Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

denisa31
5. kvě 2010

tak já maximálně ještě jedno, i když manžel už zkoušel, jestli nám nestačí jedno, ale já chci aby si měla s kým pohrát a taky kvůli sobě, abych se přehnaně nebála o jedináčka, i když to budu tak jako tak

lamarika
5. kvě 2010

Já jsem právě s bráchou o 9 let a se ségrou o 5 let, takže jako děcka jsme si moc nerozuměli. Spíš jsem měla mámu a tátu když naši nebyli doma. Rozumíme si až teď v dospělosti. Tak třeba si ty naše budou rozumět o něco dřív

denisa31
5. kvě 2010

tak já si jdu umýt hlavu než se malá vzbudí, mějte se!

janulle22
5. kvě 2010

ahojky holky tak ja uz jsem ve skole...
ta prace je celkem zajimava ale je tam jedno negativum a to ze se ma plait 3000 za jakesi zarazeni do pocitace a jakou jsi agendu ...jiank se jedna o to, ze prijdou lidi a ja jim radim jak jist a merim je vazim na specialni vaze... a tak.. jako prace zajimava ale ty penize jen za zarazeni je divny...pro platit za to abych vyelavala...je to na licencni smlouvu...

elidule
autor
5. kvě 2010

jéé Jani,to by mě asi taky odrazovalo ........... vůbec mě odrazovaly všechny práce,kde po mě chtěli nejprve nějaké peníze 😒
a měsíční příjem z této činnosti by asi závisel čistě na tobě že? jako že,co prodáš, z toho m áš nějakou provizi? nebo bys měla stálý plat a prémie odvislé od toho,co prodáš?

elidule
autor
5. kvě 2010

jo ty bys nic neprodávala,jsem si to blbě přečetla 😔

axi81
5. kvě 2010

Jani, tak do toho bych určitě nešla... 😒

Lami, my máme v plánu taky 4 děti. První 3 kluci a poslední může být (milostivě svoleno Filipem) holčička...no nějak se přepočítal nebo vyslal špatné posly... 😀

elidule
autor
5. kvě 2010

Alex - 4 díťata?? holky,vy jste odvážný 🙂 ..........ale vlastně proč ne,velká rodina je fajn 🙂

axi81
5. kvě 2010

Uvidíme po tom druhém, kolik nám zbyde sil 🙂 Je dobré mít vysoké cíle... 😀

elidule
autor
5. kvě 2010

já si dávám už teď jen takový,který odpovídají mým možnostem 😀 😀 ale taky se přecením kolikrát

další známý dávný se mi ozval a nabízel mi tu pochybnou práci,co už dva před ním 😕 co se to tady ve městě děje? je to jako mor 😠

axi81
5. kvě 2010

Eli, vidíš, kolik máš najednou známých? 😀 Hlavně se jim neupiš, jinak budeš za chvíli staré "známé" vyhledávat taky 🙄

elidule
autor
5. kvě 2010

no ale to jsou lidi,který jsem neviděla takovou dobu a ani vlastně,když jsme se občas potkali (jsou to vesměs lidi z mýho předchozího bydliště), jsme se nijak nebavili - připadá mi to strašně zoufalý od nich,že se obracej už i na mě 😅 ...... 😀

elidule
autor
5. kvě 2010

a to ještě jedna z těch známých mi psala: neboj,přece bych nepodvedla svou dobrou kamarádku 😀 😀 😀 a já už si ani nepamatuju,kdy jsme se viděly naposledy 😀

janulle22
5. kvě 2010

eli to nejsou kamaradi to jsou svine...!!!bacha na to... 😠
volala jsem te pani a rikam ji ze uz nemam zajem a ona to je vas problem a zavesila... 😅 tak sem si udelala obrazek a je klid.. 😒
jinak deti my jen dve asi by jsm e to financne neutahli..

elidule
autor
5. kvě 2010

nějaká ježibaba 😝
joo,z financí taky nemám moc dobrej pocit 😔

janulle22
5. kvě 2010

no je to narocne, ale verim, ze se da uskromnit... 🙂 ale chci aby me deti meli vse a mohli vsude a ne ze na lyzak nepojedes nemam penize... 😒
jdu ulozit adu... za chvilu sem tu

elidule
autor
5. kvě 2010

jsme se o tom zrovna bavili s mamkou,že kdybysme měli vlastní bydlení,bez těch pitomých dluhů,tak bych to druhý dítko taky asi dlouho neodkládala,neplánuju si druhý dítě tak pozdě po prvním z jiných než z těchhle důvodů,budu muset nastoupit do práce a musíme s tím hnout 😖

janulle22
5. kvě 2010

jj eli tak nejak je to i u nas... 😒 jenze a jeste nepracovala, tak musim jit neco delat...a pak teprv muze byt druhe... aspon at se vyhrabem z dluhu a pak si vzit hypo na barak...

elidule
autor
5. kvě 2010

jo přesně,hypoška u nás taky tak
naštěstí máme výbornou finanční poradkyni,už bysme nic nedělali sami jako poprvý tenkrát - jsme nadělali víc škody než užitku - už necháme tyhle finanční záležitosti odborníkům 😀

janulle22
5. kvě 2010

ale ono najit spolehlive cloveka a nezaujateho je mazec... 😒 ale taky to nebudem resit sami... 😒 bych se nehradeji vratila do brna... ze ja debil odchazela kvuli te skole... 😠 bych si naliskala...

elidule
autor
5. kvě 2010

každý rozhodnutí i to špatný je k něčemu do budoucna dobrý 🙂
my jsme na ní narazili náhodou a je skvělá,vím že ona nám určo pomůže,vždyť my se v tom nevyznáme,poprvý jsme šli na doporučení jedný ženský za jedním "odborníkem" a o nic jsme se nezajímali a dopadlo to,jak to dopadlo 😝 ale už taky víme,na co si dát pozor

janulle22
5. kvě 2010

je to dice špatná zkušenost, ale aspo'ň jste poučeni pro příště 😉
hansuv kamoš taky dela poradce a byl u nas a tak se na nej obratime...ale to je jeste za dlouho...

elidule
autor
5. kvě 2010

no,u nás je to taky daleká budoucnost .............. ale pořád mám před sebou ten vysněnej domek se zahrádkou 😀

elidule
autor
5. kvě 2010

já lenoším na verandě,na klíně kočku,děti jsou hodný a samostatný a manžel seká trávník 😀 😀 😀 😀 😀

elidule
autor
5. kvě 2010

jéžiši,já jsem ale blbá 😝 😀 😀

janulle22
5. kvě 2010

proc by jsi mela byt blba...??? 😕
hej u nas je to jak v hororu... fouka prsi a cekam kdy zacne bourka... a to se pakuju pac su poserooutka... 😀

elidule
autor
5. kvě 2010

jako naivní zasejc 😝

tady jenom prší,jinak nic závažnějšího

janulle22
5. kvě 2010

eli to ja jsem taky... akorad realita je nekde hodneeee daleko.... 😀 😀

elidule
autor
5. kvě 2010

ale hezky se při těch představách usíná a proč se jich vzdávat že jo?

elidule
autor
5. kvě 2010

a na to,že venku prší,tak je tam docela teplo