Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
5. kvě 2010

tak ada jde kukat na krtka, tak jdu uklizet... zatim pa ohlasim se pozdeji... 🙂 xdt

lamarika
5. kvě 2010

Dobré ránko holky 🙂

Tak jsme dneska spali do sedmi, celkem dobrý. V noci jsem dostala nápad jak realizovat postel i v obýváku. Že by mohla být do patra u stropu. Tak jsem to tu teď měřila a zjistila jsem, že je to nemožný. Takže pořád zůstáváme u rozkládací sedačky. . . . Teď přemýšlím jak nás oblíct a vyrazíme ven.

janulle22
5. kvě 2010

lami tak to je skoda... 😢 co se zkusit nekoho zeptat treba by to slo... 🙂 nekoho kdo tomu rozumi...
tak ja mam uklizeno.. uff jsem spocena snad vsude... 😀 vetram jak drak... 😉

elidule
autor
5. kvě 2010

ahoj 🙂
my jsme vstávali před šestou 🙄 a už jsme byly i venku,musela jsem na poštu a bála jsem se,že bysme mohly zmoknout,jsou tady černý mraky
teď je Justýnka po sváče a bude spinkat,já si dám něco k jídlu taky už
Jani,na kolikátou tam jdeš?
Radu,o tom jsme kdysi taky uvažovali,líbí se mi to moc takový uspořádání,ale nevycházelo nám to o pár cenťáků

elidule
autor
5. kvě 2010

já jsem se docela nabalila,protože ráno hodně foukal,ale jak jsem šla z krámu a nesla tašku a pak do schodů i s Justýnou, tak jsem se pěkně zapotila 😀

janulle22
5. kvě 2010

eli aj si rikam kde jsi a ty uz trajdas po venku... 😉 mam to na 3 tak uz pomalu zacinam se zkulturnovat 😉 doslo mi triko, jeste jsem ho ale nerozbalila, tak jdu rychle na to... 🙂

janulle22
5. kvě 2010

ada sedi na nocniku a najdi vola- maminnko mam velikou klobasu, pod se podivat... 😀 😀 😀

elidule
autor
5. kvě 2010

já jsem si myslela,že jí dám po tý šestý a po jídle spát,ale ani za boha 😠 tak jsem si říkala,půjdeme ven,usne,já si to oběhám,co potřebujua stejně neusnula,furt musí čumákovat 😀 ale už chrní,doufám,že se vzbudí až tak za hodinu minimálně

máš ještě čas .......... nebo co se sebou hodláš všechno dělat? 😀

já bych potřebovala nějaký kraťasy nebo tříčtvrťáky si koupit na chození do města,hadrů na zahradu a k popelnicí mám dost 😝 😀

elidule
autor
5. kvě 2010

klobásu 😀 😀

janulle22
5. kvě 2010

no tak musim si umyt vlasy, vyfoukat, vyzehlit, hodit oblicej na xicht a muzu razit... 😀 😀
to ja taky budu muset neco jeste koupit.. ale nikde se mi nic nelibi... 😝 tak triko je uzasny... 😵 jsem spokojena... 😀

janulle22
5. kvě 2010

no klobasu ho naucil rikat honza ze udelal klobasu.... 😠 😀 😀 bude uci ve skolce rikat, ze udelal klobasu... 😀 😀

elidule
autor
5. kvě 2010

nějaký na léto jo? a barevný? teď prej letí potisky velký,ale na to já moc nejsem
aspoň se úča něco přiučí 😀

elidule
autor
5. kvě 2010

to já mám tak rovný vlasy,že ani natočit nejdou 😝 když jsem byla u kadeřnice a dělala mi účes na ple,tak mi tam dala takovýho gelu,tužidla a nakonec laku a úplně mi hořely vlasy a stejně jsem to do dvou hodin měla zasejc natažený a druhý den jsem to nemohla vymejt z těch vlasů 😒

janulle22
5. kvě 2010

sede s barevnym potiskem... takovy vesely... 😵 no to leti, ale co jsem se tak divala tak jsou to tucnaci a tak... prece jako matka nebudu nosit tucnaky na triko... to je tak pro maleho a ne pro me...

hele holky nechcete cepku na holcicky? sice je modra ale je holcici... 😉

janulle22
5. kvě 2010

tak to je ona...

elidule
autor
5. kvě 2010

je hezká,ale já mám takovou od švagřice,ona je háčkuje,takže já ne
kdes k ní přišla?

janulle22
5. kvě 2010

tchynka ju loni koupila adovi... 😝 😀 😀

elidule
autor
5. kvě 2010

nezlobí se,že jí nenosí,to ta moje by mě nutila 😝

janulle22
5. kvě 2010

neee ona na to zapomnela, ona zapomina kde co ma... 😀

elidule
autor
5. kvě 2010

tak pro něco je to k užitku 😀
ta moje si to snad i píše,co komu dala a kdy a za kolik 🙄

janulle22
5. kvě 2010

joo? tak to ona neee...ona nakoupi neco a po roce najde treba halenku kterou nemela na sobe a tak... 😀 takze to je v pohode a ji by to bylo jedno...ona je super... nekdy me nasere, ale vyrikame si to v klidu a jede se dal... 😉

lamarika
5. kvě 2010

Ahoj holky, když mluvíte o těch čepicích. Teď jsem byla u nás v Pletexu-vyrábí čepice a koupila jsem malýmu dvě perfektní čapky s kšiltem. Tak kdybyste třeba některá něco odsud chtěli pro sebe nebo pro manžílky či děcka, tak mi napište a já vám to koupím a pošlu. WWW.PLETEX.CZ

Já mám takový vlasy na hovno. Mám je lehve vlnitý, ale zase tam nemám žádný vlny. Děsně jemný, takže to vypadá, že jich mám sotva pár. Jakmile mi zvlhnou, tak je mám jak ovce. Zafouká vítr a o vytvořeném účesu si už můžu nechat zdát. Jinak vyžehlím a drží to chvilku, natočím a tyky to chvilku vydrží, ale o nějakým celodenním výtvoru nemůže být řeč

janulle22
5. kvě 2010

lami to neni vlasama to ze kdyz ti navlhnou zmeni tvar, to ma kazdej at ma jakkoliv kvalitni vlasy... to tak proste je no... 😉

lamarika
5. kvě 2010

Jenže já pak vypadám jak ovce 😠 😠 😠

lamarika
5. kvě 2010

Holky vy máte v jádru zlatý tchyně. My nedostáváme pro malýho od tchyně nic narozdíl od manžových sourozenců. Ti to s ní holt umí, tak jim pořád něco sype 😒 Vlastně něco dostáváme. Asi jednou za 1/4 roku když jsou slevněný Pampersy, tak dostanem balík. Jenže mi používáme Hugiesky, protože Pampersy mu protíkaj a lepí se mu na ně pinďuch. . . .

janulle22
5. kvě 2010

lami tak tchyna kupuje porad neco, dycky se ji neco zalibi u tamanu tak doveze triko mikinu nebo tak... neni nakup kdyby neco nekoupila... kdyz jede nakoupit tak susenky jogurty a tak... 😉 takze super...a dvd s pohadkama porad... a tak...
lami tak to je smutny, ze uprednostnuje jine deti... 😒 na tohle jsem alergicka... 😠 tchynka ma taky tendeci ale ja ju sjedu a je klid... 😀
tak holky ja metu na bus a ve 3 na me myslete... vecer napisu jak jsem dopadla... 😉 tak pa a hezky den...

janulle22
5. kvě 2010

to ja taky, ale asi mam hustejsi vlasy nez ty...pokud je mas ridke a jemne tak to je na prd... 😖

axi81
5. kvě 2010

Tak jsem právě měla 15 minutový ostrý monolog k mamce ☹ , tluče mi srdce, to málo oběda, co jsem snědla, se mi chce vyblít. Jdu si zapálit. ☹

lamarika
5. kvě 2010

Axi ohledně toho jejího problému?

Jani držím pěsti 😉

axi81
5. kvě 2010

Jojo... 😔