Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
3. kvě 2010

jen si to užij. Příští týden budeš ráda vzpomínat 😀

janulle22
3. kvě 2010

lami no nevim... 😀 me to staci jednou tydne... aji 1 za 14dni 😀 mu ne.. 😀

lamarika
3. kvě 2010

tak co já bych dala za to kdyby to bylo častěji jak jen o víkendu. A tenhle víkend nebylo nic. . . 😝 Mám nějaký pobouřený hormony, dřív jsem bala ráda za jednou týdně a víc nic 🙂

janulle22
3. kvě 2010

tak to u nas je to obracene... 😀 jeste cumi na tu jeskyni jak chcem jet... 🙂

axi81
3. kvě 2010

Střevíčky mám 🙂 U nás je to tak něco mezi. Hlavně ať to po mě nechce, když si po celodenní práci sednu konečně na gauč k tv..!

lamarika
3. kvě 2010

A kde je ta jeskyně?

Axi tak je vyfoť

janulle22
3. kvě 2010

v Mladči...
axi hihi no hlavne at to po me nechce kdyz dfojdem z hospody, kdyz dojdu ze skoly a po 10 vecer... 😀
tak ted uz prdej dem, tak paa

janulle22
3. kvě 2010

tak sem zase tu... 😀
koupani mame za sebou a jdem se divat na ulicu, tak dneska nic nebude... 😀 jeste cumi na vikend...

elidule
autor
4. kvě 2010

Tak jsem nakrmila Justýnku,teď nemůže usnout,tak tu čumákuju 🙂
já si vzpomínám na bráchovu svatbu - jak jsme se slejzali všichni u nevěsty a bylo tam u nich málo místa a takovej chaos a všichni pobíhali dokola - jedni zdobili auta,druhý nemohli najít oblečení,děti vřeštěly a do toho tam chodila moje mamka a každýmu nabízela párky 😀 😀 😀 mě to strašně rozesmálo,protože se tam na ráno připravilo asi tuna párků a obložených chlebů a bůhví čeho všeho ještě,že nikdo nebude doma snídat a do oběda daleko,tak aby nikdo neměl hlad, ale stejně nikdo nechtěl 😅 ............ ale hned jak dorazil na místo další host, tak hned k němu mamka přiskočila s tím párkem 😀 😀

to je ale zvláštní,že takhle ráno nedávají nic v televizi 😀

Alex,Apolenka je krásná a vlasatá,my jsme holátka plešatý proti vám 🙂 a to si ještě malá naučila rvát si při jídle i to málo,co jí na tý hlavičce roste ☹

elidule
autor
4. kvě 2010

dobrý ráno 🙂

janulle22
4. kvě 2010

dobre ranko, teda eli jak to delas, ze se ti nechce spat? 😅 😀 to aj jsem rikala honzovi at me nechaji spat aspon do 9 a jak to odpadlo...? ze ja jsem vstalůa s adou pac on je jam mrtvola.. no co nadelam...
zase vstane a bude vykladat jak se nevyspal a ze se porad budil, tak jak to dela dycky... 😠 😠

elidule
autor
4. kvě 2010

Jani, mě se chtělo,ale malá nechtěla a já bych stejně nešla spát, kdyby byla ještě vzhuru 😒 ale v pul pátý jsem už zase byla zalezlá v posteli 🙂

to znám,to dělám já ale nevědomky 😀 já třeba ráno vstanu a fakt mám pocit,že jsem vůbec nespala a pak mi muž řekne, prosim tě, já byl vzhuru a tys celou dobu zařezávala 😀

janulle22
4. kvě 2010

no eli to ja hop taky slysim, ale on je hroznej chudacek on se tu vuuuubec nevyspal.... 😝 😀 ... mu to natru az vstane...vcera taky spal do pul 10.. a jeste mrcel jak blbe spal... 😀
tak ja jdu chystat snidane a ada jde koukat na pohadku... 😉

elidule
autor
4. kvě 2010

tý jo,já bych taky spala do půl desátý 😲 😀 .......... klidně i dýl

janulle22
4. kvě 2010

eli to ja taky... 🙂 no samozrejme vstal a byl chudacek zase zmozenej.... 😝 prej sem mu nerikala, ze na vstavat k malymu ... tak priste mu to napisu na celo aby si toho vsiml ay se podiva do yrcadla.... 😠 😀 ... tak jdu varit a uklizet, je to tu ajk po boji... 😀 😝

janulle22
4. kvě 2010

no eli to ja hop taky slysim, ale on je hroznej chudacek on se tu vuuuubec nevyspal.... 😝 😀 ... mu to natru az vstane...vcera taky spal do pul 10.. a jeste mrcel jak blbe spal... 😀
tak ja jdu chystat snidane a ada jde koukat na pohadku... 😉

janulle22
4. kvě 2010

eli nevis z ceho by mela byt matrace do postele?

elidule
autor
4. kvě 2010

tak to bohužel nevím ☹ přiznám se,že jsem se nikdy o to moc nezajímala,vím,že existuje spousta druhŮ výplní,ale neorientuju se v tom - zkus zdravyspanek.cz tam by o tom mohlo něco být
navíc každýmu vyhovuje něco jinýho a taky podle toho,jestli je někdo alergik,tak se to taky různÍ 😨

já se vyspím celkem na všem,máme u našich ještě takovej šílenej gauč, z kterýho lezou péra 😝

ale až budeme jednou kupovat postel pro malou,taky to budu študovat 🙂

janulle22
4. kvě 2010

tak jsem nasla tdy na konovi, ze detem kupujou polo kokos... tak to asi taky vezmem... 😉 tak snad to nebude drazsi nez postel... 😀

denisa31
4. kvě 2010

Ahoj holky, narazila jsem na tohle téma...mohla bych se přidat? Taky máme taťku týden doma a týden v práci, ale už jsme si celkem zvykly. Přečetla jsem kousek zpátky a není to jednoduchý co? Koukám, že některé z vás už plánujou nebo čekají druhý mimčo, já se na to teda zatím necítím, abych tady lítala sama kolem dvou prcků 😒

elidule
autor
4. kvě 2010

Ahoj Deni 🙂 vítej,co dělá váš taťka? to je dobrý,že je pak celý týden doma

Jani,no vidíš,to by mě nenapadlo,z čeho všeho se ty matrace vyrábÍ 😅

janulle22
4. kvě 2010

eli noo ja jsem to uz jednou cetla ale hned me to netrklo, ze se tam muzu podivat... 😀
deni vitej...

elidule
autor
4. kvě 2010

Já tady u nás chodím na procházku okolo prodejny matrací a někdy jdou vidět i ceny a to jsou pálky teda 😕 ale známá těhule má taky nějakou spešl matraci,která se přizpůsobuje tělu a nemusí prej používat pod břicho polštář jako tenkrát já 😀

denisa31
4. kvě 2010

dělá v hospodě, takže aspoň to máme každý týden stejný, lepší než kamioňák
my máme taky polokokos v malý postýlce za 750 Kč

janulle22
4. kvě 2010

no do postele to bude asi drazsi... 😅 ale nevim co koupit, maji tu postel deckou 160cm a hans mi to vymlouva, ze za chvilu budem kupovat novou...nechce verit ze deti ve 3 tride maji sotva 150cm... ze pak by jsem koupili novou, ale ja se bojim,ze kdyz ted koupime velkou-200cm tak, ze se tam bude bat... 😒

elidule
autor
4. kvě 2010

no to je fakt, u kamioňáku nikdy člověk neví,kdy se vrátí 😖
tak to není zas tak strašný s tou cenou
věřím,že to má vliv už takhle od dětství na páteř a pozdější problémy se zády

elidule
autor
4. kvě 2010

švagrová koupila myslím normální velkou postel s takovým žbrblením na straně,pro jistotu,aby se dcera neskutálela 🙂
ale chápu tvoje obavy,protože třeba a to je z jinýho soudku: koupu malou ve vaničce a líbí se jí to,ale jak jí dám do velký vany,tak pláče,taky si myslím,že se bojí toho velkýho prostoru ☹

janulle22
4. kvě 2010

a kolik am let ta mala od svagrove...? ja teda fakt nevim... jako ma tu 160sm na dlouho a pak se koupi nova proste... jen ukecat tatu...
eli to je mozne, asi se citi spatne v tak velekm prostoru... s tim jsme nemeli zase problem...ada je vodomil a koupe se tam od roku... treba k tomu mala dozraje... 🙂

denisa31
4. kvě 2010

jo ta bude rozhodně dražší! Z toho důvodu já jsem spíš zastáncem rovnou velký postele, mě teda spíš odrazuje, že ty menší mají většinou nosnost do 50 kg a malá ráda usíná přitulená s náma

elidule
autor
4. kvě 2010

3,5 roku má
ale první dceři taky koupili nejdřív tu menší postel a pak normální - ta už ale půjde do školy v září
a naši jim pořídili palandy a oboum se jim v nich hrozně líbÍ
Justýna od mala koupání nesnášela, vždycky ho probrečela,až po dlouhý době si na to zvykla a teď už bych řekla,že se jí to líbí,ale u našich jí dávám do velký vany a to je hrůza 😔 v tom novým bytě si s ní do tý vany vlezu a bude 🙂