Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
8. kvě 2010

dobre rankod evcata... tak ja jsem uz vyspinakna.. ada jeste pokracuje... 😉 tak tchanovci pojedou do zlina a my budem sedet doma jak knedle... 😒 myslela jsem ze pojedem za babi a oni chteji aji ke svagrove, ale mala ma atb tak tam teda nejedem, nebudu na ne nekde cekat... 😝 vubec nevim co budem delat, tady se neda nic delat....a je tam cerno takze asi bude i prdet... 😠

elidule
autor
8. kvě 2010

ahojky 🙂
Ráďo, ty ti už budou snad.
tady je sluníčko,ale to tady bejvá po ránu hodněkrát a během dopoledne se to zkazí,ale snad dneska ne,taky chci vypadnout ven,jinak nás knedlů bude víc 😀

janulle22
8. kvě 2010

proc nebydlite bliz, jsme mohli se sejit a nekam vyrazit... ☹ na kolo je kosa tak se ani neprojedem... 😒 ty aspon jdes za muzikem na byt....a do mesta s kamoskou....ale tady neni ani mesto... 😀

janulle22
8. kvě 2010

lami tak je blejskni ne? at se pokochame... 😵

elidule
autor
8. kvě 2010

za ním půjdu - chtěla jsem ještě dopo,ale lítám furt na wecko 😒 tak uvidím odpoledne
a ta kámoška - to není zas tak častý 😖 má plno jiných zájmů, ale aspoň to město 😀 chodíme čumendovat do výloh a plánujem,co všechno nakoupíme,až vyhrajeme miliony 😀

elidule
autor
8. kvě 2010

tak jak jsem včera psala,můj táta teprve domů dorazí,ale neví kdy dneska a mamka má na hlídání vnučky,tak lítá okolo nich,tak tu návštěvu asi vynechám a pojedu tam třeba v týdnu někdy

elidule
autor
8. kvě 2010

co vaříte k obědu? já kuřecí řízky a brambor - já vím,fantazie žádná,ale je to rychlý 🙂

elidule
autor
8. kvě 2010

když jsme byli ještě na baráku a dělala se střecha,tak se tam sešlo po několik víkendů asi pět chlapů a já pro ně vařila a byla jsem z toho vždycky strašně nervozní,aby jim to chutnalo a abych si neudělala ostudu a úplně zbytečně,jsem furt vymejšlela něco masovýho a pořádnýho pro "pořádný" chlapy a pak jsem už jednou nevěděla,co uvařit,tak jsem se zeptala toho hlavního pracanta,co má rád a on že nejvíc smaženýho sejra a že ho může furt 😅 tak se mi ulevilo,že není nijak náročnej a pak byl třikrát za sebou sejr a on si to pochvaloval 😀 😀 😀 ostatní mi řekli,že sní všechno,že je jim to fuk,jsem se stresovala zbytečně

jakoubka
8. kvě 2010

Promiňte,že jsem lezu 😔

Ale Jani,kvůli té práci,to bylo určitě Herbalife co jsi měla dělat ne?Kámoška taky naletěla,vrazila prachy a ted shání zájemce,kdo by to kupoval 🙄

Jinak my jsme bez tatky furt 😀 🙄 😔

elidule
autor
8. kvě 2010

Jakoubko,lez častěji klidně 🙂
herbalife je drahej jak prase 😖 a emá to valnou pověst,to je fakt,navíc ty jejich hubnoucí koktejly - stejnou parádu udělá člověk i s koktejlem za dvě stovky 😝

janulle22
8. kvě 2010

marti ano bylo to spojene s herbalajfem...nevzala jsem to... 😉 klidne chod sem casteji... 😵
eli no vidis to a ty ses tak nervacila...by nepohrdli ani klobasama... 😀 hlad je svina... 😉 tak ja jedu k tetce bud s tchanovcama autem a nebo na kole... zalezi v kolik pojedou do zlina... ale 7km na kole semi nechce...ale lepsi jak sedet doma jak knedla... 😀

elidule
autor
8. kvě 2010

když já nechtěla,aby mě pak pomluvili 😅 😝 a stejně,jen tam žrali a chlastali,s prací se táhli jak smradi

elidule
autor
8. kvě 2010

jseš dobrá,že jdeš na kolo,já jsem tak líná z auta 😔

jakoubka
8. kvě 2010

já knedla jsem do hubnoucích chujovin šla,chutnal mi tak leda ten čaj Thermo-yet 🙂 A 6 tisíc za sadu v prcině 😠
Nejsem ten typ co musí hubnout podle nějakých pravidel 😅

jani,večer jdu do timpa,to zas bude 😀

jinak děkuji,že sem občas můžu něco napsat 😵

elidule
autor
8. kvě 2010

vy se znáte holky? 🙂

elidule
autor
8. kvě 2010

no jo,už jsem vám zkoukla fotky 😀

jakoubka
8. kvě 2010

😀 😀 a já zrovna pracně psala ,jak to bylo 😀
Nejdříve jsme spolu chlastaly na jedné akci z jiné dizkuse 😀

výborný,Kubča mi uvařil jarovou polívku 😅 😀

elidule
autor
8. kvě 2010

jéé promiň 😀 ale klidně to můžeš ještě napsat 😀 .............. čekej,viď? 😀

aspoň máš jistotu,že ta polívka nebude vůbec mastná 😀

jakoubka
8. kvě 2010

a navíc jedeme spolu na dovču 😵

to já bych si raději omastila žaludek před večerní akcí 😀

janulle22
8. kvě 2010

eli jj zname se... z rozhnevanych zen, nejakou dobu jsme si psaly pak jsem ji neco vezla, pak byla spolecna akce a parkrat sme tam byli i s malym za martou a kubikem... 😵 😵
hihi kubik je sikulka 😀 dej mu hubana od tetky... 🙂
to zas budes vypadat... 😀 😀 des i s makel?

elidule
autor
8. kvě 2010

jé,vy se máte 🙂 my letos prdlačku 😝
kam razíš?

elidule
autor
8. kvě 2010

rozhněvaný ženy? 😀

janulle22
8. kvě 2010

jj tak se jmenujem... 😀 mlade rozhnevane zeny 😀
jedem na chatu tady kousek za olomouci...baby jen s detma prave z te diskuze... 😉

janulle22
8. kvě 2010

tak sem se trocha dala do toho kapsare... uz mam nastrihano a jeste namerit a naspendli a snad se vecer do toho am...

jakoubka
8. kvě 2010

Jani-kolik je to km na tu chajdu?

ne,mak tam nebude,kámoška má 30 let,tak jdeme slavit a to už v pět začínáme u ní 😀 nechala jsem ji upéct dort(šuldu 😀 )ale je úplně autentický i s žílama 😀

Jani-jsi šikulka s tím kapsářem 😵

eli-třeba nějaká dovča ještě přijde 🙂

janulle22
8. kvě 2010

marti myslim, ze 80km to honza hledal na netu...
no marti az to usiju a bude to vypadat k svetu tak pak me muzes pochvalit... 😀
jo tak to jooo ty se mas...z toho dortu se vsadim, ze prvne ochutna spicku 😅 😀 😀

elidule
autor
8. kvě 2010

no to asi ne,protože jak přes zimu nebyla práce,tak si museli chlapi vybrat moře dovolený,tak bude rád,aby měl na Vánoce a třeba na nějaký ten prodloužený víkend 😔 no ale já vyvalím své tělo u bazénu u našich - dovča jak vystřižená z katalogu cestovky 😀 musí mi to stačit - jsem skromné děvče celkem

co to je šulda? holky,mluvte česky 😀 😀

jakoubka
8. kvě 2010

eli-penis 😀

elidule
autor
8. kvě 2010

aháááá 😀 😀

elidule
autor
8. kvě 2010

proto ho má jíst ze shora 😀