Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
10. kvě 2010

axi tak to neprehanej... 😀 😀 nebo jim rozbije WC misu... 😀

lamarika
10. kvě 2010

Holky vy jste hodný 😵

janulle22
10. kvě 2010

nejsme 😀 klamem telem 😵 😀

axi81
10. kvě 2010

Lami, až budu čekat chlapečka, tak mi to můžeš oplatit 😵

jakoubka
10. kvě 2010

ahoj,

tady jako přes víkend přibyla těhulka 😵
já zaspro změnu chytla kramcle o týden dřív a to beru antiko 😠
Měla jsem ji na vacushape,ale raději jsem nešla,bo se tam zapotím a to byl hnus 😝 Ale power plate jsem absolvovala,jen mě bylo trapně ,když mě trenér hleděl na prdel 😝 😀

Včera jsem byla za kámoškou v porodce a brečela jsem štěstím 😵
i maminka po porodu ,co ji vezli na šestinedělí mě dojala,hned jsem viděla sebe 😵 😀

axi81
10. kvě 2010

Jé, Jakoubku neznám... 😕 Ahoooj!! 🙂

jakoubka
10. kvě 2010

axi-ahoj 🙂
já tu poprvé napsala v sobotu 😉

janulle22
10. kvě 2010

teda marti ty si cita... 😵 ne tehulkka tu zadna nepribyla, to jen ze eli ceka na kramky tak sem psala esi neni druhy na ceste, ale zatim nenapsala... 😉
ty ses tak vrhla do hubnuti? a pomaha to? me by bylo lito penez... 😅
kdy budes met druhy?

janulle22
10. kvě 2010

tak prdelky moje ja se loucim a valim an bus do skoly... zaclo tu ted pekne prset coz mam ohromnou radost... 😝 tak papa vecer... 😉

jakoubka
10. kvě 2010

Jani-mě to rozčilovalo hlavně,jestli mi nevidí vložku přes tepláky 😀

No,dala jsem se .Jako peněz je mi líto,ale aspon mě to dokope tam chodit,doma bych lajdačila 😅
Teprve jsem byla třikrát,spíš to poznám,že se fakt něco děje,všechno mě bolí(už je to lepší) a potím se jak vrata od chlíva 😝
Já bych druhý hned 🙂 ☹ Jenže.....,víš jak..já bych to nejraději z jednoho vrhu 😅 🙂 🙂 😀

a vy kdy?

axi81
10. kvě 2010

Jakoubko, já uvalila těžký prachy za koktejly, hubnu do svatby 😀 Mám ještě 2 týdny 🙂 Raději bych ale tu fyzickou dřinu, jenže u nás v městě není vůbec příležitost, a taky to nějak časově vymyslet s malou. Jiank my druhé nejlíp hned. Uvidíme 😵

jakoubka
10. kvě 2010

axi-koktejly nejaký mám taky,ale jsem lajdák si to připravovat,2 krát zapomenu a pak už zapománám pořád 😀

jůůů,gratuluji ke svatbě 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Malýho mi pohlídá mamka,když má volno ajá jdu cvičit 🙂 Mohla bych malýho vzít sebou,mají tam koutek,ale on by ten můj lumpík na mě pořvával:Mamíí,už jdemeeeeeeee 😅

jakoubka
10. kvě 2010

správně,Jani,do školy 🙂 Uč se dítě,moudrým býti 😵 😉 🙂

seba
10. kvě 2010

Chtěla bych se zeptat-nevím jestli jste o tom nepsali-nedočetla jsem ještě.Jak to máte s tatínkama v létě?Náš má volno tak měsíc,dva přes zimu,vloni si vzal v létě tři dny volna po osmi letech.Takže letos s tím moc nepočítám a hledám kam vypadnout s dětma sama-nemáte nějaký typ?

lamarika
10. kvě 2010

sebe: ten náš má nárok na volno jenom v zimě, v létě je moc práce. Takže já to letos vidím tak, že se sbalíme a pojedeme na tejden na chatu ke tchánovcům a nebo budem doma a jezdit k vodě.

Holky a fungujou ty koktejlky?

lamarika
10. kvě 2010

Axi jestli budeš mít chlapečka na jaro, tak mám tolik věcí, že nebudeš vědět co dát prďolovi dřív 😀

lamarika
10. kvě 2010

Holky ještě jsem se chtěla zeptat. Čím se holíte? 😅 Žiletkama a nebo epilátorem? Bych si chtěla koupit nějakej epilátor s ketrým by mě depilace skoro nebolela, ale vůbec tomu nerozumím. Zase bych nechtěla vyhodit nehorázný prachy za nějakej krám. Vyznáte se v tom?

seba
10. kvě 2010

lamarika-já mám strojek od philipsu,ale stejně většinou šáhnu po žiletce!

elidule
autor
10. kvě 2010

holkýýýý,proč bych měla být těhotná?? 😀 pátrám,jestli jsem náhodou něco nenaznačila hloupě,ale nejsem si vědoma 😅

elidule
autor
10. kvě 2010

to čekání na tetu jsem myslela jako na dědictví,jak jsme si psaly s Ráďou 😀

elidule
autor
10. kvě 2010

ahoj sebo 🙂

jinak já se holím tak sporadicky 😒 ale žiletkama - pláču epilátorem 😲 😀 máma si koupila od Brauna,tak jsem ho zkusila a tolik jsem nenabrečela za celý dosavadní život 😝 na holeni mě to bolelo nejvíc 😨

elidule
autor
10. kvě 2010

můj muž nebude mít letos v létě vůbec volno 😔
koktejl jsem pila poctivě měsíc,shodou okolností to bylo od herbalife a po měsíci jsem shodila 5 kilo,ale jak jsem už psala,stejnou parádu uděláš s koktejlem o hodně levnějším a nebo pít jen mlíko místo toho

elidule
autor
10. kvě 2010

a byly jsme venku a strašně jsem zmokla 😠 tak Alex neprovokuj jo? 😀

elidule
autor
10. kvě 2010

kde jste ženy?

seba
10. kvě 2010

Já používám epi jen když odjíždím někam,kde nebude možnost se oholit-jinak zlatý žiletky!
Elidule má pravdu,ještě jsem nepoznala epilátor,kdy bych nebulela.Jinak já dorazila z družiny a nezmokla 😀

elidule
autor
10. kvě 2010

To se máš,tady zase leje 😖
a co že dělá váš taťka?
máma mi říkala,že to bolí chvilku a pak už ne,ale teda nevím,co má za kůži 😅 mě to bolelo furt 😝

seba
10. kvě 2010

Já zmokla ráno cestou do školy 🙄
Ta´tka dělá se stav.strojema jezdí po rep.po montážích.
Já to zkoušela znecitlivit i sklenkou vínka-a nepomohlo ☹

elidule
autor
10. kvě 2010

jé,můj je jeřábník 🙂
furt někde staví,ale my sami stavět nikdy nebudeme 😝
to mě by nepomohla ani flaška celá 😀

janulle22
10. kvě 2010

tak se hlasim ze skoly...ceka me po tehle hodine matematika, ale vubec to neumim... 😅 a mozna rovnou pisem i pololetku ale co uz tak prinejhorsim dostanu dve 5ky a stejne mi to vyjde na 4 tak je to fajn... 😀 no vidis lami budes met veci...jen se staci pozeptat 😵
marti ja chapu ale v tom by taky nemel byt problem ne? 😀
uz se tesim domu, chce se mi nejak spat... 😀 ale to dycky ve skole...nak me to tu unavuje... 😀

seba
10. kvě 2010

U nás se staví taky všude jinde,ale já se baráčku nedočkám 😖
musela jsem Sáře nalinkovat písanku,teď jdu dát sváču mláděti-pak ještě udělat akvárko,vytřít a pro dnešek končím!Teda pokud se něco nevyvrbí-minulý týden jsem si plánovala,jak si večer sednu a mladík mi zeblil celou ložnici 😎