Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
11. kvě 2010

Ten sterilizátor jsem si já aktivně koupila v těhu. Byl do mikrovlnky od aventu. Tuším, že stál okolo 1000,-. Vůbec jsem ho nepoužívala, protože jsem kojila a malej nedudlal a lahve od čajíků už jsem pak vyvařovala v mičce. Takže jsem ho dala bráchovi ženě, protože oni alespoň dudlaj a občas odstříkávala a dávala s flašky, tak ho alespoň trochu využila. Jsem byla blbec aktivní. A to jsem si chtěla ještě koupit odsávačku. By mně zajímalo co bych odsávala, když mně nešlo ani odstříkávat. Malej mě tak vyžíral, že jsem měla akorát pro něj a ani kapku na zmar 😀

janulle22
11. kvě 2010

ja su asi debil ale libi se mi tohle...
http://www.moebelix.cz/sortiment/c/product/samo...

ne konkretne tohle ale ten typ 😅

lamarika
11. kvě 2010

Jani my malovali před dvouma rokama, takže malovat nebudem. Je tam pěkná žlutá a stejně bych to chtěla nějak neutrálně kvůli tomu druhýmu. Takže jenom zpřeházíme skříně aby tam bylo víc místa, dáme koberec a postel šoupnem taky trochu jinak. Větší úpravy nebudou, protože ani nejsou jaký. Jo vlastně ještě tam malýmu časem přibyde komoda a akvárko se želvama. My tady máme troje obchody s kobercama, tak to vždycky objedem a něco vyberem

lamarika
11. kvě 2010

Jani mi něco podobnýho měli z Ikei než jsme si pořídili zkříně a řeknu ti, že jako provizórium dobrý, ale jinak pěkně na prd

lamarika
11. kvě 2010

néééé zkříně ale skříně 😝

janulle22
11. kvě 2010

joo? jsi me zklamala... 😢 😀 me se to jaxi zaclo libit... adovi do pokojika... nez budem met 8-10tis na skrin... 😅

seba
11. kvě 2010

Tak já raději razím už teď a s kočárem,kouknu jestli v bankomatu naskočila mateřská ,koupíme zmrzku a Sáře jsem slíbila komiks.
Taky nevyvářím,máme myčku a jednou za čas je namočím do vody s tou tabletkou dezinfekce.
Mě nejvíc s.. ty nánosy na hrnkách po kubíkovi a spol. 😖

lamarika
11. kvě 2010

Jani tak mu to tam dej jako provizórium než budou ty skříně. Ono tě to stejně začne brzo štvát a alespoň budeš rychleji šetřit 😀
Mně pak strašně vadilo, že to nebylo pevný a i když to bylo zavřený, tak se tam staršně prášilo 😝

lamarika
11. kvě 2010

sabu já už dneska bankomat zkoušela a nic tam nebylo ☹

elidule
autor
11. kvě 2010

Jani,to je ale zvláštní "skříň" 😅 to jsem ještě neviděla
já kupuju občas malý takový šťávičky ve sklínkách a to taky dělá nánosy, hlavně ta mrkvová,ale jsou dobrý,já to piju taky

elidule
autor
11. kvě 2010

já k bankomatu raději nechodím,jen bych byla naštvaná 😀

elidule
autor
11. kvě 2010

právě svačím - kuřecí konzerva a chleba - sváča jak fík 😀

lamarika
11. kvě 2010

já už radši nechodím ani do města, by mě vytáčelo se dívat do výloh 😠

lamarika
11. kvě 2010

jako nějaká paštika? Holky už jste viděli tu reklamu na ledňáka mrož? Tam jsou borci 😵 Bude to asi moje nejoblíbenější reklama, dobře se na ní kouká 😀

janulle22
11. kvě 2010

eli to je teda vydatna svacina... 😀 😀
lami me se prasi i do normalni skrine... ale jak znam honzu tak mi to jen zkritizuje...ale aby vymyslel, kde vezme na skrin to neee... 😠 😀

lamarika
11. kvě 2010

to sice jo, ale tady do toho ještě víc. Každopádně jako provizorní řešení dobrý, ale na dlouho to opravdu není

elidule
autor
11. kvě 2010

normální konzerva s kuřecím masem - aleee myslím že toho "masa" je tam tak 5% 😀 no co,hlavně že je po hladu
tu reklamu jsem ještě neviděla

janulle22
11. kvě 2010

zatim jsem nasla jen tu cernou a to se me teda nelibi.... 😒

lamarika
11. kvě 2010

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/5009... tady je v černý, ale mi je měli v bílí

janulle22
11. kvě 2010

lami tohle je jen zaves, ale to jsou primo skrine s kovou konstrukci nebo jakou...
jo vzali nas do skolyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵

elidule
autor
11. kvě 2010

gratulace 🙂 a takový strachy co?

janulle22
11. kvě 2010

no eli hrozny ... jako kdyz mi rekla, ze berou 5 deti a hlasilo se 8 tak sem byla docela vystrasena... 😅

elidule
autor
11. kvě 2010

Áda je šikovnej,je tam všechny oslnil 🙂
to jsem říkala švagrový,když šla s dcerou k zápisu,taky takový nervozní obě,tak aby si neteř zahrála s účama prší a vezmou jí hned 😀 obehraje nás všechny 😝 😀

elidule
autor
11. kvě 2010

a kdyby nevzali,máte v okolí nějakou jinou školku aspoň?

janulle22
11. kvě 2010

no prave ze treba v univcove asi 8km od nas ale tam byl zapis vcera, takze tak... no jesteke tchynce by se snad dal nejak prorvat...

elidule
autor
11. kvě 2010

tak o jednu starost míň
já jsem ráda,že jsem šli z tý vesnice do města,mám v okolí jednoho kilometru snad čtyři ty školky 😅 ale taky je tu víc děcek 😒 na vesnici nebylo nic a byla jsem odkázaná na auto a v zimě jsem vstávala o půl hodinky dřív a zápasila před autem s lopatou 😀

janulle22
11. kvě 2010

😀 tak to bych te chtel videt... 😀 😀 no ono je to jak pro koho vyhra... ty mas jednu skolku kde chces aby byl a prihlasis ho do dalsi a oni si te zadaj do pocitace a uvidej ze jsi prijata jinde tak te nevezmou... 😒 a bere se to podle toho kolik deti jim odchazi do skoly.... 😖 verim, ze unicov by byl mrtvej...

elidule
autor
11. kvě 2010

to jsou teda obštrukce 😖
no nesměj se,u nás nejezdili ani silničáři,tak místní chlapi aspoň protahovali traktorem,jenže jak to projížděli,nahrnuli mi sníh před auto,jednou jsem vůbec nevyjela,tak jsem zavolala do práce a vzala si dovolenou 😅 ještě že je v zimě furt tma,jsem se hanbila s tou lopatou 😀 😀 kolikrát jsem si málem nafackovala 😀

elidule
autor
11. kvě 2010

ne ne,lopata,krumpáč ani rýč do mých rukou vůbec nepatří 😔 😀

seba
11. kvě 2010

Tak holky penízky tam už byly-škoda,že se tak rychle vypaří! 😢