Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
4. kvě 2010

Radu,asi je proti vám zaujatej 😝
Jani,ale nevydrží mi to dlouho a mám zase starou podobu 😝 😀 😀

Deni,můj pracuje jakoooo ďas 😀 😀 .......... začínal v té firmě jako elektrikář,pak šel vyrábět panely,pak začal jezdit náklaďákem a teď skončil u jeřábu - tak nevím,co přijde dál 😅 tohle ho baví - náš táta se mu směje a dělá si z něj srandu,že vždycky když si představí mýho muže s cigárem v puse a jak tahá za páky v jeřábu,tak si vzpomene na scénu z Jen počkej zajíci,tam je přesně ukázáno tím vlkem v jedný epizodě,jak můj muž vypadá při práci 😀 😀 nevím,jestli si to některá vybavujete nebo pamatujete,já jo a musím se smát,protože to je přesný 😀

axi81
4. kvě 2010

Eli, ty mě dostáváš!! "jako ďas"!! 😀 😀

lamarika
4. kvě 2010

Axi ty jsi šikulka! 😉 Tak sem dej taky tu fotku ať vidíme jakej ten dortík bude

lamarika
4. kvě 2010

Jojo to si vybavuju 😀 😀 😀 Ale ten vlk tam má takovýho piváska 😀

denisa31
4. kvě 2010

jako ďas, dobrý....já právě myslela vzhledem k názvu tématu, že to bude něco speciálního

u dotorky dobrý, nechala jsem dát ten priorix tetra, co je i proti neštovicím, tak snad to bude v poho.

elidule
autor
4. kvě 2010

No Alex,ona se doktorka taky smála a říkala,že i ty prdy můžou být způsobený těma pohybama 😀 ale bezpečně jsem si to uvědomila později ty pohyby
ta moje rozára taky není tulivá ☹

Ráďo,toho má taky 😀 😀 😀 (a to mi v neděli říkal,že mu padaj kalhoty,že nějak hubne - jsem se s ním nepřela 😀 )

Jani neboj,přijdeš,uvidíš a zvítězíš 😀

elidule
autor
4. kvě 2010

úplně obyčejný chlapi,co si myslí,že jsou úplně neobyčejný 😀

janulle22
4. kvě 2010

eli vim presne, adA si na nem ujizdi obcas... 😀
deni no on maka vy brne a my bydlime kus od olomouce... tak dojizdi za praci... 😒
dnes odjel a mel se vratit ve stredu a ti idoiti mu naplanovali skoleni tak dojede az dalsi patek... 😠 ale pak jedem do te jeskyne tak to zase bude fajn... 😵

axi81
4. kvě 2010

Tak tady je dortík 🙂

janulle22
4. kvě 2010

jeee holkjy vy mi tak verite... 😀 ani tak neverite, ale spise podporujete a ja jsem moc rada a dekuji vam 😵

janulle22
4. kvě 2010

axi tak ten je luxusni teda... 😵 uplne naaadhernej... 😵 😵 😵

lamarika
4. kvě 2010

Ten můj je tulivej až moc. Dneska jsem ho prakticky sundala z krku jen když byl v kočárku. Pořád by se mazlil, ale zatím si to užívám. Pak až bude v pubertě, tak budu mít na co vzpomínat.

O jakou diskuzi jde?

lamarika
4. kvě 2010

Je krásnej, už se mi na něj dělaj chutě 😀

janulle22
4. kvě 2010

lami uzivej ja si to taky uzivam kdyz to adu chytne... uz to neni tak casto... 😅 😀

elidule
autor
4. kvě 2010

Radu,aby se ti nevěšel na krk ještě v patnácti 😀

to není dortík,to je dooort 🙂 to je škoda jíst,by řekla moje babička 😀

axi81
4. kvě 2010

Našla jsem ho na internetu. Já na dorty moc nejsem. Každopádně nemám ráda ty máslové... 😖

lamarika
4. kvě 2010

Však ono to za chvilku taky pomine až bude to druhý, to budu muset svou pozornost rozdělit. Už teď mi je jasný, že to Mates ponese špatně. Žárlí i na psa kydž se jde pomazlit 😒

elidule
autor
4. kvě 2010

já můžu máslový klidně

lamarika
4. kvě 2010

Axi jako myslíš ty nádivkový z másla?

elidule
autor
4. kvě 2010

já zase nemusím marcipán 😅
a taky bílou čokoládu

lamarika
4. kvě 2010

Bílou čokoládu zbožňuju a po marcipánu se můžu utlouct

elidule
autor
4. kvě 2010

já mám ráda hořkou čokoládu na vaření 😀

lamarika
4. kvě 2010

Tak tu zas nemusím já 🙂

janulle22
4. kvě 2010

eli tu mam taky rada ta je i dietni.. 😀
no nic holky ja valim spinkat...tak dobrou noc... 😵

axi81
4. kvě 2010

Nejlepší čokoláda je čistá mléčná od milky. Marcipán je boží, bílá čokoláda - no, nic moc pro mě. A ty máslové dorty, co ti každé sousto roste v puse, fakt neee 😖

axi81
4. kvě 2010

Dobrou, Jani 🙂

lamarika
4. kvě 2010

Dobrou noc Jani, zítra na tebe budu myslet 😉

elidule
autor
4. kvě 2010

já dokoukám Zdendu na Primě a taky jdu do pelechu 🙂

jo milku taky si koupím občas,ale tu velkou - nebudu troškařit 😅 😀

elidule
autor
4. kvě 2010

dobrou holky 🙂

janulle22
5. kvě 2010

dobre ranko devcata... 😉
tak jsme vzhuru...jeste bych spala... 😀 ja dycky ale.. 😉
musim to tu poliskat dojede muj tata hlidat tak aby se nelkl...