Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
24. kvě 2010

lami diky... 😵
no tak taky se mi to stane ze mam neco napsane a stejne nevim ze neco je...🙂...

lamarika
24. kvě 2010

Zítra jdu poprvý s Matesem k zubařce, tak jsem zvědavá jak to tam zvládne a hlavně jestli se mu bude dívat doktorky do pusy nebo jen na něj mrkne očkem

janulle22
24. kvě 2010

lami ja byla s malym asi ve 2,5 letech a rekl mi at prijdeme pozdeji, ze mu pusu stejne neotevre a nasilim neco delat nema smysl pak by se ho bal... 😉 tak jeste cekame... myslim si, ze je brzy, ale zkusit to muzete, treba bude vase lepsi... 😉

elidule
autor
24. kvě 2010

Radu,hlavně,že tam děcka nestepujou ještě teďkon 😉 🙂
ať jí nekousne 😀 a ať je na něj hodná

elidule
autor
24. kvě 2010

my půjdeme tak v září asi k zubařce,ale Justýna vůbec k těm bílým plášťům nemá dobrý postoj 😀 takže si troufám už teď předpovědět,že to bude boj tam

janulle22
24. kvě 2010

no boj to bude... snad nebudou mit odpor k nim... 😉

janulle22
24. kvě 2010

tak ada konecne usl ja se jdu vyvalit do postele a cist, tak dobrou noc holky... 😉
zetra nam nejde od 8 do 2 el, tak jedu k nasim... 😉

elidule
autor
25. kvě 2010

dobrý ráno 🙂
já měla v noci takový pitomý sny,byla jsem na nějaký farmě a furt tam běhalo malý prasátko - nevím na co to je reakce 😀

janulle22
25. kvě 2010

dobre ranko...
eli 😀 tak to taky netusim...
my uz se pomalu oblikame a za chvilku vychazime... tak se mejte hezky... papa

elidule
autor
25. kvě 2010

asi si mám dát vepřový 😀 to ráda poslechnu
taky hezký den 🙂

lamarika
25. kvě 2010

dobré ránko holky,
tendnešní den teda pěkně začíná. . . 😒 Ráno jdu do koupelny a před dveřma hovno 😠 Pes se posral 😠 Pak v obyváku ze sebe dělám člověka a najednou začne pes blít na koberec a ve snaze ho z toho koberce posunout jinam jsem si zlomila nehet až do půlky, takže krve jako z prsete a šíleně to bolí ☹
Já jdu k zubařce na kontrolu a jak jsem se objednávala, tak jsem se jí ptala jestli mám vzít sebou i malýho a ona mi říkala, že jo. Myslím ale že mu ani nic dělat nebude. Spíš jí jde jenom o to aby viděl, že je to normální a že se mamince taky nic nestane když tam otevře pusu 😉

elidule
autor
25. kvě 2010

den blbec teda 😖 přeju,aby se to s tebou netáhlo až do večera
taky bych měla jít na prevenčku,ale furt to odkládám

lamarika
25. kvě 2010

U zabařky všechno dobrý. Sestřička si vzala malýho a ukazovala mu a popisovala co mi paní doktorka dělá. Paní doktorka se na malýho jenom usmála a máme přijít za půl roku znovu aby si malej zvykal 😉
Jinak ten můj skvělej den pokračuje. Dopo mi volala jedna trenérka, že dnes nedorazí do práce páč ji babička zrušila hlídání. Tak nevím, nevím co budu dělat. Prostě skvělej den 🙄

elidule
autor
25. kvě 2010

tak to je fajnová zubařka,my půjdeme k manželový zubařce,ta bere i školky a školy a vůbec má lepší vztah k dětem než můj zubař,to je starej morous 😝
musíš sehnat nějakou náhradu? to je furt něco,co? 😖

lamarika
25. kvě 2010

Ona má asi 4 dítě doma a je mladá, takže ten vztah k děckám naštěstí má. Mám z tý dnešní prohlídky dobrej pocit. Prakticky zatím jediná věc co mi dneska udělala radost 😅
Zatím jsem nic nesehnala a ani neseženu. Nikdo nemůže a já tam taky nemůžu 😒

lamarika
25. kvě 2010

mělo tam být 4-letý 😀

elidule
autor
25. kvě 2010

já si myslela,že má 4 děti 😀
tak to odpoledne asi rozpustíš viď? 😒

elidule
autor
25. kvě 2010

tak jsme přišly z venku a je tam teplíčko 🙂 a potkala jsem jednoho známýho,který není tak cizí,abych se s ním jenom pozdravila,ale na druhou stranu není tak blízkej,aby jsme si povídali nějak dýl,ale situace to vyžadovala (stáli jsme na přechodu) a bylo to trapný 😅 zeptala jsem se na jeho přítelkyni,jak se má a on: už spolu nejsme, takže si umíte představit,jak dál konverzace vázla 😀 nemám ráda takový situace 😝 😀

janulle22
25. kvě 2010

ahoj holky, tak jsem doma... jsem zaspali bus tak pro ans dojela tchynka a jeste jsme jely pro benzin a nakoupit... 😀 jak jedu s ni vzdycky nakupujem a pritom vsechno mame... 😀
pujdu se najest a za adou dolu taky mu neco narvat... 😉 budu vecer..

elidule
autor
25. kvě 2010

tak tady se spí,nabaštím se nějakýho zbytku z ledničky 😀
tak co Radu,jak sis nakonec poradila?
Jani,já taky kdybych jela do krámu snad každej den,vždycky něco koupím 😅

lamarika
25. kvě 2010

tak jsem nakonec probudila malýho a doběhla tam já. Po cestě jsem spadla a mám celý špinavý koleno 🙄 Teď jsem přišla z obchodu a taky jsem tam nechala nehorázný prach a ani nevím za co 😠
Jse se dostala do jednoho tématu, mám dojem, že název je malý byt a děti nebo tak nějak. Podle některých pisatelek bych správně neměla mít ani Matese, protože rodič je povinen zařídit dítěti samostatnej pokoj. Takže dvě děti, dva děcáky. . . I kdybychom měli barák, tak neuvažuju o tom, že děcka budou mít každé svůj pokoj. Samozřejmě bych se snažila v případě kombinace holky kluk aby měli svoje pokoje, ale když jsou třeba dva kluci nebo dvě holky, tak nevidím důvod proč by nemohli být s polu v pokoji. Já měla taky pokoj se ségrou a nijak mě to nepoznamenalo a ba naopak si myslím, že mi to jen prospělo, protože jsem se musela naučit tolerantnosti

janulle22
25. kvě 2010

lami ty teda mas dneska den... 😖 zitra bude lip... 😉 a pro jako by jsi nemela mit malyho?

lamarika
25. kvě 2010

Tak už aby byl zítřek jestli bude lepší. Teď jen aby nebyl ještě horší 🙄 Protože nejsem schopná zajistit malýmu samostatnej pokoj a to je přece moje povinost jako rodiče 😀 😀 😀

janulle22
25. kvě 2010

kde to je ta diskuze...?

lamarika
25. kvě 2010

V matka, otec, rodina. Musíš ale zaštrachat, někde to tam rozebíraly

janulle22
25. kvě 2010

ale ty jsi tam nepsala? ty sis jen cetla...ze?

lamarika
25. kvě 2010

jojo, naznala jsem, že je někdy lepší si jen číst a radši se nezaplítat do hovoru 😉

elidule
autor
25. kvě 2010

jéé,tak to já bych taky neměla mít Justýnu a ještě by mě měly ostatní lynčovat,tady v tom starým bytě by neměla ani svůj pokoj,ale takovej "koutek" 😅

elidule
autor
25. kvě 2010

to je zvláštní,co se zrodí v některých hlavách 😖

lamarika
25. kvě 2010

Já jsemto právě sledovala už od začátku protože mě zajímalo jak to řeší v jiných rodinách, ale jediný co jsem se dozvěděla bylo to, že pokud mají 2+1, tak mají pouze 1 dítě a druhý až do 3+1. A ti co mají 1+1, tak prvně větší byt a pak dítě. Nic zajímavýho a žádný nápady jak to udělat s více dětma v malým bytě.