Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
10. kvě 2010

deni hodne stesti at se brzy nekso ozve... 😉 ale vy se nestehujete ne?

seba
10. kvě 2010

Deniso-krásná sedačka,škoda,že nám by se nevešla...byt máme tak akorát a to ještě přemejšlím,že zrušíme ložnici-stejně sem tam s malým většinu času sama a udělám tam prckovi pokoj!
Já kojit přestala v srpnu,v červenci jsme stihli ještě dovču pod stanem,tam se kojo hodilo a pak se najednou malej během tří týdnů odstavil sám.

elidule
autor
10. kvě 2010

Deni,ta je obříííííííííí - to by se líbilo mýmu bráchovi dvoumetrovýmu,ten když se rozplácne na gauči,všude mu všechno z gauče čouhá a nikdo si už nesedne 😀 😀

Jani,no fakt,jako malá 😀 😀 😀

elidule
autor
10. kvě 2010

dávají kamaráda do deště,tak to mám jako kulisu, já můžu tyhle český filmy

janulle22
10. kvě 2010

eli ja vim 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

denisa31
10. kvě 2010

ne nestěhujeme 😉 si říkám, že se třeba prodá dřív....
seba, my máme právě taky piďi byt, jenže než jsme měli malou, tak nám stačila obr sedačka a telka, stejně jsme tu moc času netrávili, teď právě taky přestavuju, budeme kupovat menší

denisa31
10. kvě 2010

a bobíka si necham kdyžtak pro návštěvy
kéž by se malá odstavila sama, mě spíš přijde, že mám závisláka

seba
10. kvě 2010

Já si právě říkám,že když MM je většinu času v luftě,tak to tu ložnici můžem zrušit.A mezi prckama je šest let a mohl by mít pokoj každý sám.
Do obýváku se taky chystáme kupovat rohový gauč,aby se na něm dalo spát-nejdřív to musím nějak ve vhodnou chvíli nadhodit před taˇkou 😀

elidule
autor
10. kvě 2010

Jani,to je u tebe ve třídě všechno tvoje věková kategorie nebo jste nějak namíchaný?

seba
10. kvě 2010

Na to už je dlouho,aby skončila sama-u mě to bylo,že jsem to dostala a prckovi mlíko nechutnalo a pak už měl jiný chutě a zájmy.A já to nehrotila,9 měsíců stačí 😎

janulle22
10. kvě 2010

eli no okoloo te 30 a jedna 40 leta

elidule
autor
10. kvě 2010

to je krásný tak dlouho kojit,my jsme se ani pořádně nerozkojily,při druhým se budu víc snažit 🙂

denisa31
10. kvě 2010

aha, to jsem nevěděla, že už je pozdě...já to dostala v 7 měs. a mýmu malýmu žroutíkovi to bylo fuk

lamarika
10. kvě 2010

ahoj holky, tak jsem tak rychle prolítla tím co jste zase všechno sepsaly 😀 Náš malej mi konečně spí celou noc už dva měsíce, takže jsem nadšená. Naučil se sám nenásilnou cestou. Usíná mi taky sám, ale to už od mala. Co se týče spaní, tak je strašně šikovnej a soběstačnej.
Jinak Jani, ty ostudo! 😀
Sabu, my budem taky rušit ložnici aby měli děcka pokoj, ale my máme jen 2+1.
Deni, ta sedačka je moc pěkná a fakt obrovská!

denisa31
10. kvě 2010

já jsem za to kojení byla ráda, ale začátky taky nebyly lehký, malá nechtěla ode mě pít, takže jsem musela odstříkávat, takže jsem se moc nevyspala, ale když se to pak rozjelo, tak to byla pohoda, lepší než v noci vařit mlíko
s těma účama, ty sou nejlepší, co jsou o pár let starší a myslí si, jak nejsou chytré

lamarika
10. kvě 2010

A teď koukám, že už jste zase u kojení 😕 Já ještě kojím a menzes jsem dostala hnedka po tom co mi zkončily 4-týdení očistky. A dostávala skoro pravidelně až dokud jsem neotěhotněla. . .

denisa31
10. kvě 2010

lami a budeš to nějak ukončovat nebo plánuješ tandem?

lamarika
10. kvě 2010

Liduš když to nejde, tak nic nenaděláš. A já si myslím, že než se stresovat kvůli kojení, tak je fakt lepší najet na UM. Kojení je supr věc a jsem ráda, že mi to vyšlo. Pro mě to bylo moc pohodlný, ale pokud by mi to nešlo, tak bych se nezbláznila. Dneska už UM je mnohdy kvalitnější jam mateřský mliko

denisa31
10. kvě 2010

jj, spokojená mamina je nade vše kojení

lamarika
10. kvě 2010

Kdepak tandem 😀 Už teď mě strašně bolí bradavky z toho jak malej tahá a skoro nic mu neteče. Budu ho odstavovat, ale chtěla bych až tak za měsíc. Já totiž každý ráno dávám malýmu a on mi doslova a do písmene visí na prsu hodinu. Takže ho chci odstavit jak se začne učit na nočník.

lamarika
10. kvě 2010

Přesně tak deni. Spokojená a klidná mamina=spokojený a klidný dítě

denisa31
10. kvě 2010

ono to chce nějak postupně zkracovat ty intervaly, no radim a sama jsem na to měkká 😝
musim letět uspávat, mějte se krásně kočky

janulle22
10. kvě 2010

lami jsem strasna ostuda... 😀
uca je uz v duchodu, ale strasnej magor do matiky... manzela ma matikare syn je matikar, vnuk se uci matiku...mazec rodina

seba
10. kvě 2010

Tak u nás to šlo s kojením naštěstí u obou dobře.A s odstavením taky 😀
Usínání-u malýho to je v pohodě,jde do vany,nočník,postýlka,dostane sunar nebo kaši -vezme plyšáka a spí.Sára-to byl jiný oříšek ,naučila se,že maminka bude spinkat s ní a byl to záhul 😠

seba
10. kvě 2010

Spala se mnou vlastně až do porodu,pak sama přešla do pokojíku.Ale po půl roce začala strašně žárlit,že malý se mnou spí a ona ne,tak pomohlo,že by jí nevzali do školy 😠 Ale doteďka když jí něco je,tak přijde i s peřinou 😅 A tatínek se nedobrovolně stěhuje 😀

lamarika
10. kvě 2010

jani, tak teď se tu s manžou řehním 😀 Já mám zase tetu učitelku, strejdu učitele, jednu sestřenku učitelku a druhou sestřenku učitelku 😝

Sebu já si právě říkám, že mně to bude všechno čekat až u toho druhýho. To už se připravuju jak si to užiju. A Sára se takhle pěkně o malýho stará? Tak to je fajn, že máš takovouhle pomocnici 😉

elidule
autor
10. kvě 2010

teď jsem psala tak dlouhej příspěvek a úplně mě to vyhodilo pryč 😠 😠

tak ve zkratce: já jsem v nemocnici kojila s kloboučkem,malá se nepřisála,neuměla tu bradavku pořádně natáhnout,odcházely jsme s tím,že po šesti dnech ze mě Justýnka vysosla asi dvacku 😀 ale přibírala a mlíko se tvořilo,to bylo důležitý,jenže jsem asi udělala chybu a to tu,že jsem si nevzala nabízenej použitej klobouček z nemocnice s tím,že už jsem zaúkolovala manžu a on mi koupil,doma katastrofa,v noci jsem se snažila jí nakojit,ten klobouček byl tvrdej,nepodajnej i po vyvaření,no malá brečela hlady já zoufalstvím 😨 pak když mi už tekla krev z bradavek,namíchali jsme nutroš a malá spokojeně spinkala nabaštěná,pak jsem zkoušela přikládat,koupila jsem nový kloboučky,i tvarovače bradavek a stejně prd,tak jsem odstříkavala,ale i přesto,že jsem brala homeopatika a pila ty hnusný čaje na podporu laktace,po pár týdnech se mi mlíko stejně ztratilo ☹

seba
10. kvě 2010

Lamarika-teď už docela jo,když potřebuju tak pohlídá,ale k ní do pokojíčku může jen pod jejím dohledem 😀
Asi tak před rokem to ale bylo šílený,žárlila strašně,malý se snad na ní nemohl podívat 😖

janulle22
10. kvě 2010

😀 lami ale nejsou to vseci matematici ze ne? 😀

seba
10. kvě 2010

Kojení není všechno-hlavní je se nestresovat!!! 😒