Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
7. kvě 2010

dobrý ráno 🙂
jsme vzhůru od 5:39 😠 přes všechny moje marný snahy už neusnula a mě se může roztrhnout papula 🙄

janulle22
7. kvě 2010

dobre ranko...ja se vcera nejak zasekla na mmb ohledne postele... 😅
ja nejsem kolousek... je mi 23.... 😅 to je kolousek...? 😕
eli jak to?tak ti usne za chvilu... 🙂

elidule
autor
7. kvě 2010

čau Jani,když je toho hodně na výběr,tak se pak člověk nemůže rozhodnout,co?
to doufám,že se půjde brzo dospat,zalomím to s asi 🙂

............ všechny jsme mladé a krásné 😀 😀 😀 musíme si to říkat tady samy,doma to neuslyšíme 😀 😝

janulle22
7. kvě 2010

eli to ma recht... 😀 tak ja zacnu...
jsem krasna a mlada... 😝 😀

elidule
autor
7. kvě 2010

😀 😀

elidule
autor
7. kvě 2010

tak ta cácora je v postýlce zase,ale provádí tam nějaký průzkumy 🙂

a vypadá to na hezký slunečný víkend ............... co máte v plánu?

janulle22
7. kvě 2010

no my nic tata je v brne, tak asi pojedem s tchynkou do Zlina za prababickou... 😉

elidule
autor
7. kvě 2010

já nevím,jestli mám jet k našim nebo zůstat doma 😒

janulle22
7. kvě 2010

eli jed k vasim ne? lepsi jak sedet doma ne? nebo mas nejaky duvod tam nejet?

denisa31
7. kvě 2010

ahoj, tak u nás noc dobrá, akorát Jolanka strašně hekala ze spaní, měla chudáček asi zlý sen 😒

my na víkend nic neplánujeme, klasika....jak je manžel pryč, tak jsme stejně bez auta, si to vynahradíme příští týden, ani do města se mi nechce, jsou oslavy osvobození - to bude zase bordel

eli, modrá pyramida že je blbá?, jsem mysela, že ne, mě ten náš poradce radil mbanku, jenže já z těhle malejch společností mám trošku obavy

a jinak jsem četla, že víkend bude aprílový, tak uvidíme, příští týden chceme do zoo, tak snad už se to počasí umoudří

janulle22
7. kvě 2010

taky jsme bez tatku,... ☹ ¨prijede mi ve stredu tak bych chtela aby vymaloval adovi pokojik, jen nevim jestli se mu bude chtet.. 😀 varim spenatek... 😵 mnam mnam... 😉

janulle22
7. kvě 2010

tak obed hotov a ada ma zabavu... venku je mega jerab a budou davat nove sloupy vedeni tak stoji na zidli a cumi a ted ho slysim jak kocce rika mikine bez nekam do riti.. 😅 😀 😀 a kdo to kocce rika? no tak tohle jsou ma slova... 😀

denisa31
7. kvě 2010

člověk si před těma prckama musí dávat pozor na pusu, co 😀 😀 😀
máte dobrej obýdek, já se přiznam, že když jsme samy, tak tomu vaření moc nedam, Jolanka je zatim nenáročná

janulle22
7. kvě 2010

deni jj to musi, ale clovek si mysli, ze kdyz jsme kazdej v jiny mistnosti ze to nepostrehne a ejhle...pouzije to dcky tak dobre ze se musim jen smat... 😀
tak ada uz narocnej je... 😀 pka buse kure na paprice a rajska ... uz mam naplanovana jidla... 😉 ale nevarim denne, jednou za 2-3 dny, podle mnozstvi a podle toho kolik nas je... 😉

janulle22
7. kvě 2010

tak premyslim o kapsari, kterej aji chrani dite od studene zdi a aby se neodirala... jsem videla za 500 tak nevim esi by nebyl levnejsi kdyby jsem si koupila latku a usila si to sama... 😅

denisa31
7. kvě 2010

to jo, tříletýmu už nevrazíš skleničku když se ti nechce vařit.
a malej teda jde od září do školky?
a vy bydlíte s rodičema, že se třeba ve vaření prostřídáte? to já vařim malej pořád takový ty dětský blafy, maso mam namixovaný v mrazáku, zelenina většinou ze skleničky, jak kdy a příloha je vařená hned. K nám na jídlo nikdo nechodí a pro mě samotnou mě to nebaví. Zato když je manžel doma, tak jsou rozkroje, on je kuchař a je to huba mlsná

denisa31
7. kvě 2010

podle mě to vyjde určitě levnějš, záleží jestli si na to troufáš, já třeba na tyhle práce vůbec nejsem a ani nemám stroj 😖

asi dneska upeču buchtu, nějak mě honí mlsná 🙂

janulle22
7. kvě 2010

deni no pokd ho vezmou tak od zari jde do skolky...
ja varimi pro nas dva a bydlime s tchanvcema ale oni jsou dole a my nahore... varime si kazdej zvlast.. kdyz jsme sami s adou tak varim rychlovky - macky, spenat atd kdyz je tata doma tak delam hokusy pokusy z mmb... 😉
to muj tata si umi uvarit tak brambory a smazenej syr a to mu jeste musi nekdo obalit... 😀
ale mas vyhodu ze aspon uvari a mas jidelko jedna basen... 😵 bych taky obcas potrebovala... 😀
shanim info na ten kapsar a asi ho usiju... 🙂

janulle22
7. kvě 2010

deni ja jsme svadlena, kadernice tak snad to zvladnu... 😀

elidule
autor
7. kvě 2010

Deni,modrá pyramida asi není špatná,ale třebba pro náš účel to byl špatnej e nevýhodnej výběr 😔 přitom těch bank je moře,ale my se blbci neinformovali 🙄

Jani,ty jsi žena mnoha profesí 😀

Nevím,jestli bude můj táta doma vůbec a švagrová je nemocná a asi vrzne mamce děti,tak bysme ani nepokecaly 😒

janulle22
7. kvě 2010

eli no to si pis... ted jen premyslim jak to zapravim ale an to prijdu... 😀 jsem sila naposledy pred 5lety na zaverkaxh... 😀

lamarika
7. kvě 2010

Ahoj kočky, taky jsem krásná, štíhlá a mladá 😎

Včera jsem zakopala s manžou válečnou sekeru, tak si snad víkend užijem. I když já musím v sobotu na dlouho do práce 😝 Příští týden taky bude doma, tak bychom mohli udělat nějakej výlet. Jani ti závidím, že jsi švadlena. Když něco chceš tak si to ušiješ a nebo nějak opravíš. Já tak akorát zašiju ponožky a zkrátím kalhoty

janulle22
7. kvě 2010

hele lami ja nejsem zadnej talent... 😀 ja nic nesiju max si zkratim kalhoty... 😀 ten kapsar bude me veledilo... 😀

elidule
autor
7. kvě 2010

se nás tu krasavic rozrostlo 😀 ale Radu,ty třeba uslyšíš tenhle víkend něco pěknýho "doopravdicky"

já umím přišít knoflík 😀

elidule
autor
7. kvě 2010

Jani,já si ho koupila 😔

lamarika
7. kvě 2010

Jani švagrovka ten kapsář taky šila na zeď nad postel a supr 😵 Synovce alespoň nestudí zeď a na druhou stranu ta zeď není hnedka odřená atd. Má v něm knížky, takže když chce před spaním nějakou přečíst, tak si ju odsud sám vytáhne. Ona má lokomotivu a dva vagónky, tím myslím ten kapsář

janulle22
7. kvě 2010

tens em videla hodne na netu... 🙂 no uvidime, nejak to nasiju... jsou i nazehlovacky ruzny tak si asi pohraju... 😉
eli proc tak smutne?

elidule
autor
7. kvě 2010

já mám s tím kocourem a kuřetem 😀 myslím Tweety - já nevím,jak se to píše

lamarika
7. kvě 2010

Napsala jsi to správně 😉

elidule
autor
7. kvě 2010

protože já jsem ruční analfabet,když jsme na základce měli do školy přinýst svícínek doma vyrobený,tak mi ho dělal brácha 😅 ale měla jsem ho nejkrásnějjší,on si pohrál se dřevem a já to dozdobila a ostatní spolužáci přinesli skoro všichni jabko napíchaný hřebíčkem a tak 🙂