Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
21. črc 2010

dobrý ránko 🙂
taky jsem neviděla, pustím si to na netu a bude 🙂
Jani, myla jsem schody, okna, sex jsme nezkoušeli, protože mě ta okna odrovnala 😀 😀
Radu, já hledám furt, šahám malý do pusy a zkoumám a nic většinou a pak se jeden dva dny nepodívám a najednou tam taky něco je 🙂

janulle22
21. črc 2010

tak dobre ranko devcata...
tak jsme vzhuru... jdu si umyt haro a nachystat nas k nasim...odvezu maleho a pak se pojedu kouknout na mimco... 😵

janulle22
21. črc 2010

tak holky za chvilku razime k nasim a taky za tou kamoskou... tak uz se tesim jakmala... 😵
eli napis mi do ipcka tvuj email odpolko ti poslu tu tabulku... 😉 tak pa holky...

denisa31
21. črc 2010

@elidule my zkusili i ten sex a zabralo do dvou dnů, malá se narodila hned v úterý 😀 😀 😀 jinak jsem taky vytřela i pod pračkou, umyla za sporákem, akorát okna jsem chtěla doject v úterý.....
já potkala kamaráda se 14 denním chlapečkem a to bych se asi bála chovat 😉
jinak u nás teď vše na bodu mrazu, tchán oznámil, že si půjčil dalších 50 tis. od Home kreditu...jako na to že je vážně nemocnej a má před sebou pár měsíců opravdu nemyslí. Chtěl je po manželovi,jenže nemáme zlatý prase, tak si je půjčil a samo, že to vše roztočí z tou jeho, a to má ještě další dluhy....no a pohodička.... se slovy stejně zdědíš barák.....já už se z tý naší rodiny vážně picnu

elidule
autor
21. črc 2010

Deni a na co je potřebuje? 😕 se jen tak rozšoupne? 😅

denisa31
21. črc 2010

je to blbý, ale ta jeho ženská z něj prostě tahá prachy...takže je potřebujou na nákupy, aby mohla ještě dopřát i dětičkám a vnoučátkům z vedlejší vsi to něco stojí.Jenže to není vše, toje pořád něco, kontokorent ve Spořce, pak 15 od souseda, jen to hvízdá 😝 Hlavně už je na tom zdravotně bledě, tak jsme říkali, že je dobře, že tam není sám, ale za tuhle cenu....tak musíme začít šetřit a pak asi fakt prodat barák a doufat, že toho nebude ještě víc, jsem nasranáááá

elidule
autor
21. črc 2010

no to se ti nedivím teda 😖 ať si půjčí sama, baba jedna!

elidule
autor
21. črc 2010

tak kámoška šla na utz a rodit se nebude 😀 takže bude chodit na kontroly a kdyžtak v úterý na vyvolání 😒 snad se jim Dominik umoudří a vyleze sám 🙂 já to s ní nějak moc prožívám 😅

elidule
autor
21. črc 2010

Deni, já si nějak nevybavuju - copak je vlastně tchánovi?

janulle22
21. črc 2010

ahoj holky jsem doma... miminko jsem si nepochovola, byla jsem spocena jak mys tak sem se jen kochala pohledem... paks e pojedem po 6nedeli kuknout jak vyrostl prcek... ale jinak je naaadhernej... 😵 😵 😵
deni tak to je teda dobry...to te pani neni blby...? asi ne ona to pak platit nebude... 😠 😝 to je mrcha vychcana... 🙄 promin, ale jinak to nevidim...
eli dam se trocha do kupy a vlitnu na doplneni tabulky... po jake dobe se dostanes k vasim?kdy se budem vazit?po txdnu po dvou?

elidule
autor
21. črc 2010

Jani, taky jsem byla venku a koupala jsem se ve vlastní šťávě - fuuj 😝
jezdíme k nim každý týden, tak klidně můžeme po týdnu - mám v plánu si taky koupit váhu - jakou máš? digitální?

janulle22
21. črc 2010

@elidule jj digitalni ale meri jen vahu... jsou i cio meri tuky a tak... a kterej den jezdite k vasim?asi o vikendu co?

elidule
autor
21. črc 2010

no, budu se muset taky po nějaký poohlídnout
jezdíme tam většinou v neděli, někdy v sobotu, tak čerstvý údaje můžem podávat v pondělí

janulle22
21. črc 2010

oka takze v pondeli obnovime tabulku... jeste jsem se k tomu nedokopala jsme s tatou vymysleli vyůlety v praze a kolik nas co bude stat... 😝 tak snad to bude dneska vecer 😀

elidule
autor
21. črc 2010

jasně, žádnej stres s tím 🙂 až budeš mít čas, tak to bude
na co jste přišli? že je všechno kur... drahý co? 😝

janulle22
21. črc 2010

@elidule 😀 😀 😀 si pis jako...
jen ubytko, obedy, parnik, zoo, vlak nas vyjde na 4000 ale neni to tak hrozny...pak uz moc neutratis...snad tedca.. 😀 jeste nejake cetky na pamatku... 😉 kousek od hostelu je restaurace kde davaji obed s sebou a menicko stoji 95kc coz je luxus na prahu...🙂

janulle22
21. črc 2010

@elidule tabulka uz je jen do n zadat nase data... 😀 😀

elidule
autor
21. črc 2010

ta pražská zoo je krásná 😵 ale štvou mě tam ty davy lidí pokaždý - no pokaždý - byli jsme tam třikrát asi 😀 a je to na celej den skoro, když teda chceš vidět všechno, ale třeba na opice jsme se nikdy nedostali, to byli fronty až ven z toho pavilonu 😕
to jídlo je dobrý teda 🙂 ale ta cesta vlakem by mě odrazovala - spíš teda ty hajzlíky 😖 😝 😀

elidule
autor
21. črc 2010

a už jsme na půl cestě k úspěchu v hubnutí 😀

janulle22
21. črc 2010

divate se na toho kluka na prime? chudak... ☹

janulle22
21. črc 2010

@elidule ada ma strasne rad vlaky a jsem rada za ten zachod tam ze kdyz bude potreba je kam jit... 😉 samo ze se niceho nedotkne budu ho drzet ja a nejak se vycurame... 🙂 jako vstupne do zoo nas vyjde na 400 + 380 parnik... ale kdyz je to pro nas a hůavne adu tak mi lito penez neni... 😉 jen uvidim jak to zvladnem vseci... 😀 to bude asi mazec...vidlaci ve velkomeste... 😀 😀

janulle22
21. črc 2010

sem kaput tak jdu do postele dobrou...

petulka12
21. črc 2010

ahoj holky muzu se k vam pridat? 🙂 narazila jsem na tohle tema nahodou, taky mame tatku pres tyden pryc, ale to uz vy tady davno neresite 😀 a ja nekdy nemam vecer co delat 😅

janulle22
21. črc 2010

@petulka12 ahojky peti jasne klidne se pridej... 😉 ale resime kazda si postezuje... 😀 a zasmutni... 🙂 tak vitej mezi nama 😉

petulka12
21. črc 2010

@janulle22 diky za privitani 🙂 ja uz jsem na to celkem zvykla byt furt sama ale to je jasny ze mi je nekdy smutno
kolik vas sem pise? docela malo ze? prolitla jsem par stranek zpatky ale vicemene ty same tvare 🙂

lamarika
21. črc 2010

Ahoj holky,

Peti vítám tě 😉 Co dělá ten váš táta?
Dneska jsem docela zdeptaná. Poslední dobou mám nějakou smůlu ☹ Jela jsem dneska k našim vyvenčit jejich psa a rovnou jsme tam s malým zůstali a koupali se v jejich bazénu. Jenže ten jejich pes blb s tím naším a srazili mi Matese na zem na betonovou cestu. Chudák spadl rovnou na hlavu a zůstal mu tam obtisk od betonu. Nijak nevyváděl ani neměl nějaký příznaky toho, že by mu něco bylo. Nicméně jako správná zodpovědná matka jsem ho vzala na pohotovost aby mu pro jistotu a hlavně pro můj klid, že jsem nic nezanedbala, udělali rentgen. Po dvou hodinách čekání jsme konečně přišli na řadu. Poslali nás na rentgen a z rentgenu nás hnedka poslali pryč, že mu rentgen dělat nebudou páč jsem těhotná a nemůžu ho přidržet. Sestra tam nebyla a asi by byl problém kdyby tam přišla na tu chvilku sestra z vedlejší ordinace 😠 Takže nás poslali zpět do ambulance, kde jsem musela podepsat papír, že kvůli mému těhotenství nemohla být synovi poskytnuta patřičná péče, zaplatila jsem 90 kč a šla po dvou a půl hoďkách domů 😠
Byla jsem pěkně vytočená a volala to mužovi a ten mě ještě dořval, že jsem s ním měla jet do jinýho města atd. . . Jenže to už bylo půl devátý a Mates už byl mrtvej. Kdybych měla podezření, že mu něco je, tak bych neváhala, ale já ho chtěla nechat vyšetřit jen pro svůj vlastní klid ☹
Je mi fakt hrozně. . . 😢

elidule
autor
22. črc 2010

Jani, to je jasný, Áda bude nadšenej 🙂
Radu, to jsou idioti 😠 nic si nevyčítej, udělalas cos mohla v tu chvíli, taky by mě nenapadlo se plahočit někam jinam do jinýho města ........... co malej? dobrý?
Peti, ahoj 🙂
jo a taky dobrý ráno vlastně 🙂

petulka12
22. črc 2010

dobre ranko 🙂

@lamarika diky za mile privitani 😉 tak co malej? urcite je v poradku, ale chapu ze pro klid v dusi si chtela mit jistotu ze mu nic neni ale v ty nemocnici to jsou teda exoti ze nemuzou sehnat nekoho aby ho pridrzeli na moment 😖

jinak pritel pracuje v Rakousku jako svarec, je pryc od pondeli do patku, doma jen vikendy

petulka12
22. črc 2010

ahoj @elidule 🙂

janulle22
22. črc 2010

bre ranko devcata... 😉
Peti jj je nas tu par ale nam to staci... 😉
lami tak to je teda pece teda jak prase... 😠 😝 to nemohla vypomoct nejaka sestricka ze? a hlavne ze chteji porad pridavat na platech... 😝 nasrat a rozmat.... 🙄 a jak je malemu?uz lepsi ne?
na adu jednou spadli dvere dreveny a prirazili ho k zemi a to teda byla brutalni boule...az se uklidnil jeli jsme na pohotovost a bylo to v pohode...tak u vas to urco taky bude v pohode... 😉
eli uz jdu na to... 😀 to oslavime sampanskym ne? 😀