Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
1. čer 2010

tak dobrou lami... ja jeste asi chvilu posedim na netu a pak povalim taky ... tak brou

denisa31
1. čer 2010

tak já přišla slintat na fotečky a zatim nic 😒
já chci taky do Vídně! Fakt bych jela hned, taky jsme to měli v plánu, ale pořád to nějak nevychází...letos budu ráda, když se dostanem aspoň na Šumavu
holky, plánujete v létě nějakou dovču? My buď nějakou piďi víkendovou, ale spíš budem jen tak jezdit po výletech do okolí, letos to nevidim moc valně

seba
2. čer 2010

Zdravím při zamračeném a upršeném ránu-ach jo,to počasí už mě s... ☹
Včerejšek na dětským dnu-hrůza,jako Sára si to užívala,ale malej skoro celou dobu řval-nemohl pochopit,že i když jsme na plovárně,tak se koupat nemůže.Takže jsme si ho střídali mezi sebou,pak jsem mu dala i lízátko,tak chcilku byl klid.po šestý už jsme byli doma a hned pokračoval směr koupelna a pelech.

seba
2. čer 2010

Deni na šumavu jsme jezdili snad pět let-škoda,že už to asi nevyjde.My snad pojedem na prodl.víkend někam pod stan a jinak taky výlety.Prahu plánujem tak na dva tři dna-brácha tam má v pronájmu byt,tak to využijem-dělá tam provozáka v nóbl hotelu-třeba nás pozve i na jídlo. 😀 😀 pohybuje se tam kolem tří stovek nejlevnější 😉
Pak pojedem Dvůr ZOO a liberec ZOO a akva.Jinak si Sáru vezmou naši-oni s ní jezdí každý měsíc na nějaký výlet,ale spíš hrady a zámky-to se sebou jaksi ještě nejde.

janulle22
2. čer 2010

Dobre ranko... tady taky strasne prsi je uplne hnusne... 😝 taky me to pocasi uz stve a ro radne, neda se poradne nic delat.... a s adou celej den doma je hruza... 😝 uz aby bylo hezky... je to des...

seba
2. čer 2010

Tak dneska na fotbal nejdu-šíleně tam leje a bude to všechno namáchaný.Chtěla jsem jít odpo k dr-malý má rok a půl-tak doufám,že na chvíli přestane 😠 Taky se jí chci zeptat na lázně pro Sáru-prý by na ně měla mít nárok,chtěla bych si pak připlatit a jet tam i se Sebastíkem s ní.Naši to prý Sebulovi zaplatí a mně snad to zaplatí Pepa-musím zjistit co a jak.Má to být na šest týdnů.

axi81
2. čer 2010

Dobré ráno, holky 🙂 Moc se omlouvám, že fotky dodávám až dnes, ale včera mi přišla nečekaná návštěva a klidnému večeru byl konec... 😒 Zatím teda nejsou profi, takže jen od kamarádů, co stíhali fotit.

janulle22
2. čer 2010

ahoj axi v pohode... ne vzdy to vyjde jak si clovek mysli... 😉 hezke fotecky... slusi ti to tam... manzu neni moc videt, klidne muzes jeste prihodit.... 😀 ja se rada pokocham... 😉
taky u vas tak chcije????uz me to zase stve!!! jsem porad unavena, nic se mi nechce... a zase zvedaj hladiny...hrozi u vas neco?

axi81
2. čer 2010

Ahoj Jani, u nás lije už ... 5.(?) týden v kuse... 😠 Je to vopruz. Ale hladiny u nás zatím ok. I když zrovna jsme koukali, že potok okolo práce je nějaký divoký...
Já sem manžu moc dávat nechci, asi by se mu to nelíbilo...pracuje na významné pozici a přece jen to tady není nijak chráněné... Ale fotečky zase dodám, až budou další pěkné 🙂
Jani, a co ty ve škole? Jaké bude vízo..? 😀

lamarika
2. čer 2010

Ahoj holky
Axi moc ti to slušelo 😵 A kde jsi vzala ty prsa? 😀 😀 😀
Tak a teď jdu rychle dočítat 😀

lamarika
2. čer 2010

Deni, tak my to budem řešit taky těma výletama. Manža ani nebude mít dovču, takže možná pojedu na pár dní ke tchánovcům s malým na chatu, ale to ještě nevím jistě.
Sebi na ty lázně se určo zeptej, nárok by měla mít.
Jinak u nás taky pěkně chčije a chčije 😠 Alespoň, že odpo jedu k našim, tak se tam malej na chvilku zabaví.
Jo a dneska v noci se zase dávil ☹ Včera po těch práškách co dostal na noc dobrý a dnes zas. Holky já už nevím co s ním. Ve čtvrtek máme jít kdyžtak zase k doktorce, že by mu dala antibiotika. Jenže mně to přijde na prd když má krevní testy dobrý a je podle nich abnormálně zdravej a nic v sobě nemá. Tak proč ho zbytečně ládovat antibiotikama? 😨 Je možný, že sice krevní testy má dobrý, ale že kdyby mu udělala výtěr z krku, že by tam mohl mít nějakýho koka? Nebo, že by to byla fakt alergie?

axi81
2. čer 2010

Lami 😀 Prsa mám svoje B, takže zase tak velké nejsou...to ty šaty asi... 😉

Lami, ohledně těch vaflí...který recept je na ty klasické vafle, které se dělají ve stáncích..? Takové jakoby palančinkové těsto? Já si jednou dávala v zahraničí a tam dělali dost podobné těm, co se u nás dají koupit v obchodě (asi s kypřícím práškem, takové hutné) a ty mi nelezou. Já mám nejraději takové ty křehounké... 🙂 Už jsi vůbec zkoušela v tom vaflovači dělat? Včera jsi mě navnadila a přemýšlím, že bych si taky něco podobného koupila...a klidně i bez mickeyho 🙂

axi81
2. čer 2010

Sebi, a s čím má problém Sára, že ji chceš dát do lázní..? Já jen, že pracuju v jedné takové "instituci" - takže se docela vyznám... 🙂

janulle22
2. čer 2010

axi aha tak to jo... 😉 to chapem... ve skole v pohode, kdyz to dopadne dobre tak by jsem mela mit dve 3 jinak jednicky dvojky... takze jsem spokojena... 😉
lami ja by jsem asi po ni zadala at mu udela vyter bo posle na elergologii ale to vas asi posle az v zime az bude klid... 😒 ale zkus to s ni probrat...

seba
2. čer 2010

Axi-vypadá to na astma-má to v rodině,jen doufám,že nebude zátěžové-hraje fotbal.no včera večer jsem jí musela dát přidejchnout,takže nevydržela bez večerního dýchání ani den ☹
Lami-nech mu udělat u dr přímo imuno odběry a výtěry z krku-mohl by tam něco mít např.hemophila a pak bych zašla buď na alergo anebo krční.

seba
2. čer 2010

Lami nemusíš čekat do podzimu,pokud jsou problémy akutní,musí tě vzít hned a udělají mu i testy

seba
2. čer 2010

Jani,takže prospěla velmi dobře??Co za výzo dostaneš 😉

janulle22
2. čer 2010

sebi tak to netusim... ale asi prd... 😀 jako dycky... 🙂 nemusi jo? tak to jsem nevedela, muj dr mi rikal, ze by to mohlo v techto mesicich byt falesne negativni nebo pozitivni ze az ve vegativnim case... ale asi je to tedy uplne jinak... 🙂

axi81
2. čer 2010

Jani, tak to jsou super výsledky 😵

Sebi, Sára hraje FOTBAL?!?! 😲 Tak to je teda borka!! 🙂

janulle22
2. čer 2010

axi no celkem o no... 😉

lamarika
2. čer 2010

No Axi já jsem je ještě nedělala, proto jsem vám sem dala všechny ty recepty 😀 Ale ten základní recept by měl bejt ten druhej 😉
Jinak v těch šatech ty prsa vypadaj tak na 3-4 😀
Sebi děkuju. Já jí to dávení asi nahraju na telefon a pak jí ho tam pěkně pustím aby věděla o čem mluvím. Páč mi přijde, že mi nevěří ☹
Jani tak to bude pěkný výzo 😉

lamarika
2. čer 2010

Dala jsem malýho spát a já jdu dělat rýžový nákyp. Jsem zvědavá jestli ho bude malej papkat, protože nesnáží rýži, ale bude zas sladký, takže doufám, že mu to pojede 😉 Já se na něj už těším 😎

seba
2. čer 2010

Lami-taky jsem si tak připadala u dr,to nahrání je bezva-taky si pořídím nahrávku.U nás to začíná pokašláváním,pak začne taková to hm,hm a pak je dávení-mamka mi dneska ráno říkal,že by si jí vzala na víkend,ale má strach-minule jim tam dost v noci vyváděla ☹ tak už se jí asi nezbavím 😀 Oni si vždycky vyžerou u ní to nejhorší,poprvé u nich měla febrilky,pak laryngitidu-ale to jsem tam byla s ní-aby nám tam za chvíli nadali zákaz vstupu 😀

lamarika
2. čer 2010

Si chudák mamka teda taky užije 😅 Tak třeba teďka když už má i to "dejchátko" tak už to bude lepší. Když mě štve, že je ještě tak malej a není mi ani schopnej říct jestli ho to v tom krku škrábe nebo šimrá nebo to jsou hleny. . . Takhle se můžu jen pídit proč se mi tak dáví. Vlhkost mám doma vysokou, takže to by mu mělo jenom prospívat.
No nic, jdu na to vaření aby až se vzbudí dostal něco do tý pusyna 😉

axi81
2. čer 2010

Holky, to je teď nějaké divné období. Malá se mi z pátku na sobotu v noci s pláčem budila a dusila se. Byla zahleněná...a má to doteď. Už to ale pomalu ustupuje. Dávám jí inhalovat vincentku, odsávám a kapu do nosu. Když jí to začalo, ještě jsme byli na místě svatby v hotelu a je fakt, že i když jsem větrala, byl tam hodně suchý vzduch 😒 I já jsem se ráno budila se zacpanýma dutinama. A my jsme doma zvyklí fakt na vlhký vzduch od lesa a potoka, větráme v ložnici celoročně, takže zatím problémy nebyly. Vždycky, když ale někam jedeme, tak nějaký problémek je.

axi81
2. čer 2010

My dnes máme v práci segoš. Mňam!! 🙂 Lami, už teda dáváš malému k jídlu všechno? Já se snažím, ale ještě furt mixuju, protože Apolenka má zatím jen 3,5 zubu 😀

lamarika
2. čer 2010

Axi ještě nedávám, pořád si říkám, že mu jídlo nikam neuteče a není kam spěchat. Nechce se mi mu ale dneska něco vařit a ten nákyp by mohl. Sice je tam cukr, ale v tý jeho pidiporci co sní to snad jednou za čas neva

seba
2. čer 2010

Tak tady se přímo rozech...malý spinká,já mám hotovo-polívky dovezla mamina a jinak je kuře a brambor-bude i na zítra já si udělám rajčatový salát.

axi81
2. čer 2010

Děláte mi chutě!! 🙂 Ale na segoš se taky těším!! 🙂

lamarika
2. čer 2010

Tak jídlo už se dělá 🙂
Sebi jakou děláš zálivku do trajčatovýho salátu? Octovo-cukrovou?