Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
4. kvě 2010

a teď místo překlep-pžeklep. . . Si to budu muset po sobě líp číst

elidule
autor
4. kvě 2010

Jani,vybal to na něj všechno 😀

já mám jednu sušenku - kakaový řezy - ty můžu, namáčím je do čaje (zvykám si na stáří,až budu bez zubů),pak mám ten čaj celej zadrobkovanej 😝

já to po sobě taky vůbec nekontroluju a pak se děsím a dělám taky pžeklepy 😀 😀

elidule
autor
4. kvě 2010

hlavně že se navzájem pochopíme neee?

elidule
autor
4. kvě 2010

pustím si jako kulisu Jurský park,v telce stejně zas nic a zrušíme HBO

lamarika
4. kvě 2010

Já tam mám esíčka, ale musela bych si k nim udělat caro a to bych musela vztát z gauče 😝

lamarika
4. kvě 2010

Já čučím jedním okem na ordinaci, ale moc mě to nebere

janulle22
4. kvě 2010

ruzofka tam jeeeeeeeeeeeee.... 😀
ruzoFka je tam schvalne... 😎

lamarika
4. kvě 2010

no jen aby Jani 😀

elidule
autor
4. kvě 2010

v tý ordinačce už vůbec nevím,o co jde,ale ze začátku jsem to docela sledovala
Jani,já taky někdy říkám třeba pifko,jednou jsem to tady psala a pak jsem se pro jistotu opravila,abych nebyla za úplnýho pakoně,ale už nebudu,budu psát,jak mi prsty narostly 😀 😀
já mám po sušence,dělaj je tak malý 😝 se nevyplatí ani otevřít pusu

elidule
autor
4. kvě 2010

a zítra musím dopo koupit něco na stůl,přijde mi návštěva,která je skromná,dává si jen sklenici vody,ale bere sebou synátora a ten žere jak protrženej,tak abych tady něco v misce měla

lamarika
4. kvě 2010

Jsem dneska byla v Takku a nakoupila jsem tam malýmu zase spoustu frajerských triček a tříčtvrťáky. Pak až se mi v těch tričkách bude rýpat v písku, tak budu šílet 😀 Musích se pak podívat po nějakých obyč co bude mít na ten písek slavnej

elidule
autor
4. kvě 2010

já to mám taky roztříděný,něco slušnýho k mudrovi a pak něco na válení se u našich taky v písku a na trávě

lamarika
4. kvě 2010

U mně byla včera kamarádka s dcerou a úplně mě překvapila. Měla jsem nachystaný mango, jednohubky, dosrtu a nějaký sušenky. Tak se snědlo všechno až na pár sušenek 🙂

lamarika
4. kvě 2010

já teď taky, ale blbec furt nakupuju samý líbivý věcičky na léto a prakticky zase neuvažuju 😝

lamarika
4. kvě 2010

začínám cejtit jak mě ta moje malá fazole kope. Tohle bude pěkně akční dítko 😝

elidule
autor
4. kvě 2010

a to tě překvapilo,že toho tolik spapkaly? mě to u něj už nepřekvapuje a ještě u toho tak nadrobí,prase, a to mu je asi 16 let a i když je mi to blbý,kárám ho,ať mi tu nedělá bordel 😅 ........... ale kdepak on 😠

já taky jak vidím košilku,šatičky,tak beru a přitom v létě už bude chodit (snad) a to taky praktický není,to je takový hezký na načančání do kočárku 😀

elidule
autor
4. kvě 2010

uuuuž joo? to bude fotbalista
já cejtila pohyby asi až ve 22. týdnu 😒 ale Justýna byla vůbec lenivá po celou dobu těhotenství,jen se tak občas převalila

lamarika
4. kvě 2010

Právě že mě to překvapilo celkem dost, protože to všechno snědla hlavně ta kamarádka 🙂 Většinou jenom sem tam něco zobne, ale tentokrát zobala a zobala 😀 Tak jsem z toho měla radost

lamarika
4. kvě 2010

Mates byl taky lenivej, ale cejtila jsem jak se sem tam pomlel už v 17. nebo 18. týdnu. U tohodle necejtím pohyby, ale fakt kopance. . . Mates byl právě taky kliďas, ani jsem nevěděla, že ho mám. Dokonce ani nekopal

janulle22
4. kvě 2010

lami jeeee to je kraaaaaaasnyyyy 😵 si pamatuju kdyz jsem poprve citila...byly to jak prdy nebo neco takoveho 😀 a pak jsem zjistila zeje to vono... 😀

elidule
autor
4. kvě 2010

to mě když se doktorka zeptala,jestli cítím pohyby,tak jsem jí říkala,že vždycky něco ucítím a pak si prdnu,takže to asi nebude ono 😅 😀
jsem byla vynýst odpadky a do sprchy - z ní vylezu taková jiná úplně 😀

denisa31
4. kvě 2010

teda holky, vy jste toho nakecaly🙂 že ani nevim na co reagovat...máte asi taky chlapy teď v práci. A co dělají ti vaši chlapi?

eli, já jí říkám normálně Joli, Jolinko, Jolísku...mě se líbí jména co mají hodně variant - jo a moje se mi taky líbí, ale jména po nás bych nedala

lamarika, jak už psaly holky, maliník od 34. týdně, někdo radí i 36 t., mě to teda asi urychlil, příště si ho naordinuju zas, pak je prý ještě dobrý lněný semínko, ale to jsem nezkoušela

elidule
autor
4. kvě 2010

Jolísek - to je hezký 🙂
co povídali na kontrole?

lamarika
4. kvě 2010

Dneska jsem se dozvěděla od sousedky, že jednomu sousedovi o dvě patra níž nakadil nějakej pes na rohožku a on si myslí, že to byl ten náš. . . Přitom tady jsou 4 psy. Já s tím svým jezdím jenom výtahem, proč si to neulehčit když to jde. Asi až toho souseda potkám, tak mu něco řeknu

janulle22
4. kvě 2010

deni muj je IT 😀
eli tak nejak tak no... 😀 😀

lamarika
4. kvě 2010

Já tomu svýmu říkám myško a nebo koblíšku. Manža ušoplesku, protože má velký uši a jedno mu odstává ☹

janulle22
4. kvě 2010

tak my malymu rikiame kobliho a nebo zazalko, zizalaku, adisku, adulinku, adasku, ado, adulo, adame... 😀
jsem naka nervozni z toho zitrka... 😅

denisa31
4. kvě 2010

jani a IT je takhle mimo domov?

lamarika
4. kvě 2010

Neboj, vždyť onic nejde. Když na ně nezapůsobíš, tak zkusíš něco jinýho. Já si ale myslím, že nemusíš mít strach, určo to vyjde 😉

axi81
4. kvě 2010

Ježiš vy jste drndy ukecané!!!

Eli, jsem se tady chlamala jak blbá tomu, cos řekla doktorce 😀 😀 😀

Lami, krásné!! Já jsem první cítila v 16tt myslím. Chybí mi to. Ta moje cácora se ani nechce moc tulit 😔

Právě jsem po telefonu domluvila s paní květinářkou podrbnosti a byl to fajn pokec. A taky jsem už kontaktovala cukrárnu a poslala mailem dort, který bych chtěla. Nakonec jsem to volila u místa svatby i s dovozem dortu místo u té známé. To bych ten dort musela vézt 200km autem a nevím nevím, jak by dopadl. A navíc, ona to má spíš jako koníček, bojím se, že by nevypadal moc profesionálně. Chci takový ten potažený marcipánem. 😵

Jo, a Eli, ten koncert trval 2 hodiny, ale nářez od začátku do konce. 🙂