Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
16. kvě 2010

sebi asi bych mela, ale nestydim... 😀 nak mi to neleze do palice... tak to projedu dvakrat a napisu si tahaka... 😝 😀

janulle22
16. kvě 2010

nee eli to je matikarka...tahle je v pohode.. vetsinou pravuje pisemky a nebo spi... 😀 mam vyssi poouzdro a tak to za nej schovam a je to... 😉

elidule
autor
16. kvě 2010

to já jsem měla jednu úču,ta učila jenom angličtinu a pak si musela ještě vzít jeden předmět prej, aby jí nemuseli propustit a nevím,z jakýho důvodu začala učit fyziku a protože k ní asi neměla vztah a no bylo i vidět,že jí to nic moc neříká,tak jsme každou druhou hodinu psali testík,abysme zabili nějakej ten čas 😀 a každá ta písemka sestávala z toho samýho,střídali se tam jen tři vzorečky,akorát vždycky tu úlohu nějak slovně obměnila a každou tu písemku jsme byli rozdělený na A B C,aby každá ta skupina musela mít ten jeden vzoreček,všichni jsme pořád měli jedničky a to mi předchozí rok hrozila 4 na vízo 😀 😀 😀 😀

janulle22
16. kvě 2010

hihi eli to tak mame taky... mame ucitela on vypada jako hezky, mladej, ale ma ciro a kdyz se na nej podivam, tak ho vidim nekde v cajovne s brkem v puse...takovej skejtacek... 😉 on to do nas vali horem spodem, ale je uplkne v pohode... 😉 tak neco je v hlave a neco na papire... 😉 asi pujdu zehlit... 😖

lamarika
16. kvě 2010

Tak už jsme tu. Zase jsme toho koupili víc než jsme chtěli 😝 Každopádně tu komodu máme, tak ji v týdnu složím a pěkně tam přestěhu ju Matesovi věci z mé skříně a já si zase budu užívat prostoru 😀
Šalvějový bonbony jsme zkoušela u Matese a teda taky mi moc nejeli.
O tchánovi radši nemluvte, mám na něj vztek ještě za včerejšek 😠
Já už mám vyžehlíno ze včera. Jak jsem na ně čekala, tak abych neviletěla z kůže, tak jsem šla žehlit 😅

janulle22
16. kvě 2010

co jste jest ekupovali...? tchynka koupila adovi chytre pero, tak jsme si s tim hrali a jeste jsem nezacla... 😝 ale uz asi pujdu... mam jen par kousku... ja totiz zehlim jen veci do spolecnosti, veci an doma nezehlim, pekne povesim a poskladama je vyzehleno, tak mam jen par kousku... za 20min neni co delat... 😉

elidule
autor
16. kvě 2010

holky,která používáte internetový bankovnictví,je možný že o víkendu to nefunguje? zkouším převíst peníze,ale furt mi to nic nedělá a je to nějaký jako že zabezpečený,tak jsem v pc nastavila,že tuhle stránku povolit,že je bezpečná (používáme operu),ale stejně mi to nejde

elidule
autor
16. kvě 2010

co je to chytré pero?

janulle22
16. kvě 2010

eli a u ceho jsi?banka? to se nam jeste nestalo...
chytre pero je toto- http://www.svetprcku.cz/?p=productsMore&iProduc...

lamarika
16. kvě 2010

Liduš a převádíš peníze ze stejný banky do stejný (např. spořka do spořky)? Pokud ne a převádíš třeba spořka do komerečky, tak tam musíš dát den splatnosti až pondlělí.
Ještě jsme koupili nový zrcadla, Matesovi stoličku aby došáhl na umyvadlo, box na hračky, kelímky na pití a misky, psovi takovou desku pod žrádlo. A to je myslím všechno.

lamarika
16. kvě 2010

Teď jsem se koukala na to chytrý pero a to může být supr 😉

elidule
autor
16. kvě 2010

jé,to je hezký - mám inspiraci,co neteři k narozkám 😵
je to účet u axy,nikdy jsem s ním problémy neměla ještě,postupuju jako vždycky,akorát když už jsem ve finále,tak se mi vůbec nenačte stránka a v chlívku pro webovou adresu je zámeček 😕 a buď je zakřížkovanej neb odfajfkovanej,podle toho,jestli stránku povolím,ale tohle jsem nikdy nemusela dělat a beztak to na to nemá vliv,stránka se stejně nenačte,tak že by byla chyba u nich? a já bych tak hrozně potřebovala ten převod 😠

janulle22
16. kvě 2010

lami je adu to celekm bralo hlavne ze pero dobre hralo 😀 teda vy jste toho pokoupili... jeee jsem ti mohla rict at se mi kouknes po prosteradle.... 😖 ja su taky trdlo...

lamarika
16. kvě 2010

Včera jsem uklidila Matesovi zimní věci do krabic a dneska jsem akčně hledala kam jsem dala kombinézu. Dopo jsme tu měli jen 6 stupňů, fakt kosa. Taky jsem dneska prala fusak a pěkně jsem se bila do hlavy, že jsem snad měla radši počkat

elidule
autor
16. kvě 2010

je to z axy do spořky,ale datum jsem tam neuváděla nikdy,ale taky jsem nikdy nepřeváděla o víkendu,já na to ještě mrknu

janulle22
16. kvě 2010

eli tak to nevim,,, ptala jsem se i chlapa, ale nevi... akorad aby sis snizila zabezpeceni, ale to asi na to nema vliv... 😒 jj eli je to fajn... a zabavijou se tim... 😉

http://www.mall.cz/skluzavky/marianplast-klouza...

lamarika
16. kvě 2010

Tak Axu neznám, ale je možný, že je závada u nich. Zkus to zítra a kdyžtak zavolej na jejich info linku a zeptej se co a jak.
Jani v Ikei žádný neměly, jen celkem pěkný přehozy za 70,-, ale ani jeden v barvě co bych potřebovala

elidule
autor
16. kvě 2010

ne tak nic o datumu tam není,prostě ani hov.. ☹

elidule
autor
16. kvě 2010

nic jinýho mi asi ani nezbyde,budu tam muset brnknout kdyžtak zítra

lamarika
16. kvě 2010

Jani spíš se dívej po skulazavce s mírnějším dojezdem jinak ti skočí prckou na zem a bude plakat. My ji kupovali o Vánocích, tak jsem byla poučena, která je dobrá a která ne

janulle22
16. kvě 2010
lamarika
16. kvě 2010

Ten stůl je dobrej, to by ho určo bavilo 😉

lamarika
16. kvě 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32272979&tab=1 spíš něco takovýho Jani, aby ten dojezd nebyl prudkej

janulle22
16. kvě 2010

eli amj tam prosteradla, jedna pani je nabizi na mmb ale prihodi se neco ze... 😒 u tohodle se mito moc nevyplati... ale sehnat na ostel adovi prosteradlo je mazec... jsem mu dala co mel v postylce je vetsi tak jaks taks mu tam drzi, ale musim koupitz aspon ze dve...jen nevim kde...
s tou skluzavkou mas asi pravdu...ale on skace na nohy a kdyz jsme na hristi tak tam je dojez vysokej a v pohode...

elidule
autor
16. kvě 2010

nebo Jani to klasický bílý a udělat uzle na rozích,to si ještě pamatuju,jak nám to mamka povlíkala 😀

elidule
autor
16. kvě 2010

ten stolek je hezkej,takovej ponk

janulle22
16. kvě 2010

jj budem ho kupovat adovi k narozeninam... 😉 no to jo, ale ja uz su zvykla tady na to... taky mi to mama delala... 😀

elidule
autor
16. kvě 2010

jo je to lepší,jen natáhnout a je to 🙂
tak se Jusťa rozkašlala, až se pozvracela,teď už jsem jí zase uložila,tak snad to brzo zalomí
co vy Jani,ponocujete ještě?

denisa31
16. kvě 2010

ahoj holky, tak se opět hlásím do klubu opuštěných žen 😝
lami, jestli je to ještě aktuální, tak jitrocelovej sirup se v těhu může, to mam zjištěno, ale je to spíš na kašel než na bolest v krku, můžou ho i mimča
jani, na té zdi máme pěnové dekorace, koupila jsem na mmb asi za 79 kč/ks, nalepíš a máš hotovo a s tím přechodem do bílé jsme neměli problém a když se to někde mázlo, tak to hned utírám a je to ok. Dřív jsme v téhle místnosti měli ložnici a byla tam tmavě zelená a taky dobrý

janulle22
16. kvě 2010

eli teprve jsme zalehli ale dela bordel... 😖 ale to se dalo cekat... 🙂
deni nam ty prechody moc ndesly, ale to zkomat nidko nebude... 😀