• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
dobrý ráno :slight_smile:
jsme vzhůru od 5:39 :angry: přes všechny moje marný snahy už neusnula a mě se může roztrhnout papula :rolling_eyes:
7. kvě 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko...ja se vcera nejak zasekla na mmb ohledne postele... :sweat_smile:
ja nejsem kolousek... je mi 23.... :sweat_smile: to je kolousek...? :confused:
eli jak to?tak ti usne za chvilu... :slight_smile:
7. kvě 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau Jani,když je toho hodně na výběr,tak se pak člověk nemůže rozhodnout,co?
to doufám,že se půjde brzo dospat,zalomím to s asi :slight_smile:

............ všechny jsme mladé a krásné :grinning: :grinning: :grinning: musíme si to říkat tady samy,doma to neuslyšíme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli to ma recht... :grinning: tak ja zacnu...
jsem krasna a mlada... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. kvě 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ta cácora je v postýlce zase,ale provádí tam nějaký průzkumy :slight_smile:

a vypadá to na hezký slunečný víkend ............... co máte v plánu?
7. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my nic tata je v brne, tak asi pojedem s tchynkou do Zlina za prababickou... :wink:
7. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já nevím,jestli mám jet k našim nebo zůstat doma :unamused:
7. kvě 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli jed k vasim ne? lepsi jak sedet doma ne? nebo mas nejaky duvod tam nejet?
7. kvě 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak u nás noc dobrá, akorát Jolanka strašně hekala ze spaní, měla chudáček asi zlý sen :unamused:

my na víkend nic neplánujeme, klasika....jak je manžel pryč, tak jsme stejně bez auta, si to vynahradíme příští týden, ani do města se mi nechce, jsou oslavy osvobození - to bude zase bordel

eli, modrá pyramida že je blbá?, jsem mysela, že ne, mě ten náš poradce radil mbanku, jenže já z těhle malejch společností mám trošku obavy

a jinak jsem četla, že víkend bude aprílový, tak uvidíme, příští týden chceme do zoo, tak snad už se to počasí umoudří
7. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme bez tatku,... :frowning2: ¨prijede mi ve stredu tak bych chtela aby vymaloval adovi pokojik, jen nevim jestli se mu bude chtet.. :grinning: varim spenatek... :dizzy_face: mnam mnam... :wink:
7. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak obed hotov a ada ma zabavu... venku je mega jerab a budou davat nove sloupy vedeni tak stoji na zidli a cumi a ted ho slysim jak kocce rika mikine bez nekam do riti.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: a kdo to kocce rika? no tak tohle jsou ma slova... :grinning:
7. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
člověk si před těma prckama musí dávat pozor na pusu, co :grinning: :grinning: :grinning:
máte dobrej obýdek, já se přiznam, že když jsme samy, tak tomu vaření moc nedam, Jolanka je zatim nenáročná
7. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni jj to musi, ale clovek si mysli, ze kdyz jsme kazdej v jiny mistnosti ze to nepostrehne a ejhle...pouzije to dcky tak dobre ze se musim jen smat... :grinning:
tak ada uz narocnej je... :grinning: pka buse kure na paprice a rajska ... uz mam naplanovana jidla... :wink: ale nevarim denne, jednou za 2-3 dny, podle mnozstvi a podle toho kolik nas je... :wink:
7. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak premyslim o kapsari, kterej aji chrani dite od studene zdi a aby se neodirala... jsem videla za 500 tak nevim esi by nebyl levnejsi kdyby jsem si koupila latku a usila si to sama... :sweat_smile:
7. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, tříletýmu už nevrazíš skleničku když se ti nechce vařit.
a malej teda jde od září do školky?
a vy bydlíte s rodičema, že se třeba ve vaření prostřídáte? to já vařim malej pořád takový ty dětský blafy, maso mam namixovaný v mrazáku, zelenina většinou ze skleničky, jak kdy a příloha je vařená hned. K nám na jídlo nikdo nechodí a pro mě samotnou mě to nebaví. Zato když je manžel doma, tak jsou rozkroje, on je kuchař a je to huba mlsná
7. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle mě to vyjde určitě levnějš, záleží jestli si na to troufáš, já třeba na tyhle práce vůbec nejsem a ani nemám stroj :confounded:

asi dneska upeču buchtu, nějak mě honí mlsná :slight_smile:
7. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni no pokd ho vezmou tak od zari jde do skolky...
ja varimi pro nas dva a bydlime s tchanvcema ale oni jsou dole a my nahore... varime si kazdej zvlast.. kdyz jsme sami s adou tak varim rychlovky - macky, spenat atd kdyz je tata doma tak delam hokusy pokusy z mmb... :wink:
to muj tata si umi uvarit tak brambory a smazenej syr a to mu jeste musi nekdo obalit... :grinning:
ale mas vyhodu ze aspon uvari a mas jidelko jedna basen... :dizzy_face: bych taky obcas potrebovala... :grinning:
shanim info na ten kapsar a asi ho usiju... :slight_smile:
7. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni ja jsme svadlena, kadernice tak snad to zvladnu... :grinning:
7. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Deni,modrá pyramida asi není špatná,ale třebba pro náš účel to byl špatnej e nevýhodnej výběr :pensive: přitom těch bank je moře,ale my se blbci neinformovali :rolling_eyes:

Jani,ty jsi žena mnoha profesí :grinning:

Nevím,jestli bude můj táta doma vůbec a švagrová je nemocná a asi vrzne mamce děti,tak bysme ani nepokecaly :unamused:
7. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli no to si pis... ted jen premyslim jak to zapravim ale an to prijdu... :grinning: jsem sila naposledy pred 5lety na zaverkaxh... :grinning:
7. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, taky jsem krásná, štíhlá a mladá :sunglasses:

Včera jsem zakopala s manžou válečnou sekeru, tak si snad víkend užijem. I když já musím v sobotu na dlouho do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Příští týden taky bude doma, tak bychom mohli udělat nějakej výlet. Jani ti závidím, že jsi švadlena. Když něco chceš tak si to ušiješ a nebo nějak opravíš. Já tak akorát zašiju ponožky a zkrátím kalhoty
7. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele lami ja nejsem zadnej talent... :grinning: ja nic nesiju max si zkratim kalhoty... :grinning: ten kapsar bude me veledilo... :grinning:
7. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se nás tu krasavic rozrostlo :grinning: ale Radu,ty třeba uslyšíš tenhle víkend něco pěknýho "doopravdicky"

já umím přišít knoflík :grinning:
7. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani,já si ho koupila :pensive:
7. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani švagrovka ten kapsář taky šila na zeď nad postel a supr :dizzy_face: Synovce alespoň nestudí zeď a na druhou stranu ta zeď není hnedka odřená atd. Má v něm knížky, takže když chce před spaním nějakou přečíst, tak si ju odsud sám vytáhne. Ona má lokomotivu a dva vagónky, tím myslím ten kapsář
7. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tens em videla hodne na netu... :slight_smile: no uvidime, nejak to nasiju... jsou i nazehlovacky ruzny tak si asi pohraju... :wink:
eli proc tak smutne?
7. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám s tím kocourem a kuřetem :grinning: myslím Tweety - já nevím,jak se to píše
7. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napsala jsi to správně :wink:
7. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
protože já jsem ruční analfabet,když jsme na základce měli do školy přinýst svícínek doma vyrobený,tak mi ho dělal brácha :sweat_smile: ale měla jsem ho nejkrásnějjší,on si pohrál se dřevem a já to dozdobila a ostatní spolužáci přinesli skoro všichni jabko napíchaný hřebíčkem a tak :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek