Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

jiitkka
16. pro 2010

@elidule ahoj, nic moc... o malonko než včera ano, ale žádná sláva. I ráno mě vzbudili křeče do podbřišku a kříže... Teďka zas čípek pořád bolí,do toho jsem měla střevní obtíž... no půjdu zalést do pelechu. Snad se to uklidní. Děkuji za optání.

elidule
autor
16. pro 2010

@jiitkka nejlepší je asi to fakt zkusit zaspat,když můžeš ležet,já ke konci už ležet skoro nemohla,jak mě bolely nohy a záda,ale zase balon mi hodně pomohl
tak odpočívej, v tý zimě snad je to nejlepší být zalezlá doma v pelechu 🙂

jiitkka
16. pro 2010

@elidule no právě mě ty záda bolej taky jak čert...v noci se kvůli nim budím, a než zas zaberu jsou 2hod ... míč už taky nepomáhá absolutně... Ale přes den na ty dvě-tři hodky usnu,to zas jo. No a dneska si chci jít lehnout odpolko a volala mi ségra,že přijede...tak zas nic. Tak to zalomím večer po Hledá se máma a táta hnedka! 😉

seba
16. pro 2010

Taky se chci dívat na hledá se.Sára je na fočusu,mají zápas,tatík ji odvedl a šel na dvě na srovnání.Seba tu chodí s hadrem a utírá bordel 😀 😀

@jiitkka já taky v těhu moc nepospala,v noci jsem tu chodila jak zbloudilá ovce a zkoušela na který posteli zaberu 😠 😠 a spodek už je lepší???

jiitkka
16. pro 2010

@seba no proti včerejšku (večeru) je to lepší trochu, ale stejně nic moc... 😒 Ale co, já to přežiju v pohodě, ale ten malej špunt, at nechce na svět ještě!!
Seba je šikulka 😀 😉

elidule
autor
17. pro 2010

čus 🙂
tak jsem včera byla na tom sezení a bylo to docela fajn,jak jsem chtěla brzo domů,tak jsem přišla až v půl jedenáctvý 😅 😀 ale tak,když je to jednou za rok,že?

elidule
autor
17. pro 2010

co tak jinak děláte?
co plánujete na poslední víkend před Vánoci?
Seba už nic,ta má vše hotové určitě 🙂

janulle22
17. pro 2010

bré ránko...
my jsme včerá byli ve Zlíne u prababi... malej byl na facku, nespal tak byl dost protivnej ve vlaku... 😝 do prahy byl v pohodě a ted hodinu nevydržel chvilu v klidu... 😠 usl okolo půl 11 a já hend taky...
dneska budu dělat nepečený nugát a tak jsem zvědavá jak to dopadne... pojedem do města, ještě dokoupiíme drobnosti a já pak tátovi mikinu, pokud nic neseženem v Uničove, tak já v pondělí v OL. o víkendu budu uklízet a uklízet a uklízet... v po máme akci se školou a od uterka si nechám malýho doma... 🙂 a budem uklízet a uklízet a uklízet... 😀 musím si udělat harmonogram co udělat a na co se vyprdnout... 😀
@elidule teda tobě se dařilo včerá... 😀 od kolika jste to měli?

jiitkka
17. pro 2010

Dobré ránko 🙂 Noc u mě byla masakr! - kocouři se honily, ten nejmladší chodí po bytě a mnouká 😒 až mě tak nasral, že sem na něj zařvala a bylo ticho 2min ani ne a nanovo... boha jeho,co já to mám doma za zvěřinec 😀 Pak mě Kubík vzbudil v bříšku, pak na záchod, ucpanej noc, krk... no noc jak vyšitá 😠 Krk mě bolí jako blázen, to jak tady včera ten kutil na okna větral asi hodinu a půl 😠 No volal mi muž a přijede asi v 16h, půjdeme asi na véču k bratránkovi do restaurace (mezi lidi po dvou měs 😀 ) a zítra frčí okolo 15-16h na tu fir.pijatyku. A jelikož nakládá až v UT ráno, tak v NE odpolko přijede dom a v PO jdeme na matriku, tak jsem moc ráda!!! Uf,alespoň něco už bude
🙂

@elidule to je fajn, že si užila sezení 🙂 😉
@janulle22 harmonogram 😀 😀

seba
17. pro 2010

Ahojky 😉
@elidule Lidu zklamu tě,budu muset vařit a vyžehlit.
Jinak jsem si dneska vybrala ježíška-tatík mi zaplatí školení přes net-1800 kvůli té registraci sester,aby mi nevyfučela 😠 😠 takže budu po nocích studovat a skládat zkoušky.No musím to stihnout do března 😝 😝 😝
Takže si odpo koupím sešit na výpisky a večer zasednu k pc 😲 Ale jsem ráda,že to takhle jde a nemusím jet někam na zkoušky před tribunál 😀 😀 😀
@janulle22 -poslala bych ti tatíka-tobě uklidí a já budu mít klid 😒 dneska je na zabití 😠 😠 😠 ráno odmítl vstávat a pohlídat prcka,takže jsem ho musela vytáhnout do tý klendry 😠 😠
@jiitkka -mě dneska v noci kocour málem shodil z potele-moc se tam roztahuje a já vůl se posunuju 😀 😀

seba
17. pro 2010

Jo a musím pochválit Sebulku-začal opět krásně jíst 😵 😵 😵 ještě aby se přestal kvůli každý kravině vztekat a stáhnu ho z tý tomboly 😀 😀

jiitkka
17. pro 2010

@seba no se mnou(na mě) spí pravidelně dva a třetí chodí až ráno, když chce nažrat 😀

elidule
autor
17. pro 2010

nazdar ženy 🙂
Jani,bylo to zamluvený od čtyř,já šla na půl pátou a říkala jsem si,že tam budu trapně stepovat jako první,ale byla jsem naopak poslední a všichni už měli snědenou polívku 😀
někteří dotyční mě fakt štvali ale,šéf říkal,že má omezený rozpočet na celou akci,ale že na jednoho má v podstatě 300 kč a některý si to tam počítali,aby to fakt celý vyčerpali a já jsem jedla doma,protože jsem už měla hlad a nechtěla jsem čekat na tuhle akci,tak jsem si dala jen pár piv a už se tam některý ozývali,že ten můj "podíl" projí nebo propijou 😝 kdyby to bylo ve srandě,tak je to ok,ale já vím,že minimálně dva lidi to mysleli vážně a přišlo mi to hrozně trapný 😕 ale jinak jsme dobře pokecali a zavzpomínali 🙂
dneska je na tahu manžílek, zítra nikam nejede,jede až v neděli,tak dneska šel, tak jsem zvědavá,v jakým stavu se vrátí domů 😀

elidule
autor
17. pro 2010

dávali zadarmo v krámu 😀 😀

janulle22
18. pro 2010

dobré ránko... tak jsme si včerá zaskočili na chvilku do hospody... 🙂 pokecali jsme a šli dom... jsme šli 3 km pěšky, krásně sněžilo, tak to bylo super... 😉 malej spal do pul 9 co víc si přát... 😀 tak se už hodinu probírám a mám kopr, ale musím už něco dělat... dneska udělám jen kuře a zítra nevím co udělám... hlavně budu gruntovat pač po týdnu doma s Honzou je tu bordel jak prase... tak jdu už něco dělat...
@elidule 😀 😀 super, máte prima krámek... tam seženeš vše 😀

seba
19. pro 2010

Ahojky 😵
@elidule nádherný foto 😀

@janulle22 Jak jde úklid? 😕
Včera jsme Sárinku ve tři odevzdali na robiku,spali v klubovně a jeli jsme kupovat poslední dárky.A tatík se sekl přes kapsu a koupil mi dalšího ježucha 😅 😅 😅 zimní vestu,bundičku,vestičku a zimní boty 😵 😵 já musela být tak hodná-oni byly ve sportisimu docela slevy a nekupte to 😀 😀 .
Večer jsem balila do zblbnutí dárky,tak ještě dobalit co vyzvednem z lékárny a je to hotovo 😝
Tatík nám odjel k ujcovi na chalupu vahazovat nánosy sněhu,tak bude veget 😵

janulle22
19. pro 2010

dobré ránko... tak mi slehlo po snídani 😀 tak pujdu uklízet... jen se mi zrovna moc nechce teda... mama mě včerá požádala abych jí napekla aspon linecké a pracny, tak asi odpolko budu píct... si taky mohla vzpomenout dřív...ještě jsem jí to nabízela... 🙂

@seba jde to pomalu... 😀 jsem si včerá uklidila kuchyn a už to není poznat... 😠 to se máte teda, že už máte vše... já zétra koupím honzovi nějakou mikču a knihu a je to... 😉
tatík mi včerá ujel do brna tak je taky pohoda... 😅 😀

jiitkka
19. pro 2010

ahojda 😉 Tak jakpak se dneska máte?? Já dneska měla šíííílenou noc = v 2h mě vzbudil Martas,kterej mi volal,že už jde z pijatyky spát a že spí u kolegy a že nám prodá sedačku..(nechápu ), pak mi to nešlo usnout.... v 4h řvoucí kocour,už sem chytala silně nerva, protože řval pořád ikdyž jsem na něj hulákala 😠 .... a v půl7 opět ten samej kocour řval a honil Mourka a ten na něj syčel a prali se... BOHA JEHO!! Když mě nebudí malej v břiše, tak jeho tatínek,kocouři... 😠 😀 Malej kočičák potřebuje kastraci, ale to je přes litra 😖 A ráno se mi zdál sen, že sem byla v nemocnici a doktorka říkala, že už jsem moc otevřená, ale že se jí něco nezdá, tak volala další dva dr. a ten jeden,že jsem otevřená už na porod,ale termín mám správnej(druhej) až 22.3.,za 3měsíce...Tak jsem tam začla brečet, že to není možný a pak jsem se vzbudila... No psycho a jsem jak přejetá po té noci 😀 Martas přijede asi za hodku, dneska vařím sekanou a kaši. A zítra matrika,sociálka...zajdem na obídek abych nemusela vařit...

@janulle22 Můžeš upéct klidně i mě a poslat poštou 🙂 😀
@seba téda,super dárky. Jsi musela být moooc hodná 😉

janulle22
19. pro 2010

zdravím... 🙂
já jsme od rána v uklízecím procesu... jsem jakási pomalá... 😅 všechno mi strašně trvá... 😝 půjdu si udělat těsta pro mamu na cukroví a zas budu píct... 😀 a douklízím zbytek...mě se ale tak nechce...

@jiitkka 😀 ty máš teda užasný noci se zvěrstvem... 😀 to Mikin si lehne do postele a vstane až ráno když jdou rodiče do práce a zdrhne ven,... 😀

elidule
autor
19. pro 2010

taky zdravím 🙂
já dneska ozdobila už stromek,taťka dneska odjíždí a vrací se "asi" ve středu,tak jsem ho chtěla míz už nazdobený,trochu jsem ho naštvala,protože byl ten stromek furt nějak nakřivo a asi jsem to viděla jen já 😀 tak jsem ho furt nutila rovnat a osekávat
teď tu Vašek spí,Jusťula taky,nechtělo se jí po obědě, tak to zalomila dýl

@jiitkka proč ten kočičák tak vyvádí? 😀

janulle22
19. pro 2010

@elidule už stromeček? to bud v klidu si pamatuju, že tch měla stromek dycky strašnou hokejku a tak to vyřešili cihlou zabalenou v alobale... 😅 😀 😀
mě se taky dycky zdá křivej a H mě dycky přesvědčí že se mi to zdá a pak na fotkách je jasně vidět jak je křivej, tak ty fotky neukazuju... 😀 😀
už mám dvě těsta na linecké a ted dělám na tatrankové koule a ještě pracny.... zas budu píct do půlnoci...

jiitkka
19. pro 2010

@elidule
@janulle22 no je ještě nevykastrovnaje, tak hormony pravděpodobně. Chce si pořád hrát, Majkynka by dokonce i souložil..
Já teďka vstala, chrůpaly jsme po obědě 🙂

elidule
autor
19. pro 2010

@janulle22 už máš napečíno? koukám,že problém křivých stromků se řeší všude 😀 dobrý je,že každej ho má někde spíš v rohu,tak se dá třeba i nějak natočit 😅

@jiitkka jo aha 😀 nic ze světských radovánek jim nedopřeješ 😀 já si ale pamatuju,že náš kocour taky nebyl vykastrovanej a značkoval si byt a vím,že to byl děsnej puch,to po kastraci už není?
jste dlouho spali 🙂

jiitkka
19. pro 2010

@elidule u nás značkoval před kastrací Majkynek, a to mu bylo něco po půl roce a tak jsme čekali asi 4měs a pak jsme ho dali vykastrovat a byl klid. Mišel,ani Mourek nic nevyváděj. A to Mišel ještě vykastrovaný právě není. Ale zas pořád řve po bytě, je to proste mimino. Pořád by se i choval... no je to s ním něcíčko 😝 😀

janulle22
19. pro 2010

@elidule napečíno mám jen pulku linecke a tatrankové koule, zítra nebo někdy dodělám pracky a vosí hnízda...jj taky ho míváme jedině v rohu a střídáme dva rohy... 😀

@jiitkka mikin taky není kastrovanej a neznačkuje, ale asi dostane kastraci k Vánocům😀

eli fotečka pro tebe... 😀

jiitkka
19. pro 2010

@janulle22 u nás až spadne tisícovka z nebe 😀 No to by ještě scházelo, aby začal značkovat. To by teda bylo něco 😝 Krásná fotečka 🙂

Dobrou noc

janulle22
20. pro 2010

Dobré ránko dámy... 😉

@jiitkka na té fotce jde o to jaká je to metla křivá... 😀 ale díky... 🙂

jsem si právě nabarvila vlasy, ale ta barva je jakási pofiderní... 😖 jsem chtěla být dneksa za kočku a budu za strašidlo... 😝 😀 nevadí koupíme novou ve městě 😉

včerá jsem udělala největší chybu ve svém životě.... 😝 snad to nebude tak hrozný.... 😀

elidule
autor
20. pro 2010

čus ženy 🙂

@janulle22 no tak nám jde na druhou stranu 😀 ale já ho ještě nějak natočím a spravíme to
já si jednou taky barvila v jeden den hlavu dvakrát,protože poprvý to nedopadlo ☹
co se stalo??

@jiitkka to máš průpravu s kočičákama na chování a mazlení 🙂

jiitkka
20. pro 2010

ahojda, tak mě na jiné diskuzy zas daly brouka do hlavy a jela jsem k doktorce obvodní a jelikož jsem už 3týdny nachípaná,tak mám antibiotika na dutiny. Martas je šíleně nachcípanej taky.. Jinak jsme byly ve městě - otcovství přiznáno, něco nakoupeno pro malého, jídlo, žrádlo kočikům zásoby...a tedka jsme uplně ko. 😝

fire85
20. pro 2010

ahoj holky tak konečně jsem se za vámi dostala po delší době 🙂

holky ty stromky jsou parádní,vůvec neva že jsou trochu nakřivo,my měli taky vždycky a většinou se to v tom rohu právě nějak schovalo.
koukám že už máte napečíno to je super, já jsem nakonec nepekla nic,chodím domů kolem 5 a už se mi nechce vůbec nic dělat.v práci je to docela blázinec,tak se těším až to ve čtvrtek skončí.
@jiitkka je ty máš antibiotika? to je teda blbý ale mžná že tě to ochrání před nějakou virozou,je toho ted všude plno každej prská atak.je fakt že takovou dobu bejt nachcípaná je dost,ale myslela jsem že se thotným antibio.dávat nesmí?

já byla v úterý na tý gyndě a taky jsem dostala prášky, a v lednu musím znova.myslela jsem že budu mít dalšího půl roku klid a nic.
a poslední dobou mě hrozně bolí záda tak uvažuju že po novém roce zajdu k dr. jestli se to nezlepší.