Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
7. kvě 2010

tak to si zmer okna prvne a kolik je na vysku a pocitej i navic na naraseni ale to ti poradej tam, hlavne musis met ten rozmer okna
tak sme se stavili a mam nakoupnou latku i vatelin a ted otazka kdy zacnu... 😀

elidule
autor
7. kvě 2010

Jani,první krok jsi udělala a nakoupila 😀
noo a tu záclonu navíc kus asi podle toho,jak to budu chtít mět nařasený asi že? ale já nevím,kolik to chci mít nařasený 😅 prostě do vlnek jako to vidím u našich - ježiš já jsem střívko - vezmu sebou kámošku,ta bydlí taky v paneláku a tak kouknu,co má na oknech 🙂
jinak přijel manža jeli jsem na nákup a do stavebnin a už jel s kámošem na byt a budou tam spát,aby mohli dělat do noci a brzo ráno - jsem šokována jejich aktivitou (no ale vzali si sebou pivsona,tak spíš chtěj drbat a chlastat 😝 😀 ) . půjdeme je ráno zkontrolovat

janulle22
7. kvě 2010

eli to se musis rozmyslet, me pani nutila ze kdyz mam okno 3m tak vzit zaclony 6 m ale ja jsem vzala jen o metr a pul... takze jsem kupovala na 3m okno 4,5m zaclony... a an okno v loznici jsem kupovala hotovou... nebo se kukni sem...maji nadherne zaclony...

http://www.textil-jimi.cz/

jo a ve stredu natru trubky v pokojiku na bilo a ve ctvrtek maluj... tchynce zbyly barvy tak je vyuzijem a mame to zadarmoooo 😀

elidule
autor
7. kvě 2010

Jani,to je krása!
nezbylo jí ještě něco? taky bysme využili 😀

janulle22
7. kvě 2010

to nezbylo eli... 😀
co je krasa? ty zaclony?tam maj nadherny no...a cenove prijatelny... 😉

elidule
autor
7. kvě 2010

noo,ty záclony 🙂
my tady ve městě máme jenom jeden obchod s bytovým textilem 😒 a ty ceny podle toho vypadají 😝 a paní prodavačka vypadá,že jí ta práce strašně nudí 😀

janulle22
7. kvě 2010

tak tam kde jsem byla ja je to samo jako u vas...sem se tam divala na koberce a za 1m2 600 hnus jako...to budem muset do olmika...
a ja na okno 3m a 1,5m dala 1500 za zaclonu.. no mazsec sem se zase vyvratila... 😀

elidule
autor
7. kvě 2010

týý jo,to je cena 😕 moje babička je úchyl na záclony,furt si nějaký kupuje a ta kámoška,co jí půjdu občíhnout okna,ta říkala,že všechny záclony nakoupila u jedný vietnamky,že ona se přímo specializuje na panelákový okna,takže když jí řeknu rozměr okna,ona na mě vybalí celý sortiment přímo na to okno 🙂 má i ty do oblouku - ty se mi líbí

elidule
autor
7. kvě 2010

a hlavně jsem chtěla říct,že ta jedna záclona jí vyšla v průměru na 400 korun

janulle22
7. kvě 2010

tu do oblouku mame v loznici... jj u vetvi uz maji taky vsechno... 😀

elidule
autor
7. kvě 2010

to je fakt,myslíš,že nejsou kvalitní?já se v tom nevyznám,já si hlavně potřebuju buď koupit "hotovou" záclonu, nebo koupit materiál a nechat ušít a to třeba v tom našem obchodu vyjde strašně draho 😖

elidule
autor
7. kvě 2010

uspáváte?

elidule
autor
7. kvě 2010

vy se vlastně věnujete drahým polovičkám 🙂

elidule
autor
7. kvě 2010

tak já vytáhnu nějakou knížku asi 😅

janulle22
7. kvě 2010

ty eli jak jako chces usit zaclonu? co chces sit na zaclone?
ja jsem uspala adu a jsem tu...jsem sama samotinka... ☹

elidule
autor
7. kvě 2010

no jako myslela jsem zapošít nebo ty konce prostě upravit,to se musí ne?

elidule
autor
7. kvě 2010

v krámu ti to ufiknou a šmitec nebo ne 😅

janulle22
7. kvě 2010

aha ja ma zaclonu v tym obyvaku dole zapravenou s dratkem takze hezky drzi tvar.... 😉 a ve zbytku mam hotovou zaclonu tak nevim...ale asi zalezi na druhu...

elidule
autor
7. kvě 2010

včera jak jsem byla v lékárně,tak tam mají dvě pokladny,jedna na recepty druhá na volný prodej - známe a u tý na recepty byla fronta a na volný prodej nikdo,tak jsem zamířila k ní a vedle byl stoleček a u něj seděla taková moc milá slečna a hnedka na mě volá - mladá paní,pojďte se kouknout na nový přípravek na snížení hmotnosti,po něm nebudete mít hlad! a y všechny lidi,protože tam bylo hrobový ticho,to slyšeli a prohlídli si mě od hlavy až k patě,jsem se tak hanbila 😀 ty jejich diskrétní zony jsou pěkně naprd a nemyslím si,že kdyby v tu chvíli tam vešel někdo,kdo by o to měl zájem,že by ho projevil,ale raději by odmítnul 😝 v Děčíně byla lékrna a ta byla opravdu diskrétní,byl tam čekací prostor a pak se chodilo dveřma k výdeji a ještě tam byla plenta,takže nikdo neslyšel,ani nemohl vidět - to bylo dobrý 🙂

elidule
autor
7. kvě 2010

my budeme mít klasicky tykový ty skřipečky,ale asi musí ta záclona být nějak zaentlovaná,no každopádně kámoška říkala,že koupím,vyperu,pověsím - los hotovos 😀 😀

elidule
autor
7. kvě 2010

vidíš,drátek to mě nenapadlo,si pamatuju,když babča vyprala a naškrobila záclony,tak je hnedka pověsila a jak uschly,tak je ani nemohla rozhrnout,jak byly tuhý 😀

elidule
autor
7. kvě 2010

na baráčku jsme měli záclonky,který byly navlečený na šňůrce 😀 a měli jsme kocoura a ten skákal na okno a pěkně některý ty záclonky rozerval drápkama,jak se mu to smeklo,tak zatnul drápek a už jel dolů - hajzlík jeden

lamarika
7. kvě 2010

Taky se chystám na nákup záclony k malýmu do pokojíku. A taky jsem ještě nikdy záclonu nekupovala. Já je moc neuznávám a ani je nechci, Takže záclony nemáme. Do pokojíku ale pro malýho bych chtěla. Stáhnu je na boky, jako by do V. Budou tam jako dekoračka

elidule
autor
7. kvě 2010

no to taky bude vypadat hezky určitě
mě přijde,že na záclonách se drží jen prach,ale zútulňujou pokoj

janulle22
7. kvě 2010

jo to zutulnuji v brne jsme zacloby nemely a bylo to takovy otevreny strasne...ale nevadilo nam to..meli jsme jen v loznici... byl tam zrpvna preklad, tak se nedalo poradne navrtat tak tata rekl, ze na uz sere...chudak byl spocenej az dole... 😀
eli hihi babi byla moc akcni... 😀
ja uz jsem v pelechu...

elidule
autor
7. kvě 2010

babička je strašná v tomhle,napíná i háčkovaný dečky na polystyrenový desky venku na zahradě,to když pak odepneš,tak s nima můžeš házet jak talířem 😀 😀

janulle22
7. kvě 2010

😀 😀 tak to je dobre teda... to je babicka vyzbrojena...kdyz by doslo na nejhorsi mrskne deckou a je v suchu 😀

elidule
autor
7. kvě 2010

kdoví,na čem budem ulítávat v 78 letech 😀 😀

janulle22
7. kvě 2010

no to se teprve uvidi... 😀 😀
no nic ja jdu spat, tak dobou noc... 😉

lamarika
7. kvě 2010

Tak jsem dneska byla odpo s mamkou a se ségrou v obchodech. Mamka si chtěla koupit boty a já se chtěla podívat po bodech k těm šatům na svadbu. Tak jsem si jedny koupila, ale padly mně do oka až na podruhý, ale budou se k nim perfektně hodit. Jsou teda na klínu, tak mě snad nebudou bolet záda. A taky jsem si k nim koupila kabelku co ladí perfektně s těma botama. Teď když už všechno k těm šatům mám, tak by mě nejvíc namíchlo kdyby mně neseděli ani ty o číslo měnší. . .