Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
28. dub 2010

když ono je to težký - furt se dohadovat - kdyby šlo se jednou pohádat,vyjasnit si to a byl by klid,jenže když by měl člověk dokola probírat ten jeden samej problém - třeba jako ty víkendy u rodičů - tak to stejně asi nemá smysl a zbytečně se nervovat?

jednou usnula na bříšku a já jí tak nechala a když se probudila,tak se asi lekla nebo já nevím,nešlo se jí hnout,tak plakala,tak jsem jí radši přetočila 😅 ale příště zkusím zase nechat

elidule
autor
28. dub 2010

mamka říkala,že jim v porodnici kdysi říkali,že jedině na bříšku se má nechat spinkat a mě zase říkali,že nejbezpečnější je to na zádech

lamarika
28. dub 2010

tak manželový sourozenci prozměnu asi dojdou. . . Tak jsem řekla manžovi aby dali teda laskavě alespoň vědět jak to teda bude a on jim prej řekl, že se hlásit nemusí, že je jedno jestli dojdou nebo ne 😠 Potřebuju vědět kvůli jídlu a pití jak kolik nás teda bude aby to nevypadalo jak u Suchánků a nebo toho zase nebylo moc a my nevěděli co s tím

lamarika
28. dub 2010

jsem se zase tak naštvala, že se teď láduju čokoládou. Jak kdyby byl problém dát nějakým způsobem vědět jestli dojdu popřát synovcovi nebo ne 😠 To jsou takový čur..ci, že to snad ani není možný.

axi81
28. dub 2010

Lami, tak s nimi počítej jen napůl. Takže nachystej jídla a pití mezi variantami příjdou/nepříjdou. Ale přístup je to hrozný. 😕

lamarika
28. dub 2010

mě naštval i manža, protože je pro něj velkej problém se jich zeptat jak to tedy bude. Já beru automaticky když jsem někam pozvaná dát vědět zda dorazím nebo ne. Ke všemu byl na mě manža dost hnusnej kvůli tomu, že bych chtěla vědět jak to bude. Nejradši bych se vším praštila a poslala je všechny někam. Měla jsem se na všechno vyprdnout a oslavit to jenom s prarodiči. Jenže já hloupá si říkala, že to jsou první narozeniny, tak ať stojí za to.

Jaký byl film?

janulle22
28. dub 2010

omluvuju se vam devcata, musela jsem si udelat vypisky do skoly do cestiny, tak mi to zabralo dost casu... 😖
lami udelej toho vic, vzdyt to snite...co mas vsechno v planu delat? ale jako je to slusnost...ja teda nezvu ani jednu stranu... oni nas jo, ale my tam nedem... to je asi taky blby co? tak uvidis treba napisi... 😉

tak ja jdu asi spat devcata, rano se musim ucit...bleeeeeeeee 😝 😀 tak dobrou noc holky... 😵

elidule
autor
29. dub 2010

dobrý ránko 🙂
Radu,tohle taky nemám ráda,dělají zbytečný problémy 😒 Mě manža včera říkal,že jeho máma počítá s tím,že až bude byt hotovej,tak jí pozvem na návštěvu! Tak to se pěkně přepočítala! Nechci jí ani vidět.Já jsem si v noci na ní vzpomněla a nemohla jsem pak spát asi hodinku a půl.Jak tohle dopadne,to fakt nevím,ale asi špatně - muž mě pořád nutí se s ní stýkat,ale já nemůžu,nechci - vždycky jsem pro ní byla sv.ně a ku.va,proč bych se kvůli malý měla teďkon tvářit,že jsme šťastná rodina a máme se rádi,nenáviděla mě vždycky,nevadí mi to,ale ať se nepřetvařuje,taky jí nesnáším,tak proč bych se s ní měla vídat? Vždycky když byla nějaká vyhrocená situace s ní a já měla nervy v kýblu,zvracela jsem z toho,muž mi povídal,že je hrozná,že mám pravdu a že k nim jezdit nemusím,ale jak uběhne nějakej ten pátek,už obrátí a normálně se jí zastává! A to prosím,když u nich doma vykládala před námi,jaká jsem nejhorší kráva na světě,tak on jenom seděl a nic neřekl! A jí se zastane! Myslím,že náš vztah kvůli tomu nevydrží,protože on se nebude nikdy umět rozhodnout,kdo je pro něj důležitější a já už ustupovat nebudu,vždycky jsem kvůli němu udělala,co chtěl,ale chci mít klid - bez ní! Ona mu normálně posílá sms typu: važ si,že mě máš,takovou mámu nebo neříkej mi babičko,já jí nejsem,protože se s malou nevídám (přitom má 6 jiných vnoučat od dcery) prostě ho citově vydírá a on se tím nechává ovlivňovat!
baba jedna hnusná

lamarika
29. dub 2010

dobré ránko

Liduš tak přesně co ty tady popisuješ, že máš se svou tchyní, mám já s tou švagrovou (manželovou sestrou). Dělá mi pořád naschváli, sprostě mi nadává do kur.v atd. Nesnáší mě a já nesnáším ji, ale dokáži se k ní chovat slušně, to ona ke mně ne. Vždycky udělá nějakej výstup, já to doma obulím, manža se mě před ní nezastane, ale doma je král a povídá jak už s ní nepromluví, že je kdoví co. Za pár týdnů jako by nic a jakmile něco řeknu, tak se jí zastává. Obdobná situace je i s tím bráchou, ale tu maj naštěstí jen mezi sebou a jde to trošku kolem mě. Sice nám ten brácha vyhrožoval, že nám rozmlátí auto a já nevím co všechno. Manželovi řekl, že je na kulku v hlavě a kdyby měl zbraň, tak už ji tam má. Takže tam je to taky veselý a mám obavu, že se na tý oslavě akorát porvou jako vždy když se někde potkaj.
Nejvíc mě štve to co mi řek včera manža. Byl fakt hnusnej a mně se prostě takovýdle věci teďka dotýkají-hormony. Ke všemu se potřebuju připravit psychycky na ten nápor v sobotu, že je tam budu muset snášet, hlavně tu jeho sestru. Bude mi z toho zase špatně ještě dva dny potom

lamarika
29. dub 2010

Řekla bych ti abys ses na ni vykašlala, ale sama ze svý zkušenosti vím, že to prostě nejde. Jen když pomyslím na tu švagrovou, tak se mi otvírá kudla v kapse. Nejradši bych ji poslala do patřičnejch mezí, ale to nejde, protože jsem byla trochu jinak jinak vychovávaná a bylo by k tomu potřeba aby za mnou stál i manža. Jenže to se nestane. Takže jediný co ti poradím je aby sis dala panáka na uklidnění. To že jí nechceš mít v bytě chápu, já ji tady taky nechci. Je to můj domov, moje útočiště a kdyby tady byla, tak by to tak nějak "znesvětila"

janulle22
29. dub 2010

dobre ranko...
lami- tak to je teda sila s tim brachou... 😅 a to s nim jako manza normalne komunikuje a jeste zve na oslavu...?to je teda borec, ze to dokaze tak prechazet... 😖 pokud by to u nas bylo jak u vas nezvu je...

eli- tak to je teda vypecena tchyne... 😠 ta je na kopanec do riti... jednala bych uplne stejne jako ty, nesla bych tam, nepozvala ju... proc jako?aby ti nadavala urazela te?csss nikdy!! rekni manzovi at se vzije do tve situace jak mu by se libilo kdyby mu tva mamka nadavala...???jednal by stejne...

tak my nastesti nemame az takhle, ale s brachou nekomunikuji- je o 13let starsi nez ja, nemame si co rict... dycky sme se pohadali i po tel... to mi vyhrozoval, ze mi rozbije hubu atd...
a svagrova je celkem ok jen je strasne dulezita i ten jeji manzel a k nim jedem min a kdyz oni sem, tak sem zalezla na vrchu jen malej je dole pac maj o rok mladsi dceru...ale zadny urazky to ne...

lamarika
29. dub 2010

jani, když ono je to težký. Manžel a vlastně i já jsme takový blbci, kteří se alespoň nějakým způsobem snaří dělat, že je vlastně všechno OK. Nechtěla jsem se zvát, ale to bychom nevysvětlili jeho rodičů, nebo spíš hlavně tchyni.
Mě štve, že se jich teď zase manžel zastává a je to zase neoprávněně a ze mě udělal největší pipinu. Jen ať si přijdou, alespoň dostane Mates o dárek víc. Já je neobsloužím a nehodlám se s nima ani bavit. To ať si zajistí manžel, když je s nima zase kamarád

lamarika
29. dub 2010

Jinak Jani já tě obdivuju, že pouštíš malýho dolů k tomu dítěti od švagrový. Já Matese k děckám od těch dvou nepouštím a ani nechodím ke tchánovcům když jsou tam oni aby s nima nebyl ve styku.

janulle22
29. dub 2010

lami ono to je jen z nasi strany z jejich snad v pohode, ale zase na druhou stranu verim, ze ona ceka na kazdej drb jak slipka na flus... 😉 tam jde o to, ze jsem adovi trebala dala sunku na chleba a ona chtela i Kaťa a ona ji rekla ze ne, ze ona ji dava jen kvalitni...- ktera to v dnesni dobe je???, nemuzeme male rikat kači, kačko.Musíme jen Káťa nebo katuška. a porad nejake pripominky...ted jak jsme byli v zoo tak ji pisu esi se nechcou pripojit tak prej se s manzou domluvili na cerven aby se kata nenachkladila... 😀 sem byla mrtva, venku horko ale ona se nachladi... 😀 😀 a tak porad dokola... a ada spatne ji a svagr porad mlel jak bude malej atd... tak sem mu rekla ze at moc nemele, ze ho to muze potkat s malou taky... a on ze ne ze neni lina se najest tak sem murekla ze v letech kaceny malej taky zral jak urvanej ze retezu... 😀 sou to prkotiny ktere me vadijo
no...

lami a nejde s nim nejak promluvit, ze by se vas mel zastat? ze vy jste ted pro nej to nejdulezitesi...?vy jste ted jeho rodina a podkle toho by se mel chovat...?

lamarika
29. dub 2010

Jani to už jsem zkoušela tolikrát a dopadlo to akorát tím, že jsem prořvala celou noc. Vlastně jeho rodinka je svým způsobem jedinej důvod proč se hádáme. Jinak si jsme všechno schopni vyříkat, ale co se týče tohodle, tak je to všechno v háji. Taky už jsem mu řekla, že pokud se jednou rozejdem, tak příčina bude právě jeho rodinka.

Bych jí naschvál říkala Káčo 😀

janulle22
29. dub 2010

lami tak to je teda blby... ale tohle by jsem jim nedovolila rozbit mi manzelstvi!!!jenze jak na to aby bylo vse v pohode co? ☹
jj ja ji rikam kacena treba kdyz se bavim s tchyni a pred ni kaco... 😀

elidule
autor
29. dub 2010

holky,všude je něco,koukám ☹ ale přesně,taky raději ustoupím a snažím se chovat slušně,mám pak ze sebe ale takovej pocit,že jsem slaboch 😠
Radu,u nás se taky vyhrožovalo smrtí a jednou,to když jsem jí ,to jsme ještě bydleli v tom domku,vyhodila opilou,tak se vrátila a dělala strašněj kravál na celou vesnici a tchán vzal nůž a normálně ho po ní hodil 😅 komedie šílená! ale mě by se tak ulevilo: on by jí zabil a šel by do vězení a já bych měla pokoj od obou 😔 😀

janulle22
29. dub 2010

eli 😀 😀 dve mouchy jednou ranou... 😀 tak to je drsny s tou tchyni... 😖 a tchan je taky tak spatnej?

lamarika
29. dub 2010

u nás to vypadalo, že se ta švagrová asi odstěhuje do jinýho města, tak jsem celá natěšená i nabízela, že jí pomůžu balit 😀 Jenže z toho sešlo. . .

lamarika
29. dub 2010

Jsi jí měla nakreslit na záda terč aby se líp trefil 😀

elidule
autor
29. dub 2010

on je jen takovej gaučovej povaleč neškodnej,hlavně,aby měl stálý přísun piva a je spokojenej

elidule
autor
29. dub 2010

no on než pořádně zaměřil,tak ona odběhla dál,celá vesnice z toho měla dlouho haló 😠

janulle22
29. dub 2010

lami 😀 ty jsi hodna... 😀
ja je mam nastesti az ve zline coz je dost daleko a staci kdyz jednou za mesic dojedou sem... 😝 to tam spis jezdi tchynka co chvila ... misto aby uklizela bordel( pos tehovani jich dolu) tak radsi jezdi po vejletecha tady sodoma gomora... 😀 se stydim nekoho sem pozvat, dole mame spolecnou predsina halu a tam je to sileny teda...dycky kdyz prijede muj tata hlidat tak mu rikam at zavre oci... 😀

no nic holky, jdu se ucit, pisu z cestiny a nemciny... 😝 tak at se aspon trocha naucim... 😅

janulle22
29. dub 2010

eli a to bylo na dedine nebo co?jako myslim venku... a za svetla?

elidule
autor
29. dub 2010

Radu a ještě bys jí to tam klidně odvezla 😀

Jani,tak se nauč,ať nám neuděláš ostudu 🙂 (to bude zase za jedna určo 😀 )

elidule
autor
29. dub 2010

nooo,u nás na zahradě a ještě ke všemu byla za plotem jedna vesnická drbna,která si to patřičně vychutnala

lamarika
29. dub 2010

tak ta naše mrcha se nastěhovala o dvě ulice pod nás. . .

Jani tak hodně zdaru při písemkách

Já pujdu za chvilku s malým ven.

Dneska má narozeniny! Od pěti je vzhůru a vzteká se a vzteká se. . . Mám co dělat abych nepěnila

lamarika
29. dub 2010

a kdybych nemohla já, tak bych ji zaplatila i ty stěhováky 😀

janulle22
29. dub 2010

eli z cestiny neee, mame kravku ucu ona nam zada treba romantismus a my si mame vse sami vyhledat a bud se ji to libi mas 1 nebo nelibi 4 nebo 5 ... jen z minule jsem dostala necekane 1 ... tak tam mam 3,1,1,2 tak jsem zvedava co bude ted... 😀 tak jdu na to... se me ale vuuubec nechceeeeeeeee 😀 😀 😝

janulle22
29. dub 2010

jeeee tak to vse nej nej nej, hlavne zdravisko, pohodu, lasku... at poradne zlobi rodice... 😵 a velikanananananananananskou pusenu... 😵 😵 😵