Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
23. zář 2010

@elidule no vidíš tak aspoň něco... 😉 to je hodná... 😉 tak jí pak kup vínko nebo čokoladu nebo něco... 🙂
jinak u nás nic moc, byli jsme u dvou dr a ucho ho ráno nebolelo protože mu to prasklo... 😒 máme kapky do ucha a v pondelí na kontrolu...ale už byl v pohodě zase bavil celou čekárnu... 😅 😀

seba
23. zář 2010

Lidu-sousedka je fajn 😉 tak se k nim nenápadně nastěhujte 😀
Jani-tak to už se mu ulevilo jak to prasklo,jaký dostal kapky?A má ještě teplotu?

janulle22
23. zář 2010

@seba jj ulevilo ráno už říkal že ho to nebolí...teď sem ho ještě neměřila, snidáme sme vyhládli u dr... 😀

janulle22
23. zář 2010

@janulle22 má 37,5 tak to klesá, ale asi to bude tím, že má sirupek v sobě...

seba
23. zář 2010

Tak to je fajn,ono to odpo ještě může stoupnout,ale hlavně když ouško nebolí 😵
U nás se spinká a já poklízím,připadá mi,že každý den je tu stejnej bordel 😠 odpo má Sára lidovku a robika apak chce ještě na brusle 😀 😀 😀

janulle22
23. zář 2010

@seba teda ta je aktivní, jen toho využijte je tak krásně... 😵
nebolí zatím, ušní mi říkala, že se může to prasknutí zanýst tím hnisem a že to může zas bolet...tak snad to bude v pohodě.... 🙂 za chvilu půjdu pro oběd do školky...
táta si spí, on chudáček vůbec nespal, teplo, komáři no hrůůůůza 😠 😠

seba
23. zář 2010

Co bys od chlapa čekala? 😀 😀 😀 Jsou všichni stejný 😠
Sebík se te´d posral a přijde-šebi dobytek pase fuj,pínu mami-ale,že by si došel na nočník,ani slyšet 🙄
A co mají ve školce dobrýho?

janulle22
23. zář 2010

@seba tak jsem dosla, maji rýžu s jakym si masem po mexicku a polívku, dostal i svačinku, ale tu jsem nezkoumala... 😀
no než jsem vyšla tak byli už oba tuzí...a jsou přád... 😀 takže já nemám nárok... asi řeknu učitelce v učetku ať po mě dneska nic nechce, že jsem mrtvola... 😀 děláme příklady na tabuli tak ať ze sebe nedělám debila... 😀
to je špunta 😀 😀 jsi mě aspon pobavila, když jsem tak naštvaná-... 😀

janulle22
23. zář 2010

@seba co bych chtěla? no asi aby nebyl sobec... 😅 😀 😀 on je doma, nikam nejde.. já jedu 2hodiny busem a 5 sedím ve škole a mám myslet... ale možná já jsem právě sobecká...??? 😕 😅 😝
kdyby to bylo obráceně a on šel do školy nebo do práce, tak bych nechala zdřímnout ho když já nikam nemusím... 🙄
a večer bude otravovat, to ať si škubne ploutví... 😝 😀 😀

elidule
autor
23. zář 2010

no, vínko určitě koupím a asi i novou hadici ke sprše 😅 byly jsme venku a přišly jsme úplně uřícený, takže jsem na sousedku zazvonila, ona je ráda, že k ní zajdeme i jen tak, sama má děti dál od sebe a vnoučat si moc neužije, tak okukuje tu naši 🙂 tak jsme se sprchly s malou a já nevím, jak se to stalo, najednou jsem měla hadici v ruce 😨 mi bylo tak trapně,tak jsem se omlouvala, ale ona že to nevadí, že to čekala každou chvíli a že má jinou 😀 ale stejně 😔

@janulle22 to ouško praskne a něco vyteče? hnis nebo tak něco? hlavně, že už ho to nebolí 🙂

@seba ten krásně mluví 😀 Justýna zatím mluví jenom nějakou křováčštinou

janulle22
23. zář 2010

@elidule 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no tedy ty jsi holka šikovnáááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀
vy mě bavíte děvčata... 😵 😵 😵 😵
no má mu téct hnis, ale já jsem si ničeho nevšímla... 😅 tak jsem říkala dr že mu to asi neprasklo a na ušním mi řekla že už to prasklo... 😅 😀
zas má horečku 38,3 dáme nurofen než pojedu...
milostpán se vyspinkal... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a dělá jakoby nic 🙄

elidule
autor
23. zář 2010

@janulle22 viď? 😅 😀 (to tam na mě narafičila určitě 😀 ) ale je odvážná, protože mi dala klíče, že zítra není doma, ale když nám přijede taťka a bude se chtít vykoupat má možnost 🙂 ........ doufám, že jemu v ruce už nic jinýho nezůstane 😀 😀
že má ještě teplotu? nemělo by to už ustupovat? 😒
milostpána kopni do zadnice 😀

janulle22
23. zář 2010

@elidule nevím... ale zanět tam pořád je, takže asi je to skrz ten zánět... 😒 to se nevyléči tím že to praskne, to jen pomůže od bolesti...
no to je odvážná, ale asi v tobě nevidí hrozbu... 😉 asi máš šarm... 😀
no já mu nic neřekla, ale večer mu to osolím... 😀 možna po sms...
úplně mě pálijou oči a slzijou... 😝
tak já jdu na bus... tak večer jsem tu jak na koni, ale asi to brzy zalomím, ani na růžofku se nedodívám... 😀 tak pa holky... 😉

elidule
autor
23. zář 2010

@janulle22 tak ať to ve škole utíká 🙂 večer čuus

seba
23. zář 2010

Tak Sárinka v lidovce,malej si hraje s pexasem a já bych šla spát 😔 jo kdybych po večerech nečuměla do knížek 😨
Jani hezky se uč 😎
Lidu aby sousedce v bytě něco zbylo 😀 😀 😀 Justýnka má na hatlamatilku ještě nárok,Seba se teď už krásně rozmluvil,ale občas tam hodí hotentotštinu a rozumí mu asi jen kocour 😀 😀

elidule
autor
23. zář 2010

@seba ona má hezkej byteček, 1+1, ale moc útulnej, žije sama
Jusťa něco vykládá kolikrát a tak vážně a rozhazuje rukama a pak se začne smát nebo se rozčílí, většinou, když nepochopím 😀 😀

elidule
autor
23. zář 2010

co děláte? já byla s kámoškou na terásce si sednout na pííívu, ale její malej plakal a nějak se mu tam nelíbilo, tak jsme šly raději

seba
23. zář 2010

Tak už jsme doma,to je hrůza,co se nachodím 🙄 Seba opět zasedl k pexesu,tak jdu chvíli něco dělat s druhým prckem 😉

elidule
autor
23. zář 2010

já jsem už uložila právě, ale slyším nějaký kvílení 😠

seba
23. zář 2010

Tak Seba spinká,Sárinka je ještě na pc.Na robiku se jí moc líbí 😵 Devátýho jedou na výlet 😀
Tatík volal,že dorazí až v sobotu večer 😠 to se zase hodně užijem 😠

elidule
autor
24. zář 2010

ahoj po ránu 🙂 konečně pátek, dorazí taťka - nevím teda kdy přesně, ale hlavně, že dojede

elidule
autor
24. zář 2010

@seba jak to, že až v sobotu? nějaký melouch?

janulle22
24. zář 2010

bré ránko...
včera jsem dom dorazila si v6 ale nebyla jsem schopná ničeho... jen sem seděla, honza mi udelal michaný véca a já jsem seděla jak knedla... 😀 ale šla jsem spat v pul 10 a a malej po 6 vstaval tak jsem ho dala honzovi do obyvaku a šla jsem spat a spala do pul 10 takže jsem vyspinkaná do růžova... 😀
malej ma po ránu 38, 7 nějak se to stpňuje... 😒 snad brzo zabere sirupek... 🙂
vám dojedou tatínci a mě dneska odjede...byl tu tyden a už tak nějak citím, že ještě chvilu tak ho proplesknu... 😀 ale jak odjede tak se mi začne stéskat... 😀
kluci tu ležej v pelechu a vypadá to, že oba vytuhnou... 🙂

elidule
autor
24. zář 2010

@janulle22 čus, já šla spát po osmý 😅 kámošky slípky ještě ani nespaly 😀
snad se malýmu teplota zmírní - jak dlouho to může trvat? říkali?
nám dneska odpoledne dorazí na návštěvu mamka, švagřice e jedna neteřinka, tak jsem vyluxovala 😀

janulle22
24. zář 2010

@elidule to neříkaly, ale asi dokud neustoupí ten zánět nebo asi tak nějak... 😅 už tu dělá bordel...jde vidět, že sirupek zabral... 😀
ty jsi teda pilná žena 😀 😀 dneska mi došli věci co jsem si objednala a můžu tvořit... 😉 pistol mi došla už v pondělí a zbytek teď přitom jsem to objednala v jeden den a peníze poslala taky oboum ve stejnej den...tak hlavně, že to došlo... 🙂
v olmiku jsem objevila obchod s korálkama a na netu výtvory, tak jsem se rozhodla, že si vytvořím kytky takhle, pač mě každá dřiv nebo pozdějí chcípne... 😀

seba
24. zář 2010

Ahojky,pustila jsem se do úklidu,ale nějak to není vidět 😀 Seba už chrní,tak jdu rychle ještě vyžehlit.
Tatík dorazí až zítra,protože dodělávaj nějakou zakázku a vypadá to,že to takhle bude i příště 😠
Jani-ať už to Adíkovi zabere 😵

elidule
autor
24. zář 2010

@janulle22 to tě obdivuju, já kdybych tvořila nějaký květiny, tak si myslim, že ani na hřbitov by nebyly vhodný 😅 😝 😀

@seba ten náš dělá taky na nějaký větší důležitější stavbě, ale můžou to zapíchnout už dneska, příští týden to ale vypadá na sobotu kvůli tomu svátku nebo kdoví, co si na ně vymyslí ještě 😒

žehlit budu večer (možná)

seba
24. zář 2010

Lidu-ono to vypadá,že přijede zítra hodně večer,v po ráno odjede a přijede až za 14 dní-ale penízky jsou prostě potřeba-furt se mi z peněženky vypařujou 😠
Jani kytiček udělej víc a rozešli 😉 já žádný živý mít nemůžu-kocour je likviduje 😵

elidule
autor
24. zář 2010

@seba o těch penězích mi ani nemluv ☹ je to fakt, hlavně, že mají práci .............. u nás ve městě se bude zavírat jedna velká fabrika a o práci přijde 1400 lidí, pracák bude praskat ve švech 😖

janulle22
24. zář 2010

holky to nebude kytička ale takovej stromeček,ale je to fakt krásný, až to udělám nafotím... 😉 a z korálku jsem našla vánoční hvězdu, tak na tu se chystám... 😉 a ještě jme tam hiacint tak uvidíme, nejprv musím nakoupit korálky... 😀 jdu taky uklízet... 😝 a snad pak bude čas na tvoření... 😵
děkuji, že myslíte na adíska, jste hodné... 😵