Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
21. kvě 2010

sebi jsou ve stejny den? tak to se vam to hezky seslol... 😉

denisa31
21. kvě 2010

sebi tak to je krásný, my jsme s bráchou přesně o rok 😀

seba
21. kvě 2010

tak my je máme o šest,ale nejsou na datum-oba se narodili první adventní neděli-Sára 1.12.a Sebík 30.11.

seba
21. kvě 2010

u obouch jsem měla termín 26.11.

denisa31
21. kvě 2010

my to máme trošku horší, protože nejde vyházet rychle lidi a zavřít hospodu, takže bych jela sama. Teď si zpětně říkám, že by to bylo možná lepší odrodit sama a pak ho mít doma po propuštění z porodky, ale aspoň byl u toho. S druhym jestli nějaký bude to bude horší, asi taky kamarádi...

janulle22
21. kvě 2010

deni a jak jste to meli u male? jak to manza zaridil...?

seba
21. kvě 2010

Holky dobrou,jdu spínat,malý bohužel bude vzhůru dřív než jsem si dala buzení 😢

janulle22
21. kvě 2010

ja taky povalim, tata je za chvilku doma, tak pujdu spat asi az s nim... 😀 tak dobrou noc...

seba
22. kvě 2010

Dobré ráno,tak Seba vstával v pět,ale dala jsem mu do postýlky knížky a auto a ještě si chrupla,vstávali jsme po šesté 😉
Aspoň je dost času zabalit věci Sáře,v devět jí to jede,stavíme se na nákupu,malej zalehne a já asi taky 😀

janulle22
22. kvě 2010

taky preji dobre ranko...
ada spal asi do 8 pak jsme delali hlouposti v posteli a ted jsme vylezli, tata jel pro rohlicky a budem papat, uz mam hladecek... 😀 musime pouklizet, prijede svagrova a pak jedem na vyletek odpolko... uzs e tesim... 😵

elidule
autor
22. kvě 2010

dobrý ráno taky od nás 🙂
naši jsou už na cestě k nám,dojedou akorát,když budu asi ukládat malou,tak tady v tom našem krásným starým pidibytě budeme mluvit asi posunkovou řečí,jinak se nevyspí 😝 😀 už abysme byli přestěhovaný,fakt!
Jani,rohlíčky budou obzvláště vypečené? 😀 😀

janulle22
22. kvě 2010

ahoj eli jj byly vyyyborne... uz smazim a do toho delam bananovy rezy... 😵 kluci mi poprali tsk jsem dostala svicku a knizku.. 😵 tak jdu makat at to stihnem na ten vejlet

denisa31
22. kvě 2010

ahoj holky🙂
jani, my měli ohlendě porodu jasnej cíl, začali jsme vyhánět hned jak přišel domů a povedlo se 😀
tady se dělá hezky tak aspoň odpo můžeme ven, akorát že malá zase nechce spát 😝 ale už jsem rezignovala, ani uhoupání nezabírá, tak jsem jí strčila do postýlky a ječí a ječí
eli a jak budete mít velkej ten novej byt? už aby to bylo, to ti věřim
jani, užijte si výlet!

janulle22
22. kvě 2010

tak uz jen cekame az se dovarej bramburky... roztavuju cokoladu na buchetku akorad nevim, kdo uklidi ten bordel v kuchyni... 😅 😀 no asi tata... 😀 ten bude met radost... 😅
tak hezkou sobotu a pekny den, u nas hrmi a bude prsset, krasa...

denisa31
22. kvě 2010

jani to bude ňamka 😀

lamarika
22. kvě 2010

Ahoj holky,
tak manža šel s malým ven dopo a ještě nedošli. . . Chudák je zase hlady. Ho asi přestanu pouštět s tátou i na prochajdu nebo jedině i s nějakým dohledem 😒
Jídlo už je hotový, tak se zatím najím a budu čekat kdy dojdou 😒

elidule
autor
22. kvě 2010

Jani,co slavíš? narozky? všechno nejlepší,mi to nějak uniklo 😨 🙂
tady hřmělo,ale nic z toho nakonec,ale vedro humus 😝
Deni,jdeme do 3+1,těším se,až to bude hotovo 🙂 hned to tam vypadá líp.jak jous položený lina a koberec,bude to tam pěkný,ale musíme vše postupně
naši nám dneska pomohli a s mamkou jsme se hezky prošly,bylo to fajn 🙂
co vy? jaký byl den?

janulle22
22. kvě 2010

eli nee v pondeli mam svatek, tak mi kloci uz prali pac jsem vedela, ze dostanu knizku tak jsem se na ni tesila... 😀 tak sme jeli sami a pekne, sice tam bylo jen 5 letadel ale mohl tam hazet na terc a vlastovkama... takze v pohode, skoda jen , ze prselo...venku mely byt akce a to se nedalo... tak jsem jeli k nam do hospody na konec hokeje a tam parak a slunko, tak jsme pak sedeli na dvore a ted jdem ulozit adu a pojedem na chvilku do hospode... 😉
tak hezky vecer... 😵

elidule
autor
22. kvě 2010

jo tááák, a já ještě koukala do kalendáře,ještě jsem neotočila list 😀
ten můj už odjel za kamarády,takže jsme s malou doma samy ☹
taky preju fajn vecer 🙂

janulle22
22. kvě 2010

tak to jsi chuderko obsrala... 😒 to ti nezavidim.... jsem rada, ze mame taku doma a ze jsme spolem...ted uz jen cekame az malej usne at muzem vyrazit... ale moc se mi nechce jsem jakasi usla... chce se mi spat... vcera jsem sla az o pul noci... 😝

elidule
autor
22. kvě 2010

měli jste náročnej den,tak to je spíš na odpočinek večer 🙂 ale zase můžete jít na chvilku
já půjdu za chvilku spát,co tady taky,v telce nic nedávají,číst se mi nechce

elidule
autor
22. kvě 2010

tak už to balím 😒 dobrou noc

janulle22
23. kvě 2010

dobre ranko, jsme dosli asi az v pul 1... pred chvilkou jsme vstavali.... tak se jdu zkulturnit a jdu za enma dolu... odpoledne jdem na fotbal, zeny proti zenam... 😀 to bude prca... 😀

denisa31
23. kvě 2010

ahoj,
jsem se už včera ani neukázala, jsem šla v půl desátý spát, že se vyspim....no a malá vstávala v půl čtvrtý a uhnala jsem ji do pelechu až teď...a to už se mi samozřejmě zase spát nechce, ale večer budu tutově k.o.
eli tak to budete mít super prostory, to bude rozdíl

seba
23. kvě 2010

Ahojky v rychlosti zdravím,máme tu ten jarmark,tak jsme tam skoro celý den-malý si teď hoďku odpočine a pokud nebude pršet,tak se tam ještě vrátíme.Zítra písnu víc,jdu si dát kafe.
Jani-vše nej k zítřejšímu svátku-ať tě kluci nezlobí!! 😵 😵 😵

janulle22
23. kvě 2010

tak jsem si dachla po obede... zenskej fotbal nestihnem, tak si dam druhy z obeda a pojedem na chlapskej fotbal... 😀 a pak na hokej do hospode....moc se mi nechce, ale tata chce jit a bezee me nejde... 🙂

elidule
autor
23. kvě 2010

ahoj 🙂
no jo,on je vlastně hokej,to bude řevu všude po okolí 😀

janulle22
23. kvě 2010

jj to bude... tak nakonec jedem na kole do hospode... to mam radost teda... jsou tam vyfrezovany doury to je tak na drzku... 😀 snad to prezijem...tak jdem se rychle najest okoupat a spat...

denisa31
23. kvě 2010

Jani, taky přeju všechno nejlepší k zítřejšímu svátku, nevim jestl se sem dostanu, manžel má 35 🙂 a po sedmi letech na svý narozky není v práci 😲
Malá už spí, kéž by aspoň do desíti... 😠
taky bych vyrazila do hospody, jani, to hlídání doma má svý výhody 🙂

elidule
autor
24. kvě 2010

dobrý ráno 🙂
Jani,taky přeju všechno nejlepší 🙂
v noci byla průtrž mračen,ale už svítí sluníčko,tak vyrazíme ven