Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
11. dub 2010

já jsem to hlavně brala tak, že bych ho chtěla i na druhý dítě. Takže jsem to brala jako ivestici do budoucna. Švagrovka třeba kupovali na první za 10.000,- a teď kupovali znovu za 10.000,- nový. Takže když to vemu suma sumárm je vyšel kočár ještě dráž

lamarika
11. dub 2010

Taky jste neveděli co to bude?

lamarika
11. dub 2010

jinak ten náš táta se ještě nevrátil od tchánovců. . . Jel tam hned po obědě. . .

elidule
autor
11. dub 2010

já doufám,že taky ještě vydrží na další dítko,ale kdoví jaký budu mít zas nápady,až ta doba přijde 🙂
já jsem chtěla,ale nikdy se miminko neukázalo a pár týdnů před termínem jsem řekla,že se nechám překvapit,když jsme to vydrželi tak dlouho
co tam dělá? 😕 ten můj se unaveně natáhl na gauč a už spí asi dvě hodiny

elidule
autor
11. dub 2010

áááá už se probral a bude následovat další večeře 😀

lamarika
11. dub 2010

Prvně tam jel opravovat svoje firemní auto a teď dělá účetnictví. . . No, nevím jestli se dneska ještě potkáme, když za necelých 5 hodinek odjíždí.
My to vědět nechtěli, ale já jsem si tak nějak byla skálo pevně přesvědčená o tom, že je to kluk a on byl 😀 😀 😢

lamarika
11. dub 2010

Je jak mimino. Jens spí a jí. Přebalovat nechce 😀 😀 😀 😀

elidule
autor
11. dub 2010

kdy bude spát? 😕
tys chtěla holčičku?
no skoro i joo,jestli spolu vydržíme do důchodu,dojde možná i na to přebalování 😀

elidule
autor
11. dub 2010

budu uvolňovat místo u pc 😖

elidule
autor
11. dub 2010

přeju,ať se taťka vrátí a můžete spolu prohodit ještě aspoň pár slov
dobrou,zase zítra 🙂

lamarika
11. dub 2010

on nespí, spí až druhej den po práci. Kdepak, chtěla jsem první dítko mít kluka.I kydž kdyby to byla holka měla bych z toho stejnou radost jako z toho, že to byl kluk. Pro mě bylo důležitý, že se narodil v pořádku

lamarika
11. dub 2010

Dobrou

janulle22
12. dub 2010

¨dobre ranko devcata, tak a jsem vyspana a malej jeste pokracuje... 😉 nevim esi to mam jeste zapichnout a nebo uz byt vzhuru...se mi nak nechce spat... 😀 dneska pisem z ucetnictvi a ja to neumim, sem se na to ani nepodival, snad ukecame ucitelku na odklad....jinak mam asi za 5 😀

janulle22
12. dub 2010

nechrapeteeeeeeee 😀 😀

janulle22
12. dub 2010

devcata vy me stvete...ja se tu nudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

elidule
autor
12. dub 2010

já jsem tuuuuu 😀

elidule
autor
12. dub 2010

když ty si vstaneš a Áda ti ještě chrupká,to se ti potom tady sedí 😀 já v posteli zívnu a malá už na mě huláká ☹
udělej si tahák 😀 😀 😎

elidule
autor
12. dub 2010

účetnictví jsem z hloubi duše nenáviděla a ještě k tomu jsme měly takovou babiznu 😒 máma jí zná,prej ji měli taky na školení a když jí dávali dotazy z praxe,nevěděla niiiiic 😠

janulle22
12. dub 2010

tak uca je super a an ucetko tahak?to snad ani nejde... 😀 kobliha se mi uz vzbudila, tak uz zas musim jit, ale nebojte ja tu stejne budu porad... 😀 😀

elidule
autor
12. dub 2010

to znělo výhrůžně 😀

elidule
autor
12. dub 2010

Justík konečně přišla na to,co s kukuřičnejma křupkama 😅 😀

elidule
autor
12. dub 2010

dneska se snad ani nedostaneme ven 😖

janulle22
12. dub 2010

jak to, tady sviti slunko a divala jsem se na teplomer a je an slunku 17st... 😉 tak snad to bude v pohode, no ale ja zase jdu do skoly, tak je hezky...dneska muzete ven holky... 😀
tak macka se vari a stihnu to do 10 😵

elidule
autor
12. dub 2010

s jakou přílohou se dělá taková číča? 😀
tady furt leje 😲

janulle22
12. dub 2010

eli to neni cicinka i kdyz obcas bych ju svihla na pekac 😀 😀 delam kure na smetane s kolinkama... 😵

elidule
autor
12. dub 2010

pozvu se drze k vám na oběd 😀 a když už tam budu,tak ............. se i vykoupu 😀 😀

janulle22
12. dub 2010

jasne klido prijedte... 😀 😀 a vykoupat se muzete vseci... 😀

elidule
autor
12. dub 2010

tak já sebou vezmu i babču a mámu s tátou 😀 doufám,že máte v koupelně župany jako v Intercontinentalu 😀

janulle22
12. dub 2010

no to teda nemame...
nemam syna bankere... 😀

elidule
autor
12. dub 2010

to je ale chyba 😀 😀 holt si něco ukuchtím sama a vlezu do sprchy noo 😀
tady se půjde za chvilku spát