který třeba vadí obézní děti a je na ně dost hnusná. To u té mé nehrozí a ke všemu má taky psa, takže jí ani nevadí, že máme v domáctnosti psa.

janulle22
3. kvě 2010

axi tak to je super ze jste v poradku... 😵 ada mel v roce 10,15 a ted ma 13,5 😅 zizalka no... 😀 tak asi ze by jsem si udellaa kurz... byla by jsi ma prvni potencialni zakkaznice...? 😀

lami ja nevim kolik by to bylo.. jen tam je 5000 mes a nevim jestli uz je to odecteno soc a zdr. 😅 ja myslim, ze jo...stejne budu muset makat od cervence...jen je asi blbe nastoupit tam a pak shanet neco na celej uvazek-...

nevim esi tam neco uvidiete... 😀

elidule
autor
3. kvě 2010

no já ti nEVÍM,MY JSME OBŘÍCI OBa,alE SPÍŠ DO ŠÍŘky 😅
faldíKY MÁ,ALE MÁ ZÁPĚSTÍ I KRK,brady dvě občas 😀 😀 je nA PŘÍKRMECH OD PÁTÝHO MĚSÍCE,ALE NEDÁVÁM Nic tučnÝHO - ONA TO VYBĚHÁ A KDYŽ NE,TAK SE TAKY NIC Neděje a myslím,že by mě doktor upozornil,že se něco děje 😒

TEN náš pc je fakt pošahanej!

lamarika
3. kvě 2010

Tak my měli při narození dvojnásobek 😀 😀 😀 Doufám, že to druhý bude mít maximálně 3,50 kg

janulle22
3. kvě 2010

tak uz snad to pujde

lamarika
3. kvě 2010

Jani třeba by si tě tam nechali pak i na plnej úvazek 😉 To někdy taky dělaj. Mně by teda hlavně vadili ty soboty, neděla a svátky v práci, protože už jsem to takhle měla 3 roky v práci teď 😠

janulle22
3. kvě 2010

ty vole me uz svihne!!!!

janulle22
3. kvě 2010

lami no to me taky desi... ale co by jsem nadelala penize jsou potreba... 😒

elidule
autor
3. kvě 2010

máš franCII A JEŠTĚ NĚCO NA TOM jemnýho? Nevím jestli vidím něco růžovýho nEBO JSOU TO JEN ODLESKy
líbÍ SE MI TAKOVÝ ZAROVNánÍ,NEMUSím nEHTY DO ŠPIČKY

lamarika
3. kvě 2010

To je pravda, ale já už tohodle mám dost a dost, takže pokud to nebude nutný, tak už do takovýhle práce nepujdu. Nejvíc mě štvaly třeba Vánoce v práci bez možnosti dovolený. Dovolenou jsme měli nakázanou během července a srpna. Jindy jsme nemohli. Zkus to ale na ten zkrácenej úvazek a uvidíš.

lamarika
3. kvě 2010

Nehtíky se jí teda fakt povedly. Máš je moc pěkný 😉

janulle22
3. kvě 2010

lami ja nevim... asi bych jen brala brigosku...
eli francie to neni to je ten nehet a jen pretrenej jemnym ruzovym lakem...

lamarika
3. kvě 2010

Ještě se jich poptej kolik dělá hodinově zkrácenej úvazek a jdi do toho 😉 Třeba by tam mohla být malej sem tam s tebou. Třeba u nás v Třebíčí v Intersparu mají brigoše přímo pro maminy s děckama. Chodijou doplňovat zboží do regálů. Je to jenom na dvě hoďky a myslím, že ani nemusejí každej den a děcka berou normálně seboou. Sice teda nevím kolik za to maj, ale brigoša dobrá

axi81
3. kvě 2010

Lami, a co ty vlastně děláš? nebo jsi dělala?