Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
27. lis 2010

@jiitkka téééda to jsou moc hezké fotečky... koukám, že už máš docela buben 😵 😵 jééé já už se těším až budu mít taky buben...jen doufám, že už néé tak velikej jak s Adámkem... 😉 neboj až malej povyroste tak uvidíš jak si bude hrát zas jak malej kluk... 😀 Hans není jinej... 😅 😀.
tak jsme skoro nic neudělala, všude bordel, tak to zítra musím dodělat...že by se mi chtělo, to zrovna nééé 😀 😝

jiitkka
27. lis 2010

@janulle22 děkuju moc 🙂 No mám pěknej co?? 😀 Takovej některé těhule nemají ani v 9.měs 😀 😀 Mám foto v černém trčiku v kterém jsem přišla a fotografka, že mám mini bříško...a pak jsem si vzala takové rudé triko a ona že ho teda malé fakt nemám.- To dělala ta černá 😀 No nevím,kam mi ještě poroste 😀 Je to úžasné,když si děti hrají 🙂 a malé děti jak tancují, to je luxus 🙂 Jestli bude malej po mě,tak to bude tanečník 😀
Jinak ten úklid Ti neuteče 😉

janulle22
27. lis 2010

@jiitkka no on dělá zadke tak já jsem dělala a fakt jsem se nasmála teda.. 😀 asi bude po mě, tatínek netancuje... 😉 no máš buben jak hrom... 😉 no jo černá zeštíhluje... 😀

čumím po záclonách strašně se mi líbí ty prvázkový... nemáte je některá doma? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39341079&tab=2

dneska už mi asi nikdo nepoví co? všeci už chrápete... 😀

jiitkka
27. lis 2010

@janulle22 měli jsme doma, jsou krásné, supropvě vypadají, fakt jo!! ale prát to...a rozmotávat to...MASAKR!!!

janulle22
27. lis 2010

@jiitkka někde jsem četla, že se mají dát na půl a udělat suk a že se nezamotají a nebo se na to dají koupit pytle... 🙂 uvidím co mi na to zítra řekne hans.. 😀 vy všeci už máte sníh co? jen u nás je prd...

asi už bych měla jít spat, ale nějak s e mi nechce... malej si dneska utlast v autosedačce na miminko... 😅 😀

jiitkka
27. lis 2010

@janulle22 sníh máme,ale né moc...tak cm - dva na zemy.... mohl by jít do pr... Já ti tam klidně ho pošlu. A to mábýt zítra kalamita 😠 😒 Zas budu na nervy až do jara, jen co Martin vždycky vyjede... ☹
Já už jdu,už jsem kantáre 😝 Malej má dobrej pelíšek 😀

janulle22
28. lis 2010

dobré ránko... teda jituš ty jsi tu byla dýl jak já... 😀 no přenesla jsem ho do postele... ale ve 3 kašlání no spíš sípání, tak dostal meducínku tak snad to nebude nic vážného... 😒 já te kalamitě nevěřím, alespon u nás... včerá taky psali jak všude sněžilo a u nás ani vločka... 😝
jsme zvědavá jestli nasněží i u nás... předloni jsme jeli z Brna dom na letních gumách... 😀 tak vím, že to zvládne, ale strach tam je pořád to je jasný 😒
pořád uklízím... 😝 nic moc jsem včerá neudělala, spíš jsme pařili s adou a myla okna a spala... 😀 tak to dneska musím dodělat... 🙂
já už bych nejraději pekla... asi příští týden začnu...

jiitkka
28. lis 2010

@janulle22 no šla jsem spát v půl2 s Martasem 😀 Teďka snídám 😀 Hele, znám mnoho lidí, co na zimu ještě nepřzuli a třeba ani nepřezouvají. My přezujme příští týden po výplatě. U nás včera taky nesněžilo, a v Pa až večer. Snad malej nebude nemocnej... no zima=bacily. Já byla věčně nemocná jako malá 😝

Jinak dobré ránko 🙂

janulle22
28. lis 2010

@jiitkka teda to jste šli pozdě... to já už nejspíš spala a nebo se o to aspon snažila... 😀 loni nebylo moc peněz na gumy, ale tak hlavně že se nám nic nestalo, ale letos máme všechny 4 zimní, sice byly drahý, ale co se dá dělat a to jsem ještě měli slevu a prezutí zdarma... jinak by to stalo asi 8 😝

já už se těším na Vánoce, sice bude pod stromkem hovno, ale malej tam mít bude... 😀 😵

jiitkka
28. lis 2010

@janulle22 je to opravdu drahé děsně. My budeme mít nejlepší zimní pneu co jsou - Nokiany a to proto, že Martase táta něco pomohl kámošovi a on mu je dal a jsou fungl nové a rodičům se na auto nehodí, tak budou naše 😀 Na nové by jsme neměli ani náhodou! 😖
Já ty Vánoce fakt letos neprožívám... hlavně ať je vemě Kubíček co nejdýl to půjde, mamka ať je brzo doma a stačí salát+kapr a jsem spokojená 😉

janulle22
28. lis 2010

@jiitkka až bude úrcek, tak to zase budeš prožívat 😵 já se těčím jak malé dítě... 😵 nám nemá kdo gumy dát takže jsme je museli koupit... 😀 ale lepší utratit peníze za gumy než za blbosti...
nesnáším mytí wc... 😝

jiitkka
28. lis 2010

@janulle22 no to je fakt s těma gumama!! 🙂 Já nesnáším žehlení!!!!!!!! 😝

janulle22
28. lis 2010

@jiitkka to já taky néééé, ale co nadělám... 😝 😀
malej už vytahuje řetězy a jsou roztahaný po celým baráku... 😠 😝 a můžu začít odznova 😝

jiitkka
28. lis 2010

@janulle22 no s dětma asi moc úklizeno nevydrží že?? 😀

janulle22
28. lis 2010

@jiitkka nevydrží... 😠 😀 tak do roka byl klid, ale jak se naučil chodit, tak to byla katastrofa hračky úplně všude pak se o nějakou přerazil a řval... 😀 a to je do dneška, ale už se mi snaží pomáhat, tak hračky uklízíme bud spolu a nebo on... ale to je zas na dlouho... 😀 nemám čas ztrácet čas... 😀

jiitkka
28. lis 2010

@janulle22 😀 😀 😀 no čekají mě krásně věci 😀 Už se těším 🙂

janulle22
28. lis 2010

@jiitkka já se taky těšila, ale jak to bylo denodenně, tak už jsem byla nasruta 😀 ale je to hezký, jen to uklízení je na palici... 😀 😅
tak mám uklizeno jupííííííííí 🙂 ještě umyju okno v kuchyni a mám hotovo... jdem se nabaštit, dneska vaří babča... 😵 a odpoledne učeníčko mučeníčko... 😝

jiitkka
28. lis 2010

@janulle22 věřím, někdy toho má člověk plné kecky určo 😉 😀 Já umyla nádobí tedka, složila prádlo... jdu vyprat hovňajze kočíkům a pak pomalu chystat obídek...

janulle22
28. lis 2010

@jiitkka to má a to jsem měla fakt hodné dítě, které nebrečelo, spalo krásně... sestřenka má malou rok a něco a teď mají miminko a malá to má obráceně, ve dne spí v noci řve... 😒 to by mě asi štréchlo... a druhá sestřenka taky říkala, že druhý si to vybralo za to první hodný... 😀 tak to se mám na co těšít... 🙂
my už jsme po obědě a asi si půjdu bucnout s malým... 😀 jen ho ukecat na spaní... 😖

jiitkka
28. lis 2010

@janulle22 no ono docela se říká, že jsou druhé děti zlobivější. Tak to bylo i u mě a ségry - ona nebrečela a já uřvaná 😀 tak snad bude Kubíček hodnej 🙂

janulle22
28. lis 2010

@jiitkka a sakra 😀 no snad bude to druhé taky hodné... 😅 😀
tak sme si schrupli a už se učím dopravu no je toho požehnaně a moc mi to do hlavy nejde,.. 😖 snad mu tam zítra něco povim... 😀 ted jdu na matiku, to taky bude veselo... 😝 😅 😀

elidule
autor
28. lis 2010

ahoj holky 🙂

Jíťo,krásný fotky,dej sem pak další,líbí se mi tohle profi focení,já si na to čas nenašla a teď když si na to vzpomenu,tak si nadávám 😠

Jani,přestaň už s tím uklízením 😀 já si dneska vyndala pár vánočních svícínků a takových kravinek,tak jsem to teď všechno zapálila a nemusíme vůbec svítit 😀 😀

taky si říkám,kde všichni berou sníh,u nás nic,v noci budu šmírovat a čekat na tu kalamitu,co předpovídaj,schválně 🙂

elidule
autor
28. lis 2010

@janulle22 obdivuju tě,že se ještě učíš,já když uložím večer malou a něco poklidim a najím se a vykoupu,tak pak už jen tupě čumím do blba nebo na telku a nebo hraju nějakou odpočinkovou hru na pc 😅 soustředit se ještě na učivo - to asi neee 😒 nebo neumím zmobilizovat síly

janulle22
28. lis 2010

@elidule já miluju svíčky, ale moc se je nezapalujem... když tak nad tím přemýšlím, tak jsem divná... 😀
já už jsme relativně naučená jen mám pocit že nic neumim... 😅 no uvidíme zítra... no já taky čekám na kalamitu a hovno z toho...u nás se to asi vyhne obloukema budem sánkovat na bláte... 😝 😀

janulle22
28. lis 2010

jinak naučila jsem se dopravu,naložila do vany, udělala matiku a uložila dítě a mám klídek... 😀

jiitkka
28. lis 2010

Tak přidávám další foto 🙂 🙂

jiitkka
28. lis 2010

@elidule Díky moc!!! 😉

jiitkka
28. lis 2010

@janulle22 myslím, že spíš bude mráz pěknej než sníh... 😖 😝 Držím palce do školičky 🙂

janulle22
28. lis 2010

@jiitkka díky... snad to přežiju v dobrým... 🙂
ráno na pracák, se mi nechce vstávat... si mě taky mohla pozvat na později než na půl 9 bubu od 8 čekat a pak honem dom... vstavat po 6 nachystat malýho šupnot do školky a na bus-.... 😝 mě se tak nechcéééééééé 😠 🙄

jiitkka
28. lis 2010

Tak Martas volal a v PHA už prý pěkně kydá sníh... 😝 Já necíííííííííí ☹