Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
20. kvě 2010

hele Denča je tady 🙂

denisa31
20. kvě 2010

u nás bylo dneska taky hezky, tak jsme byli poprvý tenhle týden venku, do čtvrt na sedm na hřišti, malá se vyřádila a už spí....paráda
já taky kytky zalejvam jednou za uherák a světe div se i kvetou

elidule
autor
20. kvě 2010

jé na publicu dávají něco o čokoládě a jinejch laskominách a víně - to je kombinace,kterou já můžu 😀

lamarika
20. kvě 2010

jako vždycky dostanou nějakou symbolickou částku za to, ale on už chce moc 😠
Ahoj Deni 🙂
Liduš s těma hodinama mě to mrzí, snad vyjde ta reklamačka. Bych na tu prodavačku byla asi pěkně nepříjemná 😠

denisa31
20. kvě 2010

některý ty prodavačky se tváří jak kdyby to šlo z jejich platu, to vždycky pěnim 😝

elidule
autor
20. kvě 2010

kaktusy jsou pěkný,to je fakt,mám zatím jeden
tady v tom malým bytě stejně kytky nikam nešly,nebylo místo

elidule
autor
20. kvě 2010

kámoška říkala,že jsem měla požadovat hnedka peníze zpátky,ale já nevím,my jsme měly na servisu takový informace,že reklamovat třikrát stejnou věc a pak prachy

denisa31
20. kvě 2010

jo to je i v zákoníku, třikrát a pak prachy, takže je hned dát nemusí, ale někde to dělají, když vidí, že je to neopravitelná vada

lamarika
20. kvě 2010

Liduš já jsem kytek měla poměrně dost, ale zlikvidovala jsem je a teď jsem i ráda kvůli malýmu, že tu nejsou, protože jak chodí a sápe se po všem, tak by je zničil on. Mám jen v kuchyni pár kaktusů a jelikož tady máme velkou vlhkost, tak je ani nezalívám a jim se pěkně daří

elidule
autor
20. kvě 2010

no půjdu tam za pár týdnů,tak uvidím,co mi řeknou

teď mě docela pobavila těhotná spolužačka 🙂 půl roku vybírala kočárek,materiál,škodlivost materiálu na rukojeti,bouda obsahující rakovinotvorné látky a podobně a teď už konečně, že koupila nějakej a že jí to dalo strašně zabrat a nakonec to vyřešit a problém to byl strašnej a nemohla ani spát,jak se tím zaobírala, tak jsem jí napsala,když byl takovej děsnej problém vyřešit otázku kočárku,jak bude zvládat vše potom a ona mi napsala,že už to bude jenom jednodušší 😅 😀
a ještě mě dostala,že ona musí vše řešit sama,tak si s tím dává záležet 😲

elidule
autor
20. kvě 2010

jo a každej den si měří tlak,že to je potřeba,když ještě nikdy nerodila 😕 to jsem teda opravdu nevěděla a tlak měla vždycky v pořádku,akorát že má dva týdny do porodu a občas se jí zamotá hlava 🙄

elidule
autor
20. kvě 2010

ona byla furt po doktorech,ale nikdy jí nic nebylo nakonec,docela si říkám,chudák dítě,jestli ho bude vláčet taky tak po lékařích

lamarika
20. kvě 2010

tak takový kecy mám teda nejradši. . . Jsi mi připomněla tu těhotnou dětskou sestru 😒 Když jsemvybírala kočárek, tak nějakou závadnost a škodlivost materiálu jsem vůbec nezvažovala. Taky jsem byla na všechno sama ale vědu jsem z toho nedělala 😉
Ta dětská sestra si koupila klokanku na to mimi (to nejhorší co mohla dělat a přitom by jako dětská sestra měla vědět o její závadnosti) aby v ní mohla mít novorozence a chodit venčit psa. . . 🙄 Jo a taky má asi 20 párů ponožeček, by mě zajímalo co s nima bude dělat 😒

lamarika
20. kvě 2010

je nějaká pipina, ne? 😅

elidule
autor
20. kvě 2010

já jí raději moc neodporuju,ona se pak urazí 😨
má svojí dulu,jestli jí ta takhle radí,nevím

elidule
autor
20. kvě 2010

taky jsem vůbec netušila,že by mohly ty kočárky bejt zdraví škodlivý a přesně jak říkala moje švagrová,to by pak musela zkoumat každou hračku a oblečky a vůbec všechno,třeba kupuje biooblečky 😀

lamarika
20. kvě 2010

Dneska mi povídala bráchova manželka, že si jí stěžovala ženská jejího bráchy.. . trošku zamotaný 😀, že se jí budí její 4-měsíční mimi v noci po 2 hodinách a že to přeci není normální, protože ona se pak nevyspí a chodí jak zombí a že to přeci takhle dlouhodobě nejde. . . A že dítko nakojí cca 30 min, pak 30 min uspává a pak jí zbývá jen hoďka na spaní do dalšího kojení. Ke všemu je to taková mařena, že přes den když jí děcko řve hlady dřív jak po 2 hodinách, tak nic nedostane a nechá ho řvat. Ona totiž striktně dodržuje interval kojení co 2 hoďky a pak se díví, že to to dítě dodržuje i v noci 😔

elidule
autor
20. kvě 2010

no mě trvalo,než jsem si to v duchu přebrala ty vztahy 😀
ona není normální 😒

lamarika
20. kvě 2010

Nějaká závadnost hraček mě taky dvakrát moc nezamjímá. Pro mě je spíš důležitější jestli ta hračka malýho bere a jestli ji může spolknout nebo ne 😉 O závadnosti kočárků jsem se dozvěděla až když jsme náš kočárek půl roku používali. Asi jsem byla docela nevzdělanec a spíš praktik 😉

lamarika
20. kvě 2010

Je na palicu a bráchova žena už z ní taky. . . A to je furt něco. Bych takovýhle nejradši poslala někam. Proč si pak pořizujou děti když jim nejdou vyndat byterky tak jak ony si to představujou?

elidule
autor
20. kvě 2010

u nás to študoval muž,co se týče kočárku a tý praktičnosti,já vybírala jen,aby se mi líbil 😀 ale jsem ráda za toho patrona,protože Justýna docela vyrostla a nemyslím si,že by se v zimě ještě vlezla do korbičky,jak jsem tak četla od jiných maminek,ten náš kočár je docela dlouhej

lamarika
20. kvě 2010

Liduš a jak to dopadlo s těma golfkama? Budete pořizovat?

elidule
autor
20. kvě 2010

no já si myslim,že zrovna ta moje spolužačka ponese třeba noční vstávání hodně špatně,je unavená i z kejchnutí

elidule
autor
20. kvě 2010

zůstalo to zatím an mrtvým bodě,jen jsme koukali,ale až se zabydlíme,uklidníme,spočítáme zbylý finance,budou-li nějaký,tak pořídíme 🙂 mě se moc líbily od peg perego a ty nejsou zrovna nejlacinější,ale já slevím,budu stejně muset 😢 😅

lamarika
20. kvě 2010

neříkám, že jsem byla fit když mi malej vztával v noci po dvou hoďkách, ale brala jsem to tak, že je to dočasný a že se to zlepší jak malej bude větší. Nikdy by mě nenapadlo uvažovat nad tím jestli je to normální či ne. Když jsem byla hotová přes den, tak jsem si prostě šla lehnout když malej spal a trochu jsem dospaka pokud to šlo. Nad některýma maminama prostě kroutím hlavou a lituju ty děcka 😔

lamarika
20. kvě 2010

Já bych zase šla do jané golfek. Jenže si říkám, že kupovat golfky na 4 měsíce nemá cenu. Takže pokud vůbec kdy koupíme, tak až na druhý

lamarika
20. kvě 2010
elidule
autor
20. kvě 2010

já třeba ze začátku řešila,kolik toho malá jí 😅 přišlo mi,že třeba najednou začala pít hodně mlíka než doposud a pak postupně jsem si říkala,neřeš to,má hlad dej jí najíst,nenutila jsem jí do nějakýho mě vyhovujícího režimu a když je nějaká noc děsná,tak si říkám,klid,bude zase lepší,nenapadlo by mě taky uvažovat nad tím,že ježišmarjá,musím s tím něco zásadního udělat,ono se to tak mění stejně samo
teď režim máme,ale já se o něj nijak nezasloužila,přizpůsobila jsem se Justýně a nějak se to drží,tak jsem ráda 🙂

elidule
autor
20. kvě 2010

ty jsou hezký
ty golfky nemají to přední držátko žádný?

denisa31
20. kvě 2010

tak my máme korbičku taky mega, malá tam vegetila do 11 měs, protože permanentně chrněla, tak ji nevadilo, že nevidí

golfky mám chicco multiway a jsem spokojená, ty vaše vybraný se mi taky líbí, ale v plné výbavě už stojí o dost víc