Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
10. kvě 2010

s tou účou jsem si vzpomněla,ale je to z jinýho soudku: když jsem dělala řidičák,tak tam byla v učení i jedna paní,okolo šedesáti jí asi bylo,já se ptala instruktora,z jakýho důvodu si může dělat řidičák a on že jí ochrnul manžel a ona potřebuje auto,aby ho mohla vozit,což je pochopitelný - ale ta paní byla na silnici katastrofická a nabezpečná a když bylo po zkouškách slyšela jsem toho instruktora a policajta, jak se baví: ta paní na silnici zabije sebe,svýho manžela - to v tom lepším případě,dáme jí ten řidičák,protože ho potřebuje a budeme doufat,že nezabije i někoho jinýho 😅

janulle22
10. kvě 2010

tak ja kojila asi 1č dni...
v porodnici kojeni des, sestricky na hovno nepomohi.. ja uz v porodce jsem mela do krve rozzuzlany bradavky... prijeli jsme doma a ja asi po 2 dnech odstala 40 horecky cecek tvrdej jak sutr tak sme jeli na ppohotovost a zanet, takze antb tak jsme koupili odstrikavacku a snazila sem se odstrikat.. odstrikavala jsem hodinu a pul a sotva 40... tak sme presli na UM vzdala jsem to zbxtecne brzo, ale po druhe uz se nenecham odbit...!!!!!sestra mi ho donesla prilozila a ona odesla on se pustil a ja se snazila ale marne a navic to bolelo, jsem brecelabolesti a malej hlady

lamarika
10. kvě 2010

Liduš tak takováhla zkušenost by mě od kojení asi nadobro odradila. Teda fakt sis užila a pro prvorodičku to muselo být naprosto šílený. Sotva víš co s tím mimčem a do toho ještě takovýhle problémy.
Sabu, tak hlavně že se to zpravilo. Až bude Seba větší, tak si s polu budou hrát a on bude mít svoji velkou ségru 😉
Jani, tak to teda opravdu nejsou 😀

elidule
autor
10. kvě 2010

no to je fakt,akorát mě vždycky štvalo,jak nás někdo viděl s malou,tak žádný: jak se máte? ale kojíš? a když jsem řekla že ne,to byly pohledy a zvlášť mě třeba překvapilo,že se mě na to ptali i chlapi 😕

lamarika
10. kvě 2010

Jako u nás v prorodce mi nikdo nevěnoval ani nejmenší pozornost aby mi vysvětlili jak vlastně na to kojení.Musela jsem na všechno přijít hokusem pokusem. Já jsem ani nevěděla jak si mám malýho přiložit

elidule
autor
10. kvě 2010

no Jani,já pak taky odstříkávala jak blbec třeba hodinku,mě tak bolely ruce 😀 a bylo z toho sotva pár kapek,jsem to přelejvala do skleničky v lednici,abych jí to aspoň večer ohřála jako jednu dávku 😀 a to mě tak naštvalo,když to třeba nevypila nebo vůbec nechtěla,jsem si říkala,takovou práci mi t dalo a ty to nechceš? 😅 😀
ale u mě byly sestry strašně hodný,až na jednu,ta přinesla a řekla: nakojte 😲 a teď jé já nevím jak a bylo mi strašně,protože jsem si říkala,taková základní mateřská věc a já to neumím,ale pak tam byla jedna moc hodná sestra a ta mi přikládala a vůbec mě furt utěšovala 😀

lamarika
10. kvě 2010

To mě právě udivuje jak se každej takhle hnedka stará. Mně by třeba nikdy nenapadlo se na něco takovýho zeptat.

seba
10. kvě 2010

Jé s tím řidičákem-já před Sárou jezdila,pak MM koupil škodovku a já s ní jezdit nechtěla.Te´d máme forda,ve středu budu mít obnovaný řp-měla jsem ho rok propadlý a chci zase začít jezdit.Tak pozor na pardubicku!! 😀

elidule
autor
10. kvě 2010

tak to bych Radu nevěděla vůbec jak na to poprvý 😒 zvlášť když jsem ležela na zádech,teď já nemám žádný prsa,který bych k malý nějak přihrnula 😅 to se mnou byla paní na pokoji a ta měla veliký prsa a ta si ležela klidně na zádech,jen to prso rozvalila k mimču a bylo to,já se furt musela nějak natáčet,abych na ní dosáhla vůbec

lamarika
10. kvě 2010

Ještě že do Pardubic dlouho nepojedem sebu 😀 Né to ne, určo to bude v pohodě a zase ti to pujde 😉

elidule
autor
10. kvě 2010

já se taky na tohle neptám,co je mi do toho přece

elidule
autor
10. kvě 2010

já pojedu ve středu k mámě a bude to po sedmi měsících,co jsem řídila naposledy 😒 ale snad se do toho vpravím,musím,chci v létě jezdit častěji

seba
10. kvě 2010

Elidule-nebyla jsem to já,mě vždacky po porodu nikdo nepoznal,prsa sedmičky-takže polohy na kojení nebyl problém. 😎
Ježdění se bojím,ale musí to být,taťka je stále v pr....a Sárinka hraje fotbal a od září jí začnou zápasy mimo,takže ji budu muset vozit 😠

lamarika
10. kvě 2010

Liduš ony mě první den malýho nosili co dvě hoďky. Jenže já jak jsem byla po narkóze, tak jsem byla ještě celej ten den mimo a totálně dezorientovaná, takže mi vžycky malýho položili na břicho a drželi ho. On to chudák po chvilce vzdal, protože mu ještě nic neteklo. V noci mně donutili posadit a ráno v šest mi donesli malýho a už mi ho tam nechali a starej se sama. Já nevěděla vůbec co mám dělat. Ani mi neřekli abych si normálně řekla pro malýho o příkrm. Naštěstí se mnou byla na pokoji jedna kočka a ta mi to o tom příkrmu řekla. Další den už sem se naštěstí rozkojila a už nemusela chodit pro příkrm. Ony některý ty sestry byly totiž dost neochotný a třeba příkrm donesly až po hodině a mně tam mezi tím malej řval chudák hlady.

lamarika
10. kvě 2010

Holky jen pěkně začněte jezdit. Nikdy nevíte co se může stát a vy budete muset řídit a navíc budete muset zachovat klidnou hlavu abyste ještě nezpůsobili dopravní nehodu

seba
10. kvě 2010

Tak se mi tam něco kroutí v postýlce-malý chtěl s náma čočku,tak ho jdu přebalit 😖

elidule
autor
10. kvě 2010

fotbal joo? jak se k tomu dostala?

Radu,mě malou taky přinášely a vždycky mě pomohly se nějak natočit a chvíli tam stály a když nesála nebo "odpadla" ale byla klidná nebo spinkala,tak mi jí nechaly na pomazlení (já na ní pořádně stejně nedošáhla 😖 ) ale přikrmovaly automaticky teda,to by mě ani nenapadlo,že by jí nechaly o hladu chudinku 😲 i mi to ukazovaly,jak jí krměj stříkačkou nebo mlíčko nechávaly stékat po malíčku ........... docela jsem se divila,kamarádka nedávno rodila v Praze a musela tam malýho nechat a chodila jen na krmení dvakrát denně a sestry ho normálně krmily z flašky,ona teď odstříkává a krmí taky z flašky,protože malej neměl vůbec snahu se přisát - divím se,že mu dávaly rovnou z lahvičky,u nás se tak na to dbalo,aby ne a to dítko neztratilo zájem o to sání

elidule
autor
10. kvě 2010

Sebo,mě moje prsa na těhotenství ani na tu trošku kojení vůůůbec nezareagovaly 😒 a musím se smát,když jdu do obchodu se spodním prádlem a trošku se s pradavačkou rozpovídám,tak slyším ale opravdu od každý: počkejte po dětech,to budete kupovat větší 😀 já už jim to nevyvracím

elidule
autor
10. kvě 2010

ale možná s dalším mimčem se s nima bude něco dít 😅

seba
10. kvě 2010

Tak nálož byla řádná 😀
Po skončení kojení se mi vrátily k normálu-jen když je vypustím,tak šíleně funguje přitažlivost zemská 😢 mohla bych to rolovat

seba
10. kvě 2010

Chodila od mala na sta´dák,je tam písek a scházelo se tam spousta dětí,takže fobal byl od mala.A do září trénuje,tatínek ji podporuje-teda spíš financuje kopačka apod. a já obstarávám ostatní 😀

lamarika
10. kvě 2010

tak před těhu jesm měla velice malý dvojky. Během kojení slušný pětky a teď mám opět velice malý vytahaný dvojky co bych mohla navíjet. . .

lamarika
10. kvě 2010

sebu jsi mně připomněla, že jsem dělala včera malýmu hrachovou kaši a v tý pleně teda toho bylo a jak to smrdělo 😝

janulle22
10. kvě 2010

ja bych tak chtela miminko... 😵 lami uplne zavidim... 😉 ale musim makat at sou prachy a pak mozna...

seba
10. kvě 2010

Holky poslední perlička na dobrou noc-když má Seba nadílku,tak mu říkám,co máš v plíně-ho...
Už tvrdě sí a slyším z postýlky hońo,hońo 😀 😀 😀

seba
10. kvě 2010

A ještě se chci zeptat mají vaše míma dudu?

lamarika
10. kvě 2010

Jani, ale ty budeš mít zas to štěstí, že si toho druhýho pořádně zase užiješ. Já teď asi nebudu vědět kam dřív skočit a určo si to všechno neužiju tak jako s Matesem 😉

Sebu, tak to si tam pěkně povídá 😀

janulle22
10. kvě 2010

seba malej uz ne, ale jsme starsi... odnaucil se to tak preed dvema mesici a sam... 😉 no nci mizim dopelecha... 🙂 tak dobrou noc...

lamarika
10. kvě 2010

Náš nemá, nechtěl ho a nakonec jsem za to i ráda. Nikdy jsme ho nijak nepostrádali (Mates nebyl tip miminka co řval) a teď alespoň nemusíme nic odnaučovat

lamarika
10. kvě 2010

Dobrou Jani