Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
2. čer 2010

Deni, tak to je paráda 😵 Tak to už nemusíte ani široce balit?
Já dneska z toho svýho prcka už nemůžu, má nějakej dobrej den 😎 Před chvilkou přeběhl celej obyvák aniž by se něčeho držel. Né, že bychom ho měli velkej, shruba 5 metrů. A teď si sám slezl z postele.

denisa31
2. čer 2010

máme super zábavu, vozim malou v krabici na hračky

axi81
2. čer 2010

Denčo děkuji 🙂 Korzet jsem neměla, normální zapínací šaty. Ale furt jsem musela zatahovat břicho. Malé jsem si na svatbě vůbec neužila a ani ona mě. Takže nemůžu ani říct, jestli jsem se jí líbila. Myslím, že je jí to jedno. Měla jsem kytky ve vlasech, tak ty jí zajímaly, a taky náhrdelník 🙂

Na botech taky nešetřím. Jsem spokojená se snačkou Fare, co dělají ve Valašských Kloboucích, jsou s tou žirafou, nebo co. Prostě kvalitní. Taky cena je kvalitní. Malá má od nich dvoje, jedny do špatného počasí a jedny sandálky, obojí pevné, kotníkové a fakt super. Myslím, že stály 600 a 800 (sandálky). Na doma jí dávám měkké papučky (BlueInch), taky pěkně drahé, ale na to domácí mi ty měkké připadají super. Tím pádem mám spojeny dva názory, že první botičky mají být pevné/měkké 😀 Stejně ještě hlavně leze nebo stojí, chodit chodí jen za ruce a to se mi ji nechce moc nutit.

Ale když jsme venku a zrovna neprší a není mokro, tak ji vyndám z kočárku, ona se ho drží za ten podnožník a tlačí ho před sebou a ťapká. 5 kroků, dřep, posbírat kamínky, 5 kroků, dřep, vydloubat z koleček všechen bordel, 5 kroků, dřep, ochutnat kamínky... 😀 Neřeším to, hlavně, že ji to baví 😵

Lami, almara..!! 😀 😀 Ty seš koza!! 😀 Vypadáš krásně!! Teď jsi navíc s bříškem a to musíš být naprosto okouzlující!! Jak ti závidím!! 😵 😅

axi81
2. čer 2010

Holky, poraďte mi, co dělat s ročním dítětem, když se nedá ven...my jsme zvyklé furt lítat po venku, ale jak jsme doma, fakt si nevím rady, jak ji zabavit... ☹ 😒

lamarika
2. čer 2010

Axi pořiďte si psa nebo kočku 😉 Ten náš slouží pro malýho jako supr zábava 😀 😀 😀
Všichni mi říkaj, že jak jsem těhotná, tak vypadám jinak, ale jestli líp nebo hůř už mi nikdo neřekl 😅
Tak u nás je to 5 kroků, dřep, orvat nějakou trávu, 5 kroků, dřep, sebrat vajgl, 5 kroků, dřep, ožrat kolečko od kočárku

elidule
autor
2. čer 2010

holkýýýýýýýýýýýýýýý jsem zpět 😀
nejprve dočtu

axi81
2. čer 2010

Eliiiiiiiiiiiiiiiiiii, vítej zpět!!! 😵

Lami, dostali jsme jako svatební dar dvě rybičky. To mi opravdu stačí. Já nejsem zrovna chovatel a přiznám se, že mi strašně vadí chlupy v bytě, pach po psech atd. Neříkám v žádném případě, že to tak je všude, ale toho se upřímně bojím. Navíc se starám o dva psy - našim, protože teď je mamka pryč a otec furt v čudu, takže 3x denně k nim 😖 + bráchův pes alias kráva jak cyp, když je bratr v čudu, což je často. Domů pak chodím jak prase a nadávám na ty, co si pořídí psa a nedomýšlejí, co s ním, když se o něj zorvna nemůžou starat. Mám je oba ráda, to jo, ale doma bych je fakt nechtěla... 😒

axi81
2. čer 2010

Zapomněla jsem na kočku rodičů. O tu se starám taky... 🙄

lamarika
2. čer 2010

axi, takže takovej malej neplánovanej zvěřinec 😝 Já chlupy moc ráda taky nemám, hlavně mi vadí, že je máš všude. Naštěstí náš pes nepelichá a pro jistotu každej den vysávám aby tady fakt nic nebylo (hlavně moje vlasy, protože pelichám já 😅 )

seba
2. čer 2010

tak jsme zpět,prcek celou dobu řval pích,pích néé-měří 79 a váží 11kg.Za půl roku přibral kilo 😉
Eli-vítej-jak proběhlo stěhovko?

janulle22
2. čer 2010

eli ahoooooooooooooooooooooooooooj 😵 😵 no konecneeeeeee 😉
axi takovej malej zverinec mas na starosti jo...? 🙂
sebi tak malej je teda dobrej... 😀 piich neee 😀
tak jsem jela odevzdat zivotopis pani se tvarila mile rikala, ze v pohode, ze se ozvou okolo 15 a ze kdyz me vyberou tak na 14 dni na zaucenou do krnova... 😝 co ja si pocnu bez malyho... 😔 ale kdyz bude prace budu to muset vydrzet...

axi81
2. čer 2010

Krnov mám blízko, Jani 🙂

elidule
autor
2. čer 2010

milá děvčátka,ze začátku jsem poctivě četla,pak jsem to vzala takovým rychločtením 😀
opožděně gratulju Alex - jak se cítíš jako vdaná paní? 😀 já jsem se cítila ze začátku hrozně důležitě,fakt a když mi někdo řekl slečno,hned jsem aktivně opravovala,říkají mi ale dál slečno 😅
s těma zubama jsi mi připomněla,že mi jich máme sedm,ale dva se teďkon derou ven a je to teda děs běs s malou,takovou kňouru jsem ještě neviděla a navíc jsem si myslela,že jí vyrostly horní špičáky a ono prd, mezi nima se klubou dva zuby - jedničky,takže jsou to dvojky a ne špičáky a přijdou mi strašně daleko od sebe 😕 ty jedničky horní má prostě jak dvě lopatky 😅 a přitom ty dolní zoubky má takový krásný malinký roztomilý ............. ale větší kousky mi taky nechce,nasyslí to dozadu a pak se tím dáví 😝
sebi a Radu,máte problémy s prckama 😖 snad se z toho dostanou brzo
jinak ke stěhování - sedím tady v tom bordelu a docela si lebedím 😀 ............ ne vážně,je tu strašnej sajgon,samotný stěhování proběhlo podle mě hladce,manža,dva kamarádi a můj taťka na to mají jiný názor 😀 udělali jsme to nejnutnější,abych mohla vařit,koupat se (stávající baterie byly dost nechutný,ani jsem je nechtěla drbat,takže jsme to všechno vyměnili) a prát, protože manža odjel v pondělí, všechen bordel v pytlích a krabicích a taškách jsem tak různě seskupila a rozmístila po celým bytě 😅 akorát nevím,co kde pořádně je,třeba potřebuju vařečku,ale opravdu nevím,kde jí mám hledat,pamatuju se,jak jsem jí dávala do krabice a do černýho pytle,ale asi ne,protože jsem vařečky nikde v černých pytlích nenašla ☹ ............. bude to tu hezký ................. jednou 😀
jinak ale parkování naprd 😠 dneska jsem odvážela mamku,která u nás byla od včerejška a odpoledne je zázrak zaparkovat kousek od paneláku,jsem byla zvyklá na parkování u baráku 🙂 no,ale hlavně,že se nějaký to místo vždycky najde že?

elidule
autor
2. čer 2010

a dneska se Jusťa tak zase pokadila,měla to na bodynu,no prostě všude,já jsem nevěděla,jak ji inteligentně svlíknout,no měla to až na hlavě a protože má ruce jak chapadýlka,tak to nabrala do dlaní,no musela do vany,moje mikina jde taky do pračky,fujtajbl a toho smraduuuuu 😀 😀 😝 ale pokadila se už v autě a vůbec jí to nevadilo,naopak broukala si a lebedila v tom 😅

elidule
autor
2. čer 2010

co se týče našich sousedů,tak skoro samý starší lidi,dokonce jedna paní přišla k manžovi,když přistavoval auto s věcma hnedka u vchodu a poučila ho,že tu bydlí starý lidi a on by svým autem blokoval příjezd sanitky,která sem často jezdí,tak jí ujistil,že je to jen vyjímečná situace a paní se uklidnila 😀

elidule
autor
2. čer 2010

chtěla jsem čistit okna,ale u dvou hnedka mi zůstala klička v ruce a jedno okno divně skřípalo a nešlo otevřít,tak to raději nechám,až budu mít pomoc 😀

elidule
autor
2. čer 2010

Jani,co že to má být za práci?

janulle22
2. čer 2010

teda eli ty jsi se rozepsala... 😀 😀 ale vime o tobe aspon vsechno za tu dobu co jsi tu nebyla...
je to prodavcka v nabytku...
axi tak se treba sejdem... jen me desi ze mi reknou v tolik a v tolik se budete hlasit tam a tam a dojedte si tam jak chcete... 😀 ale treba em ani nevyberou... 😎

lamarika
2. čer 2010

Liduš taže malá už spí ve svým?

elidule
autor
2. čer 2010

no a to jsem ještě nenapsala všechno 😀
dneska jsme se bavily s mámou,že ona by chtěla dělat prodavačku ve skle a keramice,prostě hrnky a sklenky,ale že by nic neprodala,protože ona je Úchylná na skleničky,všechno by kupovala sama 🙂

elidule
autor
2. čer 2010

Radu, jo jo - je to pro mě nezvyk, furt se na ní chodím koukat,Jusťa si zvykla moc dobře,řekla bych,ani jsem jí nestihla ten spací roh okolo postýlky nějak přiblížit starýmu bytu,jako že tam měla polici a obrázky a lampičku,tady jsem jí to ještě neudělala,tak jsem si říkala,že jí tam nebude dobře,když okolo sebe nebude mít známé věci,ale překvapila,spí moc dobře a usíná sama bez problémů 🙂

lamarika
2. čer 2010

Liduš nášemu malýmu je taky jedno kde spí, ale musí mít svoje polštářky a spát ve svým pytli 😉 Tak až to budete mít tak nějak hotový, tak sem dej nějakou tu fotečku 😉

elidule
autor
2. čer 2010

no teď o víkendu bych to u ní chtěla dodělat, sama jsem aktivně chtěla přibít pár obrázkŮ,ale kladívko se se mnou nekamarádí 😀 hřebíčky mi furt odlítávaly 😀 ale manža mě trochu uklidnil, že do panelu to jde blbě a koupí mi nějaký háčky, který jdou do panelu lehce 🙂 až se budu mí čím pyšnit, určitě dodám nějakou tu fotku
mě to překvapilo to spaní,je dost nerudná v cizím prostředí a dýl si zvyká,takže jsem čekala horor

lamarika
2. čer 2010

Byť ráda, že je to taková šikulka 😉 😵

elidule
autor
2. čer 2010

to jsem 🙂 a konečně si můžeme s taťkou povídat a kašlat a smrkat hlasitě, aniž bysme jí budili 🙂

lamarika
2. čer 2010

a ještě spoustu jinejch věcí 😀 😀 😀

axi81
2. čer 2010

Eli, teda já tě obdivuju. Já jsem rapl a kdybych měla uklízet do druhého dne, tak to musím udělat, než si půjdu lehnout. Takový ten provozní binec mi nevadí, ale vždycky jsem to měla tak, že jak chodily krabice, pytle, tak jsem to hned pouklízela... Jusťa je šikulka, že to tak pěkně zvládá. Taky přemýšlím, že už bych malé měla udělat pokoj, ale pak mě zase napadá, kde budou spát návštěvy, které jsou u nás docela časté (kamarádi, tcháni atd.).

A ta sanitka mě odrovnala... 😀

Jako vdaná paní se necítím nějak jinak, jen mi připadá, že se k sobě s MANŽELEM (!!! 😅 ) chováme nějak hezčejc...tak ať to vydrží co nejdýl. Ale furt se do telefonu představuju starým příjmením...nezvyknu si snad... 😕 😒

denisa31
2. čer 2010

Eli ahoj 🙂 paráda jak jst se pěkně zabydleli, zařízování by mě bavilo, ale ten úklid kolem už nee 😝
jsem myslela, že dneska malá nezalehne, usnula mi totiž neplánovaně když jsem napouštěla vanu a nějak jí to nabudilo
taky nevim co s ní pořád vymýšlet když je hnusně, momentálně jí nejvíc baví mi přendavat nádobí z jedný skříňky do druhý a pak zase zpátky, má tam jen plastový misky a tak

janulle22
2. čer 2010

tady uz se spi ale u nas neee 😠 uz by jako mohl usnout... 😝
tak holky dobrou

elidule
autor
3. čer 2010

dobrý ráno 🙂 ............ zase propršený 😠
já bych taky ráda uklízela hnedka,ale nemám smontovanou skříň ještě ☹ , na to nebyl čas a kuchyň se upravuje, v neděli se teprve řezala deska pracovní a nemám přidělaný horní skříňky 😒 dneska mi přijde plynař zapojit plynovej sporák a o víkendu snad začnem žít v pořádku 😀

elidule
autor
3. čer 2010

dobrý ráno 🙂 ............ zase propršený 😠
já bych taky ráda uklízela hnedka,ale nemám smontovanou skříň ještě ☹ , na to nebyl čas a kuchyň se upravuje, v neděli se teprve řezala deska pracovní a nemám přidělaný horní skříňky 😒 dneska mi přijde plynař zapojit plynovej sporák a o víkendu snad začnem žít v pořádku 😀