Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
29. pro 2010

@elidule 😀 😀 neumřeš...jde to v pohodě... tak určitě si to musím hlídat, ale není to nijak hrozný... 🙂 to máš fajn, to bych taky brala aby mi to někdo sestavil přímo pro mě a nejlp zadarmo 😀

fire85
29. pro 2010

@elidule pomazánku jsem taky vždycky dělala jen česnekovou 🙂 anebo ještě krabí ale ne na jednohubky.asi se mi nebude chtít žádnou dělat ,tak možná jen nějakou koupím.ale spíš si zejtra sednu k netu a něco vygůůglím,je tady toho hafo.pak pošlu co jsem našla,at máš ispiration. 😉

monikahoff
29. pro 2010

@fire85 Vzpomínám na své nadšení, kdy jsme se rozhodli stavět. Teď? Dobrý jak na kdy. Pořád uklízim, běham nahoru po schodech a vzpomínám na byteček. Na druhou stranu jsi venku jedním krokem. Opravdu každý má své. Než se narodil Tomášek, tak mi to nevadilo - jak píšeš...plány, programy. Ale bohužel nemám hlídání, tak už beru ohledy na jeho režim dne. A než se vyprdelíme....hrůza. Já chci kecat s kámoškou, on chce ven. Nedá se. Ale v létě bude líp. Padá na mě zima. Jo, Tomášek má rok a půl. Je to moje radost. Už krášně dává slova dohromady. Měj se hezky

jiitkka
30. pro 2010

Tak jdu do pelechu. Dneska se zas nevyspím - Mišel celej den otravuje Majkynka opět a chce ho sloužit. A vysvětlete kočce,že to nemá dělat 😖 A řve u toho jak zjednanej. Martin je z toho už na prášky. Tedka cvakáme programy a najednou černé ovce, nebo co to bylo a záběr na porod a zrovna na část rvoucí se hlavičky ven ... Martin jen "ježiš" a já "tak tohle jsem vidět nemusela" a oba smích 😀 Je fakt,že nikdy jsem porod nechtěla vidět takhle detailně a zrovna mám 50dní do TP a frk vidím rvoucí hlavičku se ven 😀 Dobrou noc 🙂
@elidule
@janulle22 Co se týče hubnutí - mi.rok jsem zhubla 9kilo za 2,5měsíce a to sama bez nějakého jídelníčku. Snídaně jsem jedla vydatné, jelikož je to nejdůlžitější jídlo dne - pečivo,knekebrot,klidně salám,sejra,med..apod...Svačina místo housky-sušenky tak ovoce,knekebrot,přesnídávka,jogurt...oběd jsem jedla jako dřív,i klidně knedlík ale normální menší porce,né 5knedlíků a horu omáčky, svačina stejná jako dopolko jen né ovoce(, protože ovoce má v sobě taky cukry,tak to je dopolko a večeře kousek tm.chleba,housku se sýrem,zeleninovej salát, jogurt s musli a třeba jen banán do toho nakrájet,ten není tak sladkej,.... a u toho jsem si občas doma zacvičila,nebo chodila jen na delší prochajdy,častěji na disko zatančit si...a bylo to 😉
@fire85 zrovna dneska jsem dělala česnekovo-sýrovoupomazánku a jednohubky jsme si udělali na chut. A jsme přežraný ještě teďka 😀

janulle22
30. pro 2010

Dobré deň, no to je právě to... nepřejídat se a jíst malé porce...já nejím jako dietně nebo to, ale jím mín a častěji 🙂 dřív jsme se navalila a doslova přežrala a pak jsem jen funěla a musela jít lehnout 😝 ted si dám trošku a jsme najezená a je mi fajn... 🙂 hned se mi chce do všeho s větší chutí a o cvičení ani nemluvím... 😎
na porod jsem se dívala na netu jak na cisaře tak na normální... se mnou to nic nedělalo 😀

@elidule všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky, spokojenosti... at jste štastní a spokojení a splní se ti vše co si přeješ... 😵

elidule
autor
30. pro 2010

@janulle22 jééé,děkuju 😵
já to musím vydržet tak ty tři dny,překonat to a pak už je mi taky líp a už se mi to nechce zase porušit ten režim a cvičí se taky pak dobře

přemýšlím,že si zítra zajedu k doktorovi s tím krkem,nemůžu to ničím rozehnat,ale to abych vyjela z domova tak ve třičtvrtě na šest,abych byla první před tím davem důchodců,co se tam nažene 😖 😝

janulle22
30. pro 2010

@elidule já to mám taky tak... zatím se držím a zatím mě to baví počítat kj 😀 honzuv bratránek takhle shodil 15 kg nevím za jak dlouho, ale je to na něm strašně vidět obzvlášt když to vůbec nepotřeboval... 😝
😀 jj taky jsme byla u dr a milion důchodcu, katastrofa, ale nebudem jiní až nám bude 70 😅 😀

elidule
autor
30. pro 2010

@janulle22 myslíš,že se toho dožijeme? 😅 nedávno jsme se o vysokým věku bavily s mojí mámou a říkaly jsme si,hlavně,at jsme vitální a jsme soběstačný a tak pak klidně do sta 😀 mamka žije se svou tchýní v baráku a babičce bude 80 (nevim,kdy přesně) a babča jí občas,no spíš furt leze dost na nervy a na to konto máma říkala,nenechte se mnou otravovat a šoupněte mě do nějakýho domova pak 😅 😀

janulle22
30. pro 2010

@elidule mama taky říkala, že nechce abych se o ni strala... pač brácha se o ni nestará ani ted tak potom už vůbec ne, ně že by to potřebovala, ale myslím jako návštěvy, měla 60. a bracha jí poslal jen sms ani ji nepopřál nic... je to debil,... 😠 já vím, že mama není dokonalá, že umí být pěkně hnusná a urejpaná, ale jednou je to moje mama a babíčka Adámka a nevidím důvod jí ho nedávat... 🙂 sice se kolikrát dohádáme jak dva koně jsme totiž stejné povahy a tak to je kolikrát mazec 😀 ale za pár dní až vychladnem je to všechno ok... 😀 a tata taky nechce abych se o něho starala...a já taky nebudu chtít aby se o mě moje děti starali... 😉

jiitkka
30. pro 2010

Dobré poledne 😵 U mě noc opět masakr!! Spala jsem cca 5hodin a to jsem vylezla z pelechu až v 11h. Záda,záda,záda....a když ráno před osmou zabru tak v půl9 poštačka voní jak na poplach 😠 Ale juchůůůů už máme monitor dechu a ještě 35m.záruka 🙂 Dneska u nás sněží...no ale my budeme celej den doma-uvařím,vyžehlím,dotře se postýlka a veget. Zítra mi kamarád půjčí mega tašku do porodnice,tak jsem ráda 🙂
@janulle22 mě to taky nevadí ten porod,ale nemusím to vidět,to fakt ne! Jsem dostatečně informovaná o průběhu,komplikacích možných,apod a to mi stačí 😉

janulle22
30. pro 2010

@jiitkka ty seš cííííta... 😀 😀

elidule
autor
30. pro 2010

@janulle22 no jo,ale to abysme se zapsaly už někam do pořadníků do domova a šetřily na to,ono to není levná záležitost 😝 😅

janulle22
30. pro 2010

@elidule to není no... 😖 ale my už ho potřebovat nebudem... 😀 stačí jen dřevěnej futrál... 😀

jiitkka
30. pro 2010

tak hlásím, že jsem měla asi první poslíčky pořádné...ale byly takové,že jsem už říkala že jedem a Martin když viděl jak lezu sotva,tak byl zelenej že už je to tu... Dala jsem sprchu a pak hodina a půl spánku a je to lepší,ale břicho pořád tak divně bolí, není mi vůbec ok. Ty křeče byly dcl hnusný!! Jenže průser je,že játo prostě nepoznám... 😒 čekala jsem,že tvrdnutí + křeče ustanou a za chvílu začnou znova...a nekecám, měla jsem 1,5h tvrdé=stáhlé břicho a hodinu křeče hnedka pod břichem a vystřelovalii do kříže...takže zatím to měření kontra po minutách absolutně nechápu... 😖

elidule
autor
30. pro 2010

@janulle22 taky možnost 😀 tak budeme šetřit na pohřeb teda 😀 😀
no známej manži se doma stará o svou mamku starou hemohoucí,ale když jede někam na delší dobu nebo na dovču,tak jí dává tady ve městě je takovej "penzion pro starší lidi se zdravotní péčí" a vyjde to na 15 tis.měsíčně 😲

elidule
autor
30. pro 2010

@jiitkka týýýýjo,já poslíčky zaznamenala jednou,ale to proto,že fakt bylo jasný,že to jsou oni,bolelo mě bgřicho a záda poprvý a tak jsem koukla na hodinky,kdy se to bude opakovat a opakovalo se to ještě třikrát asi po +/-10 minutách a do toho jsem chodila a pak to ustalo,tak to jsem si říkala,že to byly poslíčky,ale kdyby se to opakovalo víckrát nebo se interval zkrátil,tak bysme jeli
a když jsem doktorce na ko v osmým říkala,že mě furt tvrdne břicho,tak říkala,že to jsou poslíčky už a to jsem si říkala,že jsem si myslela,že to bude jiný a ona říkala,že u každý probíhají jinak a některá je nemá vůbec........... poslíčky by neměly bejt vůbec,páč to ženskou jenom vyplaší,když už něco začne,má to bejt porod a ne falešný poplachy 😀 😀

jiitkka
30. pro 2010

@elidule no já jsem z toho jelen, fakt nekecám 1,5hod břicho jak beton a do toho ty šílený křeče...Já čekala,kdy to přstane a začne znova a prd,prostě vkuse. Takže já zatím nějaké měření absolutně nechápu. Jako fakt mě to vyděsilo, poslíčky bych teda taky zrušila!! I tedka jsem jak na trní,když mě ten podbřišek tak dvině bolí,co se bude dít,nebo nebude... 😖

seba
31. pro 2010

Ahojky jdu dělat zkoušku,tak jen v rychlosti-holčiny ať se Vám všem příští rok vydaří,hlavně pro všechny dostatečně pevné zdraví a nervy 😀 😀 a hodné dětičky a další obyvatele domáctnosti 😵 😵 😵

janulle22
31. pro 2010

dobré ránko děčata....
tak vám ze srdce přeji vše nejlepší do Nového roku, hlavně zdravíčko, štěstíčko, moře lásky, děti ať moc nezlobí a jdou zdravý!!!...Těhulce ať je vše jak má být a Kubíček vydrží u maminky do termínu... a ať je ten rok 2011 o mnoho mnoho lepší než rok 2010 a každýmu ať se daří uplně ve všem... Hlavně tobě Sebi se zkouškama... 😵 😵

po obědě odvezem malýho k našim a budem se chystat na večer... 🙂 krásný večer všem...

jiitkka
31. pro 2010

Dobré dopolko 🙂
Tak i já Vám všem přeji do Nového roku hlavně zdraví, to je nejdůležitější! Pak štěstí, spokojenost, lásku, pohodu, doma ať vše klape, dětičky ať jsou hlavně zdravé a dělají jen radost a ať je ten Nový rok mnohem vydařenější než ten minulý! 😵

@janulle22 děkuji 😵 Alespoň tak do půlky ledna ať Kubík vydrží 😉

fire85
31. pro 2010

dobré dopoledne, já vám holky taky přeju všechno nejlepší do Novýho roku,at jste zdravý,at vás děti moc nezlobí a máte se všichni rádi.

jinak tu pomazánku jsem nakonec koupila tak nakonec udělám pár jednohubek,ale tak se mi nechce.dneska mě to nějak přešlo,celej týden jsem se těšila a dneska jsem nějaká vysátá.ale tak snad zase do večera ožiju.
zatím se mějte hezky

jakoubka
31. pro 2010

I tady přeji do Nového roku jen to nejlepší 🙂 Hlavně zdraví 😵

@jiitkka -Jituško a tobě navíc,ať Kubíček vydrží co nejdéle 😉 ale já věřím,že ANO 🙂 😉

elidule
autor
31. pro 2010

ahoj všem 🙂 taky se připojuju a přeju do Nového roku jen to nej nej nej a aˇt všechno vychází podle vašich představ 🙂
kdo slaví,aˇt se oslavy vydaří 😵

jinak já vstupuju do Novýho roku s angínou,dneska jsem nakonec byla u doktora 😖 😝

jiitkka
31. pro 2010

@jakoubka Děkuji moc 😵

elidule
autor
31. pro 2010

@jiitkka ahoj,jsi ještě tu? 🙂

elidule
autor
31. pro 2010

Vašek usnul,tak čumím na telku a srkám čaj 😒 za hodinku si mám vzít prášek,tak ani nejdu spát
venku práskaj petardy snad už od šesti 😝

jiitkka
1. led 2011

@elidule jéééé jsem Ti utekla akorát ☹

Dobré dopoledne v Novém roce přeju 😉
Z koukání na ohnostroj z okna mě zas škrábe v krku 😝 Jinak my měli televizní večer. Byla to pohoda 🙂 Šla jsem chrnět ve dvě,Martas ve tři...ten ještě spí 😀 Jinak je to takové zvláštní, že tenhle měsíc klidně už můžu rodit 😵 Vše moc utíká! Dneska udělám palačinky,máme chut na obyč.jídlo+sladké,po těch všech chlebíčkách,apod...
Krásný den přeju 😉

janulle22
1. led 2011

nazdárek...
tak nám se oslavička vydařila jsme došli až v 6 ráno dom... 😅 😀 špatně nám není, tak je to fajn... 😉 no máme asi 420 fotek, tak je stahuju a jsme zvědavá na ty ožralý xichty... 😀 ale bylo to super...
tak se holky mějte, my si pojedem pro malýho k našim a dáme polivečku na spravení... 😀

elidule
autor
1. led 2011

nazdárek 🙂

@jiitkka já šla spát asi v půl druhý nakonec,petardy trvaly snad přes hodinu,tak jsem hlídkovala u malý,jestli se nevzbudí,vzbudila se ke konci až,ale nijak jí ty rány ani nevadily,tak jsem ráda,Vašek všechno zaspal,to jsem nechápala
😀

@janulle22 měli jste veselo? dej sem nějakou fotečku taky

fire85
1. led 2011

ahoj tak i my jsme silvestra přežily, bylo to fajn,akorát jsem to přehnala s pitím, a šla spát kolem druhý.jela jsem dnes od přítelových rodičů domů,on tam zůstal,takže já si aspon uklidím a budu užívat zítřejší posledního volného dne.
musím si koupit nějakou zimní bundu,tu současnou jsem si včera roztrhala úplně na cáry 🙄