• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
já budu mít mateřskou až koncem měsíce
11. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ju cekam tak 15 to uz je za chvilku... jeeeeeeeee mi to ani neodslo... :grinning:
eli takt o bych chtela videt...
a co jsi rekla v praci?je moc snehu nevyjedu?a co busy ty nejdezdili?
11. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pravdu jsem řekla,že je sníh :slight_smile: já to nahlásila jen kolegyni a ta řekla šéfovi,že si beru dovču,měli jsme dost volný pracovní režim a vedoucí se nestaral,jestli jsme v práci nebo ne,hlavně že tam jedna z nás byla a práce byla hotová :slight_smile: škoda,že se tam už asi nevrátím :unamused: tohle mi fakt vyhovovalo
autobus jezdil v půl pátý - to pro lidi co dojížděli za prací na šestou hodinu,to jsem teda nevstávala a pak v sedm - a ten byl narvanej dětma ze tří vesnic a pak to jelo až ve dvanáct a to už nemá cenu jezdit do práce :grinning: a taky se stalo,že nic nejelo - bus se porouchal,náhradní neposlali,asi se to nevyplatilo :rolling_eyes:
11. kvě 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsem tak nepředstavitelná při manuální práci? :confused: :sweat_smile:
11. kvě 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdybych te znala osobne tak jo, ale takhle nee... :grinning:
11. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo aha? :confused:
11. kvě 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
cemu se divis...?
11. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no že tak působím :sweat_smile:
11. kvě 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. kvě 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no že nejsem představitelná při práci s lopatou :grinning: i když já jsem byla vždycky spíš takovej knihomol k nepoužití
11. kvě 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
k jsem to nemyslela... kdyz mi nekdo vypravi o mem znamem tak si ho predstavim...vim jak mluvi jak se vyjadruje tvari a pak z toho mam zachvaty smichu... :grinning: nemyslela jsem to spatne... :wink:
11. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak u mě by ses za břicho popadala :grinning: když jsme dělali dřevo,tak manža řezal a já s kolečkem pěkně takovej kus do kůlny a normálně se mi smáli dva sousedi,právě že oni taky: ty něco děláš,poprvý v životě co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: já z toho byla nervozní,že se mi smějou a dřevo mi padalo na všechny strany :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsem jim akorát potvrdila,že jsem střevo :angry:
11. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak tady leje a trošku zabouřilo a už mi vypadly programy v telce :unamused:
11. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já na baráku furt chtěla s něčím manžovi pomáhat a on ani nechtěl,asi věděl proč,jednou jsem čistila starý cihly,ale ani tu sekyrku nejmenší do ruky néééé - manža se diví,že mám všech deset prstů
11. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady zatím nic,ale tlak je tam hroznej,musela jsem si udělat kafe nebo bych usnula vestoje.Taky jsem zjistila,že myčku nikdo nevyndal-mám na mysli kocour nebo Sára,tak jsem na ní musela jít já. :rolling_eyes:
Jinak ke knihomolům se můžu taky smělě přihlásit,MM říká,že jsem se s knížkou v ruce snad už narodila :grinning:
11. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli tak ti sousedi byli dobri teda... :grinning: :grinning:
tady taky parkrat zahrmelo...a uz ani neprsi ale zas bude je cerno... :frowning2:
11. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u našich sousedi taky ok - já,babička a moje máma skládáme uhlí,chlapi doma nebyli,myslíš,že nám pomohli? koukali z okna akorát :angry:
11. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ono se jen tak nevidi aby baby uklizely uhli.... :sweat_smile:
11. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tátovi a bráchovi to nevyšlo a nedorazili domů :confounded: to víš,že bysme se na to jinak vys... :grinning: máma to měla nejhorší,musela do sklepa,je nejmenší,tak se nejmíň obouchala :sweat_smile:
už je po dešti :slight_smile: a telka zase hraje
sebo,máš problémy s tlakem?
11. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli ja to chapu... chudera mamka... :grinning: jenze sousedi maj dycky haloo z toho...
11. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kolik měříš? taky bys skončila ve sklepě? :grinning: já teda nejsem zrovna velká - teda do šířky jo,do vejšky mám 168 cm
11. kvě 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
160cm.... :sweat_smile: :grinning:
11. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mamka má 153 cm a má prej pocit,že se furt zmenšuje :sweat_smile:
11. kvě 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani jak je to facebooku s těma srdíčkama a tak vůbec? to musíš nasbírat nějaký body,abys mohla taky posílat? mě to nabízí jenom asi dvě srdíčka a vůbec ty aplikace mám nějaký chudý :grinning: furt tam čtu o nějakým kreditu a kde ho mám nasbírat?
11. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nezmensuje to se ji zda....
ten je hezkej ale drahej...
11. kvě 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi se víc hrbí :sweat_smile:
tak to nevim eli... :sweat_smile:
já mám taky 160 cm.
Já se teda nezmenšuju,ale nějak se mi sráží oblečení ve skříních-nevíte,co s tím?
Domeček je hezkej-ale my nemáme zahrádku :cry:
11. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě se taky sráží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: to globální problém jak to oteplování
určitě ho časem slevní,jako třeba tu trampolínu,naši jí koupili minulej rok za deset tisíc a nedávno jsme jí viděli v obi za pět
11. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek