Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

axi81
7. kvě 2010

Hlásím se krásná, mladá, štíhlá, neuvěřitelně inteligentní a vždy plná života!!! 😀

Holky, tak jsem blbec nakoukla do diskuze "Zemřelo mi dítě" a nemám slov... 😢 Zjistila jsem, že jsem taková "borka", že si ani neuvědomuju, co vše mému dítěti, berušce mé růžové voňavé milované, hrozí!!! ☹ Najednou jsem vám pocítila takový strach, že mě úplně běhal mráz po zádech. Musela jsem to jít vydýchat ven. ☹

Dnes nám přijede táta, odpoledne mám výlet za kamarádkou a večer snad bude romantika 😵

Jani, ty jsi taková šikulka!! Já jsem u šicího stroje nikdy ani neseděla. Kalhoty mi zkracuje sousedka nebo mamka... 😅

elidule
autor
7. kvě 2010

Alex 😀

já jsem tam párkrát taky nakoukla a vždycky jsem to ořvala a pak koukám na Justýnu a řvu ještě víc 😅

já chci taky romantiku!!!

axi81
7. kvě 2010

Ale knoflík a ponožku zvládám taky 🙂 I když děravé ponožky dnes už vyhazuju.

Holky, tak dnes mamka ok, dokonce mi volala, jeslti jí nechci dovézt naše prádlo na vyžehlení, když ho tam mám už hromadu a přes týden jsem se k tomu nedostala....Když je ok, tak je prostě nejzlatější... 😵 A ani nevíte, jaký je dnes posun v mé náladě. Všechny bych objímala, líbala, smála se, vtipkovala 😀 , ale včera bych vám nepřála mě byť jen minout ve dveřích. 😠 🙄

elidule
autor
7. kvě 2010

klube se nám další zubisko 😀 ještě že jsem koupila ten gelík na dásně

lamarika
7. kvě 2010

alex já jsem tam byla jen jednou a od té doby se té diskuzi vyhýbám a modlím se aby mě něco takového taky jednu nepotkalo. To je skvělé, že je mamka ok 😵

Holky to už je zase hodin, budu muset za chvilku jít

lamarika
7. kvě 2010

Liduš a koupila jsi calgel nebo citrogel?

elidule
autor
7. kvě 2010

Alex,tak paráda,už to bude na pořád,uvidíš 🙂 až ti mamka vyžehlí,pošli jí k nám 😅

janulle22
7. kvě 2010

zdravimkrasavici nesmirnou... 😀
tak supni mamce pradlo aby se zabavila a ty budes mit vyzehleno a spokojenost na obou stranach... 😉
az neco usiju tak em muzete chvalit, zatim sem ve fazi hledani a zkoumani a premxsleni... 😀

lamarika
7. kvě 2010

Jinak malej mi zase snědl asi 6 žliček na oběd, tak jsem mu pak vytáhla ty jeho sušenky za to, že alespoň něco snědl a teď se tím láduje. Taky vám nechcou děcka jíst? To je nějakým obdobím nebo co? On ale nechce jíst jenom oběd, teda včera nechtěl ani večeřu, ale jinak by jedl furt

elidule
autor
7. kvě 2010

calgel a je zvláštní,že když jsem byla před pár měsíci v té lékárně a kupovala taky gel na dásně,tak paní mi prodala citrovital,že calgel se už nevyrábí a teďkon ho přinesla automaticky - ten citrovital moc nepomáhal,teda Justýně strašně chutnal,ten calgel jí moc nejede 😀 😝

lamarika
7. kvě 2010

jani aby jsi došla i k fázi ušití 😀 (jsem chtěla napsat udělání, ale přišlo mi to takový strašně dvojsmyslný. . . )

elidule
autor
7. kvě 2010

malá začíná být nějaká vybíravá,ke svačince jsem jí dávala i přesnídávky a baštila o stošest,ale jak ochutnala takový pudinky,nebo co to je,něco mezi pudinkem a jogurtem,tak ty ovocný přesnídávky nechce 😖

janulle22
7. kvě 2010

no lami ze mi me to dvojmo uspokovalo jo...? 😀 😀
no to nevim jestli dojdu do faze usiti... 😀 😀

lamarika
7. kvě 2010

Já měla ten citrovital, protože jsem na MK četla, že na calgel je sposta dětí alergickejch, tak jsem z toho měla strach. Jednou ráno byl malej tak hodnej, že jsem o něm ani nevěděla, protože si hrál s tím gelíkem a celej ho snědl 😠 Od tý doby už žádnej nemáme, ale až pujdou ven stoličky, tak asi něco budem muset zase koupit. Asi prubnu ten calgel

lamarika
7. kvě 2010

No Jani asi tak nějak 😀 😀 😀

elidule
autor
7. kvě 2010

jooo Radu,mě to udělala taky,na konci prasknul nebo co a ona ho vysávala

lamarika
7. kvě 2010

Ty děcka jsou ale potvůrky 😉

elidule
autor
7. kvě 2010

jí se vůbec líbí všechny tubičky a mastičky a krabičky od nich

lamarika
7. kvě 2010

No noc holky. Loučí se s vama jedna krasavice co nemá vůbec stresy z toho jít do plavek, protože je přece štíhlá a jdu s malým do plaváčku 🙂

elidule
autor
7. kvě 2010

neplavte daleko 🙂 čus

janulle22
7. kvě 2010

uzijte si to... 😉

axi81
7. kvě 2010

Holky, tak mám vyžehleno. A Lami, mě malá s obědama taky zlobí. Na středu a včera jsem jí upekla kuřecí stehýnko s tymiánem, k tomu zapekla brambory ve smetaně a hodila jsem jí do toho ještě pečenou cuketu a co myslíte..? 😠 Nechtěla... Jsem si říkala, jakou dobrůtku zdravou jí to dělám a ona to ta můra nechce!! Tak na dnešek jsem jí k chůvě koupila něco hotového v mystičce, tak to aspoň prubnem.

axi81
7. kvě 2010

Poznámka: Mám vyžehleno - mamka mi vyžehlila. Já jsem bohužel v práci... 😒

janulle22
7. kvě 2010

axi a ty bydlis s mamkou?

janulle22
7. kvě 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32914279&tab=3
tak latka vy\brana ta zelenkava s delfinkama... za chvilu jedem s tchynkou nakupovat, tak koupim vypln a snad se nezblaznim z tech sen... 😀

janulle22
7. kvě 2010

tak ta latka neni... 😠 jedem do mesta tak se tam podivam...
hele ja nechci trpet samomluvou...

elidule
autor
7. kvě 2010

jéé,ta je pěkná

elidule
autor
7. kvě 2010

konverzujem konverzujem 😀

janulle22
7. kvě 2010

no ale ona neni!!!!!!!! 😠 tak se kuknu v tom meste a uvidime...
tak sup konzervuj

elidule
autor
7. kvě 2010

najdeš třeba ještě hezčí - hlavně žádný rozčilování 😀 😀
já se půjdu zítra podívat po záclonách a závěsu do pokojíčku - já jsem ještě nikdy nekupovala záclony - věřily byste tomu? v tom baráčku tam už byly záclony a tady ve starým bytě jsou střešní okna,jedno normální,ale za plotnou,takže tam bych nic nedala,to by bylo furt poprskaný 😝