Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
17. kvě 2010

Radu tak co? piješ sirup?

seba
17. kvě 2010

JJ takový kuličky,šíleně jim to chutná.
Tady teď začalo pršet,malý už je vykoupaný a půjde,od pěti ho sotva držím,je pěkně protivný!I když Sára mě taky sejří...uděláme úlohu,dám jí jídlo a zavřu dveře 🙂

lamarika
17. kvě 2010

Tak jsem teďka přijela z lékárny a obchodu. Byla jsem něco málo nakoupit na jídlo a malýmu mucosolvan na kašel. Začal se mi teďka odpo úplně dávit. Teplotu ale nemá, jen rýma a kašel, tak s ním k doktorce nechci chodit, myslím, že by to bylo zbytečný. Měl jít teďka ale na očkování na toho pneumokoka, tak to budem muset odložit.
Liduš a musíte aji doma cvičit třeba vojtovku nebo tak něco?

lamarika
17. kvě 2010

Jo a jinak jsem přidala nějaký Matesovi fotečky a fotečky zabubaný fazole, tak se pak mrkněte 😉

janulle22
17. kvě 2010

ahojky holky tak ja jsem doma... jsem uprchla... 😉
lami krasny fota... 😵
jdu se kuknout na stav povodni... ☹

lamarika
17. kvě 2010

Jani u vás hrozijou záplavy?

janulle22
17. kvě 2010

zatim nee ale v prerove a hranicich neco uz je myslim...je to sice kus ale je to u nas tak se o to zajimam 🙂

elidule
autor
17. kvě 2010

Radu,pěkný pupendo 🙂 já když povolím,mám většííí .... heč 😀 😀 😝 😔 a malej jak tam na tebe kouká 😀 co jako děláš

nemusíme,nemáme to špatný a asi se to časem spraví samo,jde spíš o to,tomu vývoji pomoct,na začátku června jdeme k pediatrovi,tak uvidím,co mi ještě řekne on,taky si říkám,jestli nás někam nepošle třeba na cvičení - no uvidíme
a jinak jsem svlíkala Justýnu u doktora,tak sestra přiběhla a řekla,tak svlíkněte a jdeme na to 😠 zase to "ho"!!

Jani,co účetnictví?

elidule
autor
17. kvě 2010

na tý Moravě to vyžerete snad vždycky,chudáci ☹

elidule
autor
17. kvě 2010

Radu,máte pěkně polepenou lednici 😀 já vždycky říkám,ne my tu naši nebude polepovat,ale asi taky budeme 😀 naši mají tu ledničku úplně zaobrázkovanou od vnuček

janulle22
17. kvě 2010

eli no jo no... ale u nas od 2007 klidek...nastesti...
ucetko nevim neopravila to hned... 😖

lamarika
17. kvě 2010

Liduš když já jsem v těhu dostala záchvat, že to nemáme doma dostatečně barevný a že se to nebude miminku líbit. Tak jsem kreslila a kreslila a lepila a lepila. . . 😅 Teď bych to nejradši sunadala, protože se malej při jídle po tom furt sápe, ale normálně ho ty obrázky nezajímaj. . .
Nějaká slepá sestra, jí příště řekni, že by měla k očnímu 😉
No, břuch už mám pěknej, ale ještě naštěstí ani kilčo navíc, tak že bych teď přibrala těch vysněných 9 kilo? 😀

lamarika
17. kvě 2010

My jsme teda taky z moravy, ale město máme dobře udělaný a naposled tady byly záplavy před 25 rokama. Tuším, že se jim tehdá říkalo stoletá voda. To byly první a taky poslední. Město ještě vylepšili a už tydy nic nehrozí 😉

janulle22
17. kvě 2010

lami kolik jsi mela pred tehu?jsi strasnej hubenour... 🙂

lamarika
17. kvě 2010

hahaha. . . ty mě teda bavíš Jani 😀 😀 😀 😀 Hubeňour 😀 😀 😀 😀 😀 Hubeňour jsem byla před 5 lety, to jsem měla 56 kg a připadala jsem si blbec tlustá 😝 Teď i před prvním těhu jsem měla 81kg. Teď mám 77 kg. Takže určo nejsem hubeňour ale spíš cvalda 😀

seba
17. kvě 2010

Tak jsem taky dala nějaký fotky..aktuální budou až najdu kartu 😔

janulle22
17. kvě 2010

tak to mas stejne jak, ale na tech fotkach mi teda prijdes hubenejsi .. 😀 fakt hubenour... 😉 treba se to brisko tvori ze zasob a nebude to tolik jak pri predchozi... kolik jsi mela pred porodem...?mozna jsi to psala.... promin... 😅

lamarika
17. kvě 2010

Tady jsem při prvním těhu v 5. měsíci. Jsem pomalu mohla jít rodit 😀

lamarika
17. kvě 2010

Prvně jsem 6 kilo shubla a pak skoro 30 přibrala, takže nakonec 105 den před porodem 😠 Sestry mně nadávaly jak jsem tlustá a jak jsem to mohla nechat tak daleko dojít. Co jsem mohla ale dělat? Strašně jsem se zavodňovala díky preklempsii. Při odchodu z porodky jsem měl 16kg mínus a za další tejden dalších 12kg.

janulle22
17. kvě 2010

jeee teda peknej bubinek... 😉 no to pomalu jo... 😀 ja mela do 6 tydnu pred porodem +12 kg a rodit sem sla s +20... 😝 tak jak jsem zrala v 1 tehu uz u druheho nebudu... 😀 cela nutela padla za vecer u telky... 😝

lamarika
17. kvě 2010

Sebu moc pěkný děcka 😉 Ty vlásky Sárce závidím 😵 A seba je kus chlapa 😀

lamarika
17. kvě 2010

Tak já ulítávala na salku 😀

janulle22
17. kvě 2010

teda to jsi pekne shodila... ja jsem taky byla zavodnena... jsem dva dny po porodu radovala jak mam krasne stihle kotniky... 😀 jsem se nevlezla ani do zabek.. 😀

lamarika
17. kvě 2010

Já jsem nosila jenom jedny rozťáplý boty, protože jsem se taky do jiných nevešla 😝

janulle22
17. kvě 2010

lami 😀 😀
sebi pekneeee 😉

lamarika
17. kvě 2010

Sebu ještě jsem se chtěla zeptat. Tu chaloupku jsi pekla?

lamarika
17. kvě 2010

jo a ještě holky. Jak moc je vhodnej pro děcka protlak a kečup?

janulle22
17. kvě 2010

lamia co kocarek a tak mas uz?pokud jsi teda kupovala novej...

janulle22
17. kvě 2010

lami my uz v roce jedli rajskou... 😉 ale esi se to muze to nevim...

lamarika
17. kvě 2010

Jani kočárek budu mít po Matesovi. Ještě v něm jezdí, tak pak se asi vystřídaj. Chtěla jsem koupit sourozeneckej, ale moc nevěřím, že se bude chtít Mates ještě na podzim vozit. Takže zatím počítám s tím, že se vystřídaj 😉
Já jsem si právě dneska dělala rajskou, tak jsem si říkala jestli by ji už mohl. V těch skleničkových příkrmech ale je taky protlak už asi od 6. měsíce, tak by to asi mohl 😕