Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
6. kvě 2010

jsem myslela,že mě omejou ☹
taky malý občas koupím něco šmrncovního 🙂 ale jinak si myslím,že nemá smysl kupovat tak drahý věci

janulle22
6. kvě 2010

eli tak to je solidni ta pokuta... to by me asi svihlo.. taky ted dostal 500 tak sme to urychlene zaplatili at nejspou problemy... 😉 ono se to nevyplaci...

elidule
autor
6. kvě 2010

jo jo,Deni,od Modrý pyramidy 😒 ale byla to naše blbost,pořádně jsme se neptali,ten zprostředkovatel nám taky nic moc neřekl 🙄 ta naše poradkyně nám dala dotazník,aby zjistila naši životní úroveň a od toho se pak všechno odvíjí 🙂 měli jsme i plno pitomých pojistek,všechno nám to zredukovala a ještě ušetříme do budoucna

elidule
autor
6. kvě 2010

s tou pokutou to bylo tak,že jsme se pak ptali,proč nás neinformovali dřív a oni že jo a ukázali nám,kam posílali upomínky - a to nebyly vůbec naše adresy 😖 posílali to do jiných vesnic - my jsme bydleli ve Valteřicích a oni to poslali jednou do Valkeřic,pak do Volfartic a jak jsme předělali trvalý bydliště,tak to najednou došlo správně

janulle22
6. kvě 2010

no tak to je teda peknej podel... 😠 bych jim to omlatila o palicu... 😒

janulle22
6. kvě 2010

tka ted sem se domluvila s kamoskou ze nepujdem na nemcinu ale pujdem na mesto okouknout obchody... 😀 😀

elidule
autor
6. kvě 2010

no nejhorší dneska je,že i když si to nevyzvedneš,tak se to považuje za doručený 😠 já vím,že to některý lidi zneužívvali,ale my bysme to zaplatli proboha,nenechala bych to dojít k takový sumě,to je jasný - no za blbost se platí že? 😔

Jani,to je lepší program 😀

elidule
autor
6. kvě 2010

chčije a chčije

janulle22
6. kvě 2010

ja jsem cekala jak tu bude nakecano a zatim eli tu trpi samomluvou... 😒 tak ja jsem doma ze skoly... dostala jsem z cestiny 1142 krava... se ji nelibilo jak mam rozepsaneho Machu...ale kdyby nam radeji nadiktovala latku tak to neee, to si musime najit sami a pak bud se ji to libi a mas 1 nebo nelibi a mas 4,5...takze fakt krava... 😠
marne jsem se snazila adamovi precist pohadku on tam prska, kricel, skakal tak sem mrskla knizkou a sla pryc... 😀
tak kde jste...
eli u nas uz i slunko svitilo...

lamarika
6. kvě 2010

ahoj holky 🙂 Jsme dneska byli odpo u kamarádky a úplně jsem žasla z Matese. Pořád pusinkoval kamarádky dceru a nemohla jsem ho od ní odtrhnout. Asi už má jasno a vybral si nevěstu 😀
Dopo byl malej u tchánovců (já byla na nehtech) a jak tam není zvyklej bývat, protože na něj není čas, tak začal řvát jenom tchyně otevrřela dveře a jak jsem odešla, tak řval na celý kolo 😝 Naštěstí prý za chvilku přestal

lamarika
6. kvě 2010

U nás pršelo jenom dopo, pak už aji svítilo sluníčko

janulle22
6. kvě 2010

ahoj lami tak musis davat casteji at si zvykaji na sebe s babi...nebo ty nechces asi ze?ja su kus kona taky... 😀

lamarika
6. kvě 2010

Což o to já bych klidně chtěla, alespoň bych měla třeba volný odpoledne, ale vázne to na druhý straně, protože tchyně musí skoro každý den od rána do večera hlídat dítko od manželový sestry. Takže na to mý nějak není čas. . .

elidule
autor
6. kvě 2010

Jani,co to znamená 1142?
tady furt poprchává
jsme byly v kauflandu a desetkrát řekneš důchodci zdovolením, myslíte,že uhne? 😠 neee,to musím do něj drcnout!
vařím zelňačku

lamarika
6. kvě 2010

ty jsi jako dneska dostala dvakrát 1, jedenkrát 2 a jedenkrát 4? Tolik známek v jeden z jednoho předmětu? 😀

lamarika
6. kvě 2010

ble zelňačka 😝
Já jsem teďka do jednoho taky musela žďuchnout, protože se motal uprostřed chodníku a né a né na mou výzvu uhnout

janulle22
6. kvě 2010

elii musi rvat bachaaaaaa nesu hady... 😀 😀
jj jen z jedne pisemky mam 1, 1, 2, 4... 😀
lami tak to je blbe no... u nas nastesti neni problem... mozna kdyby svagrova bydlela tu bylo by to horsi a muj bracha kdyby byl co k cemu, ale jsem rada jak to je... 😉

elidule
autor
6. kvě 2010

taky jsem myslela na tolik známek,ale přišlo mi jich nějak hodně 😀
zelňačku milujeme celá rodina 🙂
myslíte,že mě někdo pustil u kasy,když jsem měla jen chleba a vlhčený ubrousky?? ani náhodou ☹

lamarika
6. kvě 2010

Dřív mě to štvalo a aji jsem to obulela, ale teď už to něřeším, prostě to tak je. S některýma věcma nic nenaděláš. Máš nějakou šílenou úču když vás tak známkuje

janulle22
6. kvě 2010

eli zkus to priste zarvat, funguje to... 😎

lamarika
6. kvě 2010

Ale Liduš, kdo by tě pouštěl? Vždyť jseš na mateřský a máš času haba děj a doma by ses stejně kopala do zadku 😀

elidule
autor
6. kvě 2010

já se bláhově domnívala,že když se tchýně "znovunalezla" se svou dcerou a dokonce jí navštívila a tím pádem přišla do kontaktu opět se svými třemi vnoučaty,že mě dá pokoj,ale ona si nedá pokoj 😀 já bych jí nesvěřila ani kytku na zalívání,natož dítě 😖
a v souvislosti s mojí švagrovou: já lamentuju,že jsme tři v 1+1 a je nám to malý a oni bydlí v garsonce ona,její přítel a tři její děti 😕 na spaní rozkládají křesla a je to vždycky proces

elidule
autor
6. kvě 2010

oni jsou stejně hluchý,jedině je kopnout do pr... 😀 (prokopat si cestu)

janulle22
6. kvě 2010

tak zduchat do koseka... 😀 holky myslite, ze nekdo koupi stare loznicovej nabytek...?chci se ho zbavit...treba na chalupu nebo tak... 😅

lamarika
6. kvě 2010

takže jich je 5 v garsonce?!!!!! 😕 Tak to je mazec!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jani, já myslým, že jo. Cigánů bez koruny je tolik a tolik 😀

janulle22
6. kvě 2010

ale nevim jako cenu zadat... 😅 lami myslis, ze blekosi maji net? 😀

elidule
autor
6. kvě 2010

joo,prodat se dá vše určitě .................... jen my tu sedačku asi neprodáme nikdá 😝

a to má ještě švagrová další tři děti,ale ty ani neví,kde je jim konec

elidule
autor
6. kvě 2010

jak jim to říkáte? 😀 😀

lamarika
6. kvě 2010

Co to je za ženskou Liduš? Trošku mě děsí 😅 Jani určo se na někoho napíchnou a už ho maj 😀

janulle22
6. kvě 2010

eli jak nevi kde jsou...?oan ma 6 deti? 😕 tak to je sila teda...
blekosi- cigani...vzniklo to od slova black no a je to pocesteny... 😀