Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
15. kvě 2010

tak jsme to emli i my.. podle zakona je nejak rok a pak se to prodluzuje... tak to u vas nebude problem, tak je to v pohode... 🙂
ja chci do brnaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😢 😢

elidule
autor
15. kvě 2010

stýská se ti viď? třeba někdy jednou ........... co? myslíš,že byste se tam nemohli nastěhovat někam?

denisa31
15. kvě 2010

jé holky my máme taky Půa🙂

lamarika
15. kvě 2010

Liduš já jsem se těm medvídkům pořád snažila nějak vyhnout a když byl mimi tak měl všechno jenom se žirafama. Jenže těm medvídkům se prostě uniknout nedá, jsou úplně všude. Takže nakonec je máme i my.
Jani do Brna za manžou? Já jsem v Brně bydlela 2 roky a jsem ráda, že jsem zpátky v Třebu. Na jednu stranu dobrý, že máš večer kam jít a nakoupíš si i v deset večer. Ale co tam s děckem?

denisa31
15. kvě 2010

já si teda myslim, že když je někdo v nájmu, tak věci co se rozbijou by měl hradit majitel bytu, ale holt záleží jak je to v tý smlouvě
v Brně jsem byla párkrát a taky jsem říkala, že tam bych se klidně odstěhovala, fajn město a milí lidi

lamarika
15. kvě 2010

My máme ty Půi takový pěnový. Jednoho dostal Mates k nerozkám a včera jsme byli u kámošky a ona mi dala celou kabelu tady těch dekoraček. Před půl rokem se stěhovali a předělávali mylý pokoj, tak jim všechny ty dekoračky zbyly. Měla jsem z nich moc radost, hlavně proto, že vím jak jsou ty pěnový drahý. Budu se jí muset nějak revanžovat

janulle22
15. kvě 2010

lami my bydleli v medlankach reckovice... a meli jsme okolo domu pole , horu, lousek letiste i prehradu... ja jsem tam byla spokojena... 😉 ja tam byla rok...ale mam jeste skolu ada skolku... takze neni sance...

denisa31
15. kvě 2010

jani tak třeba za rok dva, pokud vás tady nic nedrží, tak přestěhovat se můžeš vždycky ne? Nebo třeba až půjde Ada do školy.
Mě to teda ve městě vyhovuje maximálně

lamarika
15. kvě 2010

Tak to jsi bydlela v lepším prostředí než já. Já bydlela v Novým Lískovci. Všude jenom paneláky, silnice a hospody. V tý době jsem to viděla jako supr bydlení, ale dnes už by se mi to tak nelíbilo. Tady bydlíme skoro na kraji města. Interspar a Hyperalberta mám asi 5 minut od baráku. Pokud chci s malým do přírody, tak to mám taky 5 minut. Okolo je spoustu hřišť. Takže z mého hlediska prostředí pro děcka dobrý. Ke všemu naše čtvrť je taková klidná. A přes ulicu bydlí brácha s rodinkou, což je taky supr

janulle22
15. kvě 2010

my meli billu a globus kousinek... hriste jsme meli okolo asi 3 a byly to nove bytovky... novostavby... no parada... 🙂
deni asi jo, pokud teda tata nepujde delat dom... uz zase o tom uvazuje ale ja se an to moc neupinam, pac jsem smutna a nastvana...

lamarika
15. kvě 2010

Jani tak uvidíš jak to bude. Já jsem si taky říkala, že pokud by manža začal dělat na jednom místě, tak bych se asi sbalila a přestěhovala za ním. Sice jsem si už zvykla na to tady být sama, ale stejně mi chybí a malej by byl s tádou taky radši

janulle22
15. kvě 2010

ho strasne stve ze nebyl u vseho... ze mu vse s adou uteklo kvuli blbe praci... 😒 tady ale prace neni.... 😝 takze lepsi nez bez prace je byt tam... 🙂 ... je mi taky smutno, ale nekdy jsem rada, ze mam klidek... 😀

lamarika
15. kvě 2010

Manža když byl děcko, tak jeho tata taky pracoval mimo domov, takže on to vidí jako normální. U nás je to stejný, práce není a pokud je, tak jen za mizerný peníze. Takže na jednu stranu lepší, že je pryč a snaží se vydělávat abychom se měli dobře a měli co jíst. A jak říkáš, někdy jsem ráda, že mám klídek 😉

janulle22
15. kvě 2010

no jeho otec taky a muj taky ale nevidi to jako normalni... ale neni na vyber... hlavne ze ma praci... 😉 my uz si nejak poradime... 😉 my bydlime na vesnici ale je tu mn kam jit nez v tom brne

elidule
autor
15. kvě 2010

můj táta taky byl a je furt mimo domov a teď zpětně,když má vnučky,ho to moc mrzí,že o všechno přišel s námi,teď si to vynahrazuje s bráchovýma holkama a nabádá bráchu a mýho,aby se zdržovali doma a vážili si rodin ........................ marně 😀 i když musím přiznat,že se náš taťka nějak změnil,nevím,co to způsobilo,ale daleko víc si malý hledí 🙂

janulle22
15. kvě 2010

eli tak to je dobre... 😉 to bud rada... ja jsem rada, ze jezdime vic na vylety hospoda minimalne a venujem se malymu... 😉 predtim to bylo jen ze ja jsem byla s malym...

janulle22
15. kvě 2010

ada nechce jit spinkat... 😖

lamarika
15. kvě 2010

holky já toho svýho chlapa a tchána asi zabiju. Manža si teda vzal malýho na ten výlet za známýma a jeli společně s tchánem. Už před hodinou měli být doma, protože Mates chodí kolem půl osmý spát a oni nikde. Tak jim volám kde jsou a oni, že před chvilkou vyjeli a budou tady až za půl hoďky. Tak jsem jim hned nadala jestli si ze mě dělaj srandu a aby se naučili hodiny. Tak to je zase na dlouho naposled co jsem dala malýho manžovi. Včera šel taky chudák spát v devět, protože nebyl zprovozněnej ten pokoj a dneska pujde taky. Jenže pro něj to je docela záběr a pak špatně spí a druhej den je úplně mimo

janulle22
15. kvě 2010

lamito se aninedivim, ze jsi nastvana... a na amleho to bude mit vliv... 😒 oni si to proste neuvedomuji... 😠

lamarika
15. kvě 2010

Nejhorší je, že malej je celej nachlazenej a já jsem si pořád říkala jestli ho mám pustit nebo ne. Nakonec jsem si říkala, že teda jo, když má o něj manža takovej zájem. Jenže mně ještě nenapadlo, že nebude mít rozum on a ani ten dědek. Fakt padlý na palicu

janulle22
15. kvě 2010

tak jak dojedou tak mu to rekni v klidu mu to vysvetli treba to pomuze...nebo mu to napis na papir a at to cte az to pochopi... 😀 nee delam sis randu... ale promluvila by jsem si s nim,..

elidule
autor
15. kvě 2010

no Jani,já to tak jednou udělala a pomohlo to,to jsem byla ještě těhu a manža jako poněkolikátý přišel nadranej z hospody,ale to tak že padala a byl nechutnej a já dostala šílenej vztek,tak jsem se sbalila a že pojedu k našim a napsala jsem mu vzkaz,jenže ten vzkaz jsem nějak rozepsala,až jsem se z toho vypsala a uklidnila jsem se 😅 😀 ale ten papír jsem nechala na stole a on si ho pak přečetl a omluvy nebraly konce a už tak nikdy domů nepřišel naštěstí 🙂 byla jsem hysterická,teď zpětně si to uvědomuju,ale zabralo to 😀

janulle22
15. kvě 2010

eli ja jsem taky jednou psala dopis a taky to pomohlo... 😉
hihi najednou jim to cvaka ale musej to cist tak dlouho dokud si to neuvedomijou...

elidule
autor
15. kvě 2010

nooo,to byla ale "líbesbríf" 😀 😀

elidule
autor
15. kvě 2010

každej prostředek ke komunikaci dobrej

lamarika
15. kvě 2010

Tak jsem se mu to snažila vysvětlit, ále pán neudělal chybu. Vždyť se malej dobře bavil. . . To že je nachlazenej a přetaženej je už věc druhá. Ti chlapi jsou tak strašně nezodpovědní!

elidule
autor
15. kvě 2010

měli by ty informace,který jim potřebujeme dostat do hlavy,dávat ve večerních zprávách,to se soustředí maximálně 😀 😀

janulle22
15. kvě 2010

hihi eli to mas recht... 😀 😀 to by bylo super... 😉
lami tak to nema asi cenu vysvetlovat kdyz to nedokaze pochopit... ☹

janulle22
15. kvě 2010

tata chce aby jsme za nim dojeli do brna ze pojedem na prehradu a parnikem se projet... 😅 ale uz si neuvedomuje co ja v buse 2,5 hod s adou,... 😀

lamarika
15. kvě 2010

Jenže mě to úplně vytáčí. Není na něj spoleh. Mu z takovouhle nemůžu to dítě svěřit když se na něj nemůžu spolehnout a věřit, že veše bude OK. Já se snad nechám pustit z porodky hned po porodu na reverz. . . 😨