Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

seba
27. črc 2010

Seznam už právě máme a je tam i kolik budou požadovat pak peněz 😉
Jako nestěžuju si,manža naštěstí vydělá-i když je teda věčně v prd... 😠 ale nedovedu si přestavit jak to dělají ty co nemaj 🙄

seba
27. črc 2010

Taky nevím jak to mamina přežila-a že jsem byla živel 😀 do teď říká,jak byla ráda,když jsem v sedmnácti dovedla Pepu a on převzal za mě odpovědnost 😀 😝
Deni-jenže my to bohužel máme vše najednou-Sára svátek,sebík a Sára narozky,mikulda,ježucha,Seba svátek a manža narozky.

denisa31
27. črc 2010

jo jo, to že je týden pryč trpíme jen pro ty prachy, kdyby dělal 8 hodin denně tak sušíme hubu 😝

janulle22
27. črc 2010

u nas je to stejne... tady by tolim penez nemel i kdyz ve finale to neni moc, ale vyjdeme...
deni taky uz zacnu pomalu nakupovat... rijen,listopad,prosinec ma nekdo narozky a ted dvoje kulaty... 😝 takze mazec... 😅
taky bych potrebovala financni injekci... 😀
holky jdu spat tak paa

seba
27. črc 2010

jani-bobrou 😉
Já má v září půlkulatiny a nevím jak to oslavit,nejraději bych jako zapomněla,ale je mi jasný,že aspoń naši a bráchu musím pozvat,tchýni snad ne 😀 manžovi jsme řekla,že chci prašulky-potřebuju zaplatit školení sester 😠 a jinak snad dostanu nějakou vůni,řasenka by se taky šikla 😉

denisa31
27. črc 2010

sebi jen to pořádně oslav! já si vždycky něco koupim, většinou objednám po netu dopředu, on si to pak schová a pak mi to dá, už mám schovanej na září k svátku šampon od vichy, budu zase za chvíli škemrat ať už mi ho dá.....

elidule
autor
28. črc 2010

holky, já vím, měla jsem už dávno vyhrát na ty losy 😀 ale když ono furt nic 😠

seba
28. črc 2010

Ahojky...Sebík se v noci sice přestěhoval ke mně,ale spal až do půl osmý a bez buzení 😉
Jo,Lidu je pravda,že čekáme až už konečně vyhraješ 😀
Deni-mám za tři tejdny svátek,tak budu chtít ty prašulky k němu a k narozkám ať mě tatík překvapí 😲

janulle22
28. črc 2010

dobre ranko tak sneska spinkani zase do 9... 😀 no krasa proste... 😉
@elidule nahod mi do IP miry...obnovim tabulku a poslu... 😉

elidule
autor
28. črc 2010

tak Jusťa objevila novou zábavu - sundavá mi pořád ponožky 😀 děsná sranda pro ní
kdepak máme Radku? asi pracovně vytížená 😒

janulle22
28. črc 2010

eli asi jo... 🙂 se nekdo ma... 🙂 to je teda prca 😀 dosla ti tabulka...?

elidule
autor
28. črc 2010

jo jo díky 🙂

janulle22
28. črc 2010

tata varil obed a presolil ho...co s tim sakra? 😠

elidule
autor
28. črc 2010

ja když přesolim třeba polívku, tak tam ještě nechám povařit bramboru, i když mi přijde, že to až zas tak nepomáhá 😒
ale jak už je to hotový jídlo, který přesolím, tak už jenom velkou sklenici vody k tomu 😀 😀
to je pitomá odpověď co? 😀

janulle22
28. črc 2010

@elidule udelala sem to stejne a jeste pridala trochu smetany... kdyby to nebylo presoleny tak to mel dobre i kdxz jsem mu rikala co tam ma dat... 😀 sem si ted dachla a premyslim, ze postavime stan na dvore a dneska tam nocovat... 😀

elidule
autor
28. črc 2010

jé, tohle jsme jako děcka měly rádi, stanovat na zahradě, v noci jsme se vyplížili ven 🙂 a chodili jsme po vesnici

janulle22
28. črc 2010

@elidule jj to my taky... nejlespi byla od kamaradky mamka ktera nas zamkla ve stanu...😀(verici)
ale tata tam spat nechce, tak necvim teda no... 😒

elidule
autor
28. črc 2010

a co když jste potřebovali na záchod? 😀 museli jste volat?

elidule
autor
28. črc 2010

ženský, použily jste někdy pharmatex globule nebo jiný takovýhle antikoncepční přípravek?

seba
28. črc 2010

Lidu-nepoužila,antokon.nesmím ☹
Tak brácha dorazil až odpo,už bylo uvaříno,teď jsem mu ještě vyprala,umyla nádobko a ráno valíme domou 😝 tam mě asi čeká další šichta.jo a prý opět nejde myčka 😠 😠 😠 😠

janulle22
28. črc 2010

eli pustila nas az rano... 😀 hold jsme mely smulu... 🙂
jsme dojeli z vecere a malej tu jeste lice... 😅
rekl babce: babi tobe smrdijou nohy skoro jako hovno... 😅 😀 😀 😀
a me v buse v pondeli- mami tady to smrdi jako by se nekdo posral... 😀 😀 😀 sikovne dite... 😅 😀

seba
29. črc 2010

Jani-tyhle hlášky jsou bezva-co nejvíc lidí a toho človíčka zrovna něco napadne 😀 😀 😀 já to takhle měla s bráchou-je odevět mladší,jednou jsem kvůli němu i vystoupila z busu.
Jinak dobré ráno,Sebík vstával před šestou asi aby jsem stihla bus.Sára je taky vzhůru,jen brácha spinká a vůbec mu nevadí ten řev tady 😵

seba
29. črc 2010

Včera jsem naštvala po tel tatíka,tak neví jestli nebude tichá domovina-chtěla bych jet s dětma do toho westernovýho městečka,21.8.tam je den rodinných pasů-máme a hrajou Nedvědi a on,že neví jesli bude mít čas-tak jsem jen prohlásila,že Sára má prázdniny a kvůli němu nejedem ani na dovču a bylo zle 😠 😠 😠 😝 tatík se urazil 🤐

janulle22
29. črc 2010

dobre ranko...
jdu jen pozdravit pac mam fofr...jedem do dinoparku ve Vyskove tak nam za chvilu jede bus a kluci spijou... 😅 Malej noc silena, sel spat o pul 11 o pul 12 breceni tak se jdem podivat a on stoji breci a pocuranej pac sme mu tam nedali nocnic, chudak z toho byl nestastnej... pak se vzbudil o pul 1 zase sel curat a pak o pul 3 se zase vzbudil ze jde curat... nevim kolik toho vypil u tchyne my jsme byli na veceri... takze jsem se porad budila a nemohla zabrat...

sebi treba to bude v pohode... 😉 on se dofoukne... 🙂 tam bych se taky chtela jet podivat, ale mame to dost z ruky... tak uvidime... 😉
tak ja jdu nas pobalit a vzbudim rarachy... tak hezky den kocky... 😉

elidule
autor
29. črc 2010

dobrý ránko,teda spíš už dopoledne 🙂
my jsme brzo šly ven s malou, musela jsem do lékárny pro ten pharmatex - zkusíme ho, lékárnice říkala, že sice 100% není, ale co je na druhou stranu 😀 a nechtěla jsem jít ve vedru, už teď je tam nějaký teplo

Sebi, zase ta myčka? ta vás nějak zlobí 😒

elidule
autor
29. črc 2010

ženy, kde jste?
tady prší

denisa31
29. črc 2010

čau holky,
tak u nás dneska budíček ve 4,30 brrr, cestou na nákup jsme zmokly, vichr šílenej že mi málem ulítla pláštěnka z kočáru a o deštníku ani nemluvim, usnula až odpo, to jsem zvědavá na večer, asi něco dopuje 😝
eli a co je to za bobule,? ty jsi teda experimentátor 😀 😀 😀

elidule
autor
29. črc 2010

Deni ahoj, no já jsem byla ráda, že jsme byly na nákupech tak brzo, protože bysme se ven už jinak nedostaly 😝
já jsem zkoušela malou uspat teď odpoledne, ale ani za boha, takže to zalomí v půl sedmý už tak, počítám
Deni, to jsou takový rozpustný kapsle, ty si dáš do pipiny a ony sežerou spermie 😀 😀 velice laicky řečeno 😀 😀
je to prej docela novinka, buď je toto nebo ještě krém,ale to se mi moc nezdálo

elidule
autor
29. črc 2010

nejsou to žádný hormony, ale trocha chemie, je 5x spolehlivější než kondom a nehuntuje tělo jako hormonální antikoncepce, ale zase se to dost prodraží 😒 ............... i když nám moc ne 😀 😀 😅

janulle22
29. črc 2010

tak jsme doma... uzasne... pak hodim fota... 😉
eli kolik to stoji a kolik toho je?