Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

denisa31
11. srp 2010

já se o to začla zajímat až co mám prcka....takže návrat k vepřovýmu 😀

gabinicee
11. srp 2010

Tak dnes vás vůbec nestíhám jak je krásně jsme venku co se týče pavouků pokud po mě nelezou tak mi nevadí 😠

@leontynka15 moc gratuluju tak jen at si co nejdřív užíváte miminka

@elidule pády jsem radši nikdy moc neřešila vždyx jsem se snažila být ve střehu ale tak nenápadně aby ani jedno dítě si nemyslelo že ho budu furt zachranovat říká se že to ani není dobrý byt dětem věčně za prdelí pak si neodpočineš vůbec a když se jednou nepodíváš pády jsou pak daleko horší Gábi začala chodit v roce a Dáda ve 13 me ted je mu 15 a chodí jak profík a když spadne tak na plínu tak se to dá včera si teda poprvé odřel koleno ale on je zlatej stačí ho trochu politovat a dá pokoj ale Gáby když polituju tak je to slošet až v západním německu tak jí vždy za to spíš seřvu a většinou to rychle přejde je setrašná herečka 😠 😠
@denisa31 tak to je fakt sranda s tím seznámením svět je fakt dost malej havně že se potkáváte 😀
@jiitkka o kuřecím jsem to taky slyšela ale chutná nám a je rychle udělaný a tak ho jím pořád ale je pravda že dřív jsem nechtěla vepřoví abych náhodou nepřibrala a ted ho jím taky ráda . Taky jsem to slyšela o té rybě pangasius ale je bez kostí a taky mi chutná a tak jí kupuju dětem taky chutná a nemám strach že spolknou kost na jednu stranu neznám potravinu kterou by nekritizovali kdo jí zná at to řekne a já ji budu jíst abych zdravá byly ani prej bio potraviny nejsou bio potraviny . Jo taky jsem si kdysi říkala jak dělám dobře když si dám radši kečup než tatarku a jak jsem se mýlila 😀 😀 😀 😀
no už je to pěkná slohovka tak já jdu radši spát tak dobrou nebo spíš krásný ráno ted už tu určitě nikdo není 😉 😀

gabinicee
11. srp 2010

@denisa31 ha ty taky ještě nespíš v kolik vstáváš?

seba
12. srp 2010

Dobré ránko,noc super,ale budíček byl před pátou 😠 no,přeučovat ho už nebudu-za chvíli nám začne vstávání do školy 😉

elidule
autor
12. srp 2010

dobrý ránko 🙂
my vstávaly v půl sedmý, tak jsme vyspaný

seba
12. srp 2010

Já tu sedím a jsem jak po flámu 😒 měla bych se probrat jít něco dělat-chci dojít do teska,mají akci na kaše.

janulle22
12. srp 2010

dobre ranko... tak jsem rano mela infarkt...jsem zapla pc a koukam, ze je dneska 12. no a ja mela byt na pul 9 na nejake prednasce od pracaku, tak rychle jsem z domu nebyla jak dneska... 😀 vstavala jsem v 8 😝 sice vlasy jsem mela jak caramura, ale to mi bylo jedno, hlavne, ze jsem tam dojela vcas... 🙂 tchynka neco uvari na obed a pokud pocasi vydrzi tak vyrazim s malym na bazen zase... 🙂

seba
12. srp 2010

Jani a co jsi se dozvěděla na pracáku? 😉 Je něco v dohledu?

seba
12. srp 2010

Sebík už spinká,byl šíleně protivný,Sára zapadla k počítači a já ovářím uzený žebra.Do teska se mě nechce asi to nechám na zítra 😲

jiitkka
12. srp 2010

Dobré ránko 😉 Tak jsem ještě mimo této skupiny ve skupině porod únor/březen 2011 a řeknu Vám, že ty maminy budoucí mě tam silně děsí! Prý výbavička bez kočárku 30tisíc...Asi budu muset vyloupit banku, nebo prostě být skromná když na to není...
@gabinicee - jinak ano,pangas žije v nejhorších hnusech, v bahně apod... ale mě taky chutná, ale už ho tak nevyhledávám. Mě to kuřecí nějak přestalo chutnat,dám si ho tak 1-2x do měsíce. Dřív jsem vepřové nemusela,ale teď už ano. Co se týče bio potravin, absolutně tomu nevěřím pokud si to sama nevypěstuji!! Což v 1kk fakt nevypěstuji 😀 Jinak já kečup miluju - odmala 😀

janulle22
12. srp 2010

@seba to byůla jen prednaska...jako jaky mam prava a povinosti... 🙂 jeste ze mam tak zlatou tchyni ze hned nasedla a jeli sme... 😵

janulle22
12. srp 2010

@jiitkka ja bych to ak nehrotila... postylku nam koupila mama, kocar jsme meli novej za 4 tis a obleceni jsem nakupovala u tamanu a ve vyprodejich v tescu, tak kdyz to vezmu, tka nas to vyslo i skocaremtak na 10-12tis i s plinkama... 😉 od kazdeho neco dostanes 🙂 a na mmb jde nakoupit pekne levne obleceni... 😉

elidule
autor
12. srp 2010

tak jsem už myslela, že nám umřel počítač, vůbec se mnou nemluvil a já propadala panice, že budu odříznutá od světa 😀 😀 těžkej závislák
já pangase teda nemusím, ale já vůbec ryby nemusím, občas si dám uzenou makrelu 🙂
@janulle22 máš právo na práci a povinnost si jí najít ne? 😉 😀 😀 to muselo být záživný, zachrápal tam aspoň někdo?
@jiitkka já jsem si ani nepočítala, kolik jsme utratili za výbavu, ale věřím, že kdybych teď věděla, co předtím ne a neutrácela za pitomosti "životně důležitý", tak bysme určo tak půlku ušetřili 😅 😀 ale oblečky jsem taky kupovala u kakanců a v tescu, tam hlavně bodyna, měli akce pořád

jiitkka
12. srp 2010

@janulle22 -díky za uklidnění!! Taky jsem si říkala,že taková pálka je divná... No někdo na to má že jo... my teda ne!Postýlku prý dostanem po bratrovi přítele (už mu je 18,takže sem silně zvědavá co to bude 😀 ) no ale řekla jsem tomu mému, že ji obrousí a nabarví na bílo 😉 Pak kočárek nový,nebo z bazaru ale tak do 5000,-víc to prostě nejde, oblečky krásné se dají sehnat za hubičku v sekáčích. Sama jsem v jednom půl roku pracovala a oblečky za 35 - 60,-a krásné! V tom tesku mají supr věci, kamarádka sama kupovala tesko plíny a říkala 100x lepší než jiné. A pod novým bytem v baráku budeme mít dětský obchůdek - nový i bazar. A supr ceny (komplety za 90,-, bundy 190,- a to za nové)... takže to asi taková hrůza jak některé píšou nebude 😉

jiitkka
12. srp 2010

@elidule - jj, přesně 😵

denisa31
12. srp 2010

@janulle22 tak nám teda nedal nikdo nic.... 😝 @jiitkka ale i tak to šlo a to jsem na malou kupovala všechno nový - kromě oblečků, který se dají sehnat krásný nošený za babku a vešli jsme se i s kočárem do 21 tis, takže pokud nechceš zrovna kočár za 20 tis tak buď v klidu, kamarádka má třeba jen pokojíček za 18 tis ale to je podle mě přehnaný

@gabinicee tak mě malá usíná kolem devátý tak se málokdy dostanu do postele před půlnocí
včera jsem kupovala kočárek pro malou, tak jsem byla na netu, jinak většinou v noci dodělávám resty doma.....

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23876471&tab=2
prý je od roka a půl a zvládají ho i roční, tam píšou, tak jsem zvědavá....malá ho dostane k svátku, protože má to aktivní chodítko a u toho se dost hrbí, ale psa chce vozit pořád

jakoubka
12. srp 2010

Ahoj holky,
@jiitkka -já teda měla štěstí,že postýlku,vaničku ,monitor dechu ..mi kupovali mamka s tetou 😵
kočár koupil přítel a já jsem nakupovala oblečení a jiné.I v CA mají krásný a levný a Tesco má krásný 😵

Ted ,jak čeká Kubíkův táta to druhý,tak už mrmle,kolik to bude stát 😅 On si myslel,že mu půjčím postýlku a vaničku po Kubíkovi 😅 😠 debil 😝

A i na mimiaukci se dá vyaukcovat hromada krásných věcí 😵 😉

jiitkka
12. srp 2010

@jakoubka - ok,díky. 😉 Já nemám zkušenosti objednávat přes internet. Docela se toho bojím co by mi přišlo... 😕 Poradíš teda nějaké stránky, které máš ověřené?? Díky 😉

jakoubka
12. srp 2010

http://www.mimibazar.cz/index.php-tam jsem byla vždy spokojená 🙂
a s ním je spojená i aukce,kde můžeš vyaukocovat hromadu věcí za hubičku 😵
Kamarádka tam vyaukcovala sadu 49 overálků za 249 Kč 😉

I v HM mají někdy akce na mimi oblečení 😉

Já jsem začala kupovat přes net,až tak v Kubíkovým roce a spokojenost 🙂

seba
12. srp 2010

Jiitkka-já nakupuju přes net dost a perfektní je mimibazar a aukro,nedávno jsem opět prckovi vyhrála 20 bodýček za 125Kč 😉
Jinak Sára se zhoršila,včera večer dodejchávala 4krát,dneska od rána už dvakrát-teď jsem zjistila,že nám docházejí léky,tak jdu volat do špitálu-v neděli máme odjet ☹

jiitkka
12. srp 2010

@jakoubka - ok díky, sice nevím jak ta aukce funguje,alu juknu na to 😉
@seba- díky,co je Sáře??? 😨

jakoubka
12. srp 2010

@seba -nějak nedočítám ☹ ,co je Sárince? 😕 ☹

elidule
autor
12. srp 2010

@seba ☹ snad si jí tam nenechají

seba
12. srp 2010

Sáře zjistili v dubnu zátěžový astma 😠 te´d měla celkem pokoj.Volala jsem tam a v jednu nás pan primář čeká,asi ji musí změnit dejcháky,tyhle ji viditelně nestačí 😠

janulle22
12. srp 2010

taky doporucuji mimibazar na hlavni strance mas odkaz na to ktere maminky jsou nepsolehlvy a kdyz se ti u nekoho neco bude libit, tak se mu podivej na hodnoceni a uvidis jak je spolehliva.. malymu tam nakupuju porad a jsem spokojena, nestalo by se,. ze by neco nedoslo, nebo hnusny... 😉 ted tam zorvna smejdim a hledam plavky malymu jedem do Prahy a do aquaparku tak asi i nejakej zupanek... objednavam i sobe a priteli.. Puma triko jsem mu objednlaa za 250kc nevim esi teda bylo origos, ale cena v poho a libilo se mi... 😉
jsme zasli do obchoda a musela jsem malymu koupit nafukovaci balon a lehatko, vcera strasne zavidel a nikdo mu ho nechtel pucit... 😀 tak at nesomruje... 😀
eli no zazivny, vseci cumeli po sobe a na hodinky... na pracaku mi rekla ze je to tak na 45min a nakonec to bylo na 1,5 hodiny.. 😝

seba
12. srp 2010

Lidu snad ne,ale sestra říkala,že by měla přidejchávat jen tak jednou denně 😠 uvidíme.Nazpátek to vezmem pěšo kolem teska-a to se mě nikam nechtělo 😝

janulle22
12. srp 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35503030&tab=1 tohle pyzamko je uplne nejkrasnejsi... 😵

jakoubka
12. srp 2010

@seba -ať je Sárince líp 😉 ☹ Ach,jo proč musí být děti nemocné ☹

jakoubka
12. srp 2010

@janulle22 -ty ,to je božííí 😵 že bych do školky 😕 😵

janulle22
12. srp 2010

@jakoubka taky o tom uvazuju... 😀