Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
6. črc 2010

@elidule to asi byl, tak mas aspon klidek a vis, ze to nebylo tak hrozne tak na dalsi navstevu nebudes tak nakrkla... 🙂
jezka uz jsem mela, ale ted chci neco jineho jako kratsi ale ne uplne moc...ve ct jdu na to tak se tesim, jenze debil jsem psala ze jen na strihani, ale chtela by jsem i barvu...tak budu muset pockat

elidule
autor
6. črc 2010

no snad jo 🙂 ráda bych
tys byla tak na kraťoučko jo? třeba bude mít čas i na barvičku

seba
7. črc 2010

Ahojky,u nás se vstávalo opět před šestou 😠 on nepochopí,že jsou prázdniny 😵
Sárinka má nějakou rýmu-asi alergickou.Sebu jsem vrzla do ohrádky a dala mu súši,abych mohla na pc 😉 sociálku na mě 😝

seba
7. črc 2010

Já celý dětství nosila krátký a celou dobvu s tatíkem mám dlouhý,stříhám se většinou sama a barvím taky-ale plánuju si taky kadeřnici,tak uvidím

janulle22
7. črc 2010

dobre ranko, tak my jsme vstavali ted... cekame na tatu az doveze rohlicek... 😵
no ja jsem mela dycky kratky vlasy, nikdy jsem nevydrzela mit dlouhe vlasy a to co mam ted je asi muj rekord 😀 a zase to jde dolu, zas ebudu nadavat, ze jsem se nemela strihat, ale pak si zvyknu a bude to fajne.... 😉
dneska varim koprovku, tak snad bude vsem chutnat pac je i pro tchanovce...se stridame s babcou... 😉

denisa31
7. črc 2010

ahooj, jé tak já bych zase vypadala jak exot v krátýkých 😝 jsem se nechala na krátko na základce a už nikdy nechci kratší vlasy než je mikádo, mám teď období růstu 😀 ale v těch vedrech ta deka za krkem nic moc... 😝

janulle22
7. črc 2010

no deni s tou dekou za krkem je opravdu ted lahodny...s culikem vypadam jak martan, takze jen rozpustene a potim se i tam kde jsem se nikdy nepotila... 😀 😀
uz se tesim az tu deku nebudu mit... 😀

elidule
autor
7. črc 2010

čus ženy 🙂
my jsme vstávali až v půl osmý, ale v noci blbla trochu 😖 ale já taky nemohla spát, ten tvor vedle mě v posteli tak děsně chrápal, že jsem si sbalila peřinu a šla k malý spát

janulle22
7. črc 2010

@elidule 😀 😀 😀 prej ten tvor... takove laskyplne odloveni 😀 😀

lamarika
7. črc 2010

Ahoj holky,
tak jsem byla dneska s mamkou na obědě a jako outěžek jsme dostali synovce (bráchovýho nejstaršího-4 roky). Jako dlouho jsem se už nemusela tak držet abych mu nezmazala tu prdel 😠 Fakt spratek rozmazlenej!!!!
U něj to s tou výchovou těžce nezvládaj. Už i moje mamka byla bezradná, ale ona si na něj ajko správná babička nic nedovolí. . . 😒
Jani já jsem kdysi chodila na ježka asi pár milimetrů 😀 Jsem byla jak z koncentráku 😀 A po svadbě jsem šla taky na takovej ten klasickej klučičí setřih. A na to mi manža řekl, že to bylo naposled, že chce mít doma ženskou 😀
Teď bych potřebovala ty vlasy obarvit nějakou hodně podobnou barvičkou té mé aby se mi sladily. Do půlky hlavy mám svoje tmavý odrosty a od půlky asi o odstín až dva světlejší. Hena mi je vždycky na dva týdna srovná, ale já bych potřebovala na furt.

Jo a ta nejdůležitější zpráva co jsem vám dneska chtěla říct je, že se kamarádce narodila konečně holčička!!! Chudák týden přenášela ☹ Míry má nádherný jak modelka 😀 51cm a 3,6,kg Jmenuje se Tinuška.

Deni ta naše fazoka bude Verunka 😉

elidule
autor
7. črc 2010

no Jani, já ho v noci pojmenovávala všelijak 🙄 ............ 😀
Radu, Verča je hezký jméno, taky se mi líbilo, ale já bych u druhý holčičky dala asi Stellinku - to se mi líbí čím dál víc

lamarika
7. črc 2010

Liduš musíš pod něj dát míček aby si nemohl ehnout na záda 😀
Mně by se víc líbila třeba Gabriela nebo Adriana, ale Veronika nebo Viktorie byly jediný jména na který jsme byli ochotni přistoupit oba. A jelikož mi víc sedne k příjmení Veronika než Viktorie, tak to bude Veronika 😉

elidule
autor
7. črc 2010

já myslím, že by ležel klidně i na tom míčku 😀 dneska jede k rodičům malovat a bude tam do zítra, tak se vyspím 😅
když těch jmen je tolik, stejně to ještě milionkrát změnim 😒

elidule
autor
7. črc 2010

tak teď tady byly na mininávštěvě manžovi rodiče, jen mrknout, ještě v novým u nás nebyly, tak je tady přešišláno 😀 já teda taky občas na malou zašišlám, ale oni snad jinak neuměj, nebo to bude tím, že tchán nemá zuby 😀 😀
ale přinesli mi lahev vína a pro malou banány 🙂

lamarika
7. črc 2010

Liduš ještě budete kamarádky s tchyní a bude za tebou chodit na kafčo 😀

janulle22
7. črc 2010

ahoj kocky,...jsme dojeli z cukrarny a sobota domluvena... 🙂 tak tata jde okoupat dite, ja ho pak ulozim a snad hned usne a bude klidek... 😉
teda eli to jsou zmeny,... snad k lepsimu... 🙂

elidule
autor
7. črc 2010

no, já bych to zas tak moc pozitivně neviděla, protože se jí při nejbližší příležitosti chci zeptat, proč každýmu, koho potká, vykládá, že na mě pošle sociálku 😠 ona je na mě samej cukrblik, já se k ní chovám s odstupem a rezervovaně - asi tak bych to popsala 😅 tchán mi opět nezapomněl přiomenout, že jsem furt tlustá - jedinej šťastnej je manžel

elidule
autor
7. črc 2010

jo a to jsem vlastně zapomněla napsat, jak jsme u nich byli na návštěvě, tak mi tchýňa ukazovala takovou průkajdu, kam si zapisuje tchán výsledky cukru v krvi (píchá si už asi několik týdnu inzulín) a já těm číslům nerozumněla, tak mi vysvětlila, že ty vysoký hodnoty má z nás, jak ho stresujeme 😝
a před jejich bytovkou jsme potkali jejich sousedku a ta nás prosila, ať k nim jezdíme, protože jinak tchýňa chodí a každýho ve vesnici s tím otravuje, že má děsnou snachu a jaký jsou chudáci, že někoho takovýho mají v rodině, že to prostě každýho už otravuje, že maj svých starostí dost 😅 proč jí to ovšem neřeknou sami, je mi záhadou 🙄

elidule
autor
7. črc 2010

jedinej klad pro mě a velká změna je, že mi aspoň nenadává - to je taky plus

elidule
autor
7. črc 2010

jo a vložila jsem nějaký nový fotečky

elidule
autor
7. črc 2010

vy už spíte? tak já jdu taky noo 🙂

janulle22
8. črc 2010

dobre ranko... eli tak to je drsny teda... 😅 clovek si mysli, jak uz je to lepsi a ty me tak speres... 😀 😀 no tak se ji prip prvni prilezitosti zeptej a rekni ji to rovnou i s tou sousedkou... 😉 a manza jako nic nerekne na to , ze na tebe poslou socialku a nebo ze ti tchan rekne, ze jsi tlusta..?
my se vcera dokoukali na vodniky a sli jsme si lehnout.... 😵 snazim se vyslat tatu do obchoda a pak jedu na pracak a k nasim a pak k te holicce... 😉

seba
8. črc 2010

Ahojky,tak já měla včera na programu fotbal 😉 tatík odpadl v poločase a dokoukaly jsme to se Sárou 😀 Seba budíček po šesté,asi hlady,protože hned snědl dva jogurty 😝 a to mu dělám na noc mlíko 🤐
Dneska ještě budem doma,jen navečer vyrazíme na nějakou prochajdu,tatík bude vysávat,tak at ho nerušíme
Jani-zkus dát tcháňata do tomboly,třeba si je vylosuje někdo jiný 😖

janulle22
8. črc 2010

sebi proc? 😕 nak nechapu... 😅 pujdem se chystat pomalu k nasim... 🙂 dojedem az skoro vecer tak se tu mejte hezky... 😵

seba
8. črc 2010

jani-tobylo pro Eli-omlouvám se 😉

seba
8. črc 2010

já právě dožehlila,čekám na PPL -doufám,že budou zvonit jak při požáru-malý spinká

denisa31
8. črc 2010

ahoj holky,
lami, Verunka je hezký, má to hezký zdrobněliny, prostě parádní, já ho dát nemohla, protože by měla malá narozky a svátek v jednom týdnu....stačí už to , že je měsíc po Vánocích.... 😝
eli to je teda tchýně za všechny prachy. 😒
já byla včera s kámoškou na véče, neviděly jsme se skoro dva roky, parádně jsem se zase po dlouhý době odreagovala a ta bašta jedna báseň
dneska jdeme s Jolankou na návštěvu ke stejně staré holčičce, tak se holky vyblbnou 🙂

lamarika
8. črc 2010

Ahoj holky,
dopo jsem udala Matese mamce, má dovolenou. A já se šla podívat do porodnice na tu princeznu. Chudák kamarádka si smlsla, rodila 30 hodin 😕 Taky je chudák celá dorvaná vevnitř, tak je zešívaná od čípku až po zadek. . . Jinak kočka je nádherná a taková malušenká. Jsem si ji pochovala, ale vůbec jsem nevěděla jak na to 😀
Odpo jdeme konečně zas na plavču a večer jedem k našim grilovat 😎
Deni manža chtěl Bohdanu, že by měla otočený datum na svátek a narozky (1.11-11.1) 😅

Liduš jak se s ní uvidíš, tak se jí na to zeptej a pokud s ní nebude rozumná řeč, tak ji pohroz, že teda viděla malou naposled. O tý sousedce bych jí to taky řekla, ale neřekla bych jí jméno sousedky abych ji zbytečně nepřivedla do malérů.

Sebi a jak to vypadá s tou alergií?
Můj mladší synovec už byl zas v nemocnici. Už ho ale posílaj na alergologii, protože už se jim to nezdá.

elidule
autor
8. črc 2010

ahoj holky, já byla skoro doteď s kámoškou venku, jsme trajdaly a drbaly 😀 naše holky si furt lezly po hlavách a shazovaly kloboučky 🙂 a ta kámoška vedle bytovky, kde manžovi rodiče bydlí, bydlela do svých asi 23 let a říkala, že tchýňa byla vždycky taková, že si musím zvyknout 😨 no tak si asi budu holt muset zvyknout 😒
Jani, manžovi je to jedno, co mi řeknou, nejvíc co jim řekne je "ale prosim tě, nech toho" to je tak vše
já si myslím ale, že jí tim naštvu, jak se zeptám, ale musím se na to zeptat, kdyby mi to řekl jeden člověk, ale ona jak to každýmu na potkání vykládá, tak Lípa je malá a potkávám plno lidí z tý vesnice, takže se všechno stejně dozvím 😒 ona vše ale stejně popře
Sebi, ty by každej hnedka vrátil 😝 😀
Deni, taky bych šla někam posedět, ale není kdy 😔

elidule
autor
8. črc 2010

Radu, to bude čoro moro určitě 😖
a jak je na tom malej s tím kašlem?