Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
18. kvě 2010

ja taky ale uz nemam keiserku... 😀 tak sem si dala lentilky... 😉 ma dojet teta z ameru tak sladky zase je me hlavni jidlo... 😀

elidule
autor
18. kvě 2010

mě teď honí mlsná 🙄 kvůli vám samozřejmě 😀
já koukám na barrandov
a to je tragedie,že umře nebo to byl hajzl?

elidule
autor
18. kvě 2010

lentilky nebrat - bolí mě pak zubiska, kaštany beru ale 😀

lamarika
18. kvě 2010

spíš hajzl, ale bylo to s ním alespoň zajímavý. Liduš dej si nějakou čokoládku 😀

lamarika
18. kvě 2010

No, nic holky. Jdu se psem a do hajan. Zítřek bude náročnej a dneska už padám na pusu únavou. Tak vám přeji doboru noc a ať vám dětičky pěkně spinkaj a co nejdýl 😉

janulle22
18. kvě 2010

jj lami koukala jsem ... a ve ctvrtek taky budu at se djee co se deje... 😀 jen nevim co se bude dit dal, kdyz on umre...
jj eli halzlik

janulle22
18. kvě 2010

lami dobrou a klidnou noc... 😉

elidule
autor
18. kvě 2010

Radu,tak doufám,že nám zítra povíš,jestli čekáte Cecila nebo Cecilku 😀 a ať je všechno ok hlavně 🙂
tak asi ten herec má toho seriálu dost už - akorát nechápu,proč každýho pak nechají umřít,to je častý,když má končit nějakej here v seriálu,hlavně že Hejlovka z Ulice neumře 😅

denisa31
18. kvě 2010

tak dneska jsem moc nestíhala...takže taky jenom na skok...aspoň popřeju lami hodně štěstí zítra u doktora...jsem zvědavá co to bude, snad se vám prcek ukáže a malej bude hodnej 🙂
tak já vůbec netušim kdo umře, jak Jolanka usíná pozdě, tak ze seriálů vidim konec nebo nic

janulle22
18. kvě 2010

jj eli vetsinou umre... treba v ulici asi odjede nekam pryc... ale to jen proto ze se chce vratit... 🙂 a to je dobre...
ja myslim, ze to bude holcicka... 😉 ale at je to co je to, hlavne , ze bude zdravi a v poradku...🙂

elidule
autor
18. kvě 2010

já už snad krom tý ulice nesleduju pravidelně nic ze seriálů,jo vlastně simpsonovi ještě 🙂 taky jsem ráda že neodejde úplně pryč

elidule
autor
18. kvě 2010

deni,ta fotka malý v brejlích je pěkná 😀

elidule
autor
18. kvě 2010

musím zase natahat fotky do pc a dát něco málo do albíčka

axi81
18. kvě 2010

Ahoj holky moje!! Já vůbec nestíhám 😒 Navíc se tady opět všechno sere, takže ani není moc nálada... ☹

Každopádně, i když jsem tady jen na skok, musím popřát Lami, aby vše zítra u dr. dopadlo dobře. Kluk nebo holčička, hlavně ať je to zdravoučké mimušenko.

Zase se vrátím, až bude trošku víc sil. Tak papa!! 🙂

janulle22
18. kvě 2010

taky bych mela, ale se me naaak nechce to nahravat... 😀 uz spite?

denisa31
18. kvě 2010

eli, jsem zkoušela, jestli je snese, chtěla bych jí je pořídit na léto, ale prckové je prý nechtí nosit, nechci dát 300 aby s nima švíkla o zem, i když to se nejspíš stejně povede

denisa31
18. kvě 2010

já taky na to album pěkně prdim, ale stejně tam nic osobního dávat nechci, protože mě v jiný diskusi akorát šmíruje jedna pipka 😝

janulle22
18. kvě 2010

deni smiraci jsou vsude... 😒 s tim nic nenadelas... leda se zamknout do soukrome... ale to s albem problem nevyresi... 😒

denisa31
18. kvě 2010

jani, já vim 😒 jenom nechápu, že někomu stojí za to ztrácet čas tím, že v regionech bude hledat podle fotky v pasu, jestli tam nechodí někdo známej 😝

janulle22
18. kvě 2010

tak to je drsny teda... to by me nenapadlo... 😀 asi se nudi a nema co na praci... 😠 ale je to trapne... 😀

seba
19. kvě 2010

Ahojky,včera to tu furt vypadávalo,tak už jsem to ani pak nezapínala.
Malej po obídku samo nespal,ale ráno se vzbudil až před šestou 😉
Sárinku bolí zub,tak odpo přijede mamka hlídat a já s ní vlítnu do CR k zubařce-snad jí vezme 😒

janulle22
19. kvě 2010

Dobre rano devcata...
dneska byla noc silena, porad jsem se budila.... palila me zaha jsem myslela ze pujdu zvracet.... 😝 snazila jsem se to zaspat, ale moc to neslo... ted uz v pohode, ale v noci to byl des... navic se mi zdalo, ze jsem tehotna... 😀 hruza dneska... 😀

seba
19. kvě 2010

Jani-jestli ti kvůli tomu těhotenství nebylo i špatně 😀

janulle22
19. kvě 2010

to asi ne... jsem se vzbudila a sla si pro pitit to aspon trocha pomohla... ale jako zle mi bylo fest.... jsem to nikdy nemela pred tehu a v tehu jen po zelenem caji aquila 😀

elidule
autor
19. kvě 2010

čus holky 🙂
copak se Alex děje??
my v noci vzrůšo - v půl druhý malá zvracela a do půl pátý ještě třikrát - vůbec nevím, z čeho,jedla úplně normální věci,akorát dopoledne jsem jí dala jinej jogurt než vždycky,ale to by se projevilo už dřív asi né? 😕 😖 no každopádně už je dobře,akorát jsem při každým jejím pohybu běhala koukat,jestli se něco neděje,ona leží na boku,ale jak začne blinkat,tak jde na záda a dusí se tím ☹
Jani,třeba je to předzvěst 😀

janulle22
19. kvě 2010

eli taky mam z toho spatnej pocit... 😀 ale zobu pradky a nase frekvence je na oplodneni mala... 😀
chudina... asi ji neco nesedlo, nebo byla prejezena.... 😒 pokud bude jeste tak zajdi k dr treba je to nejaka viroza...

elidule
autor
19. kvě 2010

tos mi připomněla,že jsem si včera zapomněla vzít

seba
19. kvě 2010

Eli a není zahleněná?A nebo se jen potřebovala vyčistit...kdyby to pokračovalo,tak s ní raději zajdi 😒
Tak to já na prášek nikdy nezapomenu-já žádný brát nesmím 😀

janulle22
19. kvě 2010

eli no vidis to... tak ted bacha... 😀
sebi jak to?

seba
19. kvě 2010

antikoncepci mám kvůli tomu onemocnění krve doživotně zakázanou 😉
tak jsem kapku poklidila,uvařila si kafe a půjdu uložit prcka-řádí tu s kocourem jak blbí-honí se kolem křesel a stolu