• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
Jani, nehtíky jsou moc pěkné!! :dizzy_face:
3. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji za pochvalu...
no nevim jestli do toho jit... :unamused: ty vikendy jsou odpuzujici...kamoska delala v buschman(snad jsem to dobre napsal) a uz nikdy by to nedelala... :confounded:
3. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Axi se budeš smát až ti to řeknu :grinning: Dělala jsem plavčíka na bazénu a k tomu ještě trenéra závodního plavání. Toho trenéra dělám dodnes, ale s tím rozdílem, že jsem celou tu organizaci převzala a celý to řídím.
3. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje beruška :dizzy_face:
3. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusit to můžeš Jani vždycky a odejít taky. Se jim ozvy a jdi na pohovor. Zeptej se jak by to bylo s víkendama. Oni totiž někdy na zkrácenej úvazek lidi na víkendy nedávaj, protože za to jsou příplatky a to si jim víc vyplatí u zaměstnanců na plnej úvazek.
3. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami :astonished: Super!! Kloubouk dolů!!! Nevím, proč bych se měla smát!! Fakt obdiv! To musíš mít pěkně namakané záda :grinning:
3. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočka! :wink: Má moc pěknou čepulu :wink:
3. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono to není zas až tak obvyklý povolání. . . Ale teď už se tam nevrátím, protože tam bylo hodin jak na kostele a to s děckama už nejde.
3. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jedna!! hrozně se mi tyto dvě líbí :dizzy_face:
3. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nejen záda, ale i ramena :grinning: Taková malá korba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, jakto, že už má tolik vlasů? :confused: Kočka je taková okatá po tobě?
3. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasné. Ale tvé děti budou super plaváčci!! Já plavala už od 3 let, ale nevím, jak to tu naši milovanou naučím. U nás je nejbližší plavání pro batolata 45km, což odmítám hlavně kvůli té cestě. Začali jsme teď občas jezdit na bazén a líbí se jí to. Doufám, že jí to vydrží :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami, já dělala závodně orientační běh a běh na lyžích nějakých 12 let, tak o korbě mi něco říkej. Plavání miluju a holkám plavkyním jsem vždy záviděla. U nás na to bohužel nebyly podmínky, abych ten svůj jakýs takýs talent rozvíjela. Až pak na vysoké mě lanařili, ale to už jsem si připadala stará...
3. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je to dobrý, že je bazén ve městě a aji tam probíhá plaváček pro mimina. Pracuju s dětma shruba od pěti let a s těma co chodili do plaváčku je ta práce úplně perfektní. Nemají strach z vody a mají nějaký základy, na bazéně už ví jak se mají chovat a co a jak. Takže jsem začala taky chodit s malým od půl roku do plaváčku. Malej je tam strašně spokojenej. Jen nevím jak to budu dělat až bude i to druhý. Nechtěla bych tam přestat chodit, ale taky nevím jak to tam zvládnu i s tím druhým
3. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono je pak docela sranda když si takhle namakaná ženská stoupne vedle nějakýho chlapa co vypadá jak nějaká sušinka :grinning:
3. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami, můžeš ho mít v sedačce u bazénu a kdyby něco, tak ti Matýska podrží na chvilku instruktorka, ne..? Aspoň bude mít "figurínu" :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já odmítám kvůli svalnatým nohám nosit sukně... :pensive:
3. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze začátku jo, ale co až bude trochu větší? Zatím to radši moc neřeším, ještě kdoví jak to bude, ale obavy si už dělám. . .
3. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
když já mám ty nohy jak špalky. Skoro žádný kotníky, takový souměrně se zužující. Což vypadá třeba v lodičkách fakt hrozně. . .
3. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já mám svalnaté lýtka, kotníky sice mám, ale i tak to vypadá jak nohy závodní kobyly, jak jednou komentoval můj strejda. No, a od té doby nenosím sukně. :unamused:
3. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Závodní kobyly :grinning: :grinning: :grinning: Strejda ti udělal pěknej mindrák. Já měla zase spolužáka co mi udělal mindrák. Jednou jsme jeli na výlet a on seděl vedle mě. Fotil si mé ucho a pak se mi smál, že je mám špinavý. Od tý doby si každý den čistím jak magor uši. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Taky dobrý!! :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
axi mala je fakt kocena... :dizzy_face:
no nic holky tata se chce jit koupat a tulit, tak musim jit... :grinning: zitra mi odjizdi az do pristiho patku tak si udellame hezky vecer... :wink:
tak papa
3. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takový blbosti a ajk si to člověk hned zafixuje. A jak probíhají přípravy na svadbu? Už máš objednaný dort?
3. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Užijte si to Jani :wink:
3. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dort a kytky nemám :frowning2: Zítra to vyřeším. Díky za připomenutí. Jinak snad vše důležité už zajištěné je :slight_smile: Ještě teda dávám dohromady ubytování hostů.
3. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, i za nás!!
3. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni budou spát u vás nebo někde v hotelu?
lami ja bych sla nejradeji spat ale tata to vidi jinak... :grinning:
A střevíčky k šatům už máš?
3. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek