• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
tak já maximálně ještě jedno, i když manžel už zkoušel, jestli nám nestačí jedno, ale já chci aby si měla s kým pohrát a taky kvůli sobě, abych se přehnaně nebála o jedináčka, i když to budu tak jako tak
5. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem právě s bráchou o 9 let a se ségrou o 5 let, takže jako děcka jsme si moc nerozuměli. Spíš jsem měla mámu a tátu když naši nebyli doma. Rozumíme si až teď v dospělosti. Tak třeba si ty naše budou rozumět o něco dřív
5. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já si jdu umýt hlavu než se malá vzbudí, mějte se!
5. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak ja uz jsem ve skole...
ta prace je celkem zajimava ale je tam jedno negativum a to ze se ma plait 3000 za jakesi zarazeni do pocitace a jakou jsi agendu ...jiank se jedna o to, ze prijdou lidi a ja jim radim jak jist a merim je vazim na specialni vaze... a tak.. jako prace zajimava ale ty penize jen za zarazeni je divny...pro platit za to abych vyelavala...je to na licencni smlouvu...
5. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé Jani,to by mě asi taky odrazovalo ........... vůbec mě odrazovaly všechny práce,kde po mě chtěli nejprve nějaké peníze :unamused:
a měsíční příjem z této činnosti by asi závisel čistě na tobě že? jako že,co prodáš, z toho m áš nějakou provizi? nebo bys měla stálý plat a prémie odvislé od toho,co prodáš?
5. kvě 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ty bys nic neprodávala,jsem si to blbě přečetla :pensive:
5. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak do toho bych určitě nešla... :unamused:

Lami, my máme v plánu taky 4 děti. První 3 kluci a poslední může být (milostivě svoleno Filipem) holčička...no nějak se přepočítal nebo vyslal špatné posly... :grinning:
5. kvě 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alex - 4 díťata?? holky,vy jste odvážný :slight_smile: ..........ale vlastně proč ne,velká rodina je fajn :slight_smile:
5. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíme po tom druhém, kolik nám zbyde sil :slight_smile: Je dobré mít vysoké cíle... :grinning:
5. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si dávám už teď jen takový,který odpovídají mým možnostem :grinning: :grinning: ale taky se přecením kolikrát

další známý dávný se mi ozval a nabízel mi tu pochybnou práci,co už dva před ním :confused: co se to tady ve městě děje? je to jako mor :angry:
5. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, vidíš, kolik máš najednou známých? :grinning: Hlavně se jim neupiš, jinak budeš za chvíli staré "známé" vyhledávat taky :rolling_eyes:
5. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale to jsou lidi,který jsem neviděla takovou dobu a ani vlastně,když jsme se občas potkali (jsou to vesměs lidi z mýho předchozího bydliště), jsme se nijak nebavili - připadá mi to strašně zoufalý od nich,že se obracej už i na mě :sweat_smile: ...... :grinning:
5. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to ještě jedna z těch známých mi psala: neboj,přece bych nepodvedla svou dobrou kamarádku :grinning: :grinning: :grinning: a já už si ani nepamatuju,kdy jsme se viděly naposledy :grinning:
5. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli to nejsou kamaradi to jsou svine...!!!bacha na to... :angry:
volala jsem te pani a rikam ji ze uz nemam zajem a ona to je vas problem a zavesila... :sweat_smile: tak sem si udelala obrazek a je klid.. :unamused:
jinak deti my jen dve asi by jsm e to financne neutahli..
5. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nějaká ježibaba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
joo,z financí taky nemám moc dobrej pocit :pensive:
5. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to narocne, ale verim, ze se da uskromnit... :slight_smile: ale chci aby me deti meli vse a mohli vsude a ne ze na lyzak nepojedes nemam penize... :unamused:
jdu ulozit adu... za chvilu sem tu
5. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsme se o tom zrovna bavili s mamkou,že kdybysme měli vlastní bydlení,bez těch pitomých dluhů,tak bych to druhý dítko taky asi dlouho neodkládala,neplánuju si druhý dítě tak pozdě po prvním z jiných než z těchhle důvodů,budu muset nastoupit do práce a musíme s tím hnout :confounded:
5. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj eli tak nejak je to i u nas... :unamused: jenze a jeste nepracovala, tak musim jit neco delat...a pak teprv muze byt druhe... aspon at se vyhrabem z dluhu a pak si vzit hypo na barak...
5. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo přesně,hypoška u nás taky tak
naštěstí máme výbornou finanční poradkyni,už bysme nic nedělali sami jako poprvý tenkrát - jsme nadělali víc škody než užitku - už necháme tyhle finanční záležitosti odborníkům :grinning:
5. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ono najit spolehlive cloveka a nezaujateho je mazec... :unamused: ale taky to nebudem resit sami... :unamused: bych se nehradeji vratila do brna... ze ja debil odchazela kvuli te skole... :angry: bych si naliskala...
5. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
každý rozhodnutí i to špatný je k něčemu do budoucna dobrý :slight_smile:
my jsme na ní narazili náhodou a je skvělá,vím že ona nám určo pomůže,vždyť my se v tom nevyznáme,poprvý jsme šli na doporučení jedný ženský za jedním "odborníkem" a o nic jsme se nezajímali a dopadlo to,jak to dopadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už taky víme,na co si dát pozor
5. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to dice špatná zkušenost, ale aspo'ň jste poučeni pro příště :wink:
hansuv kamoš taky dela poradce a byl u nas a tak se na nej obratime...ale to je jeste za dlouho...
5. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,u nás je to taky daleká budoucnost .............. ale pořád mám před sebou ten vysněnej domek se zahrádkou :grinning:
5. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já lenoším na verandě,na klíně kočku,děti jsou hodný a samostatný a manžel seká trávník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéžiši,já jsem ale blbá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
proc by jsi mela byt blba...??? :confused:
hej u nas je to jak v hororu... fouka prsi a cekam kdy zacne bourka... a to se pakuju pac su poserooutka... :grinning:
5. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako naivní zasejc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tady jenom prší,jinak nic závažnějšího
5. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli to ja jsem taky... akorad realita je nekde hodneeee daleko.... :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale hezky se při těch představách usíná a proč se jich vzdávat že jo?
5. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a na to,že venku prší,tak je tam docela teplo
5. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek