Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
17. lis 2010

@seba třeba se ještě rozrostete 🙂 psala jsi tu někdy, že o dalším mimi uvažujete, že jo?
Sárka asi potřebuje neustálý přísun zábavy a úkolů - vytvořte nástěnku a svěřte jí to 😀 (to by bavilo mě děsně 😅 )
že nemá Sebík hlad, co? kde bere tu energii? 😒 to Justýna zblajzla talíř polívky a už chrupká naštěstí

seba
17. lis 2010

@elidule tatík neuvažuje,leda by nám někdo věnoval přebytečný penízky na vlastní bydlení 😀 😀
Sebík véču odmítl,naposledy jedl o půl třetí 😠 😠

elidule
autor
17. lis 2010

@seba to bych umřela hlady 😅
u nás změna - náš tatíček mění zaměstnání právě kvůli příjmům 😖 vysáváme ho 😀 a musíme šetřit taky na nový bydlení, později druhý miminko ....... 😒 vsadíme sportku, třeba zrovna vyhrajeme

janulle22
17. lis 2010

ahoj holky, tak jsme si zajeli do hospody na uzený... 😉 mnam mnam... jsme se tam dneska tak nachlamali... bylo to super... 😀
no já si četla diskuzi tady a dostala jsem depku, tak jsem si udělala radost a depka přešla... 😀 😀

seba
18. lis 2010

Tak máme za sebou dr-Sárinka může po víkendu do školy,ale fotbal prý ještě ne ☹ Sebíkovi vzali krev a jsme objednaný na utz bříška.Má 11,2-na konci září měl 12,5 😠 mám psát co jí a pije 😒

seba
18. lis 2010

Takhle teď vypadá naše vychrtlinka ☹ ale jinak mu nic nechybí 😵

elidule
autor
18. lis 2010

ahoj 🙂
je to teda hubeňourek, ale vypadá celkem spokojeně 🙂
snad to nebude nic vážnýho

janulle22
18. lis 2010

@seba jééé ten je rozkošnej... 😵 nevypadá moc hubeně... 🙂 to je fajn, že to dr řeší aspon budeš mít lepší pocit... 🙂 doufám, že to bude jen stávka a nic jinýho... 😉
já si dneskapospinkala do 11 pak jsem se nachystala a za chvilku razím do školy... 🙂 moc se mi nechce, ale tak co nadělám... 🙂

holky kdy začináte píct...? já jsem takovej magor, že já bych už nejraději začla... 😀

elidule
autor
18. lis 2010

@janulle22 tak začni - třeba perníčky už se můžou, ne? ty musej změknout
já chci píct tak tři druhy jen, aby bylo tak trošku na stůl, ale ještě nevím, co to bude 😀

seba
18. lis 2010

Perníčky bude dělat Sárinka teď o víkendu s babi 😉 a jinak pečem taky u našich 😵
Jinak jsem konečně dostala do malýho celou výživu-pustila jsem mu dvd večerníčků,tak koukal a otvíral pusu 😨

elidule
autor
18. lis 2010

@seba kolektivní pečení? 🙂 to se mi líbí, si pamatuju, jak asi před třemi roky? jsme pekly s kámoškou a u toho vychlemtaly snad tři lahve šampusu, dvakrát mi vypadla plná krabice cukroví z rukou a vím, že jsme se jen smály jak blbý 😀 😀 a bylo nám to jedno 😀 vůbec nechápu, že to bylo k jídlu

tak aspoň nějaký způsob papkání 🙂 my teda u jídla furt čumíme na telku a nejlépe, kdyby byl program jen s reklamou 😀

janulle22
18. lis 2010

holky jsem ve škole a jsem teda na prášky... malej se pořád počurává a dneska to završil počuráním ve školce...já se bojím aby to nebylo psychycké... 😢 když je ve školce stará paní učitelka tak brečí a nechce tam chodit... já nevím co mám dělat... 😔

elidule
autor
18. lis 2010

@janulle22 chudák, třeba je nervozní z tý učitelky, mluvila jsi s ní? 😒 není to nějaká baba?
jak se dá vůbec s takhle starým dítkem o tom mluvit? dostat to z něho, proč? 😨

janulle22
18. lis 2010

@elidule nemluvila jsem s ni a ani to s ní moc řešit nechci... jasný, že vše popře nebo něco... jsem nějaká přecitlivělá vadí mi jak honza adamovi vše zakazuje...on brečí a mě je ho líto... ☹oni ho nutili třeba jíst kurku od chleba a nesměl si hrát dokud to nesní... 😖 toto jsem mu nikdy nezakazovala... řekla jsem třeba ještě dvě lžičky a můžeš jít... já si fakt myslím, že to je školkou....

jakoubka
18. lis 2010

@janulle22 -Jani..tak to je mi líto ☹ třeba je to počůrávání je dočasné...hodně dětí se začne počůrávat ve školce..
U nás třeba ,syn od kámoše začal po dvou dnech ve školce koktat ☹ 😔

janulle22
18. lis 2010

@jakoubka to malej taky začal, ale bylo to jen dočasný už zas mluví v pohodě....no je to na pytel... 🙄 přijde mi divné aby začal z nicčeho nic.... a taky by to asi bylo jen jednou za čas, ale přes týden každou noc a dneska i ve školce... 😔

seba
18. lis 2010

Jani-mamina-učit.ve školce říká,že to je normální-mimořádný by to bylo,kdyby to trvalo dýlPřeji jenom je to pro ty prcky veliká změna ☹
Tady se už spinká,já přepisuju dr,co dneska prdela pojedl a popil 😠 myslím,že by v Somálsku v klídku přežil 😀
Sárinka zase nemohla pochopit,proč by se měla mýt každý den 😝

elidule
autor
19. lis 2010

dobrý ráno 🙂

janulle22
19. lis 2010

dobré ránko... tak dneska zase durch... ☹ chjooo...

@seba mě to normální nepříjde, že z ničeho nic víc jak týden noc co noc mokrej... 😒 to se mi nestalo.... 😢
😀 Sára je dobrá teda... 😀 co malej? kdy jdete k dr? co včerá snědl?

seba
19. lis 2010

Ahojky 😉
@janulle22 a co ho zkusit chvíli nechat doma?A taky bych vzala moč k dr-jestli nemá zánět..a jak moc večer pije?
K dr budu volat po desátý na výsledky z krve,ve čtvrtek jdeme na převážení a spočítání denního příjmu a prvního prosince na utz.
Včera měl-5 lžiček jogurtu a 10 kuliček Nestle,10 lžiček fr,brambor+červ.řepa,10 polévk.lžic polívky,výživu a tyčku mussli a kolem sedmý tři lžičky čočky-ty lžičky jsou ty malý umělý ☹
Pokud bude krev v poho-já teda doufám,že jo 😉 tak si musíme zvyknout,že to bude jako u Sárinky a čekají nás perné tři roky-ona začala jíst až v pěti 😀

seba
19. lis 2010

Tak krev relativně ok-jen zvýšená hodnota u štítné žlázy-za tři měsíce kontrolní odběr a jinak jsme se domluvili,že ho nechám jeden den vyhladovět-nebudu mu nic nutit a nechám až se přihlásí 😀 doufám,že to nebude až za týden 😝
Jdu něco dělat,odpo se vrátí tatík,aby ho nešvihlo hned ve dveřích 😀 😀 😀

elidule
autor
19. lis 2010

@janulle22 kámoška mi dneska říkala, že její manžel a jeho sestra se strašně dlouho počůrávali, měli něco s ledvinama, trvalo to až do školního věku, doktor jí říkal, že je todědičné, teď se bojí, aby její chlapeček taky neměl ty samý problémy ☹

@seba týjo, tak uvidíš, kdy dostane hlad 🙂 někdy musí 😀

janulle22
19. lis 2010

@seba no večer mu moc pít nedávám aby se právě nepočural... celkově to má rozhašený... doma nespával o obědě av půl 8 byl tuhej, ted spí ve školce a večer usne v 10- 11 jak kdy... ale kdyby měl zánět tak by ho bolelo čuraní né?
@elidule jsi mě teda vážně potěšila... 😅 😀
nejlepší asi bude v pondělí zajet k dr.. 😒
@seba tak to toho snědl dost, když malej stávkoval, tak snědl 4 jogurty za den a pár lžic oběda, ale s takovým řvaním... 🙄 a ty výsledky to může mít jako štítnou žlázu?

elidule
autor
19. lis 2010

@janulle22 promiň, nemyslela jsem to zle, nechtěla jsem strašit ☹ jen že jako, že je více možností, ty psychický bych mu rozhodně nepřála, ani ty zdravotní samozřejmě - jsem se do toho zamotala 😅 raději spíš nějaká zdravotní "závada", na kterou se přijde vyšetřením a dá se léčit (u tamtěch se na to přišlo až po letech právě 😒 ) než nějaký psychický obtížnosti 😔 který se odstraňujou kolikrát dlouho a težko

janulle22
19. lis 2010

@elidule 😀 😀 v pohodě... proto jsem tam dávala i smajlíka vychcechtaného... 😉 no ono je vše na hovno, at je to zavada, zdr. problémy, psychika 😖 takže uvidíme co se bude dít...

seba
19. lis 2010

Jani dost ne-jsou to vechno ty malý lžičky a vše se řevem,dneska zatím v poho snědl polívku,ale krmila ho Sára 😀
Já se přestala počůrávat v roce a pak se naši ve třech rozváděli a já zase začala a trvalo do do sedmi-teda v noci 😝 Ale zajdi s ním a uvidíš 😒

janulle22
19. lis 2010

@seba myslela jsem to oproti Adovi když nechtěl jest... 😉
no třeba to je školkou... jedna uča je tma na facku... 😀

janulle22
19. lis 2010

tak jsme byli v globuse na kruháču debilním nám nedal přednost kamion naštěstí táta přidal, tak jsme projeli... 😅 nakoupili tchynka si vybrala halenku k vánocům a tatovi jsme koupila holici strojek... jdem na chvilku do hospody, jdu se odreagovat... 😒 a zítra má teta 50. tak jsem jí koupila kvitko a dáme jí peníze... a napapám se... 😀

elidule
autor
19. lis 2010

@janulle22 já na gymplu omdlívala při zkoušení a i ráno před odchodem do školy, když měla bejt chemie - tu učitelku jsem nenáviděla a chemie mi vůbec nešla, jakožto všechny přírodní vědy 😀 ale byla na mě hrozně hnusná a shazovala mě před třídou, že jsem neuměla, byla jsem půl roku úplně mimo a před její hodinou jsem se třásla jak ratlík 🙄
hezkou zábavu přeju 😵

seba
20. lis 2010

Ahojky-co děláte o víkendu a kde máme Jíťu?
Sebík spinká,ráno snědl půl rohlíku s pomazánkou-to je úspěch 😵 a Sárinka je s našima na jarmarku a večer si ji berou k nim.Já tam pojedu v po k zubákovi a vezmu ji dom-do školy půjde až v úterý 😀