Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
31. srp 2010

já mám taky žehlení, ale počkám do zítřka, to ještě něco uschne, tak to vezmu jedním vrzem 🙂
mě tady v bytě strašně dlouho schne prádlo 😖

seba
31. srp 2010

Tak Seba usnul až skoro v jednu,takže paráda.Máme vše vyžehlený,Sára dožehlila utěrky a kapesníky 😵
Teď jsem jí umyla vlásky a za chvíli oba proplujou vanou a snad půjdou spát-dneska dost zlobí 😠
Trénink jsem dneska nedovolila,leje tam,šíleně fouká,tak ať nejsou hned nemocný

elidule
autor
31. srp 2010

@seba to byla Sárka asi zklamaná, co? ☹
já vařím kuřecí polívku, ale ve dvou provedeních (pro mě bez Podravky ani ránu 😀 ) - já nemusím moc zeleniny, Justýna to bude mít zdravější a bohatší
tady se spí už, tak snad už přes noc úplně

seba
31. srp 2010

Lidu-závidím 😉 Sebík stojí v postýlce a nco vykládá a Sára jak se nemůže dočkat školy je na zabití 😠 😠
Už aby byl klídek 😎

seba
31. srp 2010

Tak jsem je dala oba spát,až usnou tak si půjdu zapálit a na oslavu si dám sklenku moravskýho vínka 😉 .
Koukám na ordinaci,ale ředitel se mi moc nelíbí... 😀

elidule
autor
31. srp 2010

@seba už se budííí a s řevem 🙄 nemůžu nosit a houpat, bolej mě záda dneska nějak 😅 tak má smůlu
já popíjím taky vínko - Lambrusco - to můžu 🙂
no nediv se jí, je natěšená, však ono jí to přejde časem, nebo u ní ne? 🙂

janulle22
31. srp 2010

@seba on byl dobrej v hospode, ale tady teda neeeee... me zajima jak to vse tady dopadne...

janulle22
31. srp 2010

@seba mala se tak tesi do skoly??to je hezke aby ji to vydrzelo... 🙂

seba
31. srp 2010

Ona školu miluje,paní užitelku přímo žere 😀 😀 😀 šílenost,od začátku prázdnin počítala za jak dlouho ji uvidí 😉
Já tu mám to jak naši dovezli z moravy a mám strach,aby se nezkazilo-tatík pořád jak si ho dáme spolu-to jako nevím kdy,když večer chodí na pivo 😲 čekám,kdy zavolá,dělaj do osmý,tak už by mohl,abych mohla jít v klidu na cígo 😀

seba
31. srp 2010

Jinak je taky pěkně vyčůraná-dneska si na netu vyhlídla encyklopedii,tak ji říkám,že tatík asi nedovolí-stojí litr a ona mu zavolala,vysvětlila,že by ji nutně potřebovala do školy a na kroužek-chce chodit na robika.A prý ji objednáme 😀 😀
A já čekám na kadeřnici už půl roku 😝

elidule
autor
31. srp 2010

@seba na taťku se musí umět 😀 😀

janulle22
31. srp 2010

@seba 😀 😀 to je holka mazana, vi za kym ma jit... 😀 teeda to je hezke, ze se tak tesi... horsi, nez kdyby se bala nebo nechtela... 😉

elidule
autor
31. srp 2010

tak už Justýna usnula regulérně, pořád pofňukávala a vyžahla ještě flašku mlíka - to měla říct hned, že má hlad 😀 😀
já bych taky ještě něco dobrýho 😒

gabinicee
31. srp 2010

tak dnes u nás celej den leje je to děs ale na štěstí jsme program měli tak to šlo Gábi mě totálně vytočila včera a dnes jako by to cítila tak byla hodná tak aspon něco zítra šupajdí do školky tak doufám že to bude v poho jako vždycky ale pršet už by nemuselo.

S vínkem jste mě naladila asi zítra něco koupím stejně půjdu na velkej nákup tak si za odměnu něco koupím už se těším jinak přeju krásnou dobrou noc

denisa31
31. srp 2010

ahoj holky, u nás je taky zima, pěknej zvrat na to, že je dneska vlastně ještě srpen 😝 musim zase Jolance pro nový boty, sandálky má od července, jsem myslela, že aspoň ještě v září ponosíme, ale už dneska jsem jí dala radši dvoje ponožky, naštěstí v bytě je teplíčko,...i teď tu sedím polonahá 😉 naštěstí barák má vlastní kotle, takže nemusim řešit, kdy pustí centrální topení.

@seba kadeřnici už bych taky potřebovala jako sůl

mějte se, hezký večer

seba
1. zář 2010

Dobré ráno,tak držte Sárince palečky 😵 😵 😵
Nemůže se dočkat,už vzbudila i prcka,aby jsme nešli pozdě 😉

seba
1. zář 2010

Tady už neprší,ale jetam osm stupňů 😖

elidule
autor
1. zář 2010

@seba dobrý ráno 🙂 ať se první školní den vydaří 🙂

elidule
autor
1. zář 2010

@gabinicee co provedla?

@denisa31 já byla u nás ve městě v krámku s dětskou obuví minulý týden a úplně se mi tam protáčely panenky, ale na botkách se šetřit nemá, takže si taťka odpustí pívo na čas 😀 ale dostala mě tam s italskýma botkama za 1600,- 😅

janulle22
1. zář 2010

dobre ranecko...
skolackovi at se dari 😵 😵
my uz ted budem kupovat jen zimni... 🙂 a to asi taky brzo vzhledem k pocasi... 😝
u nas uz taky neprsi, ale fouka tam studenej vetr... 🙄

denisa31
1. zář 2010

@elidule ahooj, tak jolanka nosí i na doma kožený sandálky, takže když jí poporoste noha, tak je to dvojnásobná pálka, dneska jdeme ale odpo fakt už pro nový, protože ve čt máme dr. a kdyby byly zase nějaký ranní mrazíky, tak aby nemrzla, mám trošku cukání vzít nějaký z netu, když vím číslo i značku co chci...tak uvidim co mi řeknou dneska v krámu, ráda bych se vešla do 800,- 😝 😝 😝
@janulle22 abysme nešli pro zimní zase za měsíc....

seba
1. zář 2010

Tak už jsme doma,Sebík spinká a Sára si kreslí něco pro učitelku,stihla jsem jí přihlásit do družiny i na obědy,tak už odpo nikam nemusím.Za chvíli dorazí babi 😉
Jinak už se nám začínají scházet složenky 😠 jsem volala tatíkovi,aby cestou domů přepadl nějakou banku 😀

janulle22
1. zář 2010

@seba to uz jste jako ze skoly doma? jak to probiha ten prvni den?

seba
1. zář 2010

Sebík chodí doma jen v protiskluzových ponožkách,takže zy bačůrky ušetříme.Na zimu má jedny skoro nový po Sárince-takový ty na sníh a pak mu chci koupit nějaký kotníkový,ale to bude problém,má docela vysokej nárt 🙄

seba
1. zář 2010

Doma jsme od půl desátý,já ještě pekla perník a poklízela 😉
První den se jen přivítaj,dostali žákovskou a nějaký sdělení pro rodiče-kolik se bude vybírat a na co a v devět končí.Zítra už mají do půl dvanáctý a Sárinka už chce jít do družky 😝 A od pondělí už najíždějí na rozvrh

janulle22
1. zář 2010

@seba mala uz je ve druhe ze? tak to maji dobry, ze to jeste nemaji hned z vostra... ja uz si ani nepamatuju muj prvni den ve skole... 😅

elidule
autor
1. zář 2010

@seba co se dělá ve družině?

@janulle22 já už tak ne 🙂

gabinicee
1. zář 2010

@elidule no ono to vlastně ani tak hrozný nebylo ale právě že je to pořád a tak mě to už max vytočilo prostě zase začala brečet a neměla proč no děs 😠 😒
Ted už je ve školce Dáda spí a já mám konečně klid 😉
boty už jsem taky kupovala ale ještě ne uplně zimní jen tenisky a rovnou oběma protože rostou jak z vody .Dnes je tady teda taky zima ale aspon neprší .
Co vaříte na oběd já fakt nevím 😕 😕 ☹

janulle22
1. zář 2010

@elidule no hraje se tam, kouka se na pohadku, my chodili cvicit do telocvicny, delali jsme si s holkama ukoly, staveli bunkry a tak no... 🙂
@gabinicee ja mela maso na bramborach zapecene se zelim smetanou a syrem, zradlo jako hrom... 😀

gabinicee
1. zář 2010

škoda že bydlíš tak daleko dala bych si taky 😀 😝 😝 😝