Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
11. kvě 2010

já si říkám,že taky budem jen u našich u bazénu,na plovárně nebo na nějakým veřejným koupálku jsem nebyla ani nepamatuju a když jsme byli u moře,tak tam bylo tolik "velryb" okolo mě,že jsem si někdy i já přišla štíhlá a sexy y mindráky byly pryč 😀 a vůbec mi přišlo,že tam to lidi nějak neřešej

seba
11. kvě 2010

tak teď koukám na toho kuchaře a mám šílený chutě ☹

elidule
autor
11. kvě 2010

když jsem chodila na spinning,říkala mi trenérka ale že večerní cvíčo nemá moc význam - tělo se už připravuje na odpočinek,nejlepší je to po ránu,sklenici vlažný vody - rozproudí se trávení a nastartuje metabolismus a hurá cvičit................. tak teorii mám zmáknutou a praxe je kde?? 😀 😝

elidule
autor
11. kvě 2010

máme tu jednu hospodu,kde "úřadoval" Pohlreich a musím říct,tam vařej manu nebeskou 😵

seba
11. kvě 2010

Já byla vždy baculka,když jsem se vdávala měla jsem 87 ☹ po Sáře 98 🤐
když byl Sáře rok,začala jsem držet dietu a do léta jsem měla 62 😉
U Seby mě hlídali,abych moc nepřibrala,kvůli tý nemoci-k porodu jsem šla s osmi navíc a ty stále mám- ☹

janulle22
11. kvě 2010

ja mela dycky 50kg pak jsem zacla chodit s honzou a zobat antaky no a najednou za roka pul 17kg... no s adou jsem sla s 89 a ted mam 75kg... jeste by to chtelo 10 dycky si rikam do leta... uz ubehly 3 a hovno... 😀

eli 😀 😀 tak u more to asi nic neresi... tam sou myslim samy baculky...

seba
11. kvě 2010

Tak co kdybysme se do toho daly společně? 😖 já chci taky 10!

janulle22
11. kvě 2010

tak uz si frcim na hranolkach... 😀

janulle22
11. kvě 2010

ja uz to taky zkousela nekolikrat,ale muzem znova... 😉

elidule
autor
11. kvě 2010

já měla posledních pár let rozmezí 69 - 72 kilo,teď nevím,kolik mám,protože nemáme váhu,ale nosila jsem velikost kalhot 40,teď mám 42-44,byla bych spokojená,kdybych oblíkla pohodlně a mohla se posadit a dejchat ve svých riflích,co jsem nosila před těhu 😀 já asi začnu zasejc s tím koktejlem,mám ho ještě půlku krabice a to jediný mi kdysi dávno pomohlo,i když je hnusnej 😝 vůbec mi to nechutná

elidule
autor
11. kvě 2010

když jsem kdysi koktejlovala,tak mi volala každý třetí den paní a já jí říkala,co jsem jedla a pila a jak jsem se hejbala a dávala jsem si záležet,neuměla jsem jí lhát,ale jak mě nikdo nehlídá,donutit sebe samu,to je horor 😔

janulle22
11. kvě 2010

eli nevim esi je to idealni ono to mozna pomuze ale pak prestanes a bude pribirat... to same prasky na hubnuti... prestanes a mas to zpatky

seba
11. kvě 2010

Tak souhlas-ještě se rychle najíme,a´t to vydržíme 😀

janulle22
11. kvě 2010

sebi ja uz to valim... 😀
nesledujete hleda se mama a tata? me prijde hrozne blby do toho tahat ty deti... 😢 prijdou mi chudaci...

seba
11. kvě 2010

to je pravda-já po Sáře začala jen zeleninu,postupně jsem přidala maso,žádný přílohy a cvičila jak blbá-ale šlo to dolů
teď mi nějak chybí to rozhodnutí přestat žrát ☹

elidule
autor
11. kvě 2010

to máš pravdu,já během dvou let jsem byla kde jsem být nechtěla 😖

teď mi jedna spolužačka bývalá poslala tak hnusnou zprávu na mail,nemám ráda zprávy typu pošli to deseti lidem a něco si přej a podobně,ale tohle je už moc,píše se tam,že když to nepošlu 15 lidem,dostanu rakovinu jako nějaká jiná,co to neudělala a že to píše nějaká malá holka,co je mrtvá a přijde mě děsit v noci 😠 😠 😠 takovej hnus

seba
11. kvě 2010

no já spíš nechápu jak na povel někdo může uhánět chlapa

elidule
autor
11. kvě 2010

já to vůbec nesleduju

janulle22
11. kvě 2010

eli tak to je teda hnusnej meil... ybch ji napslaa dosti nevybiravy meil... 😠
ja to taky nesleduju ale ted byla ukazka a jednou jsem videla asi 10min

janulle22
11. kvě 2010

hej on je drsnej... 😀 😀 to uz spite nebo co?

seba
11. kvě 2010

😀 😀 ještě ne...dojídám se,abych to pak vydržela 😀 😀

janulle22
11. kvě 2010

ja mama horkou cokoladu... 😅 😀

seba
11. kvě 2010

tak já se dojedla-jdu spínat 🙂
zítra nás čeká škola,přijede babi a pak fotbal 😉 a taky nejedu teda na nežraní,takže si koupím jablečný ocet atd.

janulle22
11. kvě 2010

tak holky doboru ... ja jdu vystahovat aduv pokojik... 😉

janulle22
11. kvě 2010

tak holky nakonec jsem se domluvila na zitra s jakoubkou na kaficko tak jsem jeste ted vystehovala ten pokojik zbytek udela honzal...se skrinkama se tahat nebudu...jsem tahala dve v nedeli a cachla mi na nohu... 😒 tak jdu spat... dobrou...

seba
12. kvě 2010

Dobré ránko 🙂

elidule
autor
12. kvě 2010

dobrý ránko 🙂
teda Jani,takhle strašit do noci a ještě se zmrzačit ☹
dneska se u našich zvážím a dám se taky do hubnutí - to by bylo,abych neoblíkla svoje starý gatě 😀

seba
12. kvě 2010

Ahojky-já už si dala panáka jablečnýho octa-ble 😒

seba
12. kvě 2010

jo a žádných 68,ale 70 kilo-takže hrůza 😖

seba
12. kvě 2010

Dneska to vidím jen na vodu,musím si stáhnout žaludek-no na stad na fotbale si asi jedno malý pívo dám-to jsou přece vitamíny 😀