• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
tak to si zmer okna prvne a kolik je na vysku a pocitej i navic na naraseni ale to ti poradej tam, hlavne musis met ten rozmer okna
tak sme se stavili a mam nakoupnou latku i vatelin a ted otazka kdy zacnu... :grinning:
7. kvě 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani,první krok jsi udělala a nakoupila :grinning:
noo a tu záclonu navíc kus asi podle toho,jak to budu chtít mět nařasený asi že? ale já nevím,kolik to chci mít nařasený :sweat_smile: prostě do vlnek jako to vidím u našich - ježiš já jsem střívko - vezmu sebou kámošku,ta bydlí taky v paneláku a tak kouknu,co má na oknech :slight_smile:
jinak přijel manža jeli jsem na nákup a do stavebnin a už jel s kámošem na byt a budou tam spát,aby mohli dělat do noci a brzo ráno - jsem šokována jejich aktivitou (no ale vzali si sebou pivsona,tak spíš chtěj drbat a chlastat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ) . půjdeme je ráno zkontrolovat
7. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli to se musis rozmyslet, me pani nutila ze kdyz mam okno 3m tak vzit zaclony 6 m ale ja jsem vzala jen o metr a pul... takze jsem kupovala na 3m okno 4,5m zaclony... a an okno v loznici jsem kupovala hotovou... nebo se kukni sem...maji nadherne zaclony...

http://www.textil-jimi.cz/

jo a ve stredu natru trubky v pokojiku na bilo a ve ctvrtek maluj... tchynce zbyly barvy tak je vyuzijem a mame to zadarmoooo :grinning:
7. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani,to je krása!
nezbylo jí ještě něco? taky bysme využili :grinning:
7. kvě 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nezbylo eli... :grinning:
co je krasa? ty zaclony?tam maj nadherny no...a cenove prijatelny... :wink:
7. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
noo,ty záclony :slight_smile:
my tady ve městě máme jenom jeden obchod s bytovým textilem :unamused: a ty ceny podle toho vypadají :stuck_out_tongue_closed_eyes: a paní prodavačka vypadá,že jí ta práce strašně nudí :grinning:
7. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tam kde jsem byla ja je to samo jako u vas...sem se tam divala na koberce a za 1m2 600 hnus jako...to budem muset do olmika...
a ja na okno 3m a 1,5m dala 1500 za zaclonu.. no mazsec sem se zase vyvratila... :grinning:
7. kvě 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
týý jo,to je cena :confused: moje babička je úchyl na záclony,furt si nějaký kupuje a ta kámoška,co jí půjdu občíhnout okna,ta říkala,že všechny záclony nakoupila u jedný vietnamky,že ona se přímo specializuje na panelákový okna,takže když jí řeknu rozměr okna,ona na mě vybalí celý sortiment přímo na to okno :slight_smile: má i ty do oblouku - ty se mi líbí
7. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a hlavně jsem chtěla říct,že ta jedna záclona jí vyšla v průměru na 400 korun
7. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu do oblouku mame v loznici... jj u vetvi uz maji taky vsechno... :grinning:
7. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je fakt,myslíš,že nejsou kvalitní?já se v tom nevyznám,já si hlavně potřebuju buď koupit "hotovou" záclonu, nebo koupit materiál a nechat ušít a to třeba v tom našem obchodu vyjde strašně draho :confounded:
7. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uspáváte?
7. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vy se vlastně věnujete drahým polovičkám :slight_smile:
7. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já vytáhnu nějakou knížku asi :sweat_smile:
7. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty eli jak jako chces usit zaclonu? co chces sit na zaclone?
ja jsem uspala adu a jsem tu...jsem sama samotinka... :frowning2:
7. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jako myslela jsem zapošít nebo ty konce prostě upravit,to se musí ne?
7. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v krámu ti to ufiknou a šmitec nebo ne :sweat_smile:
7. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha ja ma zaclonu v tym obyvaku dole zapravenou s dratkem takze hezky drzi tvar.... :wink: a ve zbytku mam hotovou zaclonu tak nevim...ale asi zalezi na druhu...
7. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
včera jak jsem byla v lékárně,tak tam mají dvě pokladny,jedna na recepty druhá na volný prodej - známe a u tý na recepty byla fronta a na volný prodej nikdo,tak jsem zamířila k ní a vedle byl stoleček a u něj seděla taková moc milá slečna a hnedka na mě volá - mladá paní,pojďte se kouknout na nový přípravek na snížení hmotnosti,po něm nebudete mít hlad! a y všechny lidi,protože tam bylo hrobový ticho,to slyšeli a prohlídli si mě od hlavy až k patě,jsem se tak hanbila :grinning: ty jejich diskrétní zony jsou pěkně naprd a nemyslím si,že kdyby v tu chvíli tam vešel někdo,kdo by o to měl zájem,že by ho projevil,ale raději by odmítnul :stuck_out_tongue_closed_eyes: v Děčíně byla lékrna a ta byla opravdu diskrétní,byl tam čekací prostor a pak se chodilo dveřma k výdeji a ještě tam byla plenta,takže nikdo neslyšel,ani nemohl vidět - to bylo dobrý :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my budeme mít klasicky tykový ty skřipečky,ale asi musí ta záclona být nějak zaentlovaná,no každopádně kámoška říkala,že koupím,vyperu,pověsím - los hotovos :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vidíš,drátek to mě nenapadlo,si pamatuju,když babča vyprala a naškrobila záclony,tak je hnedka pověsila a jak uschly,tak je ani nemohla rozhrnout,jak byly tuhý :grinning:
7. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na baráčku jsme měli záclonky,který byly navlečený na šňůrce :grinning: a měli jsme kocoura a ten skákal na okno a pěkně některý ty záclonky rozerval drápkama,jak se mu to smeklo,tak zatnul drápek a už jel dolů - hajzlík jeden
7. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se chystám na nákup záclony k malýmu do pokojíku. A taky jsem ještě nikdy záclonu nekupovala. Já je moc neuznávám a ani je nechci, Takže záclony nemáme. Do pokojíku ale pro malýho bych chtěla. Stáhnu je na boky, jako by do V. Budou tam jako dekoračka
7. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to taky bude vypadat hezky určitě
mě přijde,že na záclonách se drží jen prach,ale zútulňujou pokoj
7. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to zutulnuji v brne jsme zacloby nemely a bylo to takovy otevreny strasne...ale nevadilo nam to..meli jsme jen v loznici... byl tam zrpvna preklad, tak se nedalo poradne navrtat tak tata rekl, ze na uz sere...chudak byl spocenej az dole... :grinning:
eli hihi babi byla moc akcni... :grinning:
ja uz jsem v pelechu...
7. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
babička je strašná v tomhle,napíná i háčkovaný dečky na polystyrenový desky venku na zahradě,to když pak odepneš,tak s nima můžeš házet jak talířem :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: tak to je dobre teda... to je babicka vyzbrojena...kdyz by doslo na nejhorsi mrskne deckou a je v suchu :grinning:
7. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdoví,na čem budem ulítávat v 78 letech :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to se teprve uvidi... :grinning: :grinning:
no nic ja jdu spat, tak dobou noc... :wink:
7. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska byla odpo s mamkou a se ségrou v obchodech. Mamka si chtěla koupit boty a já se chtěla podívat po bodech k těm šatům na svadbu. Tak jsem si jedny koupila, ale padly mně do oka až na podruhý, ale budou se k nim perfektně hodit. Jsou teda na klínu, tak mě snad nebudou bolet záda. A taky jsem si k nim koupila kabelku co ladí perfektně s těma botama. Teď když už všechno k těm šatům mám, tak by mě nejvíc namíchlo kdyby mně neseděli ani ty o číslo měnší. . .
7. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek