Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

axi81
3. kvě 2010

Jani, nehtíky jsou moc pěkné!! 😵

janulle22
3. kvě 2010

dekuji za pochvalu...
no nevim jestli do toho jit... 😒 ty vikendy jsou odpuzujici...kamoska delala v buschman(snad jsem to dobre napsal) a uz nikdy by to nedelala... 😖

lamarika
3. kvě 2010

Axi se budeš smát až ti to řeknu 😀 Dělala jsem plavčíka na bazénu a k tomu ještě trenéra závodního plavání. Toho trenéra dělám dodnes, ale s tím rozdílem, že jsem celou tu organizaci převzala a celý to řídím.

axi81
3. kvě 2010

Moje beruška 😵

lamarika
3. kvě 2010

Zkusit to můžeš Jani vždycky a odejít taky. Se jim ozvy a jdi na pohovor. Zeptej se jak by to bylo s víkendama. Oni totiž někdy na zkrácenej úvazek lidi na víkendy nedávaj, protože za to jsou příplatky a to si jim víc vyplatí u zaměstnanců na plnej úvazek.

axi81
3. kvě 2010

Lami 😲 Super!! Kloubouk dolů!!! Nevím, proč bych se měla smát!! Fakt obdiv! To musíš mít pěkně namakané záda 😀

lamarika
3. kvě 2010

Kočka! 😉 Má moc pěknou čepulu 😉

lamarika
3. kvě 2010

Ono to není zas až tak obvyklý povolání. . . Ale teď už se tam nevrátím, protože tam bylo hodin jak na kostele a to s děckama už nejde.

axi81
3. kvě 2010

A ještě jedna!! hrozně se mi tyto dvě líbí 😵

lamarika
3. kvě 2010

No, nejen záda, ale i ramena 😀 Taková malá korba 😝

lamarika
3. kvě 2010

Jejda, jakto, že už má tolik vlasů? 😕 Kočka je taková okatá po tobě?

axi81
3. kvě 2010

To je jasné. Ale tvé děti budou super plaváčci!! Já plavala už od 3 let, ale nevím, jak to tu naši milovanou naučím. U nás je nejbližší plavání pro batolata 45km, což odmítám hlavně kvůli té cestě. Začali jsme teď občas jezdit na bazén a líbí se jí to. Doufám, že jí to vydrží 🙂

axi81
3. kvě 2010

Lami, já dělala závodně orientační běh a běh na lyžích nějakých 12 let, tak o korbě mi něco říkej. Plavání miluju a holkám plavkyním jsem vždy záviděla. U nás na to bohužel nebyly podmínky, abych ten svůj jakýs takýs talent rozvíjela. Až pak na vysoké mě lanařili, ale to už jsem si připadala stará...

lamarika
3. kvě 2010

U nás je to dobrý, že je bazén ve městě a aji tam probíhá plaváček pro mimina. Pracuju s dětma shruba od pěti let a s těma co chodili do plaváčku je ta práce úplně perfektní. Nemají strach z vody a mají nějaký základy, na bazéně už ví jak se mají chovat a co a jak. Takže jsem začala taky chodit s malým od půl roku do plaváčku. Malej je tam strašně spokojenej. Jen nevím jak to budu dělat až bude i to druhý. Nechtěla bych tam přestat chodit, ale taky nevím jak to tam zvládnu i s tím druhým

lamarika
3. kvě 2010

Ono je pak docela sranda když si takhle namakaná ženská stoupne vedle nějakýho chlapa co vypadá jak nějaká sušinka 😀

axi81
3. kvě 2010

Lami, můžeš ho mít v sedačce u bazénu a kdyby něco, tak ti Matýska podrží na chvilku instruktorka, ne..? Aspoň bude mít "figurínu" 🙂

axi81
3. kvě 2010

Já odmítám kvůli svalnatým nohám nosit sukně... 😔

lamarika
3. kvě 2010

ze začátku jo, ale co až bude trochu větší? Zatím to radši moc neřeším, ještě kdoví jak to bude, ale obavy si už dělám. . .

lamarika
3. kvě 2010

když já mám ty nohy jak špalky. Skoro žádný kotníky, takový souměrně se zužující. Což vypadá třeba v lodičkách fakt hrozně. . .

axi81
3. kvě 2010

to já mám svalnaté lýtka, kotníky sice mám, ale i tak to vypadá jak nohy závodní kobyly, jak jednou komentoval můj strejda. No, a od té doby nenosím sukně. 😒

lamarika
3. kvě 2010

Závodní kobyly 😀 😀 😀 Strejda ti udělal pěknej mindrák. Já měla zase spolužáka co mi udělal mindrák. Jednou jsme jeli na výlet a on seděl vedle mě. Fotil si mé ucho a pak se mi smál, že je mám špinavý. Od tý doby si každý den čistím jak magor uši. . . 😝

axi81
3. kvě 2010

😀 😀 😀 Taky dobrý!! 😀 😀 😀

janulle22
3. kvě 2010

axi mala je fakt kocena... 😵
no nic holky tata se chce jit koupat a tulit, tak musim jit... 😀 zitra mi odjizdi az do pristiho patku tak si udellame hezky vecer... 😉
tak papa

lamarika
3. kvě 2010

Takový blbosti a ajk si to člověk hned zafixuje. A jak probíhají přípravy na svadbu? Už máš objednaný dort?

lamarika
3. kvě 2010

Užijte si to Jani 😉

axi81
3. kvě 2010

Dort a kytky nemám ☹ Zítra to vyřeším. Díky za připomenutí. Jinak snad vše důležité už zajištěné je 🙂 Ještě teda dávám dohromady ubytování hostů.

axi81
3. kvě 2010

Jani, i za nás!!

lamarika
3. kvě 2010

oni budou spát u vás nebo někde v hotelu?

janulle22
3. kvě 2010

lami ja bych sla nejradeji spat ale tata to vidi jinak... 😀

lamarika
3. kvě 2010

A střevíčky k šatům už máš?