Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
12. dub 2010

a dělá se mi opar 😠

janulle22
12. dub 2010

to je tak vse co mam s varenim... 😀

elidule
autor
12. dub 2010

hlady beztak neumřeme

janulle22
12. dub 2010

jeste existuje cinska polivka a parizsky salat... 😀

elidule
autor
12. dub 2010

tak ani jedno z toho nemusím 😀 ale když je hlad,snědla bych i ty houby asi ☹ 😀 😀
manžel mě šokoval včera,mi řekl,že bysme mohli udělat domácí nudle 😕 jsem z toho vzpamatovávala dlouho 😀 😀 😀

elidule
autor
12. dub 2010

Ráďa je na wecku asi 😀 😀

lamarika
12. dub 2010

kdepak, už jsem tu. Kecala jsem s mužem 😉 Holky tak já když mám nouzi a jelikož mě nebaví vařit sama pro sebe, tak si koupím nějaký to hotový jídlo jen do mikrovlnka 😅

elidule
autor
12. dub 2010

to jsem ještě nezkoušela,občas si taky něco objednámez pizzerie o víkendech k večeři,otevřem lahev vína - to mám ráda

janulle22
12. dub 2010

to si kupuji obcas i nasi,,, 😉 no je tam jak se stavi sen, ale asi bych sla spis spat...jak jste na tom by?

lamarika
12. dub 2010

Tak já se těšila jak si teď konečně budu užívat a likvidovat ty lahvinky co mám doma, protože už nebudu kojit a ono se mi to zas nějak posunulo 😅 Teď jsem byla nakouknout do diskuze Manžel má syna a neví o tom a je to teda docela síla. . .

lamarika
12. dub 2010

já jsem mrtvolka. Šla bych do postele spinkat, ale ještě musím jít se psem a to se mi nechce, takže to je zatím jediný co mě od toho odrazuje 😉

elidule
autor
12. dub 2010

já bych poslední dny spala furt,jenže třeba hodinka odpoledne je pro mě jak plivnutí, jsem pak ještě víc připitomnělá 😔

elidule
autor
12. dub 2010

taky se mrknu

lamarika
12. dub 2010

bacha na to abys nebyla těhotná 😀 😀 😀 jo a jinak se celý den bavím v témě Homosexuáli a adopce. . .

lamarika
12. dub 2010

Jaňula už spí? 🙂

janulle22
12. dub 2010

ja spim taky furt a tehu nejsme, tak se nebojim... ale eli to treba vidi jinak... ja jdu do hajan, zetra narocny den... 😝 tak ja mizim, dobrou holky... 😉

lamarika
12. dub 2010

dobrou noc Jani 😉

elidule
autor
12. dub 2010

no nestraš 😀
já taky občas doslova čumím,co se všechno tady na koníkovi dočtu 😅
Jani brou

lamarika
12. dub 2010

Asi pujdu s tím psem ať to mám za sebou 😒 Hlavně mi totiž přijde, že občas někdo zapomene, že to je jen dizkuze. . .

elidule
autor
12. dub 2010

Jen běž,ať se trochu provětrá (vy oba) 🙂 viď? někdy se to tak zvrhne

lamarika
12. dub 2010

Tak už jsem tu a zase jsem zmokla 😠 No, nic Liduš, dneska už ti dám košem a pujdu taky do hajan. Mates je nějakej neklidnej, pořád se tam převaluje. Asi se mu začala klubat ta druhá dvojka 😒

elidule
autor
12. dub 2010

No jasně,běž spát,půjdu taky,než se zase rozára vzbudí 😀
dobrou pokud možno klidnou noc 🙂

lamarika
12. dub 2010

tobě taky klidnou noc a co nejmíň nočních vztávání 😉

elidule
autor
13. dub 2010

dobrý ránko 🙂
budíček v 6:10 😒 já chci spáááát, dopoledne zalehnu s malou a něco ještě dospím snad
Jani,ať to dobře dopadne ve školce 🙂

janulle22
13. dub 2010

dobre ranko...
tak mi ted vstavali, ja jsem se vzbzudila v 6 ale jeste sem to zalomila...
muzu prat pac tchynka mu nedala plinku a ja ho dala spat bez... 🙄 jsem si nevsimla...no skolku jdem resit az v 10 do ty doby tu budu... 😀 dnes se musim i ucit...pisem z ekonomiky, tak chci jednicku at si nezkazim prumer 1 😀 😀

elidule
autor
13. dub 2010

teda ty Hujere 😀 😀
dneska se snad dostaneme i ven,vylejzá sluníčko

janulle22
13. dub 2010

jezisi to slysim ve skole porad... 😅 😀 tak jsem procetla tu diskuzi o tom jak ma syna o kterem nevi... nekdy me dokaze uchvatit jak jsou nektere super zeny dokonale, dulezite a sezraly vsechnu modrost sveta... 🙄
ada se chce jit koukat na pohadku tak uvolnuji pocitac...
tady prsi...
sakra uz se nam to blizi... jaj jak ja se bojim... 😅 a jeste cekat mesic na vyjadreni, toz to se asi nevydpim, dnedak jsem se budila a zdalo se mi o skolce... 😀 fakt magor...
tak zatim pa

elidule
autor
13. dub 2010

jo,některý lidi mají patent na rozum 😒
to trvá měsíc,jo?než se vyžvejknou

elidule
autor
13. dub 2010

tak u nás se spí,polívka se vaří,pro malou oběd připravenej,prádlo pověšený - stačí 🙂 dám si sušenku a taky si pustím nějakej filmeček

lamarika
13. dub 2010

Ahoj holky, Tak my vztávali v sedm, ale přišla nám nečekaná návštěva. U nás teda pěkně leje už od rána. Byli jsme jenom tady mezi barákama na půl hoďky se psem a víc nic. Dneska měl Mates poprvý premiéru-spinkal poprvý dopoledne v postýlce. Zatím spával jen v kočárku akorát po o spinkal v postýlce. A úplně mě překvapil. Čekala jsem, že do ní nebude chtít a on úplně v pohodě. Do 5 minut byl tvrdej a probudil se za třičtvrtě hoďky, takže paráda. Dneska jdem odpoledne jak se malej vyspí na návštěvu za kamarádkou, tak se těším, že ten den nebude takovej monotóní.
Mně nejvíc štve když si tady někdo za každou cenu prosazuje jenom ten svůj názor a všechny ostatní jsou špatný. Pokud má někdo jiný názor, tak je to hned špatná matka, tupoun, atd. . . . Naposled jsem se takhle snažila komunikovat v jední diskuzi, ale jelikož jsem nesouhlasila s dvěma maminkama a měla jsem odlišný názor, tak se tam do mě pustili. Takže jsem radši přestala reagovat. . .
Jani snad vám to dnes vyšlo a Áďa se ukázal jako frajer. Taky jsem dneska prala peřiny, ale teda trošku z jinýho důvodu 😀 😀 😀
Liduš u vás je teda hezky, jo? Tak kousek toho sluníčka pošli i sem k nám 😉