Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
8. dub 2010

já to mám jasný. Jednu mám hned tady u baráku. Chodí do ní momentálně můj starší synovec a až na některý šílený vychovatelky je celkem dobrá. Jinak já jsem říkala, že až se vrátím z mateřský, tak založím soukromou školku 😀 Tady u nás žádná není a školek je tu strašně málo. Já ke všemu nebudu mít se kam vrátit. . . Teda měla bych, ale ta pracovní doba je šílená a s dětma neslučitelná.

janulle22
8. dub 2010

ja myslim, ze nic chtet nebudou... asi ... jenze ma plinu jeste na spani to nevim jak udelame... 😅 sem rada ze se koencne naucil bez cumla... 😉 tak ted budem ucit od pliny... 😅 ... spis az do skoly chtej vedet barvy myslim, aby umela rict jmeno a tak... mozna se i podepsat... ale to ti muzu zjistit tchyne je resitelka na ZS i MS....ale tam kde ona dela nema misto pro adu... 😒 ale i tak ti to popisu...jen jsem z toho takova smutna....uz spolu nebudem, ja budu muset najit praci coz nebude lehke a skloubit to se skolou... ☹ mam z toho nakou depku z te prace...

lamarika
8. dub 2010

tak potom pořiďte druhý 😉 😀 Taky jsem dělala školu a práci dohromady. Prvně mi zaměstnavatel nasliboval hory doly a pak mě do školy nechtěl pouštět. Nech si pak všechno zapsat do smlouvy aby nemohl couvnout jako u mě

elidule
autor
8. dub 2010

já koukám na internetový stránky těch školek a koukám na fotky učitelek 😅 a vím,že na to nemůžu dát,ale některý ty báby s čárkou namalovanou místo obočí mě děsej 😅 😀
školu vím,neteř byla u zápisu,tak jsem se dozvěděla vše
já jsem si to taky říkala,už teď když někam jdu třeba jen nachvíli a nechávám malou doma,tak je to divný takový ☹ natož na takovou dobu

elidule
autor
8. dub 2010

bývalá kolegyně z práce taky chodila do školy - každej pátek,vybírala si někdy dovču ale spíš si to nadělávala

lamarika
8. dub 2010

U mě to bude dobrý. Budu dávat malýho nejspíš jen do oběda na 4 hoďky a pak si h zase vyzvednu. Stejně budu s druhým doma, ale zase chci aby si Mates zvykal na kolektiv. U nás v tý školece dělá jedna kočka dvacetiletá s fialovou hlavou a vůbec netuším jak se tam dostala.

janulle22
8. dub 2010

ja to mam 3x tydne... to je horsi chtela bych jen ranni smenu...ale to asi nesezenu... chjooo mam z teho vitr a cerven se blizi... 😅

elidule
autor
8. dub 2010

snad se na to v dnešní době tak nekouká,i když ta starší generace dbá na to,jak se člověk prezentuje i vzhledem

lamarika
8. dub 2010

jani a kolik ti ještě zbývá do konce?

lamarika
8. dub 2010

mně spíš jde o to, že tu ženskou znám a proto se ještě o to víc divím, že tam dělá

elidule
autor
8. dub 2010

ty školky fungujou jako škola,od září do června,ale když mi mateřská končí 3. srpna,vezmou mě od září? a jak se to dělá s prací, musim nastoupit,až bude malá ve školce,nemám hlídání a nevím,jak s tím obdobím mezi 😕

elidule
autor
8. dub 2010

Ráďo nějaká pipina,jo?

lamarika
8. dub 2010

přesně 😉

janulle22
8. dub 2010

zbyva mi to do cervna a v cervenci jedem na dovcu tak od srpna musim neco sehnat... 😅 ted koukama vsude chcou maturitu a nebi Vš no to me poser,,, a kam zmizli prodavaci, uklizeci...to je samej manager a takovy rychlokvasky a a nebo ses odmenovan podle vysledku a to neni prace pro me...

elidule
autor
8. dub 2010

Jani neboj,nějaká práce se nade,ale přesně jak říkáš,dělala se statistika a vyšlo to,že za x let tady budou samý manageri a tak a nebudou klasický dělnický profese,není o to zájem se to učit 😒

elidule
autor
8. dub 2010

maturita taky není už žádná výhra

janulle22
8. dub 2010

ja vim, ze neni, ale vsude ju vyzadujou... 😒 tak asi zas tak pro nic to neni...no uvidime nesmim se tomu tak poddavat...jeste ze tchynka je v lete doma a ze bude s adou...

elidule
autor
8. dub 2010

já vím,co chtějí zaměstnavatelé - abys byla mladá,ale děti už měla velké nebo nikdy žádné a nejmíň desetiletou praxi 😒

elidule
autor
8. dub 2010

hlavně,že ti tchyně pomůže

lamarika
8. dub 2010

holky jdu do hajan, tak doboru noc a ať vás děcka nechají v klidu vyspat 😉

janulle22
8. dub 2010

asi tak no... ale kde si tu praxi udelat uz nereknou... 😠 jj v tom mam vyhodu ze je doma stejne jak decka... 😉 a kdyz uz najdu ranni jako uklozeni tak je to pro invalidy... 😒

janulle22
8. dub 2010

radus dobrou noc... ja uz taky pomalu pujdu... 😉 me zlobit nebude me spi jak dudek... 😀

elidule
autor
8. dub 2010

Jani všude je to stejný 😠 to je výhoda,chci taky babíííí na hlídání 😀
Jo jo,dobrou,jdu už taky,už se u pc tak divně křivím 😒

elidule
autor
8. dub 2010

a dudka chci taky 😀

elidule
autor
8. dub 2010

tak čuuus zasejc zejtra 🙂

janulle22
8. dub 2010

toz s dudkem ti nepomuzu... a vlastne ani s babiiii 😀 nastesti hlidaji obe kdyz sjem ve skole a nasi si ho berou i na noc... coz je parada si poklidim a vyspiiiim 😀

tak brou ja jeste kecam s tatou na icq

elidule
autor
9. dub 2010

dobrý ráno 🙂
dneska jsme se probudily s pláčem už v půl sedmý,krmení dravé zvěře v noci v jednu 😀
dneska je hnusně venku,ale musím se přemoct,potřebuju na poštu 😒

janulle22
9. dub 2010

dobre ranko.... tak my sme ted vstavali...a v 5 me vzbudila kocka chtela za nama,... 😠 ... u nas je kradne dviti slunicko... jupiii odpol pujdem aspon na pisek at se ada provetra... 😀

janulle22
9. dub 2010

tak dite si vymrcelo krtka, mame rozbite DVD a tak mu to pustim na notasu... 😉 tak snad ho za chvilu vyzenu a aspon pozehlim....tak zatim pa

lamarika
9. dub 2010

Dobre ranko holky 🙂
Matesovi jak roste ten zoubek, tak se jednou vzbudil a začal bejkat. Během chvilky toho ale nechal a chrněl dál. Celou noc byl ale neklidnej, takže jsem se dnes moc nevyspala. U nás je nádherně! 😎 Pujdem teď ven, pak po o do plaváčku se vycachtat a pak jak se vyspinká ho pujdu nechat zase vyválet v písku 😀

Já zatím nemám hlídací babičku. Mamka je ještě v práci, tak musím počkat až pujde do důchodu. Teď mi teda nabízela, že pujde do předčasnýho aby mi mohla pomoct s děckama, ale to nechci. Tchyně mi sem tam malýho pohlídá, ale to je maximálně na 2 hoďky dvakrát do měsíce a musím to hlásit minimálně dva týdny dopředu.