• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
Jdu spínat..dobrou
10. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrý ránko :slight_smile:
my máme dudlíků 5 :sweat_smile: musí mít i v ruce při spaní,u nás odnaučování bode boj :fearful:
11. kvě 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno-u nás dudlík právě nikdy nebyl,obě děti měly palec v puse a v ruce ňuňu-to je plyšák. :sweat_smile: U Sáry umřel až ve třech letech,u Sebíka ještě zatím žije :wink:
Razíme do školy,tak zatím
11. kvě 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko devcata tak dneska u v pul 7 vzhuru :rolling_eyes:
eli ja myslim, ze ty deti k tomu dospeji sami... najednou ho vyplivl a tak jsem to zkousela bez nej, ptal se po nem, ale rekla jsem mu, ze ho nechal u katusky.... tak se otocil a spal... :wink: parkrat di jeste vzpomnel, ale pak v poho usl... :slight_smile: ted taky odmita spat v postylce a tak spi se mnou a myslim, ze dospel do faze, kdyz uz chce spat na posteli... jak dojde postel tak to vyzkousime a uvidime... :slight_smile:
holky jak se rusi pausal?to musim asi na nejakou pobocku ze...?
11. kvě 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak doufám,že to bude mít u nás taky takový hladký průběh :slight_smile:
já myslím,že stačí zavolat na operátora
11. kvě 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jas uz pausal nechci neumim se hlidat... a nez psat sms tak radeji zavolam a najednou je 1000v riti...
tak si dobiju kredit a nebudu mit tak mam smulu...honza ma pausal 200 a ja tolik... ale on nikam nevola...
11. kvě 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my máme oba paušál,dostala jsem se párkrát do situace,kdy jsem byla strašně ráda,že si můžu zavolat a kdybych neměla kredit, mám smolíka a budek na peníze je málo nebo mi to tak aspoň připadá :sweat_smile: ............. ale štvou mě manželový kamarádi,který mají kredit a aby si ho neplencali,tak ho jenom prozvánějí,aby jim brnknul zpátky :angry: tak to už jsem mu vtloukla do hlavy,ať jim laskavě zpátky nevolá,když něco chtěj,ať zavolají,my ty telefony taky nemáme zadarmo ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale já mám taky účet vždycky hrůznej :frowning2:
11. kvě 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli tak to jsme na tom stejne... ale tak kdyz mas kredit zase tolik nevolas a radejipises sms....usetrit se na tom da... jen se naucit aby kredit vydrzel na mesic... to dela moje mama taky jen prozvoni a ja abych zavolala a beda jak nezavolam.. :unamused: a pak to skace...
11. kvě 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to moje máma dělá naopak :slight_smile: řekne: neutrácej,prozvoň,já ti brnknu zpátky ...... ale taky někdy volám já,ať je to spravedlivý trošku :grinning:
11. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to u nas nehrozi... ona zavola jen kdyz mi hcce nadat a to hovor trva minutu... :grinning:
11. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neplýtvá časem že? :unamused: :sweat_smile:
máma ala pak říká: ne aby se to dozvěděl táta,ten by nadával :grinning:
11. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi to je hezke od mamky :grinning: :grinning: no neplytva to ne...rekne co je potreba ja to pustim jednim uchem tama druhym ven... :grinning:
11. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u našich je to vůbec zajímavý - máma si třeba objedná knížky nebo něco jinýho,to je fuk a většinou to převezme babča,že je doma a ta to kolikrát řekne před tátou: že jako to si furt něco objednáváte? a máma aby nedostala vynadáno,tak to svádí na mě,že to jsou moje objednávky :sweat_smile: a jednou mi už táta řekl,že bych neměla tak utrácet :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem na něj koukala jak sůva z nudlí,jsem nechápala :grinning:
11. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
on jí vyčítá každou kačku :angry: přitom s jeho příjmy mu to může být jedno
11. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak setrina stari no... asi... hans mi taky nadava, ale vetsinou co se kupuju konzultuju s nim... :grinning: co je na jemneci zrno?
11. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my doma taky všechno proberem,většinou mi stejně mužík řekne,že ať se rozhodnu sama,ale já mám čistý svědomí,že to ví :grinning:

plivnutí do oka nebo úlek :grinning: fakt,jednou jsem četla takový článek,čemu lidi dřív věřili a třeba,když ženská otěhotněla a nechtěla mít dítě,tak šla k rybníku a musela třikrát za sebou plivnout žábě do huby :grinning: :grinning: :grinning: postupem času už porodní báby věděly co s tím :slight_smile:
já nevím,mastička oční nějaká,mě většinou zrno samo zmizelo po pár dnech
11. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mela anhore a ted se prestehovalo dolu... hruza... :angry:
elit o jako fakt jo? by me zajimalo jak se trefovaly a jak na to reagovaly zaby... :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani nej je oční framykoin
Tak malý už spinká-vstává kolem půl šesté,takže chodí spát takhle brzo a já jdu na kafe a rychle něco udělat-např.zabít kocoura-něco hledal u Sáry na stole a vylil jí tam pití. :angry:
11. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu muset neco koupit pac to mam docela casto... :unamused:
taky mate kocicaka...? :dizzy_face:
11. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
on je přímo oční framykoin,jo?
Jusťule už taky usíná
mě se třeba nikdy nedělaly opary,v těhu se mi jednou udělala a od tý doby se mi vrací,mám pak pysk jak havajskej domovník :angry:
11. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ja mam s okem a ver ze me to uz stve vypadam jak kdybych dostala pesti... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sme rikavali ze ma nekdo pysky jak havajskej bubenik... :grinning: se mi to strasne libi...a jeste ze rvu na decko jak fanousek na hokeji a stejne k nicemu... :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ-kocoura máme,ale já mu většinou říkám jinak :grinning: Teď se odstěhoval do ložnice-hlídá malýho :sunglasses:
Jo framykoin je přímo oční nebo ophtalmoseptonex ten je taky dobrej
11. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je dobrý s tím fanouškem :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sebo,nebojíš se,že by na něj vlezl? u babči byla kočka a ta lezla do kočárků a náš kočičák k nám kolikrát skočil do postele a samozřejmě jeho prdelí k naší hlavě :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze začátku jsem se bála,ale on leží na mé posteli a kouká do postýlky-když byl Seba mladší a začal brečet,tak kcour přiběhl z ložnice a číhal,jestli už jdu ho utišit :grinning:
Jinak v noci spí kocour normálně se mnou ,akorát přikrejt nechce :wink:
11. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten je vychovaný :slight_smile: já se vždycky hrozně lekla,když k nám skočil do postele :grinning: nebylo to tak častý,ale pak byl schopnej se na nás půl hodiny uvelebovat a pak mě třeba začal škrábat do krku,jak přešlapoval :grinning: myslel to dobře,ale nepochodil
11. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to dela i ten nas... hlavne na zadech je moc prijemne... :grinning:
11. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mám prvního zájemce na sedajdu a jsem štastná jak blecha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo deni tak to je supeeeeeeeeeer :dizzy_face: gratuluji... :wink:
11. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek