Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
29. črc 2010

nezmokli jste a jste tu 😀
10 tabletek - 240 kč 😝

janulle22
29. črc 2010

toz to je tak na 3mes... 😅 😀 😀 ta cena jde... ja mam prasky na 3mes/ 580kc

elidule
autor
29. črc 2010

no kdybysme to braly my jako sex na víkend, tak to jo 😀 ale kdyby některá každej den, tak je za chvilku po tabletkách, což není zrovna můj případ 😀
jinak já brala taky takhle cenově stejný prášky, minesse

jakoubka
29. črc 2010

Ahoj holky,

Jani,hod pak fota 😵

@elidule -tak já bych je měla tak na 3 roky,těch 10 tablet 😀
S mojí pravidelností pohl.styku budu za chvíli zas panna 😀 😀

elidule
autor
29. črc 2010

😀 😀 jako bych to psala já 😀

janulle22
29. črc 2010

marti jasny uz jdu skoro na to... 😀 ale su lemra tak vis jak... 😀 ja bych se bala tomu verit... 😅
prej panna... 😀 😀

janulle22
29. črc 2010

fota na fcb 🙂

janulle22
29. črc 2010

tak jsem sla si lehnout zaklukama,malej delal bordel, tak uz jsem docela penila... a tak rikam honzovi at jde pryc at usne sam a on ze ne ze tu chce byt s nim...to tam budou do 11 😠 ja nevim, ze nemuzeudelat co mu reknu!!! a ejste pred malym... tak sem zase zapla PC a sedim tu jak knedla misto toho abych spala.. 😀

elidule
autor
29. črc 2010

Jani, tady jsme taky ještě vzhůru, malá od šesti řve, chce se jen nosit, ale já už nemůžu, takže jí nechávám řvát, už nevím, co s ní 😕

denisa31
29. črc 2010

jj, já tu sedim taky, snad malá bude dneska spát, čumim na MMB a slintam....
já teď neberu nic, ať se snaží tatínek....... 😝

denisa31
29. črc 2010

tak jsem objednala neteřím ježíška, vy už asi spíte, paaaa

seba
30. črc 2010

Ahojky,tak Seba opět řádil,tatík se o půlnoci stěhoval do obyváku a malýho jsem si dala k sobě,takže jsem jak přejetá a to vstával o půl šestý 😠
Deni-co jsi objednala? 😉
Lidu jaká byla noc?Netrápí jí zoubky?

elidule
autor
30. črc 2010

dobrý ránko 🙂
já sena ježíška pro neteře musím zeptat jejich maminky, bo už nějak nevím, ale zítra jedem do pár hračkářství, tak třeba se tam inspiruju
Deni, no, co jsi sehnala? napověz 😅
Sebi, tak jsem nakonec stejně uhoupala v deset usnula a párkrát se probudila s brekem, ale hnedka zase usnula, budíček v pět, ale ještě jsem jí ukecala, tak spala do šesti 😀 je to možný že zase ty zuby, zatím jsem nic nenašla
za chvíli jdem k doktorovi na roční prohlídku a na očkování - tak zase bude hysterickej záchvat 😒

janulle22
30. črc 2010

dobre ranko...
tak u nas od vcerejska prsi tak je tam celekm hnusne... 😒 dneska jdem ke znamym na grilovacku, tak snad tam neumrznem teda... 😝 to aybch si vzala zimni bundu... 😀
nechci to zakriknout, ale ada si vstava sam na nocnik... 😅 😵 vceresji noc a dnesni noc taky, tak treba to konecne pochopil... 😀 ale jsem na nej pysna i za ty dva dny... 😵 😵
jdu to tu poliskat a neco ucuchtat k obedu .... 😉

jakoubka
30. črc 2010

Dobré ráno 😵

chčije a chčije 😝

Včera mi synátor řekl,při našem rituálním hraním,kdy po mě skáče a různě přelízá:Chtěl ,ať roztáhnu nohy ,ale řekl to tak :"roztáhni ty nohy škaredý" 😠 😀 😝 😀

janulle22
30. črc 2010

@jakoubka 😀 😀 to je borec... 😀 😀 ty deti jsou tak krasne uprimni... 😀
asi pojedem do tesca, koupim si nejake hotove jidlo... 😀 se mi nece varit

denisa31
30. črc 2010

ahoj holky, no já vám bohužel asi s dárečkama moc nepomůžu, neteřím je 17 a 13!!!!! Chtěla jsem kabelky, ale paní psala, že už má jen růžové a to by mi puberťačky daly, takže nemám nic☹

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35335533&tab=1

janulle22
30. črc 2010

@denisa31 zkus se podivat tady k te pani... neni to sice znackove ale mam tu bilou a jsem spokojena... 😉

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34727440

elidule
autor
30. črc 2010

Jani, pěkný fotečky 🙂
že ty jsi zase říkala Ádovi, aby se usmíval 😀 😀

elidule
autor
30. črc 2010

jo Deni, tak se moc nehodí, no, potřebuju něco pro mladší 😀 i když ty moje by třeba z růžových kabelek byly nadšené
ale švagrová říkala, že třeba ona svýmu synovcovi už nabíjí mobil k narozkám, nevím teda kdy s tím začala, ale to je dobrý, on stejně o dárky nějak asi nestojí,hlavně že má kredit 😀

elidule
autor
30. črc 2010

Jakoubko, ukaž nám taky škaredý nohy 😀 ........... ale neroztahuj 😀

janulle22
30. črc 2010

@elidule no on se neumi jinak tvarit, mu reknes syyyyyyyyr a on se tak usmeje... 😉 😀
tak naver jdem grilovat a bude u nas spat kamoska se svym, toz musim vygruntovat... 😀 tak jdu na to... 😉 tata ma na starost kuchyn a asi mu prihodimi vysavani... 😀

janulle22
30. črc 2010

@elidule marta ma pekne nozky... 😉

denisa31
30. črc 2010

Jani dík za tip, já právě chci pro ně něco značkovýho, něco co si samy nekoupí, objednala jsem teda aspoň pásky
Eli to víš, manželovo ségře je 41 😝

denisa31
30. črc 2010

u nás v baráku od rána vrtají, hrůza, naštěstí Jolanka spala i tak

jakoubka
30. črc 2010

Haha,moje nožky jsou fakt hnus 😝 X jak prase ☹ Proto v létě nenosím ani sukně a šortky 😖 A když už,tak musí být délka pod kolena 😅

Dnes jdu na vínko,Kubka za chvíli odjíždí k tátovi 🙂

seba
30. črc 2010

Ahojky,tak jsem objednala v lékárně ten sirup,magistra to vůbec neznala,ale snad to seženou 😠
Sárinka tady má kámoše,tak máme veselo-jen si bohužel nechtějí hrát se Sebíkem 😖 ten je dneska pěkně protivnej,ani nechtěl moc jíst,tak te´d dostal sunar,ten může vždycky 😀

seba
30. črc 2010

Holky já chci taky někam jít-můžu se lada tak postavit k prknu ☹

janulle22
30. črc 2010

marti ty se mas... 😉 ja rano budu vstavat k malymu takze musim byt hodna... 😀 zitra je u nas hodova zabava, tak to bude rodeo na tom blate... 😀
sebi aspon mas oproti nam vyzehleno... 😉 malej nezvladne byt samotnej s tatinkem? za by jsi sla na chvilou s holkama na kafe?treba pres den...¨?

seba
30. črc 2010

Jani popravdě řečeno,nevím jestli by to tatík zvládnul s prckem-je to mamák a o nocích víte,přes den není mm v dosahu.U Sárinky jsem chodila na dýzu a bylo fajně 😉