Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
20. dub 2010

jezisi to ja bych nedelala nic jineho... 😀 me to taky prijde, ale ja ted zacla varit podle mmb a jsem spokojena....a tata taky... ale kdyzjsme sami tak delam rxchle jidla a treba na 2-3 dny

janulle22
20. dub 2010

no nic kocky ja valim k nasim si pro malyho...tak se tu mejte a vecer na znackach..🙂asi s adou skejsnem venku po ceste od nasich tak se sem driv asi nedostanu...tak hezky den papa

elidule
autor
20. dub 2010

Jani ahoj 🙂
my odpoledne jdeme obhlížet byty,muž se do toho pustil,zařídil schůzky a vůbec mě překvapuje,že se v tom tak angažuje sám,protože jinak všechno vlastně zařizuju sama,když jsme kupovali dům,když jsme ho prodávali,bylo to v podstatě na mě,ten byt,kde teď bydlíme,jsem taky našla já,ale jsem ráda,že se o to stará a podle toho,co jsme se dozvěděli,mohli bysme i ušetřit na nájmu,tady za 1+1 platíme přes 8000 a od tý doby,co nepracuju,je to na rodinným rozpočtu znát 😔

elidule
autor
20. dub 2010

tak Justýnka spinká,byla utahaná z těch prohlídek bytů asi 🙂
my si uděláme véču a budem čučet na telku
jinak situace jako vždy: půjdem do jednoho bytu,příští týden obcházení úřadů,placení,podpisy a podobný záležitosti a muž odjíždí ☹ tak jsem zvědavá,jak to s malou oběhám a tak 😖 budeme to muset zvládnout,ale jsme pitomci,kdybysme si s tím pospíšili třeba před 14 dny,zařídili jsme vše a bylo by to ok 😔

janulle22
20. dub 2010

eli tak jste nejakej nasli? a jak velkej a zakolik...?

lamarika
20. dub 2010

Ahoj holky, tak jsem konečně tu. Dneska totální nestíhačka. . .

Liduš a kolikatku jste teda nakonec vybrali?

Jo a když jste mluvili o tom žehlení. Moje mamka žehlí a spoďáry a ponožky taky. . .

janulle22
20. dub 2010

lami teda tak to je mazec, neznam nikoho teda... asi ju to bavi jinak si to neumim vysvetlit... 😉 ja koukam na ruzofku a pak to zalomim asi...

lamarika
20. dub 2010

No, nejhorší na tom je, že můj brácha si na ty měkočký spodky tak zvakl, že to vyžaduje po svý ženě a ta mu je fakt žehlí 😝
Taky na ni koukám a pak to asi taky zabalím. Zítra jdu na gyndu na kontrolu, tak jsem zvědavá 🙂

lamarika
20. dub 2010

no, to je překlepů, že se až stydím. . . 😅

elidule
autor
21. dub 2010

nazdáár holky 🙂
tak nakonec jsme vybrali 3+1 - je velký - teda moc vpo dstatě ne - asi 70 m,ale my zvyklý na kamrlík - pro nás to je palác 😅 😀
má velký balkon,situovaný na západ a je na něj vchod jak z kuchyně tak z obýváku,ten byt je členitej a má zákoutí - to se mi líbí 😀 bude tam zašívárna na všechny možný poličky a skříněčky a podobný hovadinky 😀
prohlídli jsme si tři,ale ty dva předchozí to byl fakt humus,nechápu ty lidi,co tam bydleli,no prasata
tenhle byt taky potřebuje úpravy,vymalovat,koberce,ta koupelna nic moc teda,ale to doladíme 🙂 hlavně že bude mít Justýnka svůj pokojíček a my můžeme v klidu smrkat,kašlat a kejchat podle libosti - teď jak jsme všichni nachcípaný,tak okolo sebe chodíme po špičkách,skoro ani nedejcháme
je to ale panelák,což jsem nechtěla,ale neberu to jako konečnou 🙂
nájem je fajn 3500 ale vysoký zálohy,takže se vyšplháme na 8200,ale to samý platíme teďkon za 1+1,takže na tom budeme určitě líp,v okolí jsou hřiště,velký park,krámy,no až na doktora budu mít vše při ruce úplně 🙂
dneska řekneme domácímu,že odcházíme a uvidíme,jestli bude od nás chtít odkoupit všechno zařízení a my se zařídíme v novým nebo se postěhujeme se vším,ale docela bych brala,kdyby si to koupil 😅 představa nákupu sedačky a stolečku do kuchyně a podobných věcí,mě láká 🙂
uvidíme,co nám řekne
zase netekla teplá,takže nejvyšší čas pryč
jinak ten pán,co chodil s náma po bytech byl hrozně fajn a upřímnej,bylo vidět,že je to státní zaměstnanec a udání bytů není jeho prioritou,kdyby byl z realitky a čekala ho provize,pěl by ódy i na ty úděsný byty určitě 😀
dneska jde muž podepsat,že to chcem,složit zálohu a příští týden zaplatíme kauci a podepíšeme smlouvu a musí se oběhat voda,plyn a elektrika a pak se můžeme stěhovat

elidule
autor
21. dub 2010

jinak jsme vstávaly s malou ve třičtvrtě na šest a nechápu,že je tak čilá,já se tu ploužím jak lemra 😖

elidule
autor
21. dub 2010

stejně už aby to stěhování bylo za náma
jo aještě,ten panelák nic moc teda jo,ale zeptala jsem se rovnou na pobyt v okolí našich cikánských bratrů a sester,tak mi bylo řečeno,že jsou dál a je fakt,že jsem nikoho neviděla,tak dobrý 😀
včera jsem zpražila muže,ten se na stěhování těší,ovšem když jsem mu představila velikost výtahu a našeho nábytku,úsměv mu zamrznul na rtech a pak jsem přidala možnost,že výtah bude rozbitý a my bydlíme v sedmém patře 😀 😀 😀 😝
holky to bude akce "kulovej blesk" 😀

janulle22
21. dub 2010

ahoj ele mooc gratuluji k bytecku... 😵tise zavidim.. ja jsem sice rada, ze muzu adama hodit dolu pouklizet, naucit se ale radeji by jsem byla nekde sama...no az nastoupim do prace a trochu se tam zajedem, tak asi prubnem nejakou hypo... jenze ted chcem brat auto na splatky tak doufam, ze to splatime nejak driv a nebude problem... budem muset setrit a
splacet vic nez je splatka at to mame za sebou a nebo to setrit nekam na ucet a pak neco malinko nakoupit... me se strasne libi drevostavby je to za 3 mesice postacvene a kdyz vyhoprime, tak to jen shrabem na hromadu a zacnem od znova... 😀 tak aj jdu pustit asovi pohadku az dojede tata tak tu budu... 😉 zatim pa

elidule
autor
21. dub 2010

ahoj Jani,já se na jednu stranu fakt těším,ale to zařizování kdyby u toho nebylo 🙂
ty dřevostavby se hrozně líbí tomu mýmu,kdyby bylo na něm,bydleli bysme v tom jednou,jsou ale hezký,to je fakt
ale ty dnešní domky jsou taky postavený rychle,hrubou stavbu máš za týden - teda z panelů,z cihel nebo něčeho jinýho to asi ne no 😀
tobě vlastně přijede taťka - budete mít veselo

axi81
21. dub 2010

Ahoj holky 🙂

Lami, ať kontrola dobře dopadne!! 😵

Eli, takže nový byt, nové dítě, ne..? 😉 Moc gratuluji k tomu rozhodnutí se stěhovat, vím co pro mě bylo stěhovat se z mé garsonky do 3+1 - sice krásný, ale můj původní krásný útulný byteček byl srdcový...a to nemluvím o vší té práci okolo...fuj! každopádně, ať to máte rychle vše za sebou, ať mrkneš oknem a vše je nastěhované, opravené, zařízené a uklizené!! 😀

Jani, co škola?! Musím tě zkontrolovat, co jsem tady nebyla... 🙂

Jinak já jsem holky ze všech těch nervů dostala po 3 měsících MS. Tak to je asi jediná pozitivní věc.

Dnes jsem malou objednala k neuroložce na kontrolu a na rehabilitaci na kontrolu. A koketuju s myšlenkou, že bych dnes s malou vyrazila na nákupy, ať příjdu na jiné myšlenky...dnes jsem hrozně blbě spala. Normálně jsem musela ve 2 ráno vstát z postele a nalít si dvojku vína...ale pak už jsem hezky usla 😀

Tak vám, děvčátka, přeji krásný den!! 😵

janulle22
21. dub 2010

áhojjj axi- skola dobry... vyrazte si na nakupy prijdete na jine myslenky a mala pozna nove prostredi... 😉
eli no z tech panelu neznam zadnej domek ja mysllela, ze z panelu jsou jen panelaky... 😀 to me prave strasne bavilo to zarizovani, prisla jsem si streasne dulezita 😀 akorad vysolit penize uz tak hezke nebylo... 😀
tak obidek se pece, doufam, ze to bude dobre, delam to poprve... 😉
eli nee dojede muj tata hlidat adu a ja do skoly, hans dojede az v patek... a v sobotu do lešné do zoo🙂

axi81
21. dub 2010

Jé, Jani, v Lešné jsme byli asi před měsícem, paráda!! 🙂 Akorát mě naštvali, že tam nemají šimpanze... 😠 Ty mám na zoo nejraději 😀

janulle22
21. dub 2010

a jak to bylo s parkovanim?toho se docela desim... 😒 hans tam ma rodinu tak to spojime i s navstevou... 😉

janulle22
21. dub 2010

a v nedeli na fotbal do vedlejsi vesnice a pak si neco ugrilujem... 😵 ma byt krasne tak uvidime esi pocasi povede

axi81
21. dub 2010

Parkování bylo kupodivu v pohodě 🙂

janulle22
21. dub 2010

toz to jsem zvedava ted jakyx to bude 😅

elidule
autor
21. dub 2010

ahoj Alex - všechno nejlepší k svátku - máš svátek,že jo? 🙂
jéé druhý dítko ještě ne,ale nikdy neříkej nikdy 😀
s tím vínem se poznávám 😀 (ale u sebe mám podezření na alkoholismus 😔 😀 ) co brácha? jak je na tom?
jo Jani dělaj se baráky i z panelů - kam jsme to dopracovali,že? 😀 a co pečeš dobrýho? já jsem si říkala,že neuplynulo ještě deset dní 🙂
příští týden si naštěstí muž zařídil volno a oběhá všechno kolem stěhování,tak mi spadl kamínek ze srdce a už se víc těším 🙂

janulle22
21. dub 2010

eli delala jsem ty zapeceny brambory se zelim, ale ta smetana se mi nechtela zapec a to jsem to pekla dyl a na vic stupnu...by me zajimalo jak to delala tchynka... 😠 ale chutove to bylo dobre... 😉 jen konzistence neodpovidala... 😀 za chvilu zase do skoly... nasla jsem nejakou brigadu, tak jsem zvedava jak to dopadne...jen nevim jak je tezkej MS office- nemate s tim nektera zkusenost?

elidule
autor
21. dub 2010

Jani,ten zvládneš 🙂 určo

janulle22
21. dub 2010

no a o cem to jako je?
oni chteji zkusenosti s tim...a kdyz jsem se divala, tak je to outluk, word, exel tak nevim co konkretne chteji... jde o overovani udaju co zadali klienti a pak to nejak zpracovat v MS office, tak nevim je to u rajfky...treba se ani neozvou, ale rada bych byla informovana...

janulle22
21. dub 2010

tak kocky valim do skoly, budu tu okolo pul 3 tak ne ze tu budu sama jak minule... 😠 😀 hezky den

elidule
autor
21. dub 2010

Jani outlook - to jsou maily,v tom se vyznáš razdva, word je psaní,my jsme se ve škole ještě učili psát v jiným starším programu (nějakej poznámkovej blok nebo co si pamatuju ) a tohle ti zjednoduší psaní a excel je pro mě zabijárna 😀 😀 😀 přiznávám - to je o tabulkách,kdo dělá tabulky s různými výpočty,součty,odečty a vůbec ti ta tabulka nemá splňovat jenom funkci informativní,ale má k něčemu sloužit,tak je to fajn a kdo to používá,libuje si zřejmě (aspoň ty tabulkový fanatici,co jsem měla možnost poznat),když v excelu umíš,tabulka je pro tebe hračka,já debíííl nikdy nikdy nikdy,já se radši s tabulkou mořim půl dne ve wordu a údaje,který by mi tabulka krásně v excelu dala,já si radši spočítám na kalkulajdě a pak dosadím do své tabulky ve wordu 😔 😅 😀 ale word jsem v práci používala moc,krásně jsem si upravovala dopisy a i jiný písemnosti,ale to mě hrozně bavilo,takže jsem k tom u měla lepší vztah než k excelu

axi81
21. dub 2010

Eli ahoj, moc děkuji za přání 🙂

S bráchou je to ještě na dlouho...zrovna jsem se s malou vrátila od chůvy (maminka toho kamaráda), volal mi její manžel, jestli bych nemohla jít s Apolenkou jakože okolo a zastavit se, aby přišla na jiné myšlenky...zítra máme přijít zase... ☹ Mám v sobě 3 panáky a to je teprve poledne... 😅

Jani, pokud ovládáš koníka a seznam, tak zvládneš i MSOffice 🙂 A když ne, máš nás. tvař se, že to umíš, pak budeme na mailech. Teda aspoň já každopádně pomůžu 🙂

lamarika
21. dub 2010

Ahoj holky,

Liduš tu 3+1 ti závidím 😅 To je fakt parádní 😵

Jani určo to vyjde, seš přece holky šikovná 😉

Axi, tak to s tím menzesem je pozitivní 😉

Jinak kontrola v pořádku. Malýmu vyloučili dawnův syndrom. Podle menzesu i podle ultrazvuku je tedy termín 1.11.2010, takže to bude beztak zase kluk jak vyšitej, protože jsem otěhotněla v prostředku cyklu. Malý se mrskalo na ultrazvuku o sto šest, tak se mám asi na co těšit 😉

axi81
21. dub 2010

Lami, podle čeho tak soudíš, že to bude kluk? To se dá nějak spočítat? 😕