Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

seba
13. kvě 2010

ještě je dobrý-Vejce a já

lamarika
13. kvě 2010

Holky vy se ještě bavíte o knihách? Já ještě něco málo pracovního pořešila a teď jsem tu. Manža kouká na bednu na hokej, takže se nudím

elidule
autor
13. kvě 2010

Vejce a já - to zní zajímavě 😀

Radu,nenuď se,nahoď nějaký téma,chytneme se určo 😀

lamarika
13. kvě 2010

Liduš na tohle jsem dřevo, já se spíš radši chytám 😀

seba
13. kvě 2010

jasně,ordinaci mám puštěnou jako kulisu,už mi to nebaví 😒

elidule
autor
13. kvě 2010

v telce vůbec dávaj prdlačku,hokej mě neba 🙂
manža se těší,že naproti novýmu bytu má hospodu a tam se bude setkávat s chlapama z práce - se s nima vidí furt a ještě do knajpy s nima chodí - že si maj furt co říct?

elidule
autor
13. kvě 2010

sousedka se zase vrátila k přítelovi,bude zase itálie,proč se k němu furt vrací??? ona vždycky řve,jak kdyby jí vraždil 😅

lamarika
13. kvě 2010

nóo Liduš tam nepujde asi ani o tu společnost jako o to místo a hlavně co se na tom místě točí 😀

elidule
autor
13. kvě 2010

já se teď musím tak smát,píšu si přes icq s kámošem a dělali jsme si srandu,jak je to s náma v kuchyni a z čeho bysme žili a on říká,že z lásky,že by přišel domů ze šichty a já bych jezdila po zábradlí a on se zeptá: co děláš? já na to: hřeju ti oběd 😀 a on by vedle mě poskakoval jak papiňák a pískal: už to bude už to bude 😀 😀 😀

elidule
autor
13. kvě 2010

to máš pravdu 😀 hlavně,ať mi je nevodí domů 😝

lamarika
13. kvě 2010

😀 😀 😀 😀 😀

lamarika
13. kvě 2010

Liduš ty mě zase dneska dostáváš 😀 😀 😀

seba
13. kvě 2010

jasně a taky chlapi jsou ukecaný...horší než my 🙂
MM taky jde na tři a přijde ve dvě ráno,říkám co jsi tam dělal-povídali jsme a poslouchali telku-doma žádnou nemáme a já jsem němá!!

elidule
autor
13. kvě 2010

to já ne,to on 😀 😀 je s ním děsná prča

seba
13. kvě 2010

Perfektní 😀 😀

elidule
autor
13. kvě 2010

ten můj se už naučil říkat: nevím,kdy přesně přijdu,podle toho jaká tam bude zábava 😀 protože jsem mu vyčítala,že řekne brzo a přijde brzo ráno

elidule
autor
13. kvě 2010

ale je fakt,že když jsem šla někam já,tak to je taky na dlouho ........... ale já to řekla hnedka předem,že příjdu pozdě 😀

lamarika
13. kvě 2010

To je jako můj manža. Mermomoci musí jezdit po pochůzkách s jeho tátem. Když se ho zeptám jestli to tchán sám nezvládne, tak mi na to řekne, že zvládne, ale že si s ním chce popovídat. A to přijede domů a u ucha má telefon, protože volá s tchánem. Takhle vykecávaj klidně hodinu a víc. . . Se mnou mluví většinou tak 5 minut

elidule
autor
13. kvě 2010

co pořád řešej? 😅 to když manža přijede domů,tak slyším hned,jak se rozbil jeřáb a že ten filtr v palivový nádrži se furt ucpává 😀 a když se zeptám,co řeší s kámoškou na facebooku,tak řekne,že všechno 😝

seba
13. kvě 2010

Já když jsem měla u malýho už po termínu,tak se v sobotu večer ptal jestli může na pivo-říkám na chvíli jo-přišel ve čtyři ráno-v devět normoš vstal,mazal chlebíčky já dělala dort-Sáře bylo šest a v jedenáct mu říkám asi pojedem,začínám mít stahy-o půl jedný mě přijali a před druhou byl Seba venku-představte si,že by mě to chytlo v noci-musela bych se odvízt sama-jemu nedošlo,že porod může být rychlej,tak se zakecal 😀

elidule
autor
13. kvě 2010

venku je vítr! máte taky fujavec?

lamarika
13. kvě 2010

No já tak někdy zjišťju, že jim totiž dělá problém se na něčem domluvit než se pochopijou 😀

elidule
autor
13. kvě 2010

to byl fofr teda 😅 mě muž taky slíbil: nebudu nikam chodit,co kdyby náhodou a stejně na to prděl

lamarika
13. kvě 2010

kdepak nemáme

seba
13. kvě 2010

no u nás se v sobotu večer řeší,co budou dělat příští týden 🙂 ,kdo co tam udělal a neudělal-já je neznám a šíleně mě to zajímá 😠 strašně ráda totiž řídím ☹

seba
13. kvě 2010

tady nefučí

lamarika
13. kvě 2010

A už jste konečně viděli tu reklamu na toho Mrože?

elidule
autor
13. kvě 2010

no Sebo,to je u našich,dva kamioňáci a k tomu ten můj - to se jezdí pak furt 😝
tak já musela zavřít okno střešní,úplně to s ním lomcuje 😲

elidule
autor
13. kvě 2010

já ještě nééé

elidule
autor
13. kvě 2010

budu muset ještě s odpadkama - nerada vynáším smetí 😅 a myju wecko